Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Top 9 useri

#91
Revin :]

1.Samurai -well,e cel mai bun,rabdator,dulce si cum mai vreti voi Cavaler pe l-ar putea avea Love Land vreodata. Plus m-a ajutat mult intr-o privinta^^ Merita un premiu hug

2.None -Daddy,bunica,whateva'. Omul care nu se enerveaza niciodata^__^

3.Nibbles - Inca facem/zicem cele mai mari tampenii pe care le-ar putea concepe cineva vreodata.Si de acum vom fi colege 19

4.DG - Simplu. Se poate vorbi cu el despre orice ^^

5.Tornado - Mare om, Mare caracter.

6.Apathy - eh, ne stim de ceva vreme, cred ca am ajuns prietene.. ^^'

7. Alecs - Un cuvant: Geniu!

8. John D - In ultima vreme m-a ajutat mult,nu pot decat sa-i multumesc :]

9.Vodafone - Tipul de care mi-e dor T.T' Cate situatii am mai creat cu el 105

#92
timpul renovarii 19

1. Stormyhunter si angel_of_love --> Mami si Bff... fetele astea ma inteleg si (spre uimirea mea) ma suporta. mami nu se supara cand vorbesc cu ea intruna si semanam super mult siiii vrem sa ne facem o trupa impreuna :X. cat despre bff, nu exista zi inca sa nu vorbim.
2. Lenna si Xia --> Sis-urile mele preferate hug cat pot sa rad cu fetele alea... Lenna are un simt al umorului, fantastic ^______^ Xia este draguta :X si mereu rade cand vorbesc cu ea...
3. ~Tsukadu~ --> nu cred ca mai intra pe forum, dar whatever, e nebuna de legat. suntem amandoua doua zaluze.
4. SAYO_HATSUO si BlueAngel --> matushica mea preferata hug cat vb cu fata asta... si cat rad cu ea... si bunica mea pupic n-am vorbit pana acum cu ea, dar nu pot s-o pun mai jos 10
5. Damn.Den --> tati al meu hug nu am vorbit cu el pana acum dar... 4 sper sa ne intelegem pupic
6. Mitzuke si Aly --> singurele care m-au ascultat in legatura cu FF. si azi Mitzuke mi-a zis o chestie si am scuipat sucu' din gura, pe birou.
7. Crispy Stripsy --> il iubesc prea mult pe baiatu' asta ca sa nu-l pun aici... ei... shtie el motive mai bune 9
8. Akasuna --> am vorbit de cateva ori cu ea, si cred ca e de treaba, dragutsa, amuzanta, stie ce vrea si etc....
9. Annya_Anna si kiss4_sasuke si Apple Sweetheart --> primele doua fete sis-urile mele iubite, si dragute hug sunt mai mari decat mine cu 4, respectiv 5 ani, dar ne intelegem bine, right girls?5 Apple Sweetheart, ah, ne-am impacat *ce bn* shi ne-am apucat de un fic, de mori de ras la el 24... e intelegatoare, shi nu stramba din nas cand o plictisesc cu problemele mele
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.

#93
Oh yea 21 Sa vedem ce s-o schimbat in ultima saptamana

Pei:

1. blueobelix- honey I so love youuuuuuuuu~! 8 You are my bff and my 'boss' and my 'child' and I'll stop here cuzz if I start to talk about bff, I never stop.

2. Agent Eli- Of Ran... ce viata am si yo. Zi tu Ran! Nu ma compatimesti?

3. love_anime si myuu- la felul principal avem broasca cu otrava de paris si raid, iar la desert broasca cu inghetata si ciocolata 24 ma simt onorata sa fim prietene gurls. [macar voi sunteti pe aceasi unda cu mn si Maggy(adik love_anime)... data viitoare ma inveti si pe mn ce se intampla de a bolile alea, da? 21]

4. adyna_45 si Heroin- Ne intelegem ^_^ si adyna m-a invatat o lectie importanta de viata zilele trecute.

