Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

~pe cine alegi?

Intre Pein si Sasuke

Nu e grea alegerea ptr mine. Il aleg pe Pein. Imi place ca face parte din Akatsuki, e bad boy 8 si arata mult mai bine decat Sasuke. Nu l-am ales pe Sasuke ptr ca tipul acesta ma enerveaza dintotdeauna. Are in cap numai razbunare si nu observa ca in jurul lui mai sunt si alte persoane. Se gandeste numai la el. Si in plus e ciudat ca nu-i place de nici o fata. Ma gandesc daca nu cumva ii place de vreun baiat.. 21

Next: Hinata sau Tsunade
[center][Imagine: Orochimaru-tongue.gif][/center]
[center]大蛇丸[/center]

o aleg pe hinata,caci seamana cu mine si la fizic si la pshic.in plus e mai tanara ca tsunade(baba!!!)[posturi unite]
scuze,am uitat sa spun intre cine si cine: intre kankuro si shino

Citat: o aleg pe hinata,caci seamana cu mine si la fizic si la pshic.in plus e mai tanara ca tsunade(baba!!!)


Fratele meu alb, ne bucuram ca seamana cu tine, da` am fi vrut si noi o argumentare. Si poate inca doua personaje din care sa alegem. Haide Tibi ca nu-i greu !

Asa, ca sa nu fiu outsider, sa aleg intre alea din urma. I totally prefer tsunade, nu pentru ca as avea ceva cu celalalt, dar pentru simplul fapt ca pe Hinata nu am vazut-o sa se lupte asa life/death , know what I'm sayin` ? =\ Pe Tsunade am vazut-o luptand, and yeaaah, I so like her way of being. Hinata, o fi ea true, si timida si muncitoare, si toate alea ,da` eu vreau s-o vad cum ii smardoieste p-aia , claaar? 22
At least Tsunade is feared ! =]

Konan / Anko

21 daca ar fi sa aleg ...as alege cam asa....

1Sasuke ...de ce? ...pentru ca este super puternic,super dragut 71....calm,cu muschi 19

si al doilea personaj este ....
2Sakura pentru ca este asa de frumoasa,parul ei roz,ochii ei verzii pielea ei alba ...intr-un cuvant prea tare Smile

si de ce am ales aceste 2 personaje?
24

pentru ca este cuplul meu favorit din Naruto

SasuSaku :X ii ador 5
[Imagine: senjo.gif]

Kankurou Versus Shino
Destul de greu de ales. Amandoi mi se par destul de puternici. Kankurou e capabil sa controleze papusi, in timp ce Shino controleaza gandacii. But, Shino arata mai bine decat Kankurou, dupa parerea mea. Shino e unul dintre tipii misteriosi, tacuti si puternici. Cred ca daca cei doi s-ar lupta, Shino ar fi invingatorul.
Hmm.. il aleg pe Shino

Next: Naruto vs Konohamaru
[center][Imagine: Orochimaru-tongue.gif][/center]
[center]大蛇丸[/center]

il aleg bineinteles pe Naruto pt ca e mai puternic, dragut, amuzant si e personaj principal. Konohamaru e personaj secundar si e un copilas cam de varsta lu' frate-miu, pe care il detest din tot sufletul.

Next: Ino vs Karin

Pai...e destul de dificil 39....Sakura e destul de slaba si nu isi poate controla prea bine reactiile...dar totusi in Shippuden devine mai puternica...iar Sasuke e puternic....e si dragut....dar totusi pleaca din Konoha doar pentru putere si ii paraseste pe cei care tin la el.....si apoi ataca Konoha....deci o aleg pe Sakura

next --->Shikamaru vs. Kakashi

:bye:
[Imagine: YulySigg.png]

A person needs a little madness, or else they never dare cut the rope and be free.

[Imagine: Yuly_sigcopy.png]

Shikamaru vs. Kakashi?
nu stiu...fiecare are farmecul lui dar cred ca-l aleg pe Kakashi...e destyl de dragut si imi place velul lui de a fi...cum il enerveaza mereu pe Gai, si e si puternic...deci Kakashi, desi e dragut si Shikamaru...

acum->Gaara vs Anko
Let`s start with the premise thet we aren`t completly idiots.
"You forgot another lesson: Never turn your back until you know your enemy is dead. Looks like we'll have to go over the lesson again next time I see you-which will be soon."

gaara .. normal ca gaara .. este personajul meu preferat masculin din anime, imi place povestea lui, imi place cum arata :X si ii ador tatuajul de pe frunte. de anko niciodata nu mi-am placut. plus ca gaara este foarte puternic si imi place ursuletul pe care il avea cand era mic :X

next4

pain vs tobi
[Imagine: 20080626090306.jpg]

Imi aprind visatoare o tigara. Fumul trece lenes si nepasator prin fata mea, formand niste spirale demne de admiratia unui artist..



poi logik ca il aleg pe pein.....e unul din personajele mele favorite....
imi plac pircingurile lui shi mai ales caracterul......imi place shi abilitatea lui(rinengan) dar shi ca e liderul akatsuki (bad boys rulz 410_)
eu cred ca e cel mai puternic personaj din naruto ....4....love him :X:X

so.....next : zaku vs tenten 4



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Pe cine algi? Ryuu 3 3.532 11-11-2009, 12:08 AM
Ultimul răspuns: Tox
  cine ai vrea sa fi? Iofly_murasaki 1 2.415 13-07-2009, 10:49 AM
Ultimul răspuns: Amy8D
  pe cine urasti din naruto Ryuu 5 4.244 25-10-2008, 09:19 PM
Ultimul răspuns: Shilpa
  Cu cine semanam? Magica Bloom 2 3.016 16-03-2008, 11:40 PM
Ultimul răspuns: Magica Bloom
  Cine e Kagome? Mikomi_Aikou 1 3.290 09-01-2008, 09:34 PM
Ultimul răspuns: kana-chan


Utilizatori care citesc acest subiect:
5 Vizitator(i)