Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[split] This feeling hurts so much.

#1
Vaii !!!! >.< Ma bucur ataaaat de mult ca ai facut un nou fic!!! ^^ . Ideea imi place :d Elev profesor:> . descrierile sunt absolut GENIALE! :x . Astept urmatorul capitolll! ;* ,

#2
Eu mai intarziata, dar sunt aici, inca o poveste minunata creata de tine. Ideea e interesanta, personajele sunt absolut minunate, desi Seren pare mai infricasator.
Yn va avea o relatie cu Akita?, mereu ma faci curioasa:D
Bafta la scris si multa inspiratie:*

#3
Waaaa ! >.< ce capitooool !!!!!!!!! :x:X:x . Yn chiar l`a sarutat pe aikita !!!!! :x vreau mai muuult ! vrreau siurmatorul capitoool !!!! ^^ .
Citat:-Stai, stai puţin , mă întrerupse Mark, făcând ochii mari, surprins. Adică domnul Utaru este împreună cu Saren? întreba acesta, stând cu gura căscată.
Am înghiţit în sec, dând afirmativ din cap..
De ceeee? :((( . de ce i`a spus???? m`a suparat la faza asta [-( sper ca mark n`o sa zica nimanui :-s . asta l`ar rani pe utaru :(( . si nu vreau :3 . deci in concluzie asta a fost alt capitol grozav :x

#4
Sugoii !!!! :x
Mark e ataaat de cute ! >.< .
Citat:-Dacă profu’ ăla a reuşit să te sărute, de ce să nu o fac şi eu?
Mi se pare corect 8-> . desi mi`a fi dorit sa continue, si lui Aikita sa`i placa 8-> .
Citat:-Doar aveam poftă de aşa ceva.

Kawaiii ! vreau nextuu ` >.< . :x

#5
Scuze ca-ti spun, dar...Akita e prost? Adica mai era putin si-l viola si el se gandeste la prietenie? >> Gen: Si ce daca-mi furi din casa, mi-esti prieten, nu ma supar :| Poti sa ma omori ca eu tot te iert. Serios? >.>
Nu stiu de ce, dar nu mi-a placut ca l-a iertat asa de repede, adica unde-i farmecul? :|
Eh...trecem peste...mi-a placut ca a fost direct si corect.
-Da, m-a sărutat! :]]
Succes darling <3 *hug*
[center][Imagine: BIG+BANG.png][/center]
[center]Always a proud V.I.P <3 [/center]
[center]Stay stong DaeSung everything will be okey in the next year<3
Stay strong G-Dragon the real V.I.P's still love you, because you're a GOOD PERSON and you have a PURE HEART <3[/center]

#6
Iar am intarziat, capitolul a fost un pic cam scurt, dar sunt sigura ca te revansezi tu, Mark e un mic pervers:D, mi-ar fi placut daca in locul lui Mark era profesorul
Akita e asa simpatic, mai ales cand a recunoscut ca la sarutat Yn:D
Astept nextu cat mai repede:*

#7
Muhahaha ! inca un capitol buun ! desi sunt putin suparata ca mark si aikita s`au certat :( . si asta din cauza ca aikita nu vroia sa fie vazut de yn ! . mi`a placut modul in care mark i`a inchis gura lui aikita :x . dar nu trebuia sa se supere asa.. sper sa scri un capitol si din perspectiva lui yn..in momentul ala..sau macar sa descrii ce a simtit cand a vazut ca se saruta cu mark >.< sau sa faci un dialog intre cei 2..nu stiu.. oricee !! n`ai idee cat de mult astept nextul ! bafta la scris :*

#8
Sincer Akita e personajul ce ma enerveaza cel mai mult :| Eu una chiar daca sunt timida pana dau pe afara nu m-as fi agitat atata [probabil mai rau, anyway nu asta conteaza] sigur as fi gasit o solutie sa nu ma vada. Sincer, imi pare rau pentru Mark e un baiat bun si Akita e stresant rau >> Tot iti ador fic-ul :]] N-ai cum sa scapi de mn :P

So..astept next-ul dear *hugs*
[center][Imagine: BIG+BANG.png][/center]
[center]Always a proud V.I.P <3 [/center]
[center]Stay stong DaeSung everything will be okey in the next year<3
Stay strong G-Dragon the real V.I.P's still love you, because you're a GOOD PERSON and you have a PURE HEART <3[/center]

#9
-De ce te ascunzi? De ce mă ignori? De ce pleci când sunt eu acolo? se auzi vocea lui joasă şi totodată dezamăgită. oooo..ooo....oooo...O_O o! intrebari capcana :]]
-N-ai vrut să vii cu mine. Trebuia să te aducă ăla? bai...mie imi e mila de Mark, cred ca va deveni personajul meu preferat fara discutii :| Mark, saracul, il iubeste pe Akita, dar asta il iubeste pe Yn si Yn il iubeste pe Saren, dar si pe Akita, si nu-mi spune ca Saren il place pe Mark, caci deja am ametit :]]
Ca de fiecare data, ai descris foarte bine actiunile, nu au fost grabite, dar nici monotone, incat sa te plictisesti.

Succes sweetheart *hugs* >;d<
[center][Imagine: BIG+BANG.png][/center]
[center]Always a proud V.I.P <3 [/center]
[center]Stay stong DaeSung everything will be okey in the next year<3
Stay strong G-Dragon the real V.I.P's still love you, because you're a GOOD PERSON and you have a PURE HEART <3[/center]

#10
Off....cam tarziu,dar am ajuns si eu pe aici.Nu am mai trecut pe aici de ceva timp...Scuzee:(:((...
Acum revenind...minunat capitol:X Imi place cum ai descris sentimentele lui Mark si ale lui Akita, ma fascineaza.Hmm...mi se pare ca Mark a rectionat putin cam exagerat, e adevarat ca se vede ca il iubeste pe Akita, dar asta nu ii da dreptul sa aibe iesiri de genul asta si sa il inspaimante pe saracul Aki:(
Spor la scris si adu`ne repede next`ul>:D<
Searching for answers you will never find
You're losing time with questions, just leave them behind
There's nothing left here
You should be on your way
It's a new beginning
Say goodbye to yesterday

But I question myself
Is it you or someone else?



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Nobody hurts me like you do . Peppers 3 2.529 15-03-2012, 11:48 PM
Ultimul răspuns: hiimera
  Life Hurts Addeh 79 42.244 07-09-2011, 08:59 PM
Ultimul răspuns: LoLix
  [split] This feeling hurts so much. Blue Sky 5 2.736 22-07-2011, 08:21 PM
Ultimul răspuns: Hasamy lost vampire
  Love the feeling of joy-An demon and an angel! Ɖʋℓcικ`Иɛвʋиικ 5 3.303 01-07-2011, 10:41 PM
Ultimul răspuns: Nya.
  [split] Life Hurts ultimate wulf 4 2.805 25-06-2011, 03:22 PM
Ultimul răspuns: Robb'™
  [split] This feeling hurts so much. Mizuki Lulu 0 1.615 23-06-2011, 05:29 PM
Ultimul răspuns: Mizuki Lulu
  Sometimes love hurts Alexi 22 18.183 28-03-2010, 05:47 PM
Ultimul răspuns: Didu`
  Sometimes love hurts Alexi 4 6.473 02-08-2009, 02:05 AM
Ultimul răspuns: Marty:X


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)