Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Aveţi un personaj favorit ?
Arth
26.32%
5 26.32%
Yarin
47.37%
9 47.37%
Rahve
5.26%
1 5.26%
Luka
5.26%
1 5.26%
Kurt
10.53%
2 10.53%
Mairead
0%
0 0%
Judith
5.26%
1 5.26%
Total 19 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Ultimul zambet

#51
Heeei!>:D<
Mersi ca m-ai anuntat...iar.:D
Capitolul a fost super, na ma asteptam ca Yarin sa treraca asa usor, repede peste, dubios.:-? Dar e de bine.>:)
Mi-a placut mult faca cu fursecurile, cand le-au impartit, atat de dulce, de frumos.:x
Imi place aceasta parte a lui Luka, sunt curioasa sa vad ce se va alege cu prietenia lor in continuare si vreau sa aflu ce se v-a intampla cu cei trei in acea casa...a da si de unde pana unde il cunoaste Luka pe Arth.:>
Greseli parca am vazut una-doua..parca.
Multa bafta in continuare la scris si anunta-ma cand postezi iar, te rog!:*


*hugzz!*

#52
Oh, capitol nou!

Cu siguranta Luka este favoritul meu! Nu stiu, imi e asa greu sa zic, dar il ador. Sunt sigura ca va avea un rol foarte important in viitoarele capitole, chiar daca din capitolul anterior, cand ne-ai facut cunostinta cu el nu eram sigura de acest lucru.
Seme, vreau sa-ti spun ca ai conturat acest personaj atat de bine incat l-ai facut pe placul meu. Il ador pur si simplu si ma bucur ca nu am votat in poll pana acum ca sa am ocazia sa il votez eu prima pe Luka. M-ai surprins cu acest capitol, insa si cu celelalte, dar asta a fost teribil de bun. :))
Comportamentul sau, felul cum vorbeste si aura de mister ce se afla in jurul blondului imi place... Te felicit pentru conturarea unui astfel de personaj.
Hmm... Am multe de spus dar imi vin ideile apoi pleaca si se duc ca un tren ~_~ de aceea sunt sigura ca nu e un comentariu prea lung.
Well, ai dezvaluit multe in acest capitol. Deci fratele lui Luka seamana cu Yarin, huh? Ceea ce inseamna ca are o mica slabiciune pentru el...
Telefonul ala, mai exact replica lui Arth m-a lasat cu gura cascata la propriu. Oh, nenorocitul ala! Nu pot spune ca nu-mi place caracterul lui ( sau al lui Kurt ) dar e un porc, defapt amandoi sunt niste porci. Ma intreb ce legatura are cu Luka. Vom afla curand, i hope, asa ca grabeste-te caci nu mai pot de nerabdare.
Bafta la scris si surprinde-ne iar. *hugs&kisses*

be special, be you.
Fani forgot her stamp here! ^w^

#53
Luka, aww ce surpriza placuta. > v < Nu ma asteptam.
A durat ceva de cand nu a mai postat, dar am asteptat si am asteptat. ^^

Ca deobicei ma incanta captolul si felul tau de a scrie. Si acum imi adcu aminte de zilele in care vorbeam de yaoi si tot te intrebam cand vei scrie unul, iar tu imi spuneai ca va veni si vremea aceea.
Si iata ca a venit. Vorbesc de parca acum ai inceput sa scri ficul. *laugh*
Deci se pare ca Luka il cunoaste pe Arth... o__o Totul este inecat in suspans, sunt foarte curioasa sa citesc in continuare. Ma intreb daca ii va face ceva dulcelui Luka... *looking around*
E scurt capitolul si nu dai foarte multe detalii, celalalt capitol a fost mult mai plin, mai voluminos. Uite un sfat mic: atunci cand vrei sa incepi un capitol, mai intai de gandesti la o idee de baza, dupa la idei secundare si alcatuiesti scheletul. Fiindca asa capitolul are sa fie mult mai lung si reusesti sa scrii mult mai bine.

Asta este tot, astept nextul. *hugz*
Zby Zby!!
:3

#54
Buna, imi pare rau ca nu am ajuns mai devreme dar am inceput scoala si nu mai am asa de mult timp deci ma descurc si eu cum pot. Pai deoarece nu am putut comenta la capitolul de dinainte am sa comentez acum ptr amandoua. Pai in primul rand in primul capitol necitit apare un personaj nou care sincer nu da o imprezie tocmai buna dar in al doilea capitol arata ca nu e asa cum pare (destul de complicat dar am inteles eu intr-un fel sau altul) Deci in concluzie si prin urmare cest Luka e de partea lui Yarin sau cel putin eu asa am inteles oricum banuiesc ca ma boi lamuri mai bine dupa ce citesc urmatorul deci asta inseamna ca deabea astept sa postezi next-ul dar pana atunci eu itit urez spor la scris bye bye >:D<
http://farm3.static.flickr.com/2496/4202...a4a1_b.jpg


infrunt furtuna si ma gandesc
oare cat mai trebuie sa supravietuiesc
visele se sting usor
la fel ca un gand de dor
se duc departe si dispar
ca umbra dintr-un suflet amar
si nu raman decat regrete
fara sperante sau chiar secrete

[Imagine: chibi_8329.gif]
lolix kid, chibi-ul lui
lolix


[Imagine: 6141910.png]


[Imagine: 6fd6871.png]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Zambet de trandafir [ YAOI ] Kohoko-sama 4 3.834 03-01-2014, 12:29 AM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  Ultimul glonÅ£ [ YAOI ] Me†al. 31 12.738 17-05-2011, 10:02 PM
Ultimul răspuns: Mad Hatter
  Un zambet ce nu se uita niciodata ¿ Misterious Girl ¿ 11 9.032 12-09-2010, 08:30 PM
Ultimul răspuns: ▌▒ Zยzzααα ▒▌


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)