Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Top 5 personaje preferate

#41
1.Itachi pt ca e pur si simplu minunat si mai ales inteligent
2.Konandupa mine e o fata foarte puternica si asa ar trebui sa fie daca a ajuns in Akatsuki
3.Pein desi inca nu l-am prea vazut in actiune mi se pare puternic si cu sange rece
4.Deidara este puternic,amuzant si de obicei pe mine ma surprinde
5.Hinatanu stiu de ce dar imi place de cand am vazut-o poate ca e rusinoasa dar inauntrul ei cred ca e puternica

#42
1. Itachi -un ninja puternic si devotat. My fav :X
2. Sasuke- are un caracter puternic, e un ninja bun si incearca sa se inbunatateasca.
3. Kakashi- atitudinea lui easy going e super amuzanta si este si puternic, chiar un pretendent la titlul de Hokage
4. Deidara- ma distreaza cu viziunea lui despre arta 21 "Art is a bang!"
5. Neji- e puternic, lial clanului si dupa ce a renuntat la ideile fataliste a devenit si ceva mai scoiabil

Si despre toti 5 pot spune ca-mi place cum arata 4
[Imagine: elegance1.png]
Arigatou Luinil hug


#43
1.Naruto- e la fel de hiper-activ ca mine
2.Gaara- pt ca a devenit un bun prieten pt naruto, si pentru ca ma amuzat cand sa uimit cand vazuse o lume intreaga ca sal salveze 24 .
3. Jiraya- pt ca ma face sa rad mereu
4.Kakashi- pt ca ma amuza cand este inebunit de Gai sensei.
5.Temari- pt ca ea a dovedit ca si fetele pot fi batause

#44
randul meu sa comentez
1)sakura-demonstreaza ca e puternica
2)sasuke-asta e puternic
3)neji-imi place mie de el
4)tsunade-este ciar puternica21
5)pain-il ador
cam atata:-p

#45
1)sasuke-pt ca e zuper sweet
2)itachi -e puternik
2)naruto-imi place la el k e nostim si mereu vesel intotdeun intra in belele
4)shikamaru-in prima parte nu prea imi place cum arata darin shippuden e mai dragut
5)gaara-doar in shippuden
Leon Oswald Addiced=> My love, don't touch my boy, he's mine!!!



Fav quote: ''Maimutele cad din copaci, Leon cade de pe traprez''(Kaleido star)


[Imagine: chibi_1654.gif]
Miko, chibi-ul lui ayame_sasuke
- chibi and monkey

#46
1:NARUTO- pentru ca este foarte funny
2:HINATA- imi place pentru ca este timida sh ma amuza cand lesina
3:GAARA- pentru ca a avut aceiasi povete ca a lui naruto
4:JIRAIYA- pentru ca e aproape tot timpul pus pe sotii si mai e si un afemeiat
5:YAMATO: pt ca are o fata de iti da fiori sh imi plac tehnicile lui
cam atat

#47
1 Sasuke- este foarte dragut si puternic de asemenea,are un trecut oribil ca si Naruto, imi place atitudinea lui misterioasa si sunt de parere ca Sharinganul pe care il deetine este una dintre cele mai puternice Ke-kei genkaiuri
2.Itachi- imi place ca seamana foarte mult cu fratele lui,Sasuke,este foarte,foarte puternic si desi a distrus clanul Uchiha, a facut-o la ordinul celor din Akatsuki
3.Hinata- e foarte timida,frumoasa si totusi o luptatoare foarte buna ,cu Byakuganul
4.Sakura- sunt de parere ca ar face un cuplu de senzatie cu Sasuke, ce nu imi place la ea este culoarea parului,rozul nefiind una dintre culorile mele preferate
5.Naruto- imi place ca este mereu amuzant, intre in belele mici sau mari, tot timpul vesel si chiar daca pare ca este un fraier in spatele mascii lui de clovn se ascunde un baiat cu un trecut tragic si o putere uriasa
When you can live forever what do you live for?

[Imagine: 20f8b2g.png]

Cinema Bizarre Addicted! 8 Yu fangirl :love:

If no one is perfect, why do you wanna be perfect?

