Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Totally Dominated [*YAOI*]

Loc rezervat de mmmmmmmmmmmmmmmiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeee
_______________
Deci nici nu sti cum mi-a sarit inima din piept cand am vazut ca ai postat 21 Stai sa ma linistesc...*smiles* Ce scurt a fost capitolul dar l-am devorat mai ceva ca pe pizza :d
In sfarsit si-a luat si Yurika al meu inima in dinti ca sa mearga la Dante :chuu: S-a facut de ras dar acum cred ca o sa se impace si o sa urmeze un "cocktail exotic" Abia astept :perv:
Vreau sa vad actiune 21 Sa se impace repede si sa faca numai tampenii sub dus sau in dulap pe acoperis sau in curte numai sa fie scena superba mult asteptata 21

Sper sa ai multa inspiratie si sa scrii nextu cat mai curand Smile Ja ne'!
*hugs back*
[Imagine: images?q=tbn:ANd9GcSj7w6aX6FleDRwZa9BDCD...RuWhUr5CXA]

Am ras cand am citit faza cu insecta blonda sau cand a descoperit ca de fapt era un barbat de treizeci de ani. Nu stiu daca nu barbatul ala era in masina si il astepta, dar nu e politicos asa ceva. In fine, a fost un capitol frumos. Eu in locul lui Yuri i-as spune pana nu pleaca din nou. Nu are numic de pierdut.
[Imagine: Anime-Girl-8-Anime-Wallpapers-1366x768-300x168.jpg]

[Imagine: PupetteSiggy2.png]

Trei lilieci stau pe balcon. Zboara unul si dupa un timp se intoarse plin de sange la gura. Le spuse celorlalti doi:
-Ati vazut turma aia se oi?
-Da!
-Nu mai este!
Zboara si al doilea si se intoarce la fel, cu sange la gura.
-Ati vazut turma aia vaci?
-Da!
-Nu mai este!
Zboara si al treilea si se intoarcec la fel ca fratii lui, zicand:
-Vedeti turnl ala de biserica?
-Da!
-Eu nu l-am vazut!

[Imagine: chibi_5878.gif]
, Kaoru


desi nu am timp sa las un coment normal si umm sa cditesc capitolul tot , am aruncat un ochi peste el si da cat am citit mi-a placut este amuzant dar ...umm Aki era in peisaj omge ..nu-i bine nu-i bine pentru ca il face pe Yuri sa se comporte umm ca si cum well ..stiti voi ,spm , fetelor voi stiti despre ce vorbesc ^^ ma rog.
Dragut capitol ă cat am citi din el ^^
Ps pc-ul meu e stricat asa ca trebuie sa ma multumesc cu timpul limitat de stat la pc-ul lui fratemiu
Sper sa postezi curand
.I dont need anyone in my life who does not want to be there.
.Sometimes i cant , sometimes i dont want to , and sometimes i dont even try.
.I am nostalgic , cinical and lonely , so i may hurt you.

Yeeeyyyyy dance in sfarsit "face to face"...ce-i drept ar fi fost mult mai amuzant daca ar fi fost Aki in locul tipului de 30 de ani...Yuri sigur l-ar fi folosit pe post de mop 19 dar e bine si asa SmileDoamne sper sa-si calce odata pe orgoliu si sa-i spuna lui Dante ce simte (nu stiu ce crede Dante despre Yuri in momentul de fata, probabil dragostea e oarba dar pe mine ma scoate din pepeni...P.S. toata ziua am vorbit de pepeni 21 )
Vreau actiune, (indiferent daca sunt amandoi de acord sau nu) :ha: Yuri e mai rau ca Dante...probabil o sa-i spuna ce simte dupa ce facem noi stop cardiac, oricum...he's adorable :pls: , iar Dante...sexy as hell!!!! :yes: (ce noroc are ca nu e real :ha: ...ca-l lasam pe Yuri fara el 21 )imi place modul in care descri...sa vi repede cu NEXT-ul :bye:
[Imagine: tumblr_llf1dfvyEZ1qg9bp2o1_500.gif]" Un mormânt îl satisface pe cel pentru care întreaga lume nu a fost de ajuns!"(referitor la bravura lui Alexandru Macedon)

