Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Totally Dominated [*YAOI*]

Awww e superb, magnific, bestial.. nici nu mai am cuvinte. Scena dintre cei doi a fost atat deeee.... intensa :X :X
Ma bucur ca in sfarsit s-au impacat si ca aiuritul de Yuri i-a spus ce simte....era si timpul
si stii ce se spune...sexul de impacare e cel mai tare 21 acm vad si de ce
Ma bucur k nu e ultimul cap :X astept urmatorul
poop si spor la scris

"Omul este cel mai putin el insusi,atunci cand vorbeste in propria persoana.Da-i o masca si el va spune adevarul."Oscar Wilde
[Imagine: chibi_5001.gif]
, chibi-ul lui

Dupa capitolul asta voi avea asteptari mult mai mari de la tine decat pana acum. (explicatie la punctul II. ^_^ )

I. In sfarsit Yuri si-a recunoscut sentimentele. Mi-a placut ezitarea lui de la inceputul capitolului si acel micut joc copilaresc a fost dragut. Sa nu mai zic ca mi-a placut foarte mult de Dante (intotdeauna Dante. Frumos nume, btw). Nu ma asteptam sa fie chiar asa, dar mi-a placut mult de el in acest capitol.

II. Sexul a fost super. Din toate scenele de sex pe care ti le-am citit (nu, nu am citit doar aici), asta a fost cea mai buna. Are acea parte hot si este impletita foarte frumos cu descrierea si dialogul care curg natural si este luung. That's great. Asadar, de acum ma voi astepta sa mai citesc astfel de sex. I really liked it.

Spor la scris!
[Imagine: LCGbvGa.png]

asa deci fenomenal am tipat de fericire cand yuri a spus acele doua cuvinte magice si cat de uimit parea Dante , era atat gosh .
Nu mia zic de partea smut rlly e ..*cough* i-a zi nu ai de cand sa scri si vreo carte nu se supara nimeni si crede-ma ai avea cititori ^^ si nu suntem putini trust me ^^ .
Deci nu e ultimul capitol ? YUPPY ^^ CE MA BUCUR OMGEEEE ...
Astept urmatorul capitol succes la scris si multumim ca esti asa harnica la scris ^^
.I dont need anyone in my life who does not want to be there.
.Sometimes i cant , sometimes i dont want to , and sometimes i dont even try.
.I am nostalgic , cinical and lonely , so i may hurt you.

Cum poti sa ne ceri sa nu ne grabim cand citim asa ceva? N-ai inima, iti spun.. T^T Ma rog, am fost cuminte, te-am ascultat, si ca de fiecare data au fost pasaje pe care le-am citit de muulte ori. o.o
Aww! Am transpirat in palma, tuu! Am iesit si de pe mess cand am vazut cu ce capitol ne faci cinste. ^^' Ah, da, am intarziat cu comentariul, dar nu am putut intra zilele astea.. Dar nu asta e ideea. xD Imi plac atat de mult personalitatile lor! Vai, am citit de 3 ori un pasaj. 9 Am crezut ca au facut schimb de rol cand am citit ca Dante era sub Yuri. O.O Am ramas WTF? ! Dar a fost ok, nu ca nu mi-ar fi placut si varianta asta. xD Haa, deci Yuri a avut ocazia sa se 'umileasca' in fata lui Dante. Ce dragut.. Dar a fost asa de crud sa-l faca pe bietul baiat sa se simta vinovat timp de 3 luni.. asemeni tie, nici el n-are inima! 21 Partida a fost foarte bine lucrata, cea mai..cumva de pana acum. Felicitari, mai asteptam lucrari din astea de la tine. ^ ^
Cat m-a uimit ps-ul! Sincer, credeam ca acest capitol va incheia ficul, dar m-am inselat si incepe sa-mi placa. ;33 Retrag, ai inima, inca una maare, una ce are grija si se gandeste la cititori. Ma opresc aici si iti astept urmatorul capitol, nu-mi imaginez cum vei continua..
[Imagine: tiusca2.png]
Mulțumiri lui Uberwald.

