Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Top 9 useri

Andra - Băăăăăăăăăăăăăăăă, trebuie sa recuperam tot timpu' pierdut o.o' ah, sa mai radem din nou si sa mai bem putin skype 24
Yondaime - uite ma, ce nu fac eu pentru tine 15 iti mai zic o data la multi ani [ desi ziua ta a trecut xD ] si nu uita, sa nu mori! am nevoie de cea mai hawt persoana 15
shadows - desi n-am mai vorbit de mult timp O_O you're still my grandfa' 5
Alysu' - well, nu prea am discutat, dar merge 15 avem aceleasi preferinte in materie de kboys 15
keiho - uhm o.o well, ma bucur ca mai dai si tu cate un mesaj 21

well, atat. ^^
I'm not insulting you. I'm describing you.

Bun hai sa fac si eu un top , am o saptamana de cand sunt pe forum si banuiesc ca sunt destul de in masura sa-mi fac o parere si sa notez cativa useri , la unii pot sa fac o departajare la altii nu oricum topul meu arata cam asa :


Locul 1. Aditagirl (nu tin minte nickul de acum ) : din moment ce tu mi-ai zis de forumul asta si din moment ce ne intelegem bine si putem gasi usor un subiect de discutie tu esti prima 10

In continuare doar spun cum imi vin imi minte fara vreo clasificare in prealabil :

-Sun : ai alt nick acum ... unul mai complicat pe care nu reusesc sa-l retin neam oricat de mult m-as stradui Smile ce sa spun iti multumesc pentru ca intr-o seara nu aveai ce face si mi-ai tot dat reputatii 10 apreciez Smile cu tine am ce vorbi si daca nu e un subiect interesant il facem sa fie 10
-Nanami-chan : pentru ca ... ai fost prima care mi-a urat bun venit 10 eu sunt foarte strict cu privire la salut 10 adica daca te salut Smile vreau sa mi se si raspunda Smile tu fiind prima apreciez Smile
- Riluri : nick-ul tau nou am reusit sa-l retin pentru ca e scurt 21 te nominalizez pentru ca si tu m-ai intampinat prieteneste Smile
- Hiroko : imi plac persoanele deschise , glumete si dezinhibate cu care poti sa vorbesti despre orice subiect . Imi dai impresia ca ai fi o astfel de persoana Smile
- Hand Of Blood : pentru ca ai fost prima de pe zup care mi-a urat la multi ani ... sau nu tu ai fost prima ? stai sa ma uit la data Smile revin nu n-ai fost tu prima dar te nominalizez oricum
- Jasmine : pai cu tine am vorbit o vreme pe shout ceea ce inseamna ca avem ce sa ne spune nu ? esti in topul meu oricum . aaa si pentru ca avem aproape aceleasi home-page-uri 21
- FallenAngel : de la alexandru pentru crina Smile , motivul este acelasi ca mai sus .

Locul 9 : Toti cei care nu au avut loc in topul meu , mai am cateva persoane de nominalizat dar nu pot sa pun una fara sa o pun pe cealalta d-asta zic ca pe locul 9 sa fie toti cei care nu au incaput , banuiesc ca se cam stiu ... in principiu daca am schimbat mai mult de 2 fraze in armonie fara sa ne certam sau daca m-ai salutat fara sa te simti obligat , sau daca mi-ai dat o reputatie fara motiv doar spunand parerea ta , in aceeasi masura deca m-ai caracterizat de bine fara sa fi fals ---> te afli aici .

Cam asta a fost topul meu Smile oricum gusturile nu se discuta nu ?
[center]
Sunt peste voi cu orice cuvant se zice ca sunt genial ... stii de ce ? ... pentru ca sunt .
[/center]

[center][Imagine: gunot2.jpg]
[Imagine: 44483.gif][/center]

[center]
tba
[/center]
[center][Imagine: txtmovementvh8.gif][/center]

Cunosc "extrem de mulţi" useri deci dacă voi avea noroc o să pot să fac un top 9. Anyway.

1. Nya - Weell, mă înţeleg bine cu ea, dar mă enervează că plânge atât de des. Eh, ştie şi ea asta. Oricum, este prietenoasă.
2. A'Svear - Adicăăă...sora mea. Păi, ne înţelegem bine, dar în ultimul timp nu am prea vorbit. Of, şcoala asta.
3. Dydooo - Cum puteam să o uit pe mah dear? Ne cunoaştem de muult şi e o fată de nota zece. Uneori mă întreb dacă nu trebuia să se nască băiat că are caracterul unuia 21
4. Teh - Nu am prea vorbit, dar îmi place caracterul ei. De fiecare dată când am comunicat, am avut subiecte destul de interesante.
5. Denny - Mah mommy. Ne înţelegem destul de bine şi e amuzant să vorbesc cu ea.

