Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Top 9 useri

#71
1. Shiva
2. Yoruichi
3. Flaw
4. Marina
5. ~Calandrinon~
6. Jigoku
7. dark_anime
8. Iris
9. Rikku

Ok, am facut acest top pentru ca m-au impresionat posturile lor, nu am vorbit niciodata cu aceste persoane, dar banuiesc ca sunt de gasca 4

#72
G`eh gata cu pauzele de pe zup.Deja m`am prea invatat.


1.Marina--> In ultimul timp vorbescu cu ea non stop.Diverse lucruri and lots of crap.
2.Mitzuke--> Hahahah Ne`am vazut atunci cand ti`am dat lucrurile si la olimpiada.A fost fun xD
3.Kyouka_Suigetsu eeeh scuze..America F*CK YEAH!.Am mai stat si cu tine iar faza cu tipu` de la pizza a fost tare.Good old memories[not so old but whutever]
4.Zuppy Bot 21 Pai nu? Cine nu are cu cine sa vorbeasca,vorbeste cu el.
5.Sensei ramai chiar si cu nicku` schimbat.Niji a fost bestial.No apples allowed! Pacat ca nu o sa ne mai vedem si la Otaku -__- Me isn`t coming.
6.Snow &Shiva. Mai ales Snow cu obsesia ei cu sabia mea -__- and poor Shiva of course xD
7.The boys from the forum (ca multi mai sunt) keep on going.
8.Restu 1
9.Restu 2 xD
Si Yulobo[ei nu`i trebuie numar 15]
Daca am uitat pe careva just say it!


Edit: Gah Yulobo ur right..mare greseala,here,is it good?
[Imagine: FES_Icon_by_ShardRenzi.jpg]

#73
B?????h! Kil meeee! 24 Topul meu. :X

1. Johnny D - Cutieee! xD Deh, cine nu ?tie, ghinion. ^_^
2. Jigoku - Am cam r?mas f?r? minute, de asta nu te-am mai sunat. 24 Dar, imediat ce am chef din nou [adic? m? plictisesc de moarte] apelez la tine. Asta nu �nseamn? c? �?i interzic s? suni. 65
3. Jasmine - Giiiiiiirl. M? certam c�nd te vedeam. *rofl* Acum, pot spune ?i chiar am voie 15 c? ne �mp?c?m prea bine. :X
4. BlueObelix - Valiii. Zuppy23 Keep talking to meee. xD
5. Flaw - tatiii! Copila are nevoie de muzic?. ^__^
6. Kreatur - Keh... Nu te mai am la inim? �n ultima vreme, dar... C'mon, u'r kinda worthy. ^_^"
7. Aly - Keh. Nu �ntreba?i. Lumea se mai schimb?. 65
8. Khonshu - Zuppy23
9. Teea - dammit, am uitat de tine?! O_O tsk, tsk, tsk... *kisses cheek* 65

Pe care v-am uitat... Asta este. *wide grin*

@Amy - M-ai uitat pe mine. T.T

#74
Nou top lume ^^ . Sa vedem cu cine sa incep 39 :

1. Ely-chan alias Agent Ely : come on that girl is too funny . Normal ca numai noi doua stim cat de nebune suntem dupa o anumita ora 65 cum ar fi miezul noptii . Si mai ales cate avem in comun , hey , suntem surori gemene ne ? Surioara rapita de extraterestri si adusa inapoi cu mintea spalata , love you nebuno hug pupic . Uitasem sa zic ca esti cea mai buna prietena a mea 5 .

2. Sensei alias Jasmine : Cum sa nu te pun eu in top ? Esti de asemenea o prietena foarte buna si de cate ori nu radem ca nebunele pe mess . Si pentru felul cum critici desigur...deci esti prea tare sensei rad cu lacrimi la criticile tale serios . Stiu ca nu ma iubesti 21 dar eu da hugpupic . Si tu esti cea mai buna prietena a mea 5 .

3.Toxic - pentru ca faci o treaba foarte buna alaturi de Jasmine

4. Calandrion - pentru ca esti o moderatoare buna si esti de treaba

5. Aly - pentru ca imi place foarte mult ca mentii ordinea la Fan Fiction .

6. Flaw - for beeing a good admin

7. Marina - The same reason like Flaw

8. Lithium Angel(sper ca am scris corect) :imi place ficul tau ,,More than brothery love '' .

9. The Death Shadow - Cum sa nu te pun in topul meu mey bro ? Stii ca te iubesc ne ? 5 Love you hugpupic8 :d

De precizat ca primele doua locuri se afla pe aceeasi pozitie , nu pot alege intre ele ^_^ . Ja ne !
[center][Imagine: sunsetsig.png][/center]

[center] My Anime List[/center]