5.(~.~)'Ryu!! si Yulobo- Well... 21 Guys, sambata dimineata am murit de ras cu voi. Sunteti asa tari. Nush ce m-as face fara voi. [as fi mai linistita cred dar mie nu-mi place linistea]

6. Lolli Pop- oh Doamne... cand s-au luat aia la bataie in fik am crezut ca o sa mor de ras. Esti geniala, Silvia!

7. Mousy- Esti sweet si ma asculti siiiiii~ ai fost singura care m-a sfatuit asa cum trebuia atunci.

8. Ryou- Dc nu mai intri pa mess, bro? 108 mi-i dor da tn... in fact, la toata lumea ii e.

9. OvertTheRainbow- Sysuleeeeeee~ tre sa vbim, rapid!

#94
Pei sa ma gandesc39

1.Dante=>Esti super tare.Ai multa rabdare si esti prietenos cu toata lumea.Probabil iti trebuie multa rabdare sa vorbesti cu mine.Ca sa nu mai zic ca iti irosesti timpul raspunzandu-mi la mesaje.Esti foarte de gasca frate3
2.MaR=>Cred ca ti-am tocat nervii in ziua in care am plecat de acasa21 Ma bucur ca m-ai ascultat...ca sa nu mai spun ca ma distrez de minune cand vorbesc cu tine pe mess
3.Myuu=>Sysule n-am ce comenta.Esti fana yaoi si Cinema Bizarre deci am ce discuta cu tine pe mess.Plus de asta esti de treaba si stii sa asculti problemele altora.
4.Heroin=>Girl esti foarte de gasca.Chiar daca spui tu ca nu ai talent, tot nu ma las pana nu te conving ca esti mai buna chiar si decat Eminescu21
5.Maktub=>IoI deci ai cel mai tare nick din istorie.Ma inteleg foarte bine cu tine, si rad mereu atunci cand vorbim pe mess*app ti-am zis ca p-aici o sa ploua*
6.Yoko=>Of, of cat de dor mi-a fost de tine.Ma bucur ca te-ai intors:d
7.(~.~)'Ryu!! =>Esti de treaba*cand vrei si cu cine vrei* Uneori poti fii foarte de gasca, repede cand vrei.
8.BlankØPage=>Pfff numa io stiu cat indur atunci cand posteaza Dan la ficurile tale si nu eu45 Nu stiu cum de poti sa-l suporti
9.*.* O chestie verde *.*=>Se stie ca eu sunt o mare fana a ta Mitsu3
I'm Kira.

#95
Let's see...:-?
1.DeViL DoLl ca e sysul meu pervers:)):)) si suntem amandoua nebune nu'i asa sysule?:)):))
2.Ryu ca e fratele meu.Desi nu am vorbit prea mult pana acum....ne intelegem cat de cat bine, cred :-?
3.Nyzu ca e prietena mea :X:X:X si ne intelegem de minune
4.Yulyutza_I ca e sysu meu si ei ii povestesc toate nazbaiile mele si radem impreuna :)):))
5.Kaneto Sayuri e fiica mea cum sa nu o ador?:X:X:X si nu ii dau sa bea :)):)) *cred ca ma uraste pentru asta;))*
6.LYE scrie grozav :X:X:X
7.WickedD e tata si ne intelegem bine pana acum :-?
8.JustLove scrie ficuri minunate :X:X:X si e sysu' meu.
9.Botan`chan mi'a dat'o pe Kaneto ca fiica.:plz: arogatou botan`chan:pls:

#96
Well...am ajuns sh eu p'aici

1.VeNoM.AdDiCt3d-sysu meu nebun8....facem ficuri dupa povestile de dragoste 15...povestim cat ii noaptea de lunga si radem ca nebunele...
2.Kaneto Sayuri-nepotzica mea perversa...si cu ea stau noptile si radem si povestim...asta pana cand se trezeste fratesu(45)...
3.Nyzu-mi'am facut abonament la sigurile ei...ea ii persoana cu care imi consum toate minutele21...si tot ea ii persoana care m'o innebunit cu o pisica21...
4.{Catalyn*Sasuke}-well...copilu' asta ii nebun21..sotzioru' meu pervers8...numa la prostii se gandeste15(cred ca deaia ne intelegem asa de bine65)
5.WickedD-...si am ajuns si la daddy...alt pervers21...o persoana super de treaba
6.Yulyutza_I,JustLove,Ayisa-chan-2 cuvinte...3 nebune..
7.Xia-o fata super de treaba...care imi da nextu'urile de la fic pentru ca stie k is fana ei nr 18...
8.Kel'Thuzad-...cosmina19...fata ce are ciuda pe comunisti21...o alta fata de treaba cu care ma inteleg bine..
9.-

