Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

User/Staff Talking Topic

#21
Ca fapt divers... Ann si cu mine am tot vorbit in ultima vreme insa ea inca are warn-ul dat de mine si nici nu il scot si nici nu m-a rugat sa il scot.

Iti sterg postul. Cred ca asta e chair o idee buna. Ah si daca mai aude careva vreun zvon, sincer, intrebati aici.

#22
Nici nu aveam de gand sa inmtreb. Am facut ce am facut si merit warn/am meritat. ^^ ASta nu inseamna ca am ramas asa. XD

hug Astept ori cum sa vii la Bucuresti. Mi s-a bulit netul. Se intrerupe din 10 in 10 minute si ma ia durerea de cap. :-|. -..-
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

#23
O.o Sunt in bucuresti de ieri seara... Sunt acasa, de ce crezi tu ca am net asa bun eu? si stua mai mult de 2 ore pe net/zup? LOL. Sunt acasa, azi a fost zi libera ca nu am avut ore am doar maine dimineata ^^

#24
Lol. Habar nu aveam. 21 Esti pe mess? 5
Ma gandeam eu... 39 Si asa tarziu nu aveai cum sa fii la poarta in cautare de semnal 21
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

#25
Vrei sa zici pe butucii de salcam injurand tantarii si bateria de la laptop ^^

Eram prin curtea gainilor si nu, la ora asta nu stateam afara. Acolo deja ingheata apa noaptea, e chiar frig. Nu as fi rezistat. Un lucru nu mi-a lipsit, caldura din Bucuresti...

[edit] Ann, Ca fapt divers... tot pe baterie dar in Bucuresti, am stat pe internet 1 h si 31 de minute ]fara net cazut mereu] si s-a dus doar 45% din baterie pe cand la tara se ducea imediat.

Anyway, Games si Sport sunt scoase de spam, pff, pe aoclo mai erau si boti ramasi ._.

#26
(04-10-2011, 07:35 PM)fleeting ray A scris: omg guys, eu ma refeream la chestia asta.

(29-09-2011, 06:38 PM)Uberwald A scris: Aaaa, guys, eu plec in exact trei zile si ma intorc pe 25 seara... So, eventual cu ideea mea cand ma intorc?
(30-09-2011, 04:32 PM)Aly A scris: Oh okay then...

Vedeti? Spam. Intr-un topic. Si prin admin si soon to be admin ma refeream la faptul ca pana si adminii spameaza, asa ca nu vad la ce v-ati astepta de la ceilalti useri. Vreti sa schimbati ceva la animezup? Dati exemplu. Pozitiv. Nu am nimic cu faptul ca voi sunteti admini, oh well, admini pe jumatate XD.

Nu vad de ce ar trebui sa-mi tin gura, de fapt, vad, vad ca nu are rost, pentru ca ati continuat in continuare sa fiti offtopic, si imi pare rau ca eu am cauzat asta. Dar chiar e deranjat, nu cred ca pe anime-empire (ca tot l-ai dat de exemplu), se intampla astfel de conversatii. Are un anumit prestigiu, pe care animezup nu il are. A-E se adreseaza unui "public" mai matur, are o anumita notorietate, ca si animezup de altfel, numai ca animezup, spre deosebire de A-E, e cunoscut drept forumul ala colorat unde poti posta aproape orice fara sa patesti nimic, si chiar daca patesti ceva, nu e nimic, pentru ca te duci sa te plangi la x si y si se ajunge la Flaw care normal ca nu vrea sa primeasca careva ban, deci pana la urma primesc mai putini decat s-ar merita sa primeasca.

Si Uber draga, eu nu am nimic cu tine, sincer nici nu m-am gandit sa ma indoiesc de calificarea ta, avand in vedere ca ai fost si pe m-a & such, cat despre faptul ca nu ma suporti o.O. Foarte bine, asta nu e treaba mea 106. "Eu merg și mai departe și zic: trădare să fie, dacă o cer interesele partidului, dar s-o știm și noi!..." 21

Asa, ce mai era... oh, ma indoiesc ca animezup va cadea din cauza mea sau a persoanelor ca mine, pentru ca sunt de atata timp pe zup si nu a cazut inca XD.

Cat despre ea admin, eu o vad admin. Nu mi-a zis nimeni, m-am gandit de la mine putere si sincer nu vad ce ar fi rau in asta o.O. Am zis soon to be admin pentru ca e mai grav cand doi admini spameaza, decat cand spameaza un admin cu un mod 21. Si ♣Ann♣, adminii nu isi dau "aere". Cei ce isi dau "aere" nu ajung admini XD.

Cat despre paparuda aia, care e amicul meu, prima data cand am vorbit cu el i-am dat parola de la userul meu, a doua oara era deja faza cu yulobo. Si sincer mi s-a parut exagerat sa-i dea warn ca a calcat-o pe coada. Si este exagerat. Adica, gandeste-te de cate ori m-am certat eu cu careva pe zup. A sfarsit un user macar dintre cei care m-au insultat pe mine personal, si insulte, nu ca e el romeo fantasticul, deci cum spuneam, cati dintre ei au primit warn? Iti zic eu, nimeni.

