Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Tradarea iubirii

#71
Deci, dupa cum cred ca ati observat, ficul meu se afla la sectiunea "Atelier" asa ca v-as ruga sa va re-editati comentariile cei care:


-ati facut spamuri- si anume ati scris mai putin de trei randuri sau cei care au scris trei randuri cu cate o propozitite de cinci cuvinte pe rand;
-cei care ati folosit emoticoane in exces- as dori sa incercati sa le stergeti deoarece si acesta poate fi un motiv pentru mutarea ficului in aceasta sectiune



In rest daca am si eu vreo vina in legatura cu continutul ficului sau orice altceva va rog sa ma anuntati.

Pentru cei care nu isi re-editeaza comentariile:
Eu ma voi intoarce si ma voi uita de la prima pagina pana la ultima, daca va fi cineva care nu a re-editat atunci nu voi mai continua ficul, cel putin nu pe acest forum. Pentru cei care au re-editat, va rof sa-mi dati un pm sau sa-mi scrieti la profil despre acest lucru.

Va multumesc anticipat tuturor. Nu vreau sa o luati ca pe o amenintare insa m-a cam deranjat cand am vazut ficul mutat in aceasta sectiune. Si inca ceva, dupa ce isi vor re-edita toti comentariile eu voi posta nextul cand ficul va fi mutat din nou in sectiunea "Naruto fics".

#72
buna...am revenit...sa incepem cu inceputul si acela e de a-mi cere scuzeeeeeee.imi pare rau!
si acum sa revenim la fic:smart: Am observat cateva greseli,dar minore;presupun ca au fost intr-un moment de neatentie,tuturor ni se mai intampla cand stam cu ochii in calculator pe o perioada destul de mare.Descrire din plin,imi place foarte mult cum descrii sentimetele personajelor si locurile unde se petrece actiunea,naratiunea este perfecta,dialogul bine plasat si nu este sec...Cu alte cuvinte IMI PLACE:X. next:deci sa inteleg ca Sakura niciodata nu la iubit pe Neji,ci doar sa refugiat in el,pentru a scapa de suferita si inca il iubeste pe "nenorocitul" de Sasuke. De ce am sentimentul ca Suigetsu o place pe Karin "?.Iar Sasuke o iubeste pe Sakura,nuj da e un mic sentimet:ha:
Bun deci am terminat sper doar ca acum comul sa fie corect si iti zic ca astept nextu si daca doresti sa ma anunti cand ai pus capitolul urmator...:pls:
te las:*:bye:

#73
Pai datorita unora dintre useri care s-au deranjat sa se uite si sa-si re-editeze comentariile am venit cun un next mai micut. Va multumesc celor care v-ati facut timp pentru acest lucru, sa stiti ca pentru mine chiar inseamna mult.


Misiunea
Partea a II-a


Pana in acest moment misiunea a decurs destul de bine. Inafara certurilor dintre roscata si Suigetsu, nimic nu m-a deranjat. Nici macar Sasuke nu mi-a mai atintit nici o privire ceea ce intr-un fel ma cam deranjeaza. Oricat de mult ma amagesc, nu pot renunta la aceste sentimente care mie mi se par a fi un adevarat blestem. Unul dureros, poate chiar sfasietor.

Imi clatin usor capul pentru a alunga aceste ganduri insa nu reusesc. Imi ridic privirea catre peisajul care imi apare in fata ochilor si raman uimita de frumusetea acestuia. Soarele apune lasand in urma sa miile de culori. Am spus vreodata ca iubesc apusurile? Daca nu, atunci o spun acum. Sunt extraordinare, paraca te-ar transpune intr-o lume imaginara, una plina de culoare, de dragoste, de tot ceea ce este bun pe acest pamant.

-Sakura-chan!

Imi intorc privirea catre cel care m-a strigat si-l vad pe Suigetsu care se uita ingrijorat la mine. Ii mai privesc si pe ceilalti doi care nu au dat importanta acestui incident ceea ce pe mine ma deranjeaza. Parca nu as exista aici. De Karin, sincer nu-mi pasa. Insa cu Sasuke este cu totul si cu totul altceva. Ma simt in plus.
-S-a intamplat ceva Suigetsu? il intreb eu dupa care ma intorc cu spatele catre cuplu.
-Pai, vroiam sa te intrebam daca mai mergem sau campam aici. In curand se va insersa.