Capitolul XXVII

Habar nu am cand adormisem, insa pleoapele mele chinuite de lumina se deschideau incet, lasandu-ma sa privesc pierdut in jur. Pe pielea mea puteam simti un material destul de subtire, care ma acoperea si nu in intregime, de la gat pana mai jos de solduri, ascunzandu-mi si intimitatea.
Mirosea a Dante... Ah, as fi vrut sa ma tavalesc in tot ce avea acelasi parfum incredibil care imi mangaia toate simturile.
Am strans materialul in pumni si ma ghemuisem pe suprafata moale, apoi adusesem mai aprope parfumul care descoperisem ca venea de la o camasa alba.
Imi trecusera zeci de fiori pe sub piele, reusind sa ma infioare, iar imaginile din minte ce incepusera a se derula, ma facusera sa rosesc puternic in obraji... ba mai "bine"... ma excitasem.
M-am ridicat brusc in sezut cercetand incaperea cu ochii. Da, eram acasa la Dante, pe acea canapea... Insa pe el nu il vedeam. Instinctiv imi trecusem mana la gat, asteptand sa simt zgarda, insa nu mai era acolo. Ma panicasem si privisem langa mine pe canapea, apoi cercetasem si langa, pe podea... Nu era nicieri. Ma aplecasem pana am ajuns sa stau cu capul in jos, pentru a privi sub canapea, insa atunci auzisem niste pasi, si revenisem brusc "la suprafata", ca lovit de tunet.
-Ce bine ca te-ai trezit, spuse Dante care se apropia dinspre bucatarie.
Imi simtisem obrajii calzi. El purta numai o pereche de boxeri, expunandu-si restul trupului, iar eu nu stiam ce dracului sa fac. Sa zambesc... Sa ma port normal? Ma rezumasem la un zambet mic si stramb, cand simtisem ca inima isi grabise ritmul, iar el se apropiase si se asezase pe canapea, langa picioarele mele, care erau indoite din genunchi si acoperite cu camasa lui.
-Iti e frig? intreba el, observand-umi probabil pielea infiorata.
Da, imi era frig, deoarece stateam gol pe o canapea, si tot ce ma acoperea era o camasa mai subtire decat o foita. Am dat afirmativ din cap ca raspuns la intrebarea sa.
-Am facut focul in semineul din camera cealalta, continua el, dupa vederea reactiei mele. Putem sa mergem acolo, adauga pe urma, ridicandu-se in picioare si facand apoi semn spre o usa, spunand ca avea sa vina si el imediat.
Obrajii mi-au rosit puternic, si puteam spune ca nu mai aveam nevoie de semineu, cand corpul mi se incalzise brusc. Ochii mei incepusera a cerceta incaperea.
-Sa imi iau hainele... rostisem eu, incet, incercand sa dau de obiectele mele.
-Nu ai nevoie de ele, interveni apoi brunetul, care se indreptase din nou spre bucatarie.
Ramasesem cateva clipe ganditor, inainte ca trupul sa mi se incalzeasca si mai tare, apoi imi indreptasem ochii spre acea usa.
Ma ridicasem, in picioare, tinand inca in mana camasa lui Dante, apoi urmasem drumul spre acea incapere. Am fost surprins placut atunci cand vazusem ca focul era singurul care lumina camera, draperiile geamurilor inalte fiind trase. Parea a fi o camera simpla, doar pentru relaxare, cu o biblioteca pe peretele drept, o canapea lunga in mijlocul camerei si cateva tablouri agatate pe fiecare perete.
Ma apropiasem de semineu, iar in fata lui nu era decat un covor mare, patrat, pe care pasisem si am zambit, realizand ca era un covor pufos. Privind deasupra semineului am observat cateva poze. Luasem in mana una care incadra o famile in fata unui brad de Craciun si m-am asezat turceste pe covorul alb, atat de placut la atingere, punand camasa lui Dante peste picioarele mele, incat sa ma acopere cat de putin. Inspectand imaginea, observasem ca era Dante copil cu inca o fetita langa el, iar in spatele lor, un cuplu ce parea al naibii de fericit. Am ras observandu-i zambetul stirb al lui Dante, fara vreo trei dinti, insa atat de larg incat sa i se observe toata dantura.
-Cred ca aveam vreo sase sau sapte ani acolo, spuse vocea lui, din spatele meu, facandu-ma sa tresar si sa imi indrept privirea inspre el.
-Pareati asa fericiti. Ea e sora ta? intrebasem eu, punand degetul pe chipul fetitei.
-Da. Sora mai mare.
Avea in maini cate un pahar de whiskey si se indreptase incet spre mine, punand mai intai paharele langa pozele de desupra seminului, apoi indreptadu-se spre ferestre, ferind pentru cateva clipe draperiile. Ningea afara, iar intunericul se accentuase fata de cum era cand eu plecasem de la restaurant.
-Era o zi exact ca asta atunci, spusese el. Tot in ajunul Craciunului.
Am tresarit.
-Azi este ajunul? Am si uitat... Nu mi-au placut niciodata iarna si sarbatorile de Craciun... Sunt chestii pentru cei cu familie.
