Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[split] This feeling hurts so much.

#1
Scuze ca nu am mai ajuns pe-aici, da am avut de invatat pentru examene la fel ca tine:D
Micutul Akita si-a inceput prima zi de lucru, Yu chiar pare un pic mai simpatic fata de Roni.
El, presupun ca e Yn. Greseli eu una nu am vazut, si nici nu cred ca ai:D
Vreau nextu cat mai repede daca poti, spor la scris :*

#2
Wow!
Deci m-ai lasat in pom.Vreau sa aflu cine e acel el.Poate e Yn,dar eu zicca poate e Saren.Adica nu prea il vad pe Yn sa fie genul acela care sa mearga prin cluburi de noapte.Poate doar asa impreuna cu Saren la o intalnire...Asta e opinia mea. :-"
Yu si Roni par de treaba.Ma gandeam eu ca e un club de noapte.Si ma bucur ca Matei nu are planuri "malefice" cu Akita.Atat ii trebuie!
Vreau capitolul urmator...Vreau sa aflu cine e el . [-o<
Bye!

#3
Ma intreb cand apare Yn. Sunt sigura ca in capitolul viitor. Oh, agitat si nervos? Sunt sigura ca s-a gandit la cum Akita i-a surprins in actul dragostei pe catedra. Macar de alegeau si ei baia sau... si cantina ar fii fost bine. Cred ca baia ramane o alegere mai buna. Cam scurticel, simplu si usor de citit, mi s-a parut bun. Astept urmatorul capitol.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#4
Astazi am inceput sa-mi bag nasul si eu in ficul tau si imi place la nebunie. Este un triunghi amoros ca sa zic asa , chiar unul foarte interesant! Acum tot ce ramane este sa vedem ce are de cand sa raspunda Mark. Eu sunt sigura ca raspunde : da. Multa bafta la scris si abia astept next-ul!
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^

#5
Ohoo! Droguri?! Asta da creativitate!Dar totusi ar fi mai bine sa-l lase in pace pe Akita ca de nu Saren zboara de la etajul 10 clar! Cat despre Matei deja e pe lista mea si ma duc sa-l omor cu o mitraliera daca nu pateste el singur ceva. Abia astept urmatorul capitol, sa vii repede cu el si sper sa-l salveze cineva pe Akita , va roog!
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^

#6
De ce te-ai oprit aici? Chiar cand devenea mai interesant. Esti rea! Imi doresc ca Yn sa se desparta de Saren pentru ca e un porc. Saracul Akita! Nu a facut nimic sa merite un asemenea comportament. Nu as vrea sa fiu in locul lui cand il va viola.
Si serios, droguri? De cand a auzit ce fac trebuia sa isi dea demisia, dar atunci unde ar mai fi actiunea? Mai am un lucru de spus si te las. Esti geniala.
[Imagine: Anime-Girl-8-Anime-Wallpapers-1366x768-300x168.jpg]

[Imagine: PupetteSiggy2.png]

Trei lilieci stau pe balcon. Zboara unul si dupa un timp se intoarse plin de sange la gura. Le spuse celorlalti doi:
-Ati vazut turma aia se oi?
-Da!
-Nu mai este!
Zboara si al doilea si se intoarce la fel, cu sange la gura.
-Ati vazut turma aia vaci?
-Da!
-Nu mai este!
Zboara si al treilea si se intoarcec la fel ca fratii lui, zicand:
-Vedeti turnl ala de biserica?
-Da!
-Eu nu l-am vazut!

[Imagine: chibi_5878.gif]
, Kaoru




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Nobody hurts me like you do . Peppers 3 2.529 15-03-2012, 11:48 PM
Ultimul răspuns: hiimera
  Life Hurts Addeh 79 42.244 07-09-2011, 08:59 PM
Ultimul răspuns: LoLix
  Love the feeling of joy-An demon and an angel! Ɖʋℓcικ`Иɛвʋиικ 5 3.302 01-07-2011, 10:41 PM
Ultimul răspuns: Nya.
  [split] Life Hurts ultimate wulf 4 2.805 25-06-2011, 03:22 PM
Ultimul răspuns: Robb'™
  [split] This feeling hurts so much. Mizuki Lulu 0 1.615 23-06-2011, 05:29 PM
Ultimul răspuns: Mizuki Lulu
  [split] This feeling hurts so much. Mizuki Lulu 10 4.374 04-06-2011, 11:20 PM
Ultimul răspuns: Aiwendil
  Sometimes love hurts Alexi 22 18.183 28-03-2010, 05:47 PM
Ultimul răspuns: Didu`
  Sometimes love hurts Alexi 4 6.473 02-08-2009, 02:05 AM
Ultimul răspuns: Marty:X


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)