Ii spun ca mai mergem in jur de un kilometru si atunci roscata sare nervoasa ca ea este mult prea obosita pentru a merge. Nu o bag in seama si incep sa merg insa vocea lui Sasuke ma opreste.
-Nu ai auzit? Vom campa aici, imi spune acesta pe un ton plin de raceala.

Ma musc de buza dupa care ma intorc catre ei. Le spun ca daca doresc sa ramana nu au decat insa eu voi mai merge. Dupa ce le-am spus acest lucru plec din locul in care ma aflam, in spate fiind urmarita de Suigetsu. La o distanta destul de mare il intreb de ce nu ramane cu ei iar raspunsul acesta a venit atat de repede incat abia l-am auzit.
-Cei doi n-au dacat sa ramana in urma. Eu nu sunt genul care sa nu asculte ordinele.

Ma opresc pe o creanga si-l fixez cu privirea. Baiatul asta este chiar diferit. Oricat de copilaros ar fi in timpul liber, cand vine vorba de misiuni acesta devine serios. Zambesc dupa care ii spun un simplu "Multumesc" si apoi prind din nou viteza. Poate ca niciodata nu voi reusi sa ma pun cu Karin, cel putin cand vine vorba de sentimentele lui Sasuke, insa un lucru este sigur, am multe persoane care ma sprijina in diferite feluri, fie direct fie indirect.


Nu stiu cum s-a intamplat sa ne oprim si sa campam, de fapt nu mai tin minte nimic deoarece nu m-am simtit bine chiar deloc. Tot ce stiu este ca acum, m-am trezit brusc din cauza unei dureri de burta pe care am mai avut-o candva insa nu mai stiu cand. Parca efortul depus a fost mult prea mult pentru mine. Ma rific usor din locul in care am dormit si incep sa merg lenesa insa in acelasi timp silentios pentru a nu-l trezi pe Suigetsu.

In cateva clipe ajung langa un lac. Imi trec usor mana prin acesta si constat ca apa este calda. Fara a mai sta pe ganduri renunt la haine si intru in acest usor. Incep sa innot pana ajung langa o stanca destul de mare de care ma sprijin si inchid ochii. Fara sa vrea imi amintesc de prima si ultima seara petrecuta cu Sasuke. Acea seara care pentru mine este un blestem. Inca ii mai simt buzele plimbandu-se usor de trupul meu, mainile sale facdn la fel. De ce sa nu recunosc? Chiar daca m-a folosit, fara voia mea m-a facut sa ma simt destul de bine insa in acelasi timp m-am simtit murdara.

Imi deschid ochii si innot spre mal deoarece se face racoare si sincer nu vreau sa racesc. In mai putin de zece minute sunt la fel ca inainte, singura diferenta fiind parul ud. Mi-l sortc cat de cat dupa care ma indrept catre tabara unde, spre mirarea mea sunt toti trei. Cand au ajuns si astia doi. Nu ma deranjez sa-i salut si-i intreb ce s-a intamplat. Acestia imi spun ca suntem urmariti. Exact in acel moment un kunai imi zgarie pielea fina lasand cateva picaturi de sange sa coboare.

Imi indrept privirea catre locul din care provine cutitul si observ cu stupoare ca intr-un copac, la o distanta de vreo zece metri de noi se afla sase ninja. Nu le pot vedea semnele din satul din care provin acestia din cauza intunericului. Ii privesc cu ura dupa care strang cat pot de tare pumnul.
-Karin, ce tot faci? Credeam ca poti simti chakra! De ce nu ne-ai anuntat ca sunt aici? o intreb nervoasa fiind pregatita de lupta.

Aceasta nu are timp sa raspunda deoarece unul dintre cei sase barbati au atacat-o, trantind-o destul de rau. Spre mirarea mea, Sasuke nu pare afectat de ceea ce i s-a intamplat iubitei lui insa nu prea imi pasa. Alerg catre unul dintre cei sase, cel mai mare din cate observ -ce bine mi i-am ales- si ii dau un pumn destul de puternic care il trimite in copacii din spatele sau. Fara a ezita imi pregatesc unul dintre kunaiurile otravite si-l ranesc cat de mult posibil. Cand sunt mai sigura ca acesta nu se poate ridica, el face fix contrariul. Desi destul de greu, se ridica si isi scoate sabia si incearca sa ma nimereasca insa nu reuseste. Ii ezit destul de usor atacurile, obosindu-l si in scurt timp acesta cade la pamant din cauza otravii care se afla in corpul sau acum.