-Nu neaparat, spuse el, lasand draperiile sa cada la locul lor, acoperind din nou geamurile, apoi se apropiase, luand paharele de deasupra semineului pentru a se aseza langa mine.
Imi inmanase unul, si imi zambi usor, cu caldura.
-Zgarda... Nu stiu unde a ajuns, mi-am amintit eu, usor ingrijorat, sperand ca el sa o fi vazut.
El imi prinsese de incheietura mainii in care tineam paharul, si mi-o ridicase la nivelul chipului indemnandu-ma sa o privesc.
-Ce...? A intrat la apa? intrebasem eu, al dracului de nedumerit atunci cand observasem pe al patrulea deget un inel ce stralucea in lumina focului si semana perfect cu zgarda ce fusese la gatul meu.
Aproape ca il pufnise rasul.
-E inel... facut la comanda, rostise brunetul inainte se a-si ridica paharul in dreptul buzelor pentru a sorbi lichidul maroniu.
Gura mea ramasese deschisa, la fel de surpinsa ca mine, si am inchis-o, apoi am deschis-o din nou, incercand sa zic ceva, insa habar nu aveam ce! Obrajii mi se aprinsera ingroitor de tare, iar ritmul inimii crescuse considerabil.
-Ah... Aaa... Mu... Multumesc! reusisem eu sa spun pana la urma, coborandu-mi usor capul pentru a-mi ascunde chipul rosu, chiar daca nu prea avea sa se observe in acea lumina.
A ras scurt, apoi isi lasase paharul pe podea si imi ridicase barbia cu doua degete, presandu-si apoi buzele pe ale mele. Isi lasase greutatea corpului peste al meu, intinzandu-ma pe suprafata pufoasa, facandu-mi pieptul sa tresara atunci cand ii intalnisem privirea.
-Stii ca esti adorabil cand habar nu ai ce trebuie sa faci? intreba el, ranjind.
-Taci! Poate vars pe covor whiskey-ul...
Imi aruncasem palma stanga pe chipul lui, incercand sa il acopar pe tot si in acelasi timp sa il fac sa taca. Poate asa nu avea sa ma mai agite in halul ala.
-Stii, dupa ce ai adormit pe canapea si te-am acoperit cu camasa aia, aratai atat de nevinovat, dar imaginea ta aproape dezgolit m-a excitat cam... de fiecare data cand ma uitam la tine. Realizezi prin ce iad am trecut, cand inima nu ma lasa sa te trezesc, dar corpul imi urla ca din groapa? Ma gandeam chiar sa profit de un Yuri somnoros...
Inghitisem in sec, cascand ochii odata ce ii auzisem cuvintele.
-Brusc... ai devenit mai pervers decat ma asteptam... rostisem eu, clipind des.
-Serios? intreba el, usor uimit.
-Nu. Mereu ai fost asa! ma incruntasem, lovindu-l apoi puternic peste obraz cu palma stanga, deloc in joaca. Si asta a fost pentru ca am plans, idiotule!
Expresia lui care fusese socata timp de cateva secunde, se transforma repede in una amuzata.
-Atunci va trebui sa imi mai dai o palma. Am o vaga impresie ca te voi face sa plangi din nou.
Nu apucasem ca ii cer vreo explicatie. Dintii lui prinsera de pielea gatului meu, reusind sa ma oblige sa scot un sunet ascutit de uimire, insa cand incepuse a suge si a linge acel loc, ma cutremurasem. Mana ii coborase spre camasa ce imi acoperea intimitatea trupului, prinzand materialul alb in pumn si aruncandu-l departe de noi, ca pe un fel de dusman.
-Dante, stai! Paharul! rostisem eu, speriat ca nu cumva sa imi scape din mana pe care o tineam putin ridicata, la acelasi nivel cu trupul brunetului.
Se ridicase in sezut, si isi strecurase mana dreapta sub spatele meu, indemnandu-ma sa fac la fel. Prinsese de paharul meu, si il luase, dupa care imi pusese stapanire pe buze, tragandu-ma mai aproape de el, incat sa ajung intre coapsele sale departate, si sa imi trec picioarele peste pulpele lui, inconjurandu-i spatele.
Imi asezasem mana stanga pe piciorul sau drept care il tinea arcuit, apoi am scapat un sunet infundat, surprins cand simtisem un lichid ce se scurgea prin parul meu, pe frunte si chip, apoi pe umeri si pe spate. Era whiskey.
-Ce faci? intrebasem confuz, de indata ce simtisem lichidul coborandu-mi spre gat.
El nu imi raspunse, ci isi coborase buzele spre clavicule, de unde, cu varful limbii urmarise traseul unei picaturi, peste maxilar, si deasupra urechii, sarutandu-mi tampla si revenind la ureche.
-Te iubesc, sopti el, sarutand apoi o alta picatura de pe maxilarul meu.
Imi trecusem limba peste buze, simtind si acolo umezeala acelui whiskey si inghitisem in sec auzind cum paharul ce Dante mi-l luase din mana se rostogolise pe podeaua care nu era acoperita de covor.
Tot, absolut tot ceea ce facea mi se parea atat de incitant, ma incalzisem atat de tare, incat credeam ca puteam intrece acel foc ce ardea cu atata putere in semineu.