24 Superb finalul! Mi-ar fi placut sa fie insecta si Yuri sa faca un scandal urias si sa cedeze, sa ii zica lui Dante ca ii pare rau si ca il iubeste... *dreams*

Este dragut acest capitol, scurta discutie dintre Dante si Yuri a fost... acceptabila (neah, nu m-a atins), dar banuiesc ca ai pastrat partea frumoasa pentru capitolul urmator.
Greseli nu ai... cel putin nu sunt in stare sa vad niciuna acum 4 si descrierea a fost okay. ^^

Spor la scris!
[Imagine: LCGbvGa.png]

In sfarsit inving si eu lenea si imi fac cont pe zup numai pentru a iti putea lasa comenturi la ficuri8
Deci:
Nu inteleg de ce Dante era atat de prietenos cu Yuri...sau poate voia sa ii arate ca poate trai si fara el? In fine cum o fi cum nu o fi...as vrea ca domnul Yuri sa isi calce pe inima si sa mai lase la o parte din mandrie ca tot el pierde. Hmmm ma intreb cum se va termina???cu yaoi???65
Spor la scris10.
5

Sooo folks, tot ce va cer este timp pentru capitolul asta, si NU VA GRABITI! 21 ca altfel parca nu mai are farmec 21 Si zic "timp" deoarece e un picut caaaaaaaaaam lung xD
*hugs*


