Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Top 9 useri

#81
Vai, vai dar cate s-au modificat in vreo doua saptamani! [si sa citez emoticoana specifica grupului meu: 71]

Deci:

1. adyna_45 => Doamne, deci ca fatuca asta eu nu am mai cunoscut pe nimeni care sa aiba un umor asa de asemanator ca al meu. Plus ca discutiile noastre de juriu ce dezbate "The love fact" sunt chiar foarte haioase si btw, pwps pt amicii nostrii Nimeni, Nimenea, Nimica si Niminica.

2. CorinuTzZa => Surioara mea dulcshe si nebuna, julieta originala a lui romeo al ei. 21

3. Myuu => Tu esti singura care intzelege gravitatea problemei mele amoroase plus ca noi avem si "diplome" de doctoritze ale lui Yuki Eiri. [poor boy. cate diagnosticuri i-am pus pana la cel final. mai aveam putzin si il omoram 21]

4. Agent Eli si Yaku-chin => Va uitam yo pe voi, mah? Hai ca nu is chiar asa.

5. Mousy => Vai soarece, sti cat sughit aia din Okane ga Nai din vina noastra?

6. Ryou => Welcome back, dude! We missed ya this spring.

7. Ryu => My... my... nici nu stiu sa spun ce, nush dak imi esti sensei sau friend.

8. Godess of Cookies => Colegutzo, cand e urmatorul curs? Vreau sa-ti dau nite notitze.

9. Love_Anime => My dear writer si friend in devenire.

Teh si Lithium-angel si Mitsukai Yoru => Girls, I love your writing style si suntetzi grozave in ceea ce facetzi. De asta nici nu va trebuie loc.

#82
hmmm...cred ca pot si eu sa fac un mic top acum^^

ely-partenera mea de nebunii si crazy stuff..dedicatie speciala for u my dear..*thumbs up*..let's juu-daime-it together gal!..ah si..cea mai tare partenera in tratatul antitestosteron

akasuna lynn- cealalta partenera a mea...din tratatul antitestosteron..may we use the furculision for eternity...muhahaha

ursulet de plus-sysu meu *hugs*

mitsukai yoru..-ma innebunisi cu castravetii aia ai tai...24...nah..i like you...cu sau fara castraveti...desi sa-mi amintesc sa nu-ti dau unul in mana ca esti in stare de lucruri sadice cu el 24..anyway..simt ca ne asemanam..so..mai vb pe mess mai mult..let's laugh it together

mitzuke-....one word..ok..2 in 1..JUU-DAIME!!!!! 24

denny- same to you..JUU-DAIME...ma stie ea ca's nebuna..24

ady-sa ma duca la bobo o data!!!

marina-.....ca ma opreste cand devin o 'piatra prea tare' ..24..arigatou gozaimasu...si ca iubeste skip beat..si..heck..pe ren..la fel de mult ca mine...8...

mm..well..lor aveam sa le transmit chestiile astea...dar e destul loc pentru the rest anyway..xD
[Imagine: haruhisuzumiya7.jpg]

Power of haruhism just knocked Kyon down :bv:

