Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

~pe cine alegi?

OMFG
Konan,logic..Pe Karin nu o suport.Nu il cunoaste cu adevarat pe Sasuke..And also is a bitch1414
Acum eu:
Hinata si Temari 4
Life is unique,take it seriously♥

Life is a game,play it♥

Life is precious,take care of it♥

Life is wealth,guards it♥

Life is happiness,be such as to deserve♥

[Imagine: 75746v3114te48a.gif]
[Imagine: 1587185ltjp3wkjoa.png]

Hinata sau Temari .... Nu stiu ... Temari-chan ! Imi place mai mult de ea , dar si Hina e cute!

Acum .... Dintre Sasuke si Shikamaru ?

Shikamaru :X: because he is sexy and smart

Sai sau Kakashi ? 10

Il aleg pe Kakashi pentru ca este un sensei bun, puternic si foarte amuzant.

Sasori sau Deidara ?
[Imagine: hinata_naruto.jpg]






Deidara pentru ca face acel jutsu care poate modela si transforma:intro pasare,dragon etc...

Sasuke/Naruto

ăăă logic ca il aleg pe Sasuke ! Cine nu l-ar alege pe sasuke [inafara de baieti ] ?
e cel mai tare tip posibil 105 sunt cel mai mare fan al animeului si al cuplului sasusaku , dar dintre personaje eu l-as alege pe Itachi , its so sweety 105
Sasuke e un personaj tare deoarece este rece, distant, puternic, aratos, provine dintr'un clan renumit , e baiatul de vis [pe locul II ca pe primul e Itachi kaching ]

acum sa alegeti intre :


Hidan si Rock Lee

P.S. : eu l-as alege pe Hidan =p~
Orcine ar fi spus că aşa e Sfârşitul
Credeam c-o să fie cumplit, dureros
Când colo, sfidând la amurg răsăritul
Fu cum nu se poate mai pur, mai frumos . . .


[Imagine: 590860ruyjz7bfx6.gif]

[Imagine: chibi_2356.gif]
Tanya, chibi-ul lui SaKu_AnGeLs_SaSu

Oh normally Hidan 0.o He's so sexy =p~
La Rock Lee nu-mi place aspectul fizic , e oribil xD Imi place doar atitudinea lui , pe cand la Hidan imi place totul 8 Il ador xD
Next bleahgt; Pein vs Konan

Don't try to be perfect . Just be yourself .

Hidan vs. Rock Lee
Îl aleg pe Rock Lee deoarece cred eu e un bărbat adevărat XD nu după aspectul fizic sau pentru că e "macho" ; îl aleg pentru că în ciuda faptului că nu foloseşte nici o tehnică specifică vreunui clan sau o anumită înzestrare specială, reuşeşte să fie unul dintre cei mai puternici ninja, plus că ştie cum să echilibreze balanţa dintre putere şi sentimentele pentru ceilalţi.
Pain vs Konan
Ambii au acelaş trecut, pot spune că au suferit la fel de mult şi că au punctele comune, prea puţine diferenţe între ei, so I think I choose both.

TenTen versus Akamaru XD

Pff, grea alegere având în vedere că niciunul din '' personaje '' nu îmi atrage în mod special atenţia şi mi se par ... fără prea multă importanţă !? [ vorbesc din perspectiva unei persoane care a văzut toată seria naruto şi 93 de episoade din Shippuuden ].
Poate că aş fi ales-o pe Ten Ten dacă nu aş fi văzut evoluţia lui Akamaru în Shippuuden [ he's so big ]. Îmi place de el, e doar un câine, right. Dar în comparaţie cu Ten Ten... Mda, mda. A dus şi ea o bătălie cu Temari şi nu mi-a plăcut chiar atât de tare. Mi se pare cam patetică, nu am nimic cu ea dar nu îmi place. Cât despre Akamaru , face o echipă excelentă cu Kiba, într-adevăr. Plus că este foarte drăguţ, mai ales când este atât de mare!
So, I choose Akamaru.

Next : Sai Versus Karin

Omg..let's see: Karin ma enerveaza: se da prea mult la Sasuke plus ca e increzuta:d
Sai e destul de simpatic..e prostut rau 24 si imi place ca stie sa deseneze
deci: Sai

next: Aburame Shino vs. Nara Shikamaru



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Pe cine algi? Ryuu 3 3.494 11-11-2009, 12:08 AM
Ultimul răspuns: Tox
  cine ai vrea sa fi? Iofly_murasaki 1 2.399 13-07-2009, 10:49 AM
Ultimul răspuns: Amy8D
  pe cine urasti din naruto Ryuu 5 4.212 25-10-2008, 09:19 PM
Ultimul răspuns: Shilpa
  Cu cine semanam? Magica Bloom 2 2.996 16-03-2008, 11:40 PM
Ultimul răspuns: Magica Bloom
  Cine e Kagome? Mikomi_Aikou 1 3.274 09-01-2008, 09:34 PM
Ultimul răspuns: kana-chan


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)