Capitolul XXVI

Privirea lui Dante coborase spre corpul meu, studiindu-ma curios, apoi ridica o singura spranceana.
-Stii ca suntem in decembrie, nu? Sunt minus sapte grade afara.
Nu ii intelesesem aluzia decat atunci cand privisem spre imbracamintea mea, care era compusa doar din pantalonii si camasa de lucru. Ce idiotenie. Uitasem sa imi iau geaca si fularul de la restaurant. Am plecat ca trenul de acolo...
-Aaa... Da. Am... uitat, ma balbaisem eu, in cautarea un motiv plauzibil.
-Ai uitat si motivul pentru care ai dat buzna asa? intreba el, punandu-si mainile in san.
Mi-am strans buzele, sugandu-le inauntrul gurii pana ce nu se mai putea observa culoarea lor rozalie, in timp ce ochii mei priveau in stanga si in dreapta. Imi trebuia o ranga pentru a reusi sa scot niste nenorocite de cuvinte! Nici macar nu mai respiram, iar Dante astepta un raspuns din partea mea.
Bine.. care era de fapt raspunsul castigator?
-Pai... Eu am venit...
"Am venit" sa ce? Ce dracului trebuia sa ii zic? Devenea atat de iritanta acea stanjeneala care m-a cuprins in acel moment, incat abia ma abtineam sa nu sar pe vizorul usii pentru a scapa.
Eram penibil! Imi dusesem mana dreapta spre spatele capului ciufulindu-mi parul, care doar pe urma imi amintisem ca era prins in coada si ca datorita ingeniozitatii mele, mi s-au desprins cateva suvite, care mi-au cazut pe chip. Iar in acel moment, orice faceam, ma enerva.
Simteam ca iau foc! Prinsesem de elastic pe care il trasesem pentru a-mi elibera parul ce mi se revarsa pe umeri, apoi facusem cativa pasi hotarati spre Dante.
-Bine, uite de ce sunt aici! Incepusem eu, de indata ce ajunsesem in fata lui. M-am saturat sa stau ca prostu' si sa ma gandesc ce dracului faci! Sau daca nu mai vrei sa ma vezi sau pur si simplu te-ai plictisit de mine! Au trecut trei luni de cand ne-am vazut cel putin o data la trei zile, iar tu stateai si te uitai ca bou' la poarta noua! Chiar daca si eu faceam acelasi lucru... In plus, in ziua aceea in care ai fost ranit la brat nu am spun niciodata ca as fi stat cu tine din mila sau vinovatie!
Vorbisem atat de repede inainte sa imi piara curajul si ideile aduse de nervii adunati, incat speram sa ma fi inteles pentru a nu fi nevoit sa repet.
A priceput absolut totul, insa expresia serioasa nu i se schimba.
-Atunci de ce ai fi ramas? intreba el, facandu-ma sa revin brusc la starea stanjenita de dinainte.
Puteam evita oare raspunsul? Sau cel putin sa nu fiu eu cel care o spunea?
-Ghici! ma rastisem eu incruntat, ca si cum eu eram copilul prostut de cinci ani.
-Nu vreau sa ghicesc, vreau sa aflu.
Iar raspunsul de zece puncte pentru intrebarea mea era "Nu!" clar si raspicat. De ce imi ingreuna situatia? Oricum ma simteam ca o furnica ce incerca sa nu se lase strivita de papucul lui. Era greu si stanjenitor sa spun tot ce simteam, ca sa nu mai spun, necaracteristic! De ce trebuia sa o fac tocmai eu?!
-Aaa... stii tu...
Incercam sa evit acele doua cuvinte cu toata fiinta mea! De ce ar fi vrut sa le rostesc?
-Ce? arat ca Mama Omida? Nu pot ghici la ce te gandesti.
Pe deasupra mai era si ironic! Alta ingreunare a situatiei! Dar daca nu aveam sa ii spun... ramaneam cu gandul ca puteam sa revenim... de fapt, sa reluam, sau la dracu! Sa fim impreuna!... Eu am gandit asta?
Am oftat adanc, si imi miscasem ochii, inconjurand incaperea.
-Bine... e vorba de sentimente, da?
-Aha. Ce sentimente? intreba el, ridicand din sprancene si lasandu-si capul usor pe-o parte.
Isi lasase mainile pe langa trup, agatandu-si degetele mari de buzunarele pantalonilor.
-Sentimente puternice, bine?!
-Cum ar fi frica? Poate fi un sentiment puternic.
Ah! Facea pe prostul! Ei bine, eu unul ma saturasem de acel joc!
-Sentimente ca astea, prostule!
Ii prinsesem camasa in pumnul drept si il trasesem spre mine, dar in acelasi timp ma ridicasem pe varfuri, inainte de a-i atinge buzele cu ale mele. Il sarutasem apasat insa scurt, apoi imi ascunsesem chipul in scobitura dintre gatul si umarul sau. Eram cu siguranta mai inrosit decat culoarea in sine.
Am mormait niste cuvinte care nu s-au inteles, si stiam lucrul acesta, insa nu prea mai voiam sa le repet...
-Ce ai spus? Intreba Dante, parca uimit, ridicandu-si o mana pe care si-o asezase pe spatele meu.
-Am spus ca... Te iubesc.