[Imagine: chibi_41.gif]
melli-chan, chibi-ul lui goddess

#83
angel_of_love si Apple Sweetheart - prima fata este bff a mea, desi nu prea mai intra pe zup. thoamne, cate prostii facem noi la scoala. 21 Apple este mamica mea pe care o ador, cu care rad cel mai mult.
Hellena si ~Tsukadu~ - sis-urile mele preferate. prima data cand am vorbit cu Hellena am cazut pe jos de ras. si cu Tsukadu ma inteleg bine caci ea ma suporta cel mai bine, ceea ce este cam greu. 21
^Mia^ si Lynnu' - cu Mia ma inteleg destul de bine, dar ceea ce ma mira e ca cand vorbeste cu mine, rade intr-una. cu Lynnu' nu am vorbit decat pe forum, dar pare de treaba si atata timp cat este prietena cu Hellena trebuie sa fie super :X.
kiss4_sasuke si Annya_Anna - amandoua niste sis-uri extrem de dragute, care ma ajuta mai mereu. ca sa o spun drept, kiss4_sasuke este extrem de saritoare. Annya_Anna este doar "nebuna".
Faiery97 si Ryou - dam, Faiery97 este destul de draguta, dar cateodata poate fi boring (sorry sisu' 4). Ryou... pai nu pot spune motivul (inca) caci mami o sa ma omoare... cel putin cred 39
Mitzuke si Aly - singurele persoane care m-au ascultat cand am avut ceva de spus, in legatura cu fan fiction-ul.
Robin si Agent Eli - pentru ca sunt cele mai bune comentatoare pe care le are zup-ul.
Dark_Memory - pentru ca a fost unica persoana care m-a consolat dupa ce am primit acel comm rautacios (editat mai tarziu, cat tupeu au unii) la ficul meu.
goddes si Teh - nu prea inteleg de ce le admir, dar sunt sigura ca voi afla raspunsul in curand.
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.

#84
Topul... topul meu ce se schimba odata la 5 zile [viatza...]

So:
1. CorinuTzZa si BlueObelix => Din tot zup-ul asta mare, ei doi sunt my team, my friends, my beloved vampires, sfatuitorii la nevoie, cei care rad cu mn, cei care fac alaturi de mine toate nebuniile posibile [de exemplu filmatu' ploii 71].

2. Nya_love => Puiu mieu mic!! Cate ore vbim noi de toate prostiile si totzi baietzii din lumea asta... Dumnezeu cu mila si de datiile cand te pun sa zici cv despre *caugh* "ginerele" meu 21

3. adyna_45 si myuu => Atunci cand marul sufera, voi suntetzi aici sa ma ascultatzi despre totzi baietzii [fie ei de la aVIIIa sau mai mici 21]

4. Mousy si OverTheRainbow=> Yaoi Note si MM sunt la ordinea zilei in discutiile noastre syselor

5. love_anime si Yaku-chin => Mags-chan si Ayshor, voi suntetzi fortza mea vitala. Nu pot trai fara voi!

6. Ryou => Bro.... cuminte si bun cu mn si pe tn te ubesc muuuuuuuuult 8

7. Stormyhunter => Soarta, viatza and the destiny, my dear

8. non-color=> Eu cu yaoi si ea cu yuri; colegutza, prietena si sora mea de cand aveam 2 anisori.

9. ShanTz => Copchilu asta nebun mi-e frate, putetzi crede asta? ei bn, yo nu prea dar faptul ca mi-e frate vine cateodata si cu avantaje.

#85
Nici nu stiu de unde sa mai incep XD
1.Castravete-chan (a.k.a. Mitsu xD) Camarada mea la castraveti.Otaku a fost awesome 21 Am avut pe langa cine sta la photoshooting xD Si i`am zis lu` Hisagi-ul ala ca sa faca poza cu tine21 ca cica ti`e rusine XD
2.Mitzuke - XD Oni-Oni-Oni-Onigiri chiar daca avea un gust...yuk xD Bine ca ai stat pe langa noi la Otaku xD A si a doua zi te`am vazut live lol 21
3.Goddess - She iz the only one (cred) care a vazut Sengoku Basara xD Si e fana Masamune-sama si Yukimura omg omg shecshy xD hug
4.Marina - XD Ma duc si o intreb diverse lucruri XD Mda,toping pt poze de ficuri XD
5.Denny - Mai facem un club Mariam XD A fost tare dar nu puteam sa ma urc pe chestia aia -__-
6.Yulobo -The hell,era sa te uit din nou -_- Chiar daca n`am mai vorbit,iti vad activitatea si cam ce faci,but we`ll always be friends hug(OMG GEMENE CU MITZU? I`m like 2 years older -__-)
7.Sensei hug Nu te uit,ti`ai incheiat un fic T_T GAO da` macar il mai ai pe celalalt..la care nu mai continui T_T
8.Ray-well yea,am mai vorbit pe shout xD
9.Snow & Shiva -Le pun acelasi numar,great girls xD La Otaku am fost agresata de Snow,era sa`mi fure sabia T_T
10.Flaw-For God`s sake cu licenta ta cu tot,n`ai mai scris nimic in blog T_T *sad* Si inca vreau sa stiu cum te`a calcat trenu` XD
11. Pentru Clubul Castravetilor XD (Nu va stiu pe toti,asa ca in mare parte xD