#75
N-am sa pun un top,ci doar am sa enumar user-ii cu care ma inteleg cel mai bine:

~ Tox and Setsu - Cat mai mau suportat.Setsu imi e dor de engleza ta de balta,si sincer ai avansat la GFX.Apropo Tox,tu esti fana Opeth,eu Angela Grossow.
~ Denny and Jas - Denn,la fel si tu mi-ai suportat toanele,fenomenul Denny .Jas cum sa uit de papucii tai cu panda,apropo sunt cumva roz ? 5 Fetelor tin minte teoria despre Google si...
~ Pure Love si Aly - Aly stii ca doar tu imi poti spune pe aceea porecla,apropo nu sunt perverta.Deea aka Priscilla,i miss you.
~ Teh si marian - Teh,nici cum nu ajungem la u nacord cu RPG-ul acesta 21) .Marian aka Misster Suparici,mai intra el in bucluc.
~ Black Pearl si Mitzuke - Another Deea,n-am mai vorbit de mult little Ghisu.Mitzuke,o punem noi la capat cu RPG-ul cumva,mai las si eu de la mine.
~ Yuloby si marina - amandoua sunt de treaba,din cat am apucat sa le cunosc.
~ Calandrion si darck_anime - Calandrion este unul dintre cei mai buni desenatori de pe Zup,succes si in categoria digital.Darckie long time no see ^^
~ Zuppy - mascota mea preferata <3
~ Tot zupul - hug

#76
Aoleu , doar noua :O? Ok mmm 39 Sa vedem

1
Agent Eli Criticul meu personal. Deci peste tot pe unde postez o vad corectandu-ma. Vorbim intr-una pe mess si eu o ador pe ea si ea pe mine. Vorbim despre o gramada de lucruri si am vorbit cu mama ei. 19 Cate nu stiti despre Eli.

Akasuna Lynn O ador pe fetita asta. Prima oara cand am corbit noi, eu noua pe zup speriata de moarte ea super de treaba radeam ne distram and all that stuff. La un moment dat a disparut. Si-a schimbat nikul de atatea ori incat nu am mai stiut cine e. Si acum si l-a schimbat din nou .Slava Domnului. Ano, nee-chan you're great!

Amy 24 Nikul ei ma face sa ra fara sa o mai bag in seama. Mai don'soara bine ai venit in grupul castravetilor. Cat am stat cu ea la Otaku am zis ca nu mai plec intreaga, ma ametise in doar 5 minute. nici nu apucam sa ma intorc ca o vedeam stiu eu pe unde. Nu pot spune despre tine decat ca esti geniala si te ador

Denny Draguta de ea. O am in lista de la messenger de...de... luni si de abia acum am apucat sa vb cu ea pe motiv ca... nu stia ca e ID ei. 21 E super de treaba, castravetista ca si noi, si e o placere sa vorbim cu ea, mai ales in conferintele noastre pe Skype. Genial

Flower_of_hell Nu te-am uitat, cu toate ca nu am mai vorbit de ceva vreme, asta insemnand luni iti simt lipsa. Sper sa mai apucam sa vorbim pentru ca esti extrem de draguta.

Goddess Foarte draguta din punctul meu de vedere. Am vorbit cam putin pe mess, dar a fost indeajuns pentru a-mi face o parere. Este foarte de treaba si... ador sa vorbesc cu ea despre un subiect anume. :X Ya know!

Kaname♥Gackt Kana-chaaa~aan . Ar trebui sa te salut in stil yaoi 15 Dar nu am cu ce asa ca o sa ma rezum la ati zice Watashi no chiisai hentai. Sursa mea nelimitata de manga yaoi . Te ador fetito, ai grija de tine si ne vedem cand yaoi-ul va domina lumea!!! Mwhahahaha

Kido Kidu~ule? Miss me, stiu eu :X De abia astept sa ne vedem in vacanta, stii bine ca te iubesc , nu? Mersi pentru ajutor iti raman datoare cu ...cu... un castravete zburator, si asa mi-ai zis ca nu gasesti unul. Esti una dintre cele mai dragute persoane de pe zup si persoana care imi asculta cele mai noi barfe. Stii ca inca mai esti copilul meu, nu? Chiar daca l-am parasit pe tatal tau 17 . te iubeste mommy

Merisor Uuu hug Un hug de la mine, esti o scumpa, stii bine asta. Ma bucur ca iti place yaoi, nu-i asa ca-i genial ? Nu aveam cum sa nu te adaug in Top 9 desi la mn e mai mult Top 20 21 Te pup !!!

Imi pare rau, nu risc sa-mi pierd viata. Sa vedemm continuarea si Nu, nu am uitat de voi .