Pana si pe mine m-au cutremurat acele cuvinte! Imi simteam intreg trupul tremurand, probabil de teama de a nu fi respins... sau de faptul ca reusisem intr-un final sa gaesec cuvintele potrivite, care insemnau mai mult decar as fi putut exprima.
Totusi... El nu spusese nimic un timp. Il simtisem relaxandu-se si expirand aerul din plamani. Fusese incordat.
-Dupa trei luni iti inveti lectia? Intreba el, indemnandu-ma sa imi indepartez usor chipul pentru a-l privi.
-Cum adica?
A ras scurt, apoi, se aplecase usor inspre mine, prinzandu-mi barbia intre doua degete.
-Chiar credeai ca te-am dat afara de aici pentru ca stateai din vinovatie? Stiam mai bine decat tine ce simteai, dar tu nu ai fi fost in stare sa recunosti nici sub tortura fizica. Esti prea incapatanat.
-Poftim?! ma rastisem eu incruntat, facand un pas in spate, pentru a ma indeparta. Adica ai planuit toata chestia asta?!
-Atunci ce taifun te-ar fi facut sa recunosti ce ai recunoscut adineauri? intreba el cu buzele usor arcuite intr-un zambet.
Simteam cum sangele incepuse a-mi clocoti in vene. Cum indraznise sa ma faca sa trec prin asa ceva?! Trei luni de zile ma zvarcolisem in pat, nereusind sa dorm din cauza lui! Ma pusese in situatii atat de penibile si umilitoare ca sa ajung in acea postura de a-i recunoaste in fata tot ceea ce simteam.
-Te urasc... Jur ca te urasc! Cum ai indraznit?! Credeam ca toate astea s-au intamplat de la sine, ca erai dezamagit si nervos! Dar tu, nenorocitule, ai asteptat in tot timpul asta ca eu sa vin si sa iti spun ce atunci nu as fi putut?! M-ai facut sa ma umilesc, sa imi pierd atentia de fiecare data cand te vedeam! Sa nu mai fiu eu!
Eram atat de nervos, si totusi atat de usurat de faptul ca el asteptase. Dar, totul durase atat de mult. Ma durea pieptul ingrozitor...
Imi ridicasem mainile spre ochi, asezandu-mi podul palmelor pe ploapele strans inchise odata ce simtisem cum ochii mi s-au umezit. Probabil de vina erau nervii... ca a trebuit sa se intample totul asa, dar si faptul ca simteam nevoia de eliberare.
Ah! Piept nenorocit...
Incercasem sa le opresc, insa picaturi calde s-au strecurat pe obrajii mei inrositi, rostogolindu-se pana pe gat. Am suspinat de cateva ori inainte sa il simt pe Dante mai aproape, apoi mi-am ridicat chipul spre el, aratand cu degetul spre mijlocul pieptului sau.
-E numai vina ta! Mereu a fost vina ta!
-Asa e. Mereu a fost.. si va fi, aprobase el, mentinand acelasi zambet cu care se apropiase de buzele mele si pusese stapanire pe ele, la fel cum mainile lui au pus stapanire pe trupul meu atunci cand m-au inconjurat, lipindu-ma de el.
Am scos un sunet de uimire, insa fiorii ce imi strabatusera trupul m-au cutremurat, ajutandu-ma sa inteleg ce se petrecea.
Limba lui trecuse peste despartitura buzelor mele, strecurandu-se in lacasul meu umed, de indata ce imi exprimasem nevoia acuta de a-l simti din nou, prin gestul meu disperat de a-l aduce si mai aproape, incolacindu-mi bratele in jurul gatului sau.
Scancisem scurt cand barbatul imi indreptase trupul spre peretele din dreapta mea, de care ma lipise in graba, presandu-si buzele fierbinti de ale mele.
Limba lui cerceta cu o salbaticie ispititoare caldura umeda a gurii mele, aproape lasandu-ma fara respiratie, insa nu ripostasem sub nicio forma, ci actionam cu aceeasi intensitate. Cred ca atunci descoperisem o parte din ceea ce voia sa se cheme "instincte animalice".
Mainile sale s-au strecurat printre corpurile noastre lipite, incepand a desface in graba toti acei nasturei care ii stateau in cale, insa renuntase pe la jumatate, cand trase de camasa mea pana cand partea de sus a trupului imi fusese dezvelita.
Buzele lui se dezlipisera de ale mele doar cand palma sa dreapta imi atinse pieptul. Inspirase aerul cerut de plamani, lasandu-si fruntea lipita de a mea, respirand sacadat in acelasi ritm cu mine. Degetul mare al mainii sale stangi, urmarise pe chipul meu drumul care fusese parcurs de o lacrima, de pe pomet pana in coltul buzelor. Am suspinat scurt, incruntandu-ma si inghitind cu greu simtind inca durerea din piept ce ma chinuia.
-Chiar te urasc... Cum ai putut...
Nu imi terminasem propozitia, pentru ca brunetul reluase acel sarut, care imi taiase respiratia, facandu-mi picioarele sa se inmoaie atat incat credeam ca aveam sa ma "scurg" pe perete.
