Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Viaţa mea e frumoasã exact asa cum e ...

#61
Heyyy Raluca!! AM aterizat si eu aici..Scuze ca nu t-am citit mai devreme ficul, dar nu am vazut! :D Anyway,....
Mi-a placut mult nextul, mai ales cum ai descris castelul si camera care au primit-o cele doua O.o..Vreau si eu o camera asa:>.
Mi-a mai placut fraza: " Nu stiu, ceva care ne-ar putea pune in pericol viata tuturor. Un dusman periculos, o prietena dementa, un frate psihopat…" =)) Si m-a socat la fel de mult cum a socat-o si pe Sakura, cum ca Sasuke e fratele lui Sayoshi O_O.
Astept sa vad cum reactioneaza si Karin si sa vad cum il va infrunta Sakurape Sasuke cand il va intalni:>!

Te pwp dolce!! :* Si astept next....Spor la scris!!:X :*
[Imagine: semn.jpg]
Just kiss...

#62
Mersi ca m-ai anuntat. As fi trecut mai devreme, dar am fost cam ocupata. Anyway, sa revenim. A fost cam micut capitolul, dar a fost dragut. Ne-ai lasat in suspans, nu e corect:-w. Sunt tare curioasa de ce se va intampla in continuare si daca Sakura isi va arata iarasi sentimentele pentru Sasuke. Eu una sper sa nu. Nu ma asteptam ca acest Sayoshi sa fie fratele lui Sasuke, chiar e ceva surprinzator si totodata interesant. Descrierea a fost buna, desi mai puteai lucra pe alocuri la ea, nu am vazut greseli de nici un fel iar actiunea nu a fost grabita. So, cam atat! Spor la scris si nu uita sa ma anunti cand pui next-ul >:d<!
[Imagine: j5atg3.png]


#63
Ms ca m-ai anuntat.As fi tyrecut mai devreme dar am liceul.Anyway,imi place capitolul.Si fratele lui Sasuke pare chiar de treaba.Cam scurt capitolu da astept nextu.Si nu uita sa ma anunti.Hugs!
[Imagine: 989369nkhwxrd6yq.gif]

#64
Având în vedere că aproape trei luni nu s-a mai adus next-ul, o să închid fic-ul. Dacă autoarea va reveni, să-mi dea un PM și-l redeschid.
[Imagine: Jun0xCa.png]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Plătind cu viaÅ£a Mad Hatter 32 9.813 04-10-2011, 06:58 PM
Ultimul răspuns: Grubbie
  ViaÅ£a în paÅŸi de vals Ruxi. 6 2.668 12-07-2011, 11:28 AM
Ultimul răspuns: Leontina
  Fuga de viaţă Freaky 2 1.799 21-03-2011, 08:37 PM
Ultimul răspuns: Grubbie
  ViaÅ£a m-a schimbat ... Pustoaica_cu_ochii_verzi 11 5.461 02-10-2010, 02:42 PM
Ultimul răspuns: crazy little red
  Nu e exact ce mi-am dorit. Ramonitzz 10 8.507 26-11-2009, 07:44 AM
Ultimul răspuns: Eve.
  O viaţă periculoasă | Se revarsă sângele Serenity 1 2.239 23-09-2008, 08:48 AM
Ultimul răspuns: Flash


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)