Mitzuke No comment. Nu te-am tradat :O Niciodata, never stii ca te iubesc? Cat te-am vazut la otaku eram "Oh, she's cute. can i rape her?" esti super draguta si super de treaba, dar tacuta. Insa.. insa mi-ai cerut autograf. Nu te uit eu pe tineSi eu ti-am facut... un caineee :X Ai luat parte daca nu ma insel la distrusul mesei de catre Kido si... si... ati ras de ceaiul meu ca miroase urat. Nici asta nu uit, te tin eu maine. Esti un castravete dragut si mi-a palcut esarfa ta, a si iti place de Alucard 24 desi l-ai facut gay, but he's cool . Pacat ca nu ai venit sa-l vezi cu sacul de gunoi la subrat si cu posterul de la DBZ pe spatele la costum. Ah i love ya' girl 8

Mousy Esti super de treaba, mersi ca terci pe la ficurile mele si ca iti fac timp sa comentezi. Te pup dulce si nu am putut sa nu te adaug aici 5

Myuu Despre tine ce sa zic, cum te mai intelegi cu ex-profesorii mei? Cand am auzit ca stai la 1-2 km de mine si ca inveti in generala ea eram Ou mai gad, eu cum de nu te cunosc. Ne vedem noi pe aici don'soara 21 felicitari petru fic

Pure love Nu uit de padure, nu te-am intalnit sa-ti dau ce ti-am promis. O sa iti dau un acstravete bonus, ca baieti deocamdata nu am. te pup dulce:X

Teh Mainelibeee~ee Cum poti crde asta? Tu? Tu care m-ai inselat cu profesorul tau de made. Tu care ti-ai inselat singurul husby care sper ca o sa il ai ( ma ocup eu de asta ) cum, cum ,cum poti crede ca te-am uitat. Sunt asa mandra ca te-am cerut in casatorie si ai acceptat fara sa stai pe ganduri, cum as putea sa uit asta. Te voi iubi mereu, pe tine triunghiul, porumbul, banana si... si... am uitat. ><
Asa sa continuam , sa nu fii un castravete infidel (copyright Tox), ca iti dau na na si te pedepsesc si ai sa ai mancarimi si o sa ma rogi sa te scarpin si nu, nu, nu am sa o fac.
Te iubesc Promit ca ma voi chinui sa avem un copil, pana atunci o adopti pe Kido 24.

Topaz Topy-chaaa~an. Esti o minunatie de fata ( deja incepe a sune a mania ) Te iubesc muuu~uult. Ador sa vorbesc cu tine si ma bucur ca ai acceptat sa fii membra a Organizatiei Castravetilor. Imi pare rau ca nu te-am vazut la Otaku . Aishiteru pupic

Tox *ya' fucking crazy girl* penultima , ce vina am eu ca ai nikul cu "T" . Asa, acum sa zic tot ce am de zis, morcovul meu drag.
1) Nu am apucat sa merg pe sanie cu tine band pola.
2) Tu esti tipa care m-a facut castravete.
3) Urasti yaoi-ul si pentru asta voi deveni cosmarul vietii tale.
4) Te iubescccc!!!
Damn uite 4 motive sa te iubesc . Cine nu ar putea sa te placa, mai ales ca ti-ai cerut scuze pentru nota de la Concursuld e ficuri pana sa stii care e lucrarea mea 24 te ador din toate punctele de vedere. iti meriti locul de critic literar pentru ca you're za best. :X
As vorbi cu tine ore in sir si nu m-as satura asta pentru ca esti cel mai enervant castravete de pe planeta asta ( nu a intreba de ce), ma gandeam la un epitet care sa va defineasca pe Maria ta.
Daca vrei iti compun o manea 5 sa-ti arat cat de pro*fund* te iubeste eu !

Yaku-chin Si pe tine te iubeste eu. Imi palce sa scriu cu tine la fic, scrii foarte bine si ai niste idei bune. De altfel esti si foarte de treaba.
Kiss'ya pupic

#77
Mmm, uau, apar in topuri o.o [ you guys actually don't wanna kill me? ] Printre care si in cel al lui yulobo O.o Nais...
Sa vedem si ce o sa zic eu acum despre putinele persoane care ma suporta...mmm...

Kaneto Sayoko. Girl, ai fost acolo pentru mine de fiecare data cand am avut nevoie. Ai inghitit in sec cand urlam si m-ai ascultat in toate. Ai urlat si facut ca toate fiarele cand m-am pierdut cu mintea for him, si stiu ca ti-am dat dureri de cap...Sincer, nu stiu cum ai rezistat atunci.21 Dar iti multumesc ca nu m-ai lasat de izbeliste.

