Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

~pe cine alegi?

Shikamaru vs Asuma ?
Imi plac foarte mult cei doi si imi este greu sa aleg , eu una i-as clasa pe amandoi pe primul loc , deoarece sunt prea tari =]] Trebuie sa recunoastem ca fara ei anime-ul nu ar mai fi avut faima xD He he... cred ca il voi alege pe Shikamaru , deoarece este mai tanar si este atat de inteligent o_o I mean ... ii ador inteligenta xd As vrea sa fiu si eu un geniu ca el xD Deasemenea este atat de lenes , ca si mine xD Nici mie nu imi place sa ma complic si sa ma bag in belele . Imi place de el deoarece sta in banca lui , iar aceasta metoda chiar il ajuta . Este extrem de amuzant cand este lenes xD Iar in shippuuden ... god o_o Il ador xD

Next : Konan vs Pein
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


Konan vs Pein
Pai cred ca o voi alege pe Konan pentru ca mi se pare chiar draguta(fizic21).Este si puternica si de asta o voi alge pe ea,in schimb la Pein nu prea imi place nimic doar ca ii puternic.
Next:Tayuya vs Zabuza
Ja ne!:bye:
Fi intotdeauna ceea ce esti, iar daca aceasta nu e deajuns pentru cineva, acel cineva nu e deajuns pentru tine!
Get your own at Pokeplushies! [Imagine: 2673256.gif]
Click here to feed me a rare candy !
[Imagine: 6bca372.png]

Tayuya vs Zabuza 39
Well...alegerea e evidenta din punctul meu de vedere xD O aleg pe Tayuya , deoarece imi place foarte mult de ea , este foarte puternica si la aspect este chiar draguta =] Mi-a placut cand s-a luptat cu Shikamaru xD Le-ar sta bine impreuna , nu glumesc xD Chiar ii vad facand un cuplu destul de dragut . Zabuza... nu prea mi-a placut de el mai ales la inceput , deoarece era prea nemilos =]] Mai ales cu baiatul acela , Haku parca il chema . Nu m-am mai uitat de mult la Naruto si am cam uitat numele.Dar mi-a placut extrem de mult de el la final , deoarece a si plans si si-a dat seama cat de idiot a fost si cum s-a comportat cu bietul Haku . Pacat ca a murit , dar in final tot la Tayuya raman .

Next : Sasuke vs Sai
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


Sasuke vs Sai

Sai , nu am nici un motiv sa il aleg pe sai si nu am nici o simpatie pentru acesta in schimb il urasc din toata inima pe sasuke , este cel mai enervat caracter , este foarte inganfat , se crede foarte bun , si itachi s-a sacrificat oarecum pentru el , totusi itachi a murit din cauza lui (caracterul meu preferat fiind itachi) deci nu il suport pe sasuke.

NEXT: Gai vs Kakashi

Gay vs Kakashi

Hmm : - ? . . . Pai Gay este genul care sa se dea in spectacol, si nu`i nimic in neregula la asta, dar ma enerveaza fata sa : )). . . Pe cand Kakashi arata ceva mai bine, dar cel mai mult imi place personalitatea sa, este tare amuzant. So . . . il aleg pe Kakashi.

Next: Kiba vs Rock Lee

RE: ~pe cine alegi?

Rock Lee:X il ador e foarte ambitios si dragut .Nu s-a lasat batut si are o viteza uimitoare.Faptul ca l-a copiat pe senseiul sau il cam maturizeaza ,dar in rest e super ok .
Imi place ce i-a zis atunci sakurei cu lotusul .Pacat ca pentru o perioada nu mai poate lupta dar il face Tsunade bine.
El si Gai sensei sunt foarte amuzanti.
O incurajeaza pe TenTen la examenul chunin si zic puterea tineretii sa fie cu tine.
A fost geniala faza cand a intrebat-o pe Sakura daca vrea sa fie cu el 71Zuppy05

NEXT :dintre Shino Aburame si Asuma Sarutobi15
Daca o pasarica ti-a soptit ceva, inseamna ca ai innebunit, pentru ca pasarelele nu vorbesc.

