Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Viaţa m-a schimbat ...

#11
Hellooo!:)
M-ai rugat, am venit;] Sooo...
In primul rand, nu mi se pare cea mai originala idee... Am mai citit parca un fic in care Sakura cere ajutor pentru renovarea apartamentului... In fine... la cate ficuri am citit pe site, poate doar mi se pare. Dar sunt sigura ca ai destule idei interesante cu care sa continui;).
Ok... urmeza actiunea... poi, ce sa zic- cam grabita. Cum zicea o fosta profa de romana- nu esti fugarita de niciun tren (cred:))), asa ca ar fi frumos sa adaugi mai multa descriere (mai ales a peisajelor si a sentimentelor) si mai multa naratiune.
Daca am lamurit punctele slabe, sa-ti si ce mi-a placut la ficul tau:
- ne-ai lasat in suspans inca din primul capitol
- folosesti diacritice
- ai dorinta de a evolua
- si in sfarsit, nu e SASUSAKU!! Nu e printre cuprurile mele preferate ('Cuz I'm a NaruSaku fan b-)) si ma bucur ca am gasit un fic de acest gen!!
Toate astea fiind spuse, te pup dulce :* si iti doresc succes si multa inspiratie in continuare!
[Imagine: 11qpgxx.jpg]

Naruto FanFiction || Vreau sa fiu EU

#12
Ideea pare draguta pentru inceput(astept sa inceape actiunea)... greseli de gramatica nu prea am vazut... actiunea ai grabit-o umpic dar in rest e ok...
Astept sa pui continuarea ca sa itzi pot comenta ficul mai mult si desi sunt fana sasusaku o sa t-il citesc asa ca pune continuarea cat mai repede...:D:D:P
4



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  M-ati schimbat luiza_alexandra 25 13.200 13-09-2012, 11:13 AM
Ultimul răspuns: luiza_alexandra
  ViaÅ£a mea e frumoasã exact asa cum e ... Pustoaica_cu_ochii_verzi 63 17.322 16-12-2011, 08:08 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  Plătind cu viaÅ£a Mad Hatter 32 9.822 04-10-2011, 06:58 PM
Ultimul răspuns: Grubbie
  ViaÅ£a în paÅŸi de vals Ruxi. 6 2.668 12-07-2011, 11:28 AM
Ultimul răspuns: Leontina
  Fuga de viaţă Freaky 2 1.799 21-03-2011, 08:37 PM
Ultimul răspuns: Grubbie
  Asa m-am schimbat Vir 41 36.419 13-12-2010, 03:53 PM
Ultimul răspuns: Mdn.
  O viaţă periculoasă | Se revarsă sângele Serenity 1 2.242 23-09-2008, 08:48 AM
Ultimul răspuns: Flash


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)