Si Aly, de ce sa ajunga admin pentru ca e amica cu Flaw si cu tine? Daca ajunge, ajunge pentru ca e ea capabila. Repet, am zis respectivul lucru pentru a hiperboliza gravitatea "faptei". Am mai vazut chestii de genul de multe ori, si nimeni nu stergea respectivele mesaje. Si nu imi place. E forum, nu messenger. Si da. Sunt mod. La carti. Verific sectiunea de cate ori intru pe zup 21. Si eu as schimba stafful care taie frunza la caini, de fapt l-as fi schimbat deja. Si sincer, era o vreme in care chiar imi pasa daca sunt mod sau nu sau cine e admin si cine nu, dar acum am lucruri mai importante la care sa ma gandesc decat animezup si la cat de mult imi dau interesul, chiar ma mira ca imi vorbesti mie de amicitii. Si te mai miri ca lumea nu e pe aici prietena, daca suspectezi pe toata lumea, adica m-ai facut pana si pe mine pupincurista XD. Crede-ma, nu sunt. In niciun caz. Si aici cu atat mai putin, avand in vedere ca nu as avea nici un beneficiu o.O.

Oh, si cum spuneam, mod la carti, de fapt nici nu pot fi numit mod, am permisiuni de mod la carti, avand in vedere ca si Uber e mod la carti si la cat de putin se posteaza acolo e imposibil cred sa scape vreun post spam 21. Deci da, daca ii critic, de fapt, daca critic faptul ca vorbesc ca pe mess pe forum, nu am criticat altceva, de fapt nici nu imi prea pasa de chestia asta, faceti cum si ce va taie capul, dar daca as avea posibilitatea as schimba acest lucru.

In fine, ca sa nu fiu off, nu vreau sa va tai avantul, dar, chibi din cate stiam au avut perioada de glorie si de declin, si mai mult din cauza chestiei cu trasul de par si cu bomboanele, deci, in loc sa va axati pe dezvoltarea infatisarii lor, cred ca e mai important sa se gaseasca un mod prin care acesti chibi sa interactioneze cu forumul sau ceva de genu. Adica, avem un chibi, e imbracat asa cum vreau bla bla, dar mai mult, ce altceva sa fac cu el?

Am fost moderator pe a-e. E un forum fantoma acum. Multi au plecat de acolo si pana si membrii obisnuiti ca Hex (Joe) si Buffix nu mai activeaza. DiZ si Cyber putin. S-a dus din cauza ca exclusivitatea forumului a scazut mult si membrii mai maturi se saturasera de toti pustii. Ca moderatori nu aveam voie sa le zicem nimic, nu puteam da warnuri sau banuri sau sa ne luam de ei. Bine, e o poveste lunga si nu stiti voi ce se intampla in spatele scenei cand toti ne certam cu Cecilia. Flaw e un admin bun si de aia Zup continua sa existe.

Se intamplau o groaza de conversatii de genul. Aveam si noi threaduri in care ne distram ca moderatori si am sarit si noi calul cand ne-a enervat o anumita userita care era mai incuiata ca tezaurul britanic, cam pe atunci am inceput sa plecam toti.

Ma rog, eu nu sunt super activa pentru ca lucrez foarte mult si practic hackuiesc acasa internetul vecinilor ca stau la dracu´n praznic. Dar o sa incerc sa mai fac schimbari pe la sectiunile mele.

As mai restructura SOTM/MOTM, dar cum nu am laptop nu pot participa momentan si lumea nu se agita.

O sa vad ce pot sa fac la filme si carti, eventual ceva pe la Stand up comedy.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#27
(05-10-2011, 03:26 PM)Uberwald A scris: Ca moderatori nu aveam voie sa le zicem nimic, nu puteam da warnuri sau banuri sau sa ne luam de ei. Bine, e o poveste lunga si nu stiti voi ce se intampla in spatele scenei cand toti ne certam cu Maria. Flaw e un admin bun si de aia Zup continua sa existe.

Imi dau cu presupusul dar merge asa.

Voi incercati sa le explicati, pustii nu intelegeau si cand luati masuri mai drastice, se duceau la xyzmary si se plangeau de moderatori ca fac abuz de putere.

Ain't I right? This is my life's drama but different characters.

#28
Era mai complicat de atat, dar in mare asta era comportamentul intr-adevar... Cecilia era foarte protectoare in ceea ce privea ´abuzurile de putere´ din cauza motivului principal pentru care plecase de pe m-a. Ma rog, nu e frumos sa discutam de asta aici, dar vroiam sa inteleaga unele persoane ca nu totul e cum pare.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#29
Oh I know her too... Cecilia e Celia nu? Parca ala avea username-ul...

Eh, lumea vrea sa stie tot ce fac adminii/mozii si daca nu te vad ei postand 2000 de mesaje pe zi [in mai bine de 4 ani am de abia 700 de posturi lol] inseamna ca nu faci nimica.

Azi cred ca s-a muncit mult. Eu am facut proof si critics, am vorbit de critics, ne-am pus de acord cu challenges, mai am stai ca aveam ceva 39 ah cu Ann, cea cu ideea ta de cluburi. Si sa il rog pe flaw de tema 39

Am ajuns sa fac lista cu ce trebuie sa fac, oh lol, poate uit ceva.

#30
Cecilia e Maria, Mary aka xyzmary.

Fac spam pentru ca momentan nu sunt in stare sa scriu mai mult. Completez maine, deci revin cu un edit.


EDIT: Eu am dat drumul la SOTM si am anuntat pe profil o mare parte din membrii care au threaduri la GFX. Momentan doar 3 au raspuns pozitiv... Asta fiind unul din motivele pentru care am oprit concursul de la bun inceput.

[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Tipul de user care va place Heratcher.21q 44 20.242 08-07-2012, 10:43 PM
Ultimul răspuns: Mykoto
  Tipul de user care va displace Heratcher.21q 34 18.018 05-03-2012, 09:57 AM
Ultimul răspuns: Cersei


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)