Metal Addicted :X


[Imagine: fd27431.png]

#48
1.Itachi: este un personaj genial si este foarte kawaii
2.Orochimaru: don`t ask
3.Deidara: my dear Deidara-sempai ^_^.....yeah este un personaj dragut care mie imi place foarte mult
4.Karin: ca personaj feminin e cea mai expresiva
5.Sasori: chiar nu stiu de ce imi place personajul
††
You define The line beetwen human and divine
In this empty place intrinsic GRACE, SO necesary...
†Aoi†
you define
[Imagine: df.jpg]
There are times, {Aoi}, I wish I had never set eyes on you,
Because every look makes me fall in love with you more,
And make it so i cannot live without you.



#49
Here I go ^_^
1. Itachi: -the man who's life was a real Hell-e unul dintre personajele anime care m'a impresionat cel mai mult, nu doar datorita faptului ca personalitatea lui e extrem de bine conturata, sau prin faptul ca este unul dintre cele mai complexe personaje, ci prin imprevizibilitate. Desi ma astetam la unele chestii din partea lui, la altele nici macar nu m'am gandit fugitiv. E unul dintre cele mai puternice personaje din Naruto,parerea mea, isi claculeaza cu o precizie uimitoare loviturile astfel incat sa nu aiba nevoie decat de o singura lovitura, intotdeauna socheaza prin ceva..si isi merita tot respectul pentru ce a facut. Viata lui a fost un Iad in adevaratul sens al cuvantului, insa nu si'a pierdut onoarea,loialitatea si iubirea fata de Sasuke nici o clipa.

2. Naruto: un personaj destul de naiv la prima vedere, insa prin comportamentul sau, dragostea fata de prieteni, loialitate m'a impresinat si el. M'a surprins relatia lui cu Sasuke, si mai ales faptul ca niciodata indiferent cat de grea e situatia nu se da batut, si prin asta mi se pare ca seeamana foarte mult cu Jiraya. Si m'a suprins foarte tare cand i'a spus lui Itachi ca Sasuke ii e ca un frate, astfel facandu'l pe Itachi sa -zambeasca-, si desi o parte din viata a petrecut'o mai mult singur, intotdeauna el ii face pe altii sa vada jumatatea plina a paharului si sa vada prietenii ca pe cea mai de pret comoara

3.Sakura: a fost personajul pe care il uram la inceputul seriei, insa cu timpul am inceput sa prind drag de ea. Dupa ce a plecat Sasuke a inceput sa se maturizeze. Mai ales in al 2 lea sezon mi s'a parut super schimbata. Era ca o alta persoana, si in momentul cand s'a intalnit cu Sasuke era gata sa il atace pentru echipa...

4.Gaara: trecutul sau m'a impresionat foarte mult, mai ales unchiul acela al lui care a incercat sa il omoare. Si mi'a placut foarte mult atunci cand (in Shippuuden)a dat mana cu Naruto, a invatat si el ce inseamna prietenia...

5.Deidara: cum sa nu il placa cineva, e atat de cute sometimes. Si trecutul sau m'a lasat masca, adica nu m'as fii gandit nici o clipa ca de fapt a fost fortat sa intre in Akatsuki. Si e si foarte inteligent, calculeaza, risca si loveste. Asta il face intr'adevar un adevarat "artist"

#50
pai ar fi cam asa 10

1.Neji - e dragut desi la inceput era rau..acum s-a scgimbat..cred..da in fine tot simpatic mi se pare
2.Sasuke - baiatul asta e de vis Zuppy04 parul, ochi, personalitatea tot la el este perfect,super baiat 4
3.Sakura - este puternica dar si finuta, il iubeste la nebunie pe sasuke si ar face ori ce pt el ceea ce arata ca este o persoana de incredere si responsabila
4.Itachi - e tare dragut, nu-i de mirare ca e fratele lui Sasuke, arata super desi..e cam rau...dar il face si mai super
Si intr-un sfarsit...
5.Naruto - e nebun, nu stie sa se controleze, se crede mare vedeta si e foarte prost pe scurt... dar cu toate astea il face o persoana amuzanta si chear are unele momente in care e destul de dragut si atent cu cei din jurul lui...ori si cum explicatia pt care se poarta ca prostu e pt ca el nu a avut parinti, nu a avut cine sa-l invete, cum sa se descurce in viata si mai multe..dar ori cum e de treaba 4 .
[Imagine: 97943774.png]
~Thanks Rx~!~

Fa exact lucrul de care ti-e frica!




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Care este/sunt Clanul/Clanurile tau/tale preferate JustMeRin 28 20.635 06-08-2011, 12:40 AM
Ultimul răspuns: ~Space-Bound


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)