Ma intorc catre cei trei si observ ca roscata tot pe jos se afla. Imi calc peste mandrie si alerg spre ea pentru a o vindeca. Cand ajung in dreptul ei me enervez rau de tot deoarece aceasta a lesinat de la o lovitura simpla, se vede ce ninja bun este. Nu ma mai deranjez s-o ajut si dau sa ma ridic insa imi simt picoarele prinse. Incerc sa scap dar fara succes si observ un ninja care se indreapta cu rapiditate catre mine in timp ce-si scoate sabia, destul de mare. Inchid ochii pentru a-mi fi mai usor, nu vreau sa vand cum acea sabie ma va strapunge si astept inevitabilul.

Dupa un minut, imi deschid ochii speriata si-l vad pe Sasuke cum l-a strapuns cu jutsul sau numit chidori. Raman uluita iar acesta ma prinde de talie si ma ia de acolo, asezandu-ma pe o creanga. Observ ca sunt toti pe jos insa este ceva ciudat. Parca tot lipseste cineva. Privesc in jur si imi dau seama ca pe jos sunt doar cinci din sase. Asta inseamna ca celalalt a scapat. Ma intorc destul de repede catre Sasuke si incerc sa-i spun insa pe cer norii se strang si formeaza o mica tornada de electricitate, daca poate fi numita asa.

Asta a facut tipul acela. I-a pus pe cei cinci sa se lupte cu noi in timp ce el crea un jutsu din care vom scapa greu. Brunetul ma prinde de mana si incepem sa alergam insa curentii devin din ce in ce mai puernici si suntem trasi in acestia. Odata ajunsi acolo, aerul devin greu de respirat si incetul cu incetul imi pierd cunostinta.
_________________________
Pai cam atat. Sper ca va placut si acest capitol m-a cam innebunit. Nu este corectat.

#74
Uuu Prima! :))


Dau edit cand termin de citit! va rog sa nu-mi stergeti commul :o3

Edit:

Gata.
Huh! Ce frumos a fost! Ok, in afara faptului ca eu ma gandeam sa mai bagi si ceva romantism, dar, eh, poate vedem in capitolul urmator ;)
Ok, trebuie sa imi fac treaba si sa comentez de acum >:) Actiunea mi s-a parut putin cam grabita, nu prea ai descris sentimentele Sakurei asa cum o faceai inainte... Descrierea, asa cum se subintelege de mai inainte, tot mai mergea iar naratiunea mi s-a parut foarte buna. Cu toate palavragelile astea spuse, eu astept next-ul si sper sa ma anunti si pe mine cand il postezi. Mult succes! Bye >:D<
[Imagine: Lawliet.gif]

Cioco mania :pls: ^_^

#75
Aşa în primul rând mulţumesc că mai anunţat. După cum a spus şi §oNg iN rAiN acest capitol mi s-a părut uşor schimbat. Acţiunea mi s-a părut puţin grăbită, descriere ai avut, dar ar mai fi mers mi-ar fi plăcut să descrii mai mult sentimentele Sakurei. Greşeli de tastare am văzut câteva însă doar două mi-au sărit în ochii mai mult ezit= evit şi vand= văd.
Per total a fost un capitol bun, sper să mă anunţi când pui nextu.Spor la scris şi multă imaginaţie.Bye, bye.

#76
buna. in primul rand multumesc ca m-ai anuntat si acum sa incepem. Imi place fic-ul tau:X il iubesc, il ador:love: cred ca nu e cazul sa vorbesc despre modurile de expunere. Actiunea e cuminte in banca ei,iar greseli nu am vazut( intre noi fie vorba nu m-am uitat dupa ele:))). De ce am impresia ca Sakura va avea parte de o surpriza, posibil placuta..posibil neplacuta... Asa ma bucur ca Sasuke a salvat-o pe Sakura :chuu: si Karin chiar e jalnica, dar imi place :))
Aceasta noua Sakura, autoritara si independenta o iubesc:love:
am terminat. astept nextu si te rog mult cu o cireasa in varf sa ma anunti:pls. nu uita ca iti raman cititoare fidela :*

:bye:
[Imagine: h8v.gif]
 