Cam atât de lung ar fi topul meu :d
Metal was here.

[Imagine: metalsig.png]


I\'ll start to worry when I\'m dead.



Hm... sa vedem ... am venit si eu cu un "top"
1. Lynnu XD E foarte draguta, prietenoasa, sweety hug Ma inteleg foarte bine cu my crazy lynnu :X
2. Tam Tam... ma crezi ca nu-ti mai stiu nicku? O.o =]] Orikum...pe tine te stiu de foarte mult timp...inaintea de-a intra pe zup si esti o prietena foarte importanta pentru mine hug
3. Denny pentru ca e foarte de treaba si foarte cute XD
4. Arken pentru ca e de treaba si o persoana glumeata si deschisa
5. Sucre... pai pistol cu capse e extrem de glumet =]] Si... inafara de simtul umorului pare de treaba :]
6. Teh...nu am vorbit foarte mult dar imi dau seama ca e o fata de gasca si are talen la scris
7. A'Sver pentru ca pare o fata draguta si ok...chiar daca nu prea am vorbit in particular
8. Metal si Nya...pai i-am luat impreuna pentru ca oricum sunt "sot si sotie" . Amandoi sunt de gasca si prietenosi si imi place si cum scriu ( mai ales fikurile impreuna)
9. Ar mai fi cateva persoane pe care nu le cunosc foarte bine...dar sunt active pe shout si am avut ocazia cat-de-cat sa vorbim...( Hand Of Blood , Nanami, Onytsa, Aditagirl... si mai sunt cateva persoane)
[Imagine: 6idws8.png]
Pour l'éternité ...


[Imagine: 6yds1e.png]

Merci măh Lynnuşor hug

Hmm ...pai sa vedem

1.Manu - sysu meu mult iubit ...cu cuare ma inteleg super bine cu ea..:X
2.Lynnusor-e o tipa super ok chiar daca nu am mai vorbit de un car de ani [sa zicem fostu meu sys mult iubit]
3.adyna_45-colegutza mea din scoala ...una din cele mai normale copile dintr-o clasa de retardati:X
4.Rx~ - gen fosta mea colega de nebuniiiii:X....si colegutsaaa mea de camera din tabara care se da smechera ca are mai multe medalii ca minebla bla ...si care a plecat in tonitza si imi vine sa o omor pentru asta
5.Agent Ely -cealata normala din clasa respectiva4
6.Child Of Sunset - hmm ... intr-un timp ne intelegeam foarte ok ...si cea care am inbunit-o cu Exilul iubirii acum ceva timp
7.Kida - alta pe care am inebunit-i ,si inca o innebunesc, cu continuarile
8.Usagi-san - e o tipa de treaba 4
9.Akasha-iubesc ficurile ei

O să procedez ca Mitzuke și nu o să fac un top. Îi voi scrie pe userii pe care îi admir, în ordine alfabetică. Ca să nu se supere nimeni. :]] Deci încep cu ' A ' :