Cam atat,fiu xD Daca am uitat pe cineva,spuneti xD
[Imagine: FES_Icon_by_ShardRenzi.jpg]

#86
Let's see ... My top 9 ...
1.BlueAngel - Pentru ca e sisu meu din totdeauna . E draguta , si foarte amuzanta .And nou she's my sweet mother ...
2.Annya_Anna - One of my best friends ... Este ca o sora mai mare pentru mine ...
3.Nya_Love - Un adevarat detectiv particular ... Am ras o gramada impreuna Smile
4.Botan ` Chan ... I have a new friend !!!We are already sisters ...
5.Ayu ' rin - O fata foarte draguta si intelegatoare ...
6.SAYO_HATSUO -Mai am o sora ! Ce bucurie pe capul meu ^ ^
7.Siren - I have a sister , I have a sister ! Very cute girl ...
8. ...
9.Apple Sweetheart - Puteam sa o uit ?

#87
Ehm poi sa vedem....

1. BlueObelix- My Bff Bu-Bu!!! [dam~dam~dam!!!] e cea mai grozava persoana de pe lumea asta! Are un zambet cute, are gusturi fine in ceea ce priveste grafica anime-urilor si sta cu mn pe mes toooooaaaaataaaa ziua. [plus ca adora muzica buna si e mereu acolo pt mn]

2. Agent Eli- Oh honey, you will always have the gift to confort me

3. love_anime si myuu- Era odata un broscoi pe kre voi l-atzi inventat dintr-un baiat adevarat si yo am ras de ce ziceatzi, ca il uratzi ori il iubeatzi. [Faza cu baia a intrecut totul... aproape cadeam sub scaun de ras 24]

4. OverTheRainbow- Uff dragutzo... ce mai sughitza cativa baietzi din cauza noastra 21

5. Heroin si adyna_45- Heh... suntetzi dragutze. Chiar tzin la voi fetelor.

6. Mousy- Offf Soarece... tu incerci sa ma intzelegi si chiar itzi iese in majoritatea timpului

7. CorinuTzZa- Ne e dor de tn, scumpo!!!

8. Ryu-kun- Heh.. anul asta ai fost primul care mi-ai zis "la multi ani". Ma bucur ca ne-ntelegem ^_^

9. Ryou- Offf bro... dc nu mai intri pe mess? am si yo nevoie sa ma plang putzin la tn.

#88
Cred ca e timpul sa imi fac un nou top xD Sa vedem daca mai stiu alfabetul


adyna_45 - Oh, da 21 Una dintre cele mai nebune fete pe care le cunosc, o incinsa fana yaoi, o prietena energica si dulce - that's my Adyna-chan. Seara aia din parc & filmul ala cu 'make a motion' au fost cele mai tari xD Jesus, cum ai putut sa abandonezi floricelele?! T^T Hidoi desu! *cough* Yeah, in concluzie, suki desu ^^ *hugs*

Apple Sweetheart - Singura fata care a reusit sa-mi bage mintile-n cap 21 [ aplauze, va rog ]. Ma ucide mereu cu imaginatia ei [ perversa ], imi recomanda multe anime-uri yaoi - in final, e una dintre cele mai bune prietene ale mele. Hugs to my dear Anne hug

Akasuna - Yeah, my sys forever 21 Amuzanta, perversa, nebuna, Lynnu` e intotdeauna o companie placuta. Btw, I want more muffins! *hugs*

goddess - ' I wasu lolin on za fulo lawin ' 21 Yeah, Goddess-chan e una dintre cele mai bune prietene ale mele hug E singura de care am chef mereu, si singura care nu reuseste sa ma enerveze 21 Cea mai energica si amuzanta senpai din lume, Goddess-chan wa watashi no namuba one *jumps on her and hugs*

marina - Yaaay, thanks for Balalaika xD It's killing my brain @.@ Sa stii ca inca nu am uitat intentiile tale ascunse, Marina-san 33