#77
Cookisor T_T Cum ai putut sa nu ma anunti ca ai pus capitolul? Data viitoare sa ma anunti ca ma suparesc :( . Well a fost un capitol foarte palpitant ^^. Mi-a placut. Sincer ma bucur ca nu a fost asa mult romantism desi nu ar fi stricat oleaca. Descrierea mi'a placut ft mult, naratiunea la fel, actiunea nu a fost grabita si dialogul nu a fost nici pe departe sec. Greseli de tastare nu imi aduc aminte sa fi vazut dar daca erau... nu au fost grave. Dureri de burta huh? Am eu o oarecare senzatie. ^^ Oricum sper sa treaca cu bine peste jutsul acela. So, astept nextu si nu uita sa ma anunti cand il pui. Buh bye!:*
[Imagine: EnvYQ.png]

#78
Buna sweety... capitolul acesta a fost un pic c-am fugarit de tauri, dar nu are nimic e bun si asa... ma bucur ca Sakura se intelege bine cu Suigetsu, dar daca ma gandesc mai bine este ca un al doilea Naruto, deci nu au cum sa nu se inteleaga... e posibil ca Sakura sa fie din nou insarcinata sau asa cred eu, dupa ce a spus ca a mai avut o data o asa durere de burta, doar la asta m-am putut gandi... Nu il inteleg pe Sasuke... acum e rece si distant... acum ii salveaza viata, ar putea si el sa se hotarasca in ce parte e... c-am atat sweety ne vedem cand pui nextu:*:bye:

#79
Parerea mea este ca actiunea e cam grabita, defapt tot capitolul pare putin grabit.
Cu ceilalti doi ce s-a intamplat?
Si acum serios Sasuke chiar a lasat-o pe Karin acolo?:O

Sfat: Te implor sa descri sentimentele ca inainte.Acum lipseste ceva la povestioara [/i] ... Daca nu sunt sentimenetele protagonistei descrise mai detaliat atunci e sec capitolul, iar daca nu este romantism sau ceva care sa inlocuiasca romantismul atunci tot sec este.

Faza cand ninja este otravit de Sakura, e foarte ok pentru ca ai adaugat putina "uimire" (Nu e un cuvat foarte bine ales in situatia asta dar nam alta idee.).
Ideea cu mini tornada/fenomenul de descarcare electrica e originala.

In rest chiar nu ma asteptam sa se intample asa, adica prietena lui Sasuke, Karin, a fost lovita(nu grav dar totusi lovita), iar el s-a comportat ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat.Pe de alta parte cand Sakura (nu am prea inteles partea asta, a fost sau nu lovita Sakura? :S ) era in cauza el, "printul pe cal alb", ii sare in ajutor (in ciuda a ceea ce s-a intamplat).

Cam atat am avut de scris(zis).Sper ca nu am zis nimic urat .Bun deci in continuar iti doresc multa inspiratie si descriere a sentimentelor :]]:]] .
Bbye-bbye :-h
"I'm crying inside and nobody know it but me."

„Comparisons are easily done
Once you've had a taste of perfection
Like an apple hanging from a tree
I picked the ripest one, I still got the seed…“


"
"Another head hangs lowly,
Child is slowly taken.
And the violence caused such silence,
Who are we mistaken?

But you see, it's not me, it's not my family.
In your head, in your head they are fighting,
With their tanks and their bombs,
And their bombs and their guns.
In your head, in your head, they are crying... "

#80
Well, stiu ca nu a fost un capitol precum cele pe care le-am avut inainte insa am uitat sa va avertizez ca nu am mai scris de vreo luna...si mi-am cam pierdut indemanarea insa mi-o recapat eu. A da, si ma descurc la descris sentimente atunci cand vine vorba de drama/romance insa rest nu prea stiu ce sa adaug insa incerc sa ma perfectionez si la acest capitol si va raman recunoscatoare ca imi spuneti unde gresesc. Uitati nextul.


Capitolul 12
Legaturile vor fi mereu stranse

Picaturi de apa imi inunda chipul alb precum varul. Incerc sa-mi deschid ochii insa tot ce vad este un loc intunecat din care nu pot iesi. Clipesc din ce in ce mai des si incep sa vad ceea ce ma inconjoara si anume...Sasuke. Fac ochii mari si-l privesc, ii analizez chipul pe care se poate citi ingrijorarea, teama dar mai presus de toate, iubirea. Incerc sa ma ridic insa destul de greu deoarece ranile sunt destul de adanci. Brunetul ma ajuta ceea ce pe mine incepe sa ma mire. Cand intr-un final reusesc si eu sa stau in sezut, Sasuke isi intinde mana libera si-mi alunga suvitele care imi ascund ochii verzi.
-Esti bine? ma intreaba acesta in timp ce ma mai analizeaza.