Coborase spre umarul meu, sarutand si acolo urmele alcoolului, ale carui picaturi mi-au ajuns pe spate.
-Intoarce-te, ceru el soptit, de indata ce urcase din nou spre urechea mea.
Ma conformasem si mi-am adunat picioarele, intorcandu-ma si asezandu-ma cu spatele la el, stand in genunchi acolo, aproape de el, pe covorul moale.
Mainile sale nu au ezitat sa isi faca aparitia pe pielea mea, cuprinzandu-mi talia, iar buzele lui lipindu-se de omopatul drept, urcand spre gat, in timp ce degetele mainii sale coborau lent spre organul meu erect, cuprinzandu-l in palma.
Am gemut la fiorii trimisi de atingerile sale, si imi lasasem capul pe o parte, permitand buzelor sale sa inspecteze gatul meu umezit de alcool.
Din nou imi simteam inima palpitand cu viteza, extaziata, si imi muscasem buza inferioara, zambind la senzatia aceea dureros de placuta. Atat de mult il voiam...
Mana lui se misca repede, masandu-mi sexul intarit, facandu-mi pieptul sa salte in placere, iar spatele sa mi se arcuiasca atunci cand gemetele incepusera a-mi rasuna puternic in camera.
Cealalta mana o coborase pe spatele meu pana cand ajunsese in locul stramt dintre fesele mele, insa cine inventase tachinarea, ar fi trebuit ars pe rug...
Ii rostisem numele, simtind cum trupul imi ajungea la limita, cum tanjea nerusinat dupa al lui, si il dorea inauntru, adanc si tare...
-Haide... rostisem eu incet, lipindu-mi spatele de pieptul sau.
-Atat de repede? intreba el, continuand sa imi sarute si sa linga umarul, gatul si urechea.
-Acum...
Mainile mele s-au indreptat spre spate, cautandu-i trupul lui Dante si alunecandu-i pe piele pana cand dadusem de marginile boxerilor ce-l acopereau, si ii coborasem de unul singur.
Atunci el se lipise de mine, ducandu-si ambele maini spre soldurile mele, lasandu-ma sa il simt in acel loc ascuns, impingandu-se si patrunzand lent.
Am scancit si imi ridicasem bratul drept pe care il dusesem peste umar, inconjurand gatul brunetului si aducandu-l mai aproape.
Ramasese nemiscat pentru un scurt timp in care, cu mana stanga imi dadu parul la o parte de pe gat si il prinse in pumn, intr-o coada, indemnandu-ma sa imi intorc chipul infierbantat spre el.
Imi cuprinse buzele intr-un sarut tandru, cu gust de alcool, si il primisem in lacasul meu umed, cu o dorinta crescanda de a fi stapanit de el, de buzele lui, de mainile si trupul lui. Ma lasa fara respiratie...
Initiase o miscare si am scancit scurt, apoi inca una la care reactionasem la fel, pana cand grabise treptat ritmul, odata cu trupul ce imi vibra tot mai mult de placere.
Mana dreapta ii coborase pe abdomenul meu, ajungand in locul excitat de obscenitatea actului, iar trupul mi se arcuise, cand abia ma atinsese.
Ii rostisem numele, inghitind pe urma cu greu, si imi lasasem capul pe spate, cand buzele lui imi atinsera umarul, sarutandu-l bland.
Gura mea intredeschisa elibera gemete puternice si uneori surde, iar vocea atacata de fiorii orgasmului imi parea aproape imperceptibila atunci cand ii rostisem numele brunetului.
Ii simteam respiratia grea pe gatul meu, in timp ce buzele sale imi dezmierdau pielea infiorata, iar coloana mi se arcuise din nou, simtindu-l adanc inauntrul meu, pulsand cu nerabdare.
Am gemut lung, iar trupul mi se cutremurase odata cu al lui Dante, care imi rostise numele si se elibera cu un geamat, in acelasi timp cu mine. Ca si cum puterea imi disparuse cu desavarsire, imi lasasem corpul sa se sprijine de al lui, gafaind si incercand sa imi readuc putin din vlaga.
Cuprinzandu-ma in brate, brunetul ma intinsese pe covorul moale si se aseza langa mine, stand pe-o parte, pentru a ma privi. Aveam ochii inchisi, insa nu dormeam, doar incercam sa ma adun.
M-am rotit pe covor, punandu-mi mana pe pieptul sau, si obligandu-l sa se intinda pe spate pentru ca eu sa ma asez cu capul pe umarul lui stang. Palma mea transpirata o asezasem, pe mijlocul pieptului sau ce se misca rapid, in cautarea disperata a aerului, si oftasem, inca tinandu-mi ochii inchisi.
-Te omor... parul meu duhneste a alcool, am spus eu, parca adormit.
-Si pielea ta are gustul acloolului, completase el, zambitor, ducandu-si mana pe spatele meu.
-Te-as omora...
-Dar ma iubesti, adauga sigur, din nou ca o completare a ceea ce am spus.
-Da... Te iubesc, aprobasem eu, abia schitand un zambet.
Imi trasesem trupul mai aproape de al lui, lipindu-ma de el. Imi placea senzatia de caldura si siguranta pe care o simteam si voiam sa raman astfel...
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]