Mitsukai Yoru - Cea mai castravetista din lume, cea care a reusit sa intreaca recordul de 15 min. intarziere al Mariutei, prima care a facut-o pe Goddess-chan sa voteze pro yaoi [ omedeto gozaimasu!! ], Mitsukai-nee-san e o persoana extraordinara [ din toate punctele de vedere 21 ]. Ely wa Mitsukai-nee-san ga suki desu *hugs*

Ryou - Yep yep 15

StarRalu - E cea mai kawaii persoana pe care o cunosc :X Energica si amuzanta, nu ma lasa niciodata sa ma plictisesc 21 RPG in fiecare zi pe mess, daro? Nu ai cum sa nu o adori pe Steluta no ne-chan *hugs*

The Death Shadow - [ Sper ca ti-am nimerit nick-ul xD ] Cate sunt de spus... xD *cough* Esti cel mai tru bro, Yoru - asta spune cam tot, nu? 21 Ne-am distrat de minune la targ, ne distram de minune pe mess [ inspiratia ta e minunata ], ne vom distra de minune cand ne intalnim din nou, etc. xD Ah, si multumesc inca odata pt. stii tu ce ^^' Anata wa namuba wuan desu *hugs*
[Imagine: thekillers.png]

#89
Bwwwwaaaaaaa de cand n-am mai fost p'aici xD

[m]marina[/b] nee cum sa te uit ?
Tox - aolo , nee nee i'm alreeady a ghost, but i know that you're a Epica fan to .
Hades neeeeeee i miss you 46 ai fosr prima care mi-a spus 'La Multi Ani" si multumesc frumos d eurari , and corse for a Nightwish fan to .
Denn yay cum sa n-o pun pe mica mea Denn , stiu ca si eu ma sperii cand ma uit la poza aceea .
Jas one of my perv senseis .
Teh perv sensei i miss you .
Mitzuchan for a choco+oranges=paradisse fan ^^'
Samurake when we will keeping on za cake's fight ?
Ryu primu lcare mi-a zis fara obstacole ca sunt o perv si care a ramas cu gura cascata cand mi-a vazut una dintre mangaurile mele hentai Death Note 21
Aly nu'ti mai amintesti nee , insa eu tot perv raman 21
Fleet nee foarte draguta ^___^'

#90
Timpul pentru un nou top ...
1. BlueAngel : Eto ... Orice s-ar intampla , tu ramai intotdeauna pe locul intai . O fata super crazy , si destul de evil ( Lets remember our pour class'mate ...) , defapt foarte evil .~ Ce mai face sunrise ?~

2. Nya_Love : O da !! Cred ca am pierdut toata ziua vorbind despre orice a fost posibil ... Avem atatea in comun , si chiar mi se pare ca este o super fata , foarte intelegatoare ... Ce mai face colega mea de trupa ??

3. Damn.Den : Ei bine , e un baiat de treaba si singurul caruia ii plac pisicile ...

4. SAYO_HATSUO : Sysule ... Ma bucur ca ne intelelgem ... Cred ca esti cea mai energetica fata pe care am cunoscut-o ( deocamdata ) .

5. Ceylan 8 : My sweet little daughter ... Esti o persoana asa de draguta si ne intelegem bine ( cu toate ca am vorbit doar o data ) ^__^ .

6. Annya_Anna : Este o super prietena , si ne intelegem bine . Si sa sti ca mi-e dor de conversatiile noastre !

7. Botan ` chan : Ei , cum puteam sa te uit ? Esti super intelegatoare si semanam mult ...

8. Ayu rin - Esti super intelegatoare nu stiu cum ai rezistat in fata interogatoriului meu ... Mei , esti chiar draguta

9. Apple Sweetheart : Nu , nu te-am uitat 4




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)