Draga mea A`Svear este o persoană așa drăguță și e mereu lângă mine. Plângem împreună, râdem împreună. Nu ne`am certat decât o dată, right ? :3 Ah da și Appy, adică blueapple. E super de treabă și ea singura cu care vorbesc o groază la telefon. Și e singura care face farse de 8 iunie. :]] Hm, ar mai fi și Ayuka, cu care nu vorbesc așa des, dar mi`am făcut o părere destul de bună despre ea. :] Ar urma micuța mea Berry, care este dulce rău. <3 E mereu veselă și plină de energie. Ce aș vrea și eu să fiu mereu așa happy ca ea. :]] Next, Charon, adică Mitsukaaaa~i Sensei. : x Doamne, fata asta este teh best. Este cea care m`a făcut să îmi placă yaoi`ul. <3 Nu am mai vorbit noi de mult, dar tot țin la ea. Mai departe . . . Denny <3. Soacra mea dragă, cea pe care o iubesc super mult, singura care îmi dă sfaturi psihologice. Next is my Diddyșor. Ce o iubesc eu pe fata asta, e mereu așa sweet și adoră Gossip Girl ( mai ales cuplul Nate x Jenny <3 ). Can`t wait to see her. Hm . . . Elusive Wolf, adică scumpa mea Monica. Să știe și ea că orice am zis, tot o iubesc. :] Și încă îmi e colegă de trupă. xP * aici vine o pauză între e și k * Kagome este super naiz. Râd întruna cu ea și o aștept la noi în Buca. :]] Să ne invadeze. xD Next is Lynnulica. <3 Of și pe ea o iubesc tare mult. Am avut noi o divergență urâtă, dar eh, acum suntem foarte bune prietene. :]] Și acuuuu~m * drums *, mah` dear Metal. <333 Ah, kiddu` ăsta e demențial și eu țin super mult la el. Și poate ne vedem sâmbătă, dear. : > Mely, well ea nu prea mai intră pe zup, e ocupată cu bacu`, dar încă țin la ea și încă ne vedem destul de des. xD She is really cute. Cu ' N ' aș fi doar eu, dar deși mă iubesc, nu mă pot pune în top. xP Sau pot ? Dacă pot, then, teh most important, cul and tru girl evă is Nya ( care este și proprietatea privată a lui Metal :]] ). Next with ' R '. Riluri. <3 Sincer, este o tipă super de gașcă, deși nu vorbim des, dar chiar știe ce să zică and stuff. :3 Mi se pare o prietenă super. Let`s see. Ah, mah` sweety. <3 Adică Shuu, pe care o iubesc ( da, eu iubesc pe toată lumea :]] ). O zi întreagă a vorbit numai despre Placebo, asta e cea mai vie amintire. ;]] Nu vorbim noi chiar în fiecare zi, dar tot e super de treabă. Teki este și ea supeeeeer. Și o să mă văd cu ea săptămâna viitoare, când ajung în Constanța. : x Chiar țin mult la ea. xD Teh a.k.a. Ramonica. Ah, ea e foarte de treabă și îmi dădea o groază de sfaturi. :3 And the last one ( dar nu pe ultimul loc ), este Zăpă. Zăpăcita mea mică, cea care este tru, dar nu la fel de tru ca mine ( not yet ). : >

Și aici se încheie topul meu. Dacă am uitat pe cineva, umilele mele scuze și dați`mi un ghiont pe messenger sau un pm. ^^
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.

21 ăă, n-am mai trecut de ceva vreme p`aci, e timpu` să o fac.

Fenneh, a.k.a Usagi-san, my sweety, Denny <3 . She`s more than lovely. Se știe de la sine, o știe tot zupu, toată lumea, că eu o iubesc enorm pe această fată. Pur și simplu, o ador. Și prin asta am zis totul, ne înțelegem super, mai avem și noi d`ale noastre, cine nu le are? > : d < chiar îmi amintesc cum ne-am cunoscut și mă bucur că am făcut-o , we are best best best friends. its just love.
Cherie, a.k.a Diddy , se știe, my geamănaaaaa. Avem o grămadă de chestii în comun, bineînțeles și chiar ne înțelegeem foarte bine. Chiar dacă eu nu știu cine e Nate și ea nu prea-l cunoaște pe Keanu Reeves : )) avem noi timp și de asta, later. Se înțelege că mă iubesc deci o iubesc, cum să nu când e geamăna mea ? : )) so, love her.
Raluca, a.k.a Yaku-chin, e nebună și dulce și drăguță și o iubesc : )) dementă așa cum e, ador să discut cu ea și să aberăm una la alta, chiar dacă mă face mereu răutăcioasă și mă amenință că o să mă decapiteze = )) eh, d`asta o iubesc eu.
Ayu, ( Ayuka ) cred că cel mai mult îi apreciez sinceritatea și mi se pare foarte OK, nu în sensul de gașcă și atât de drăguță că nu te mai deslipești de ea, în sensul de realistă , o persoană cu care ai ce vb. fără menajamente, so I like it.
Nya, well... nu sunt prea multe de zis, she`s absolute adorable, nu ai cum să nu te lipești de ea, în cazul ăsta : ))
Neith, o persoană foarte simpatică și chiar de treabă , cu care nu am vb. chiar așa de mult în particular, deși mi-ar plăcea să o fac. She`s just great.
Scumplici, a.k.a YeYeHsitH, she`s just sweet , am mereu ce vb. cu ea, chiar dacă în ultima vreme am fost amândouă ocupate. e încântătoare.
Fallen Angel o putem defini ca și o persoană foarte de treabă, drăguță și săritoare.. Oh și cu care mă înțeleg destul de bine, încântătoare - de asemenea D:

thats all for now.

Deci. Cred că cunosc şi meu mai multicică lume pe aici. Sau e doar o bănuială :]] En fin. Să vedem. Aporpo , nu's în ordine, ci cum mi-am amintit şi eu de persoane [ memoria asta xD ].