Tox. Partenera mea de suferinte. Cine ar mai scoate toate injuraturile din critica, daca nu tu?21

Alycyy Imi esti mai mult decat o prietena buna. Si ai fost acolo in momentele grele. Sper sa treci cu bine de bac. ^^

Yulobiatch. Cea cu care acum cateva luni ma certam.21 Dar acum ne intelegem bine, gratie unei persoane si unei promisiuni.
Spre surprinderea mea, ai fost acolo intr-un moment...delicat.Si ti-ai dat silinta sa ma faci sa ma simt mai bine. Si chiar a contat. ^^

Zup De ce zup? Pentru ca am intalnit aici niste persoane minunate, multi baieti interesanti, pe Biscu...heh21
[Imagine: chestia.png]
Thank you Isabela! ^^
[Imagine: ObeyMe.jpg]
[size=xx-large]

Blogareala, alea alea...Luftblasse[align=center]

#78
Okaaaay, iau o mic? pauz? de 5 minute. S? vedem noul top. O.O

1. BlueObelix aka Vali - un singur cuv�nt de spus: adorabil. ^^ *hugs*
2. Jasmine - umm... Nu ?tiu de ce, dar m? simt mai aproape de la faza de ieri. 21 Plus, �mi ?tii micul secret. :nh: [M? bucur, �?i zic sincer. 21] *hugs*
3. Aici vine buba... Nu-mi mai amintesc. O_O Am f?cut topul acum 10 minute ?i acum a disp?rut... Damn. 21 Ah, da, Marina-onee-chan. <3 Doar ea ?tie c�t m-am luat de ea c�nd nu eram in the mood. 8-&gt; *hugs twice*
4. Here goes Jigoku - castravete... ?i-am zis c? am citit castravete. >_< *no hugs x3*
5. *searches her messenger list* Oh, there you are. Denneh, Toxxx, Mitzuke, Ady... Pentru "partidele" de pe shout. *eodl* [poate-a?i uitat ce-nseamn? eodl *rofl*] *hug de grup* *grin*
6. Aly, Diury, Misa, Teea... *noroc cu messu' 15* - Alyyyyy, Diuryyyy, Misaaaa ?i... Teea o.o Rectific: Tea, da' acu? �mi spune din nou Yulo, deci, da, Teea. :3
7. Ai un loc singur?... Unica... *se bat tobele* Fleeting [ray] - noh, da' cine-i proofreader-ul meu preferat? ?i singurul, de altfel. *pats her shoulder*
8. Forgot you, damn... Amy ?i Mitzuke - prima dat? credeam c?-s gemene... Pe cuv�nt de onoare. *is rolling on the floor laughing*

Oh, no, au trecut 5 minute. O_O M-am lungit, dammit...

9. Atotputernicul, minunatul, egoistul, egocentristul, superiorul, atotcunosc?torul ?i inimaginabilul nenea B?h... aaa, pardon, gre?eala mea. Flaw. *insert all the words from before* Flaw. <3 Trebuie s? m? pl�ng de maz cu prima ocazie. *haz a knife in her hand at the back*

Pe cine v-am uitat... S? zicem doar c? n-am mai vorbit de mult. *wide grin*

#79
Topul meu este alcatuit doar din cei cu care am avut ocazia sa vorbesc:

1 Gabitzamari- e o fata super de treaba. Imi face deosebita placere sa vorbesc cu tinepupic.
2 Black Pearl- o fata plina de viata care imi transmite si mie entuziasmul ei, ma bucur ca am avut ocazia sa vorbimpupic.
3 Chrissta- super de treaba si cel mai mult imi place de ea pentru ca asculta ROCKpupic.
4 Yaku-chin- prima fata cu care am vorbit cand m-am inregistrat pe zup, m-a ajutat si incurajat mereu mai ales la fic-uripupic.
5 Apple sweetheart- nu prea am vorbit cu ea, dar mi-a facut o parere foarte buna. Pare genul de fata distractiva si de treabapupic.
6 Yoko- pare genul de fata matura si prietenoasa si cu siguranta imi va face placere sa vorbimpupic.
7 UrSuLeT De PlUs- si ea mi-a lasat o impresie foarte buna, este foarte prietenoasapupic.
8-lipsa
9-lipsa

#80
hmm..topu meu39

1. Akasuna Lynn...my sysu8...luv her...H-ppy B-day sysupupic

2. Hellena ..crazy sisu..21

3. Ang3l_R3B3l ..o fata super cool8...o ador

4. Naraku no hana ...sisu cu multa imaginatie8...hate's cinderella story21

5. Hitman

6. Love_Yuki_Eiri ...ii ador ficurile8...mor dupa ele4

7. Ryo ...daddy4

restu' locurilor sunt libere71
[Imagine: lexythekittysig.png]


I'll be in every beat of your heart!




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)