#97
1 . Fenneh.
My sweet heart Denny. O iubesc, nu cred că mai avem nevoie de motive. Ca user e super, ca moderatoare de asemenea. Drăguţă ca toată lumea, like an angel <3 .
2 . Mitsu .
Meh, nu am mai vb. de multă vreme, but she knows I love her :3 . Super de treabă!
3 . Hiyo.
She's my student =]]. Măh, e o fată bestială şi ea . Ador să vb. cu ea, şi un user super .
4 . Sherlock .
Mereu poţi avea o discuţie bestială, raţională sau logică cu Jigoku :]]. And, he was really tired and wanted to sit behind her, y'know :]].
5. Tox
Cum poţi să nu o placi pe Tox? E de gaşcă rău de tot, şi ca persoană şi ca user pe zup =)
6. marina
She's got the guts. Este un admiiin foarte buuuun , şi e de gaşcă <3. I know she's more than a user but I dont care. Ah , şi dă ponturi bune de tot, pe deasupra ;;]
7. Myuu.
Yeah, sorry for that late written chap. Anyhow, amuzantă rău de tot :]] rea când vrea să fie, perv [ always? ] she's veery nice :]].
8. Berry.
Sweet like a strawberry. Foarte de treabă ;;]
9. nolazy
Meh thinks she's a great girl. I really like talkin with her =]

Dacă am uitat pe cineva, c'est la vie, cer iertare :]]

#98
1. Elusive Wolf - eto, puteam eu să nu o pun pe Monika aici? :]] no way! este o fată groazavă, care știe să asculte and bla-bla-bla. pierdem vremea și vorbim numai despre nimicuri, dar îmi place să stau de vorbă cu ea ^^
2. Aoi.Appuru - of... este singura care știe de câte ori am plâns. este singura care când știa cum mă simt, nu comenta, mă lăsa să mă descarc și apoi mă compătimea. bineînțeles, să nu uităm micile [de fapt, marile] noastre perversități și gesturile necuviincioase și toate porcăriile pe care doar împreună le facem :]].
3. Rikka - păi... este o fată dulce, foarte dulce ^^ din păcate nu am reușit să ne punem în aplicarea planul diabolic, tot mi`am dat seama cât de evil este [lasă că la Otaku vine dom`șorul]. așa... este de treabă, deși puțin cam... retrasă?
4. Sayo - o da! este o fată grozavă, o prietenă minunată și are un simț al umorului destul de evil... îmi împărtășește pasiunea pentru An Cafe, ceea ce nu mulți o fac, și putem fi considerate cele mai mari fane :]]
5. Mels - primul lucru pe care mi l`a zis cu privire la comportamentul meu, a fost că sunt perv, asta se întâmpla când aveam eu fantezia teoretică cu picăturile de apă de la duș. când ne întâlnim tropăim prin tot Bucureștiul, și bineînțeles ne uităm la toți băieții și comentăm.
6. Ay aka Yumei aka Cookie-chan aka dracu să mai știe ce nick are - așa... păi este o fată foarte de treabă, foarte drăguță și este surioara mea... cum am început să vorbesc cu ea m`a obligat practic, să`i găsesc o poreclă. ce mai pot spune... este o prietenă bună ^^
7. Alany - m`ar fi omorât dacă nu o treceam pe listă. este o fată drăguță, de treabă și crazy rău :]] este una dintre cele mai evil persoane pe care le`am cunoscut șiiiii~ este drăguță [am mai zis asta nu? măcar așa va ști că țin la ea :]] ]
8. Mistukai Yoru - Sensei :X este cea mai super și drăguță fată ever și este destul de crazy. când am văzut`o la Niji cum alerga pe acolo mă bufnea râsul... este the Queen of Yaoi, și încă mă mir că a reușit să mă facă să`mi placă Yaoi`ul
9. Lynnu - no words for her, except this: este o fată drăguță, de treabă and things like that... nu înseamnă că dacă am pus`o ultima înseamnă că nu țin la ea... pur și simplu mai în fața nu puteam să o pun... whateva` she`s sweet...