Well....il aleg pe Shino,imi place felul lui:e destept,e destul de puternic ,in schimb la Asuma nu imi place ca fumeaza 21; kidding,imi place si stilul lui dar tot la Shino raman.

Next:Gaara vs Shikamaru
Ja ne!:bye:
[Imagine: tumblr_m214h2MXjD1r3aka4o1_500.gif]

Gaara vs Shikamaru :-S
Well...este foarte greu sa aleg , deoarece ambele personaje imi plac foarte mult , ambii baieti au rol destul de important in acest anime , adica daca nu ar mai fi fost ei nimic nu ar mai fi fost la fel =]] Asa spun mereu , dar toate personajele isi au locul in anime xD Amandoi sunt foarte puternici in lupta , mai ales Gaara care de la inceput a aratat cat de puternic e datorita trecutului sau ingrozitor . Cand am vazut episodul in care prezenta trecutul sau imi venea sa plang , deoarece a fost prea dureros , era dat la o parte de toata lumea , deoarece era considerat un monstru , desi el nu era -.-" Iar Shikamaru...el nu a avut un trecut dureros , iar la inceput nu a fost atat de puternic , dar a evoluat destul de mult pe parcursul anime-ului , lucru care trebuie admirat . Well.. aici castiga Gaara =]] Deasemenea amandoi sunt extrem de draguti , imi plac la nebunie ochii lui Gaara si parul lui Shikamaru . Sunt extrem de inteligenti o_o In special Shikamaru , god , ma omoara logica , dar el nu are nici o problema cu acest lucru , este chiar destept , deci aici castiga Shikamaru =]]
Cei doi sunt la egalitate pentru mine , deci nu as putea sa aleg unul dintre ei , deoarece sunt la fel de importanti pentru mine . Dar trebuie sa aleg un personaj asa ca il voi alege pe Gaara , dar asta nu inseamna ca este mai bun decat Shikamaru din punctul meu de vedere . A trebuit sa aleg pe cineva =]]

So next : Itachi vs Naruto
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


RE: ~pe cine alegi?

Dintre Itachi si Naruto 39 2 nu stiu sigur ambele imi plac ...cred ca-l aleg pe Itachi pentru ca e un personaj foarte interesant si misterios:X si Sasuke e chiar bau(eh nu are coarne) ca l-a omorat ... nu se gandea idiotul ca l-a lasat in viata cu un scop ?24 Itachi in romana inseamna nevastuica :X

NEXT: Deidara vs Suigetsu Hozuki15
Daca o pasarica ti-a soptit ceva, inseamna ca ai innebunit, pentru ca pasarelele nu vorbesc.

Niciunul;kidding cred ca Suigetsu imi place ca e glumet si tot timpul o enerveaza pe Karin 21;la Deidara imi place ca are ca Jutsu bombele (imi plac pasarile alea21),dar tot la Suigetsu raman.

next:Sakon vs Zaku Abumi
Ja ne!:bye:
[Imagine: tumblr_m214h2MXjD1r3aka4o1_500.gif]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Pe cine algi? Ryuu 3 3.547 11-11-2009, 12:08 AM
Ultimul răspuns: Tox
  cine ai vrea sa fi? Iofly_murasaki 1 2.424 13-07-2009, 10:49 AM
Ultimul răspuns: Amy8D
  pe cine urasti din naruto Ryuu 5 4.260 25-10-2008, 09:19 PM
Ultimul răspuns: Shilpa
  Cu cine semanam? Magica Bloom 2 3.035 16-03-2008, 11:40 PM
Ultimul răspuns: Magica Bloom
  Cine e Kagome? Mikomi_Aikou 1 3.299 09-01-2008, 09:34 PM
Ultimul răspuns: kana-chan


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)