Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Top 5 personaje preferate

#71
Topul meu 71

1. Neji - imi place de el e personajul meu preferat
2. Tsunade - chiar daca e o cotoroanta care se ascunde e puternica, imi place atitudinea ei si e foarte puternica 4
3. Hinata - mai nou imi place de ea, desi obsesia ei pt Naruto ma face sa o pun pe locul 3 22
4. Temari - o adoor, imi place cum e imbracata, si ador parul, si e si puternica.
5. Naruto - da, imi place mai mult in Shippuden, e mai dragut 4
[Imagine: tumblr_liivkm1jeW1qe6oyyo1_500.gif]

#72
1. Naruto - il ador ca e amuzant si puternic si dragutz si tot asa21.
2. Hinata- Ca e cea mai dragutza dintre fete [ asa zic eu ].
3. Gaara- e un sweet ^.^
4. Neji- e foarte puternic si are o fatsa de imi vine sa-l pup + ca e varul Hinatei.
5. Kiba- adorabilul iubitor de animalee xD.
Urmatorii erau : Sasuke si Yuukimaru [ e un mikuts draguts], Orochimaru si cam atat imi amintesc21
[Imagine: sasu_naru_by_kiduutz-d5035to.jpg]
Ne? (:

#73
1.Pein, este personajul meu preferat, are o poveste de viata tragica, insa din care a invatat, iar gestul sau final prin i-a inviat pe toti din satul Frunzei a fost de admirat
2. Itachi, s-a sacrificat pentru sat si a acceptat ca toata vina sa cada asupra lui, chiar si in momentul mortii nezicand nimic, iar dragostea pe care i-o poarta lui Sasuke este foarte mare si indirect, Itachi este motivul evolutiei puterii lui Sasuke
3.Gaara, a reusit sa treaca peste tristetea si invinuirea pe care o purta pentru moartea mamei sale si a reusit sa devina Kazekage si sa se faca iubit de catre poporul lui, invingand astfel furia
4. Shikamaru, este un personaj foarte intelligent si realist, fata de Naruto el nu este impulsive si gandeste inainte sa actioneze
5. Neji, pe el respectful pentru clanul sau cat si acceptarea apartenentei unei trepte inferioare l-a facut sa evolueze si sa se antreneze pentru a deveni cel mai bun

#74
Rock Lee -omul asta-i fenomenal! E puternic, amuzant, arata bine ( : > fara ironie ._.') si tot ceea ce vrei. E mult, mult, mult, mult, mult prea dragut(!) ^____^
Gaara -si acesta e genial. Cand creste si conduce satul... e fabulos in rosu si ii sta bine, asa, matur. =p~ Sunt mai multe motive pentru care sa iti placa + e roscat (zice multeee~ aceasta caracteristica).:-b
Kazuku (sau cum ii mai zic eu: Zazuku *laughs*) -m-am indragostit de el dintr-un DJ pervers rau. Eram cam obsedata de el intr-un timp. .__. E adorabil (cu atele alea)!
Itachi -trebuie sa fie si el aici altfel nu se poate. E genial, chipes, ii sta bine in negru, e tru' si cul' (doua puncte bonus din start) blah-blah-blah.
Kiba -yeeeeeeeeeeeeah, e bun, bun, bun. ^______^ Alte motive cu cerneala alba. *shhhh*
[nu sunt sigura, Saske' si Kiba sau doar Kiba? anyway, sa zice ca-l lasam pe Kiba, desi pe Saske' il "favorizam" intr-un timp ^____^; hai sa-i punem pe amandoi, dar pe el sa nu-l mai specific]

Iar le locul sase il pun pe Neji. 10 Kawaiia [etc.].
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#75
Hinata este foarte frumoasa si puternica. Consider ca este cea mai frumosa si puternica din toate fetele din Naruto. Timiditatea ei o face sa para cuminte si sexy. ^^
Naruto fiind cel mai puternic mi se pare si foarte dragut. Iar faptul ca este amuzant il face sa fie printre preferatii mei.
Sasuke este misterios si sexy. Genul de 'bad boy' care da pe spate toate fetele. Pe bune acuma nu are cum sa nu iti placa. Si imi place mult parul lui (mai ales culoarea). ;x
Kurenai este frumoasa si puternica. Imi place mult ochii si parul ei. ;x
Ino Deci, ador parul ei!! Este foarte frumoasa si soo sexy.

My dream never ends...
[Imagine: 10pvn8y.jpg]
[Imagine: 5504958.gif]
Pls, da un click! 108 pupic

#76
Deci 5 personaje preferate? Ok, sa incepem!

- Madara deoarece este frumoos si gandeste ca si mine!
- Naruto deoarece este amuzant, un prieten de nadejde si ma face mereu sa rad!
- Itachi deoarece este o persoana blanda care isi iubeste mult fratiorul mai mic si mi-as dori sa fie tatal meu!
- Hidan deoarece injura mult si ma face mereu sa rad. Plus ca face o fata cand ceva nu-i iese bine... te lasa pe jos.
- Kakashi deoarece este foarte puternic si frumos si... este frumos!
- Kiba deoarece este un tip de treaba si il ador pe catelusul sau!!