și ar mai fi, așa că cei care nu v`ați găsit pe aici, scuzați`mi nesimțirea, dar admir prea multe persoane de pe zup ca să îi scriu pe toți... dacă ar fi fost un top 10 useri, următoarea pe listă ar fi fost Denny [bineînțeles, mie mi`ar trebui un top 100 useri ca să îi scriu pe toți] ^^
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.

#99
1. Teh a.k.a Honey <3 -> Este cea mai superba, ingeniasa si dulce fata. Chiar daca ma caracterizeaza ca fiind o fata mult prea sweet, eu zic ca ea e cea mai sweet <3
2. marina -> Well, inainte nu eram asa de apropiate, dar de prin vara ne intelegem super bine. 39
3. Aly -> Este o fata suuuper de gasca, chiar daca unii zic ca e o fata de care ar trebui sa se teama, nu e chiar asa. :]
4. Mitz -> Pff, ea e nepotica mea hug. De ea nu uit niciodata, cateodata ne mai ciondanim noi, asa putin mai mult. 21 Dar intotdeauna ne impacam hug.
5. Hades -> Moooaaaa~ sisu meu hug. Mi compadre. 21 Mi-a promis ca o sa imi ramana 2 fire de par in cap 24 unu cret, altu' lins si altu' albastru 21).
6. Tox -> Ce poti sa spui de tox inafara de minunata ? E o tipa cu care poti discuta orice chestie, si e foooaarte amuzanta.
7. D.D.A -> Vai adela hug esti o fata usor aeriana, dar asta imi place la tinehug. Mereu te ingrijorezi pentru altii. Esti o suuper prietena hug
8. Ady -> Pff, nu te alint aci amu cum o fac pe mess ca cine stie cum se interpreteaza. Dar cert e ca tu esti senseiul meu si asa vei ramane ^-^.
9. Ryuu -> E un tip de treaba, inainte cand nu era asa matur sa spun asa, era cam enervat -.- But now ... e un tip suuuper. ' Buna buna asta buna 24 ' 15


Well dudelor topul continua, am sa mai enumar cateva persoane care chiar imi plac de pe acest siteL Nya, Lynn, Alany, Ratsuky, Lye, Kaname, Shuu si altii. ^^
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













Duuude.... old topic!

1.Kido->Dude.... tocmai ne-a apucat vremurile vechi când stăteam pe skype... defapt stam şi efectiv, râdem de toată lumea. Depănăm amintiri... Powerpraff boy... lucruri pe care crede-mă, nu mi le mai aminteam(unele,nu pe toate).Tu ai fost in topul meu pe locul 1 de ceva vreme... si te mentii pe poziţie21Lasă că vine vacanţa şi atunci să vezi stat pe skype de dimineata până a doua zi!Ne doborâm propriul nostru record.

2.Yondaime->Blanco!Cum poţi tu să lipseşti din topul meu.Nu,nu.E imposibil... irealizabil!De nedescris. Nu uit reacţia ta de la Nijikon "Nu...nu...asta nu eşti tu!Nu se poate"21).Tocmai depănam amintiri cu Kido şi ne-am adus aminte de momentul epic în care tu i-ai zis ei... MIHAAAI!Revenind... şti că eu ţin la tine21

3.Tan->Tata. Da. Nu era frumos ca tocmai tu să lipseşti din micul meu top(nu sunt tocmai 9). Ma... cu tine ma înţeleg super ok, asta până ajungi la capitolul "glume" pe care eu, nici în ziua de astăzi nu le "identific".Asta e... unele persoane s-au născut făra simţul umorului... c***e.

4.Kida->eşti o fată de treabă... nah... cine trage de mine cel mai mult să scriu... si o ia razna atunci când nu vreau sa ii spun ce se întâmplă21

5.FallenAngel->îmi place că nu eşti genul de persoană care să se oftice din te miri ce prostie.

Dude... eu nu am decât 5 locuri in top.Deocamdata!
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light







Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)