Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[split] Life Hurts

#1
Uh la la.... triunghi omoros? Mai intai un frumusel in avion, apoi un roscat pe uscat. Cine o prinde? frumuselul sau roscovanul? Hai cu nextu. Si te rog, din inima, pune capitole mai mari. Apropo eu am mai adaugat un capitol la ficul meu. Dca vrei sa-l citesti accespt cu mare placere orice critica. =>> Click <<=

#2
Sa ma mai anunti cand pui noi capitole. A fost atat de aproape de pr0n da' nu domle nu ai vrut sa-mi satisfaci imaginatia... rautate mica ce esti. Anyway. Incepe sa imi placa din ce in ce mai mult actiunea, dar si de micuta printesa. Sfat: ar face bine sa urmeze niste cursuri de autoaparare altfel o sa ajunga rau. That's all. See you next time.

#3
Awww...:X
M-ai lasat fara cuvinte...viata ei e atat de trista si complicata si,din cate observ devi se mai complicata acum cand s-a mutat in Japonia.Scapa de un tampit,pervers si da de altul.Imi pare rau de ea..
Totusi l-a cunoscut pe Micheal (imi place mult numele),pare un tip de treaba sau poate ma insel si Josh...care ii faza cu Josh?
Sunt curioasa :D
deci te poop si astept nextul

"Omul este cel mai putin el insusi,atunci cand vorbeste in propria persoana.Da-i o masca si el va spune adevarul."Oscar Wilde
[Imagine: chibi_5001.gif]
, chibi-ul lui

#4
Sa va lamuresc, nu luati in seama emoticonul care mi-a "iesit" din greseala... Si desigur, la inceput scrie "bucur", fara aia acolo. Capitolul incepe de la chestia cu "Nu stiu cum as mai putea...." OK?
Sper ca e ok.

[EDIT]
Fetelor, am editat sa nu mai existe alte discutii. Capitolul nu stiu cand il pun, deocamdata trebuie sa-mi fac timp:| Bye

#5
De pe Marte am picat si eu pe aici :). Stiu,e tarziu,foarte tarziu poate prea tarziu.Imi place ficul tau,are mister,romanta si drama.Nu i-ar strica un strop de comedie,unul micut.Asteptam capitolul urmator.
PS: Nu am gasit greseli,ceea ce nu imi este caracteristic.
Yaoi is like normal love,but the girls have no boobs,but they have penis.
[Imagine: BleachYaoi42.gif]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Nobody hurts me like you do . Peppers 3 2.530 15-03-2012, 11:48 PM
Ultimul răspuns: hiimera
  Life Hurts Addeh 79 42.266 07-09-2011, 08:59 PM
Ultimul răspuns: LoLix
  [split] This feeling hurts so much. Blue Sky 5 2.736 22-07-2011, 08:21 PM
Ultimul răspuns: Hasamy lost vampire
  [split] This feeling hurts so much. Mizuki Lulu 0 1.615 23-06-2011, 05:29 PM
Ultimul răspuns: Mizuki Lulu
  [split] This feeling hurts so much. Mizuki Lulu 10 4.381 04-06-2011, 11:20 PM
Ultimul răspuns: Aiwendil
  Sometimes love hurts Alexi 22 18.188 28-03-2010, 05:47 PM
Ultimul răspuns: Didu`
  Sometimes love hurts Alexi 4 6.479 02-08-2009, 02:05 AM
Ultimul răspuns: Marty:X


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)