Dau din cap in semn ca da iar acesta rasufla usurat de raspunsul pe care i l-am dat. Incep sa privesc in jur in timp ce incerc sa-mi amintesc ce s-a intamplat si cum am ajuns in aces loc intunecat pe unde soarele nu-si poate face aparitia. Vantul rece se loveste de mine, facandu-ma sa tremur. Brunetul observa si isi aseaza bratele puternice in jurul meu. Raman stana de piatra insa incerc sa-mi revin cat de cat. Ce bine este sa ma aflu in bratele sale. Simt ca ma poate proteja, ca ma poate iubi insa oricat de mult as vrea eu sa se intample asta imi dau seama ca odata ce ne vom intoarce la ceilalti doi coechipieri Sasuke va fi la fel ca inainte.

Gandul ca ma va trata precum o carpa ma infioara si cateva cristale isi fac aparitia pe chipul meu si in scurt timp se sparg la contactul cu bratele celui pe care il iubesc. Acesta ma intoarce cu fata spre el si ma priveste curioas dupa care imi sterge lacrimile care isi fac aparitia in continuu. De ce dragostea trebuie sa-mi sfarame sufletul intruna? De ce atunci cand ma simt si eu bine, lumea mea se spulbera in cateva secunde? Viata ma pune la incercare si eu nu stiu cum sa-i raspund. Oricat de dura as vrea sa par, atunci cand sunt in preajma lui Sasuke nimic nu mai exista. Este ca si cum numai noi doi am exista pe aceasta lume plina de ura.

Ma musc de buza pana simt gustul amar al sangelui dupa care ii sar in brate si incep sa plang din ce in ce mai tare. Macar asa voi secatui aceste lacuri pline de durere. Cu fiecare secunda pe care o petrec in bratele lui, cu atat astept sa ma de-a la o parte, sa-mi spuna ca sunt inutila, ca nu m-am maturizat chiar deloc insa tot ce face el este sa ma stranga din ce in ce mai tare, ca si cum nu ar vrea sa ma piarda. Acest gand ma linisteste insa nu pentru mult timp deoarece imi amintesc de seara in care ne-am revazut, atunci cand vroia sa-si vada copilul care nu a mai reusit sa fie nascut. M-am simtit atat de bine in bratele sale, am crezut ca el chiar ma iubeste insa m-a facut sa ma simt oribil, folosita cand am aflat motivul pentru care s-a comportat cu mine in felul cum a facut-o.

Ma despart foarte repede de bratele sale deoarece nu mai vreau un astfel de incident. Nu mai vreau sa sufar din cauza lui. Incerc sa privesc oricel altceva numai pe el nu insa mana sa nu ma lasa. Ma apuca usor de barbie si ma forteaza sa-l privesc in ochii sai abisali. Cat de usor ii poate fi sa arate in ochii sai sentimente pe care nici nu le simte pentru mine. De ce nu pot si eu? Inchid ochii si incerc sa iau o gura de aer. Raman asa pentru cateva minute pana cand sunt trezita la realitate de brunet, care se indeparteaza. Exact cum credeam, nu-i pasa de mine. Un zambet prostec isi face aparitia pe chipul meu.
-Sakura, trebuie sa iesim cat de repede putem din aceasta padure, asta pana cand nu se insereaza.

Il privesc ciudat dupa care dau afirmativ din cap si-l urmez. Are dreptate, desi este in toiul zilei, in aceasta padure zici ca este noapte si odata ce se mai si insereaza chiar ca nu vom putea vedea nimic. Sasuke merge destul de repede, semn ca doreste sa ajunga inapoi la iubita lui. Chiar nu-l inteleg. Daca tot vrea sa stea cu ea, de ce isi bate joc de mine, de sentimentele mele? Din cauza neatentie ma impiedic de ceva si cad. Sasuke nici nu observa iar eu incerc sa ma ridic cat de repede pot dupa care alerg spre el, de aceasta data fiind mai atenta pe unde calc.