Cam atat!
[Imagine: anime-11.jpg]

Moi, cand scriu capitolul unui fic! :yes:

#77
5 personaje preferate ale mele.Pai..sa vedem:

1.Sasuke-Imi place foarte mult chiar daca este putin cam razbunator dar este foarte HOT,mai ales in partea a doua.In prima parte era ok mai zambea si el dar in a doua a inceput sa se comporte chiar urat si sa nu-i mai pese deloc de restul dar avand in vedere cat de dragut e o sa ia locul intai
2.Naruto-Imi place pentru ca e amuzant si pentru ca are un suflet bun adica ii pasa de prietenii lui.Chiar daca in prima parte era abandonat si nimeni nu il placea din cauza vulpii cu noua cozi in a doua parte a devenit eroul satului plus ca e mai frumos in Shippuden.
3.Sakura-Mi se pare ok atat in prima parte cat si in a doua.
4.Kakashi-Imi place mult de el pentru ca e totul timpul asa degajat si amuzant plus ca arata destul de bine si se lupta grozav.
5.kiba
-e destul de ok tipul deci merita locul 5.

[Imagine: missyoubear.jpg]

My work: - Sentimente uitate [Naruto]
- O vara plina de iubire si schimbari [Proza]

" Love it's like wind. You can't see it, but you can feel it."

#78
1. Naruto 4EVER. Sincer, puternic, blond cu ochii albastrii, sufletist, prietenos...lista nu se termina niciodata. Sa il bage odata pe sasuke in lumea mortilor, sa arate ca e cel mai bun.
2.Hinata.E super draguta, sunt la fel ca ea, daca naruto ar fi in fata mea pana si intrun vis as lesina, mas trezi, iar as lesina apoi as muri de fericire. Fratilor, ce vedeti la boul ala de Sasuke?
3. Itachi. A dovedit ca e iubitor si face mereu tot ce e bine. Pana la urma s-a aliat cu Naruto.
4. Tsunade. Vrea sa ii fie ca o mama grijulie in locul lui kushina care a murit si o respect/admir muuuuuult pt asta.
5. Sakura.Nu o prea plac pt ca il admira pe boul ala de sasuke da in shippuden vad ca sa luminat si a realizat cum e el cu adevarat. In schimb cand ii da cate un sut lu naruto o injuuuur in gand ca nu primeste si ea un sut. DE CE?

Pt fanii gaara creca e pe la locu 10 la mn. Naruto l-a considerat frate si camarad si ia salvat viata da in schimb gaara il priveste cam de sus si ii da ordine. Asta nu imi place....
Ajutati-ma sa-mi indeplinesc visul: sa-i vad pe micutii astia adulti! Tot ce trebuie sa faceti e sa dati click!
[Imagine: r6KlR.png] [Imagine: IZpPm.gif] [Imagine: MRb1Z.gif] [Imagine: Z8Pjv.gif]

#79
1. Naruto nu mi-a placut...in schimb in Shippuden mi-am schimbat parerea. S-a facut mai dragut si mai puternic si nu se mai poarta asa copilaros.
2.Hinata e ca un ingeras.Timida, puternica :3
3.Ino pentru ca in Shippuden ii iubesc parul si vestimentatia(desi nu e genul meu) si nu mai este aceeasi persoana enervanta si egoista, se intelege mult mai bine cu Sakura dupa ce ii devine eleva. Desi Sakura e un medic mai bun, insa Ino a avut aceasta determinare deoarece in unele lupte se simtea neputincioasa si vroia doar sa isi ajute prietenii la nevoie.
4.Kiba pentru ca imi este mie simpatic.21
5.Sakura deoarece e puternica( in Shippuden) si mai matura si cand se intimideaza e foarte simpatica. In schimb nu imi place ca se inmoaie foarte repede. Mai ales cand aduci vorba de Sasuke.
Ei bine...asta a fostSmile
f**k off. f**k it. f**k you. f**k him. f**k her. f**k this. f**k that. f**k all. Don't like me? f**k off. Problem solved. d:] 8:]

#80
1) NARUTO
este suuuuuuuuper puternic, nu renunta niciodata si,in plus, doar este pers principal
m-au impresionat curajul devotamentul , bunatatea etc in plus isi tine promisiunile!
As vrea ca sasuke sa invete de la naruto sa respecte mai mult legaturile pe care le formeaza cu altii, dar eh,fiind un baiat "popular" , nu stie cum este sa nu ai prieteni...


2)ITACHI
chiar sunt impresionata de tot ceea ce a facut pt sat si pt sasuke
Si-a omorat tot clanul pt a proteja satul , si a murit pentru a isi ajuta fratele! am plans atat de mult can a murit! saracul 2


3)MINATO
Este un ninja f curajos care a facut multe pt sat si,in plus, este tatal lui naruto.
Este fff dragut si calm si puternic.... as vrea sa fie real si sa aiba 15 ani <3<3<3
Chiar imi place personalitatea lui , as vrea sa ii semene si naruto putin


4)OBITO
Kakashi gaiden a fost f trist... obito a reusit sa il schimbe pe kakashi, in plus si-a invins teama si nu s-a dat batut....si eu apreciez curajul! Totusi , mi se pare ca a renuntat cam usor (naruto nu s-ar fi dat batut)


5)GAARA
m-a impresionat trecutul lui! ma bucur ca acum si-a facut prieteni ! in plus, pentru cei care nu stiu, in manga aflam ca unchiul sau l-a mintit in acea zi (tatal sau ii spune, dupa ce este reinviat) Se pare ca kazekagele l-a obligat sa il minta ca sa il testeze ! DECI MAMA LUI CHIAR L-A IUBIT ! sweet <3



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Care este/sunt Clanul/Clanurile tau/tale preferate JustMeRin 28 20.636 06-08-2011, 12:40 AM
Ultimul răspuns: ~Space-Bound


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)