Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Care este/sunt Clanul/Clanurile tau/tale preferate

#21
Pai topul meu trei la clanuri ar fi :
1`.Uchiha - si nu pentru ca e Sasuke , sau Itachi , si din simplul fapt ...kekegaiu`...Sharinganu` :X Sa nu uitam ca toti din acest clan sunt foarte puternici :X
2`.Hyuuga-eh aici a fost putin dupa preferinta :X Neji-kun :X Pe Hinata nu prea o plac . In orice caz si cei din acets clan sunt destul de puternici , multe tehnici unde se folosesc mainiile 39 destul de insteresant 15
3`.Nara-o inteligenta :X si ador tehnicile ;x

#22
1) Calnul Nara. Nu numai pentru Shikamaru, dar cred ca ei sunt printre cei care prima data gandesc apoi ataca. Mi se pare ceva mai logic. Apoi tehnica umbrei ii descrie perfect, doar trebuie sa isi intinda umbra 21
2) Clanul Hyuuga. In primul rand imi plac ochii lor. Dar si tehnica e foarte puternica si le permite sa vada atat de bine. Si pentru Neji 71
3) Clanul Akimichi. Cred ca ei sunt un altfel de clan 21
[Imagine: ak8THBQ.png]


#23
1.UchiHa: unu la mana, face parte my favorit carachter, Sas'ke kun 8, doi la mana e un clan puternic, trei la mana pentru Sharingan 4
2.Iamanaka- tehnica lor e interesanta 39 si imi place tupeul lui Ino
3.Nara- au abilitatea de a gandi si de a face totul cu cap, pentru asta imi place 8

#24
Cel mai mult? Iubesc clanul Uchiha. Mereu l+am iubit, mereu am să îl iubesc. Şi Sasuke constituie o parte din vină pentru asta ^w^". Sunt moartă după Sasuke de când l-am văzut prima dată în anime şi după Sharinganul lui, care zic eu, Sharinganul e cea mai bună tehnică a lor. Apoi katonurile şi restul. Îmi place că e bazat doar pe foc, focul fiind arma mea preferată.
" Ce mi-a placut odata imi place intotdeauna, pentru ca optiunea mea este motivata. Fie ca urasc, fie ca iubesc, stiu clar de ce... "


Suntem diferiti atunci cand avem pe cineva care ne iubeste pentru ca... acestia ne ofera sute de motive de a trai.

#25
1. Clanul Uzumaki: Pentru ca ii are pe Naruto, Minato, Kushina si Nagato, plus ca, desi clanul Uzumaki nu are un kekkei genkai, au abilitatile de a trai mai mult, de a rezista mai mult durerii si, chiar daca Naruto nu a aratat-o inca, se pricep cel mai bine la sigilii.

2. Clanul Senju: Pana la urma este clanul primului si celui de-al doilea Hokage si al lui Tsunade XD. Au ajutat la fondarea satului Konoha, au fost aliatii clanului Uzumaki si datorita lui nu a putut sa puna stapanire Uchiha Madara pe Konoha, satul devenind o mare forta in lumea ninja :3.
[Imagine: 2jeo1sw.gif]

#26
1. Clanul Uchiha: in primul rand, pentru ca poseda Sharinganul si Mangekyou Sharinganul. In al doilea rand pentru ca sunt foarte puternici si in al treilea rand pentru ca sunt misteriosi, precauti, Inteligenti ( cu exceptia lui Sasuke 45 )
2. Clanul Nara: Ei se gandesc inainte sa faca ceva. Mereu au un plan de rezerva daca ceva nu functioneaza si au un IQ destul de mare.Partea proasta este ca sunt foarte lenesi ...
3. Clanul Uzumaki: Pentru ca il are pe personajul principal, Naruto;pe al patrulea hokage si pe Kushina. In plus,Minato a inventat Rasengan-ul :bv:
[Imagine: ItachiSig.jpg]






#27
Clanul Uchiha este preferatul meu. Sa copiezi celelalte tehnici este pur si simplu uimitor. Sa nu uitam de Lee, la examen Sasuke a reusit sa detina viteza lui Rock Lee, in timp ce sprâncenatul a lucrat ani intregi la ea.

De asemenea, clanul care mi se pare foarte interesant si puternic, dar nu este din Knoha, este cel a lui Pein. Si acest clan este uimitor.

#28
clanul Nara, evident din partea mea, le ador inteligenta iesita din comun si acea lene in care ma regasesc de fiecare data cand il vad pe Shikamaru, si cum ziceau si alti, tehnica umbrelor i se potriveste de minune
dupa ei ar fi clanul Hyuga, ii ador atat puterea cat si gandirea lui Neji, Hinata e de asemenea puternica dar caracterul ei o trage mult inapoi, in plus nu au aratat niciodata clar cat e ea de puternica... 10
4

#29
1. Clanul Uzumaki.
Da, nu stiu cati stiati ca Naruto provine dintr-un clan. Este clanul mamei lui mai exact, Kushina, parca.
Nu este un clan din Satul Frunzei. Si tot din acest clan se pare ca face parte si Nagato.
2. Clanul Hyuuga.
Cei din Clanul Hyuuga sunt niste ninja foarte talentati, ca sa zic asa, asta si datorita Byakuganului. Mie imi plac tehnicile lor de lupta. 106
3. Clanul Nara.
Clanul Nara este unul dintre cele mai importante clanuri din Satul Frunezi, asta si datorita inteligentei lor. Atat Shikamaru cat si tatal lui (o sa vedeti asta in Shippuden), sunt foarte buni strategi.
[Imagine: baru.png]
We touch I feel a rush, we clutch it isn't much
But it's enough to make me wonder whats in store for us
It's lust, it's torturous, you must be a sorceress
'Cause you just, did the impossible, gained my trust
Don't play games it'll be dangerous if you fu*k me over
'Cause if I get burnt imma show you what it's like to hurt
'Cause I been treated like dirt before you
And love is "evol", spell it backwards I'll show you

Nobody knows me I'm cold walk down this road all alone
It's no one's fault but my own, it's the path I've chosen to go


Don't click! Dangerous!



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Top 5 personaje preferate Tenshi_Angel 83 51.121 15-08-2015, 05:02 PM
Ultimul răspuns: Kanra
  Care este... Lye 20 16.270 19-08-2011, 12:03 AM
Ultimul răspuns: Alicia


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)