Iza, tu chiar esti magnifica108 God, atat de tare, incitant si frumos incat imi vine sa urlu de fericire, facand abstractie de faptul ca e ora unu` jumatate... Si poate te trezesti cu o ametita pe la tine, prin patul tau 65 Te prind eu o data si-odata... Si iti aplic una, a la Dante 19
Cat de dulce a fost 108 Si toate acele perversiuni pe care le-a zis Dante, ca l-ar fi avut si daca era somnoros... Ah, tu... Tu ma omori pe mine:X Cre` ca si eu as fi profitat de Yuri :X
Cand am citit de inel m-am gandit la casatorie >.> Aaaw, deja dau in paranoia si numai capitolul asta si ficul asta e de vina [ pe care il ador, desigur!:X ]
A fost atat de tare actul... o.O mai vreau, mai vreau, mai vreau! 19 Mai frumos de-atat nici ca se putea, iubitahug Si faza cu alcoolul... A fost asa sexi incat m-as fi bagat intre ei 9! Si acum nu-si ascunde niciunul sentimentele! Mai happy nici ca puteam fi:X
Ah, bafta la scris in continuarehug Sper sa nu se termine niciodata ficul asta te rog
Pupic! :X
"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour

O My God.. chiar ca acest capitol ma lasat cu gura deschisa... 108 :X
Ca intotdeauna reusesti sa creezi ceva foarte frumos. Ce ador eu la tine este modul tau de a descrie actiunea. :X
mereu mi-a placut asta.. deci chiar ma bucur ca inca nu s-a terminat ficul. Si chiar daca s-ar termina, eu tot l-asi citi. Din pura placere, pentru ca ai tu, niste idei foarte bune, originale, ce ma dau pe spate. :X
mereu reusesti sa ne ti in suspans.