-Sasuke, nu pleca! Iti promit ca daca vei ramane aici te voi ajuta cu tot ce vrei! Orice, insa te rog, nu pleca, spun eu printre suspine lasand lacrimile sa curga fara incetare.
Linistea a pus stapanaire pe noi. Tot ce se mai poate auzit sunt suspinele mele si frunzele purtate de vand.
-Esti chiar enervant, aud raspunsul acestuia iar eu raman precum o stana de piatra.


Gata, nu ma mai pot gandi la acest trecut ingrozitor, la primul pas al blestemului care a pus stapanaire pe viata mea. Cand s-a intamplat asta? Cand a parasit el satul? Acum cinci ani. Nu i-a pasat de rugamintile mele. Am suferit in tacere, exact ca acum. Pe atunci eram bucuroasa doar cand stateam impreuna. Cand participam toti in misiuni, cand ne distram insa acum nu mai este la fel pentru ca persoana sa ma face sa sufar. Tot ce tine de el. Memoriile petrecute impreuna, cand eram cu totii fericiti, eu, el si naruto. Felul in care blondul se prostea si ne baga in belele ne lega mai mult. Pot spune ca datorita lui Naruto noi eram atat de uniti. Chiar daca cei doi se certau mereu, noi tot prieteni eram. Imi este dor de acea vreme, cand eram mereu cu zambetul pe buze doar pentru ca il vedeam pe Sasuke. Insa urasc anii care au urmat dupa plecarea sa. Parca au trecut cu incetinitorul. Inima mea a fost sfaramata in mii de bucatele pe care nici in momentul de fata nu am reusit sa le strang.

Fara sa imi dau seama ajungem la capatul acestei paduri. Cand a trecut timpul atat de repede? Dupa cum arata nu am mers mai mult de o ora. Stiu ca timpul trece repede insa nici in acest hal. Ce am facut eu in acest timp? M-am gandit doar la el. La felul in care m-a tratat mereu. Atat de usor trece timpul cand ma gandesc la persoana sa? Ma musc de buza usor dupa care privesc cerul. Nu vreau sa fiu aici. Vreau sa ma aflu inapoi in padure, in bratele sale puternice. Chiar daca este doar pentru cateva secunde, tot imi doresc. Nu vreau sa-l vad cum se saruta cu ea. Cum o imbratiseaza.
-Sakura, uite o cabana! Ce ar fi sa stam aici pana maine? ma intraba acesta cu o voce calda.
-Si cum ramane cu Suigetsu si Karin? Nu ar trebui sa ajungem la ei? il intreb usor.

Sakura, fii pregatita pentru un raspus dur si plin de ura cum numai Sasuke ti le poate da. Numai el stie cum ma poate pune la punct. Inchid ochii usor si astept ca inima sa-mi fie injunghiata de cuvintele sale insa nimic. Raman asa pana cand imi fac curajul pentru a deschide ochii. Nu spune nimic, doar ma analizeaza. Ce o fi cu el? Adica pana se insereaza mai sunt vreo cateva ore. M-as fi gandit ca ar vrea sa ajunga la roscata cat de repede posibil. Orice ar fi trebuie sa raman calma. Sa imi mentin un scut de protectie impotriva cuvintelor sale dure si pline de otrava. Otrava cu care m-a injectat de ani de zile si care imi roade inima de durere de cand se comporta in acest fel cu mine.
-Din cauza lui Hyuga, corect? se rasteste acesta nervos la mine. Vrei sa se termine misiunea mai repede pentru a ajunge la Hyuga, corect?

Raman cu gura intredeschisa din cauza vorbelor sale. Sasuke este...gelos? Il privesc uimita. Ma asteptam la orice alt raspuns, numai la acesta nu. Ma indrept cu pasi marunti spre Sasuke si cand ajung langa el il imbratisez. Acesta nu reactioneaza.
-Nu Sasuke, nu vreau sa ajung la Neji, vreau sa stau cu tine, ii spun usor in timp ca ma despart de el si-l privesc in ochi.
______________________________
Pai cam atat. Sper ca de aceasta data nu a mai fost la fel ca inainte sau mai rau. Desi tot cred ca am grabit actiunea cat de cat. Am incercat sa o mai incetinesc putin.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Tradarea Miranda. 9 5.742 04-02-2011, 11:12 PM
Ultimul răspuns: Reveuse
  Tradarea doare dar o poti uita! akadella 5 3.990 24-08-2010, 01:46 PM
Ultimul răspuns: Paradox 。◕‿◕。


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)