Dy aka Dydo nu e ea foarte activă pe forum, dar e o tipă foarte ok şi de gaşcă. E foarte cul. Nyuţă este o prietenă foarteee bună şi mă înţeleg destul de bine cu ea. Ah, şi e proprietatea mea privată :] . E de gaşcă, amuzantă and stuff. Next is teh most important person adică Metal. Cine o fi zis că eu nu's narcisist a făcut o greşală colosală. Adică, fără mine lumea n-ar mai exista. Eu sunt esenţa ei. Deci, se deduce că sunt şi în topul userilor mei favoriţi :] . Denny, adică persoana care te ajută tot timpul, indiferent de situaţie. Tot timpul când am vreo problemă încearcă să mă ajută. She's the best. Acum . . . Svear. Este foarte prietenoasă şi îmi place să trăncănesc cu ea pe diferite teme :] . Tehhie, aka Teh. Păi, n-am prea vorbit foarte des, dar este foarte amuzantă. Zăpă este persoana pe care pot să o killăresc. Ce ar putea face un killăr [ moi ] fără persoana pe care să o poată killări? Oricum, eşti foarte cul. Jigoku este foarte de treabă. Nu am prea vorbit, dar am ajuns la concluzia că scrie mişto. And the last is . . Sinderella. Well, îi place muzica metal şi e de gaşcă, dar cel mai important e că-i place muzica metal. :]

În sfârşit, am reuşit să creez şi eu un top 9 :]].
Metal was here.

[Imagine: metalsig.png]


I\'ll start to worry when I\'m dead.



Nu cunosc multă lume de pe acest forum, dar nici nu am curiozitatea să o fac.Cred că am cunoscut destule persoane de treabă, care fac cât 7543687543 alte persoane. (Voi face topul în măsura în care vă cunosc.)
1.Baraha5.6 (Marius) - una dintre cele mai importante persoane din viaţa mea, un confident excelent, o persoană cu care ai ce vorbi şi sincer, este un iubit perfect 9 .
2.Tehuţa - o tipă răbdătoare, zic eu, înţelegătoare, cu care nu te plictiseşti când vorbeşti (f**k, la starea mea de acum, nici nu prea am chef să scriu, deci nu vă aşteptaţi să vă caracterizez foarte detaliat)
3.Nya - un copil.Un copil amuzant, narcisist (it doesn't really matters), drăguţă fizic, cu o imaginaţie bogată, mnu, nu chiar bogată, ci foarte bogată ; ficurile sale sunt bune, deşi nu se prea pricepe la GFX (scuză : e începătoare).
4.Cherie. - nu prea vorbim, ci doar ne citim una alteia blogul şi doar aşa ne mai cunoaştem.E sensibilă şi uneori e chiar sweet. ^^
5.Chocolate - un GFXer profesionist (zic eu), şi e o dulce, pentru că m-a ajutat de câte ori am avut nevoie, ceea ce a însemnat foarte mult pentru mine ^^
6.Denny. (or Usagi-san) - o cloşcă 21
Din păcate, nu mai am persoane pentru top.
La revedere ! :p
I've only been in love with a beer bottle and a mirror.
(Sid Vicious)

Well, nu este chiar un top, dar voi preciza 9 useri cu care mă înţeleg bine ... Nu sunt în ordine ...
Zăpă este fiica mea şi ţin mult la ea. Why ? Pentru că mă consolează şi vorbim mult, deşi nu am mai vorbit de ceva timp, pentru că am o problemă cu messul. Long story. Lynn este foarte prietenoasă şi drăguţă. Am vorbit cu ea, nu foarte mult, însă mi-am făcut o părere bună despre ea. Berry nu poate lipsi, pentru că este sysa mea şi vorbim mult, deşi prin reputaţii, din cauza messului. Crăci a.k.a Merişica este soţul meu şi ţin mult la el. Ne iubim ca în prima clipă. ^_____^ Aditza este şi ea fiica mea şi mă înţeleg bine cu ea. Kagome este sora mea care se pricepe la amv. Şi e de treabă. Akasha este sora mea mai mare, moderatoare, deşi nu am vorbit prea mult cu ea, îmi place că mi-a zis puştoaico şi este înţelegătoare. Denny este drăguţă, deşi nu am vorbit prea mult cu ea, cred că este, de asemenea, o moderatoare bună. Şi Reva.Q este fiica mea şi am vorbit cu ea şi ne înţeleg bine.
[Imagine: 212ctp4.gif]
'Cause you are so beautiful
Nal sumsuiga haneun ne ibseul saranghandanmal oh
'Cause you are so beautiful
Nae geoteman meomulreo(keudae namanui).
























Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)