In ultimele capitole, nu stiu de ce... dar parca am inceput sa ma simt cum asi fi acolo, de fatza si a-si privi.. 21 [strange ^^;]
Ai avut cateva greseli, doar doua.. maxim, ca asa in rest totul este impecabil. :3
Astept nextul, succes la scris si multa imaginatie. pupic

"Imi placea senzatia de caldura si siguranta pe care o simteam si voiam sa raman astfel...
"
- Deci Yuri a devenit atat de sensibil si de dragut. :X Chiar ma bucur ca cei doi in sfarsit, reusesc sa fie impreuna... Si cand zic "impreuna", ma refer la faptul ca ai mai bagat o partida intre ei, in fic 19
Cred ca mi-au sarit in ochi doar doua greseli, dar cine poate muri din cauza asta ? : )) Well, fiecare si-a declarat dragostea, si asta este reciproc, so... Cred ca ficul se aprpoie de final. :[[
Totusi, sunt curioasa ce se va intampla cu insecta de Aki [ suna bine ] , trebuie sa-l mai vedem si pe el odata. Vreau un razboi intre el si Yuri.
^^
Darling, te-ai intrecut pe tine insati. Bafta cu urmatorul! Bye bye! :]

Super, cu adevarat minunat. Niciodata nu o sa ma plictisesc de ficul asta. Adica... pana sa pui tu capitolul asta, eu am mai citit din nou ficul. Superb, n-am ce spune. Sper sa nu se termine curand.
Imi place noua atitudine a lui Dante, cu toate ca imi placea mai mult atunci cand era rau si pervers[bine... si acum e pervers..21 il ador]
Uneori ma intreb cum iti vin astfel de idei. Atunci cand citesc capitolele tale, parca as fi si eu in fic. Ador lucrul asta:X
Daca vei publica vreo carte sa ma anunti si pe mine... dar sa fie yaoi1515
Sincer, mie nu imi placea yaoiul, nici nu intram in sectiunea asta, pana intr-o seara cand nu aveam ce face. Atunci am intrat si am citit un fic de al tau, iar de atunci, sunt obsedata de aces gen:X

Mmm... astept continuarea care sper sa vina repede[deja mor de nerabdare:X]

O.O mi s-a parut atat de romantic, tuu! ;33 mai ales faza cu semineul. dar si cu inelul (desi ma fusesem speriat cand am citit ca nu mai avea acel obiect la gat) , Dante a fost tare dulce sa-i ofere asa ceva in locul acelei zgarzi. ha, mi-a placut cand a spus ca ar fi profitat de el asa de pe somn. 21 ai descris atat de frumos scenaa.. mi-a placut sa-mi imaginez ce-a fost pe acolo. ;33 Dante a devenit atat de tandru si atent, ma infioram eu cand citeam cum il atingea pe Yuri. 9 foarte bun capitolul, a meritat asteptarea. <3 felicitari pentru tot! pupic
[Imagine: tiusca2.png]
Mulțumiri lui Uberwald.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Iubire inecata in heroina [ yaoi +18 ] Beatrix LaVey 94 52.120 17-12-2011, 02:06 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Iluzii - fum si oglinzi [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 81 45.698 17-12-2011, 01:39 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Let Me Be... Your Guardian [*YAOI*] [+18] Yaoi Queen 111 69.747 08-01-2011, 03:54 AM
Ultimul răspuns: AyameXx
  [Terminat] The Way We Are [yaoi] Yaoi Queen 136 99.654 28-11-2010, 03:06 AM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  [Terminat] Love isn't simple [yaoi] myuu 102 58.815 03-08-2009, 09:56 PM
Ultimul răspuns: Hetalia
  [Terminat] Obsession [+16] [yaoi] Lye 185 126.320 18-06-2009, 06:55 PM
Ultimul răspuns: Amy8D
  [Terminat] More than brotherly love [yaoi] Lithium-Angel 221 113.096 16-06-2009, 07:08 PM
Ultimul răspuns: Lithium-Angel
  [Terminat] Love Song [shonen-ai / yaoi] Yaoi Queen 85 50.844 19-04-2009, 07:36 PM
Ultimul răspuns: Aiumy
  [Terminat] Crazy Love [Shonen-ai / Yaoi] Lye 69 63.862 22-11-2008, 01:00 PM
Ultimul răspuns: dia_love_gackt
  [Terminat] I don't need money but I need you! [ shounen-ai / yaoi ] bastard_in_love 40 27.736 02-08-2008, 06:48 PM
Ultimul răspuns: Ice_angel_234


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)