Imi cuprinse spatele cu bratul drept, dezlipindu-ma de zidul rece, pentru ca apoi sa urmeze cate un pas, unul dupa altul, lent, pana cand spatele genunchilor mei se lovisera de canapeaua joasa de stofa alba.
Nu m-a lasat sa cad, desi eram pe punctul de a o face. Mana ce ii era asezata pe spatele meu, ii permitea trupului meu sa coboare usor, pana cand atinsesem suprafata moale.
Ramasesem agatat de gatul lui pana cand buzele i-au coborat incet pe barbia mea, apoi a urcat spre obraz, sarutand pe urma pleoapa ochiului meu stang, inca umed.
Cand gura lui ajunsese sa imi dezmirde pielea fierbinte a gatului si a pieptului ce imi salta de emotie, inghitisem din nou cu greu, simtind cum intreg corpul avea sa mi se topeasca.
Imi ridicasem mana dreapta, trecandu-mi podul palmei peste obraz si ochi, cand acea durere ascutita din piept fusese indepartata de alta mai puternica, dar dulce.
-Te urasc, auzi?... American prost! rostisesm eu, scotand un geamat scurt atunci cand buzele sale ajunsera la in josul abdomenului meu, desupra liniei pantalonilor.
Imi deschisese cureaua, apoi nasturele argintiu, si scapa de pantalonii pe care i-a lasat sa cada pe podeaua de langa canapea, descoperindu-mi boxerii negri, sub care se ascundea dovada unui corp ce tanjea inflacarat dupa un altul.
A revenit asupra chipului meu. Imi zambise bland inainte ca buzele sa imi atinga din nou gatul, iar mana sa se strecoare pe sub materialul negru.
-Cat de mult ma urasti? intreba el, ramanand cu gura lipita de pielea mea, mangaind in acelasi timp organul intarit.
Am gemut, simtind fiorii ce imi strabatusera brusc trupul si inchisesem ochii pentru cateva clipe, in incercarea de a-mi aduna gandurile pierdute.
-Cel mai mult... venise raspunsul meu, urmat de inca un geamat.
Cand nu ii mai simtisem mainile si buzele pe trupul meu, imi deschisesem ochii. El se ridicase, iar mainile lui deschideau rapid fiecare nasture in parte a camasii sale negre. Auzisem sunetul facut de materialul ce era dat jos in graba de pe brate, fiind apoi aruncat pe jos.
Se aplecase spre pieptul meu, depunand cateva sarutari scurte inainte de a se indrepta spre unul din mugurii mei intariti, sarutandu-l, sugandu-l si apoi lingandu-l cu atata lascivitate, incat trupul mi s-a cutremurat iar pielea s-a infiorat.
Buzele lui au coborat lent, odata cu mana sa, care prinsese de spatele genunchiului meu stang, ridicandu-l, pentru a-mi saruta interiorul coapsei. Acel joc atat de incitant, facut de buzele lui ferme, imi indemna pieptul sa tresara cu o durere incantatoare, odata cu fiecare particica a trupului meu.
Ii rostisem numele in soapta cand urcase de la coapse, in acea zona sensibila, si am gemut scurt, simtindu-i gura presata pe sexul meu intarit, ascuns insa sub materialul boxerilor.
Sarutarile sale in acel loc ma starneau cumplit, ma tachinau si ma chinuiau, facandu-mi dorinta de a-l avea pe el sa creasca cu fiecare atingere.
Prinsese cu abele degete aratatoare de elasticul boxerilor mei, tragandu-i incet, sarutand pielea ce era descoperita.
Ii rostisem numele din nou, cuprins de uimire, atunci cand buzele lui au sarutat varful umed, iar apoi limba i se plimbase de-a lungul organului meu.
Scancisem scurt atunci cand ma cuprinse cu mana, apoi ma inconjurase cu buzele, sugand si lingand, facandu-mi trupul sa tremure extaziat, iar vocea sa imi confirme placerea.
Imi simtisem trupul atat de fierbinte, incat as fi crezut ca avea sa topeasca pana si canapeaua de sub mine. Fusese prima data cand experimentasem acea senzatie din partea buzelor lui Dante, iar corpul meu parea mai mult decat incantat... se pierduse in placere.
Am gemut lung numele brunetului, arcuindu-mi cu putere spatele odata ce ma eliberasem de lanturile placerii, si mi-am lasat capul pe-o parte, cu buzele intredeschise, inca uimit de gestul barbatului. Respiratia mea grea devenise aproape imposibila atunci cand Dante urcase spre chipul meu, prinzandu-ma de barbie pentru a ma indemna sa il privesc in ochii lui castanii, parca ametiti de o dorinta inflacarata. Imediat buzele i se lipira de ale mele, iar eu imi incolacisem din nou mainile in jurul gatului sau, tragandu-l mai aproape, sarutandu-l mai apasat.
Mainile lui se strecurasera printre corpurile noastre, pentru a scapa de pantaloni odata cu boxerii sai, apoi imi inconjurase spatele, indemnanduma sa ma ridic odata cu el. Astfel ajunsesem in capul oaselor, iar bratele lui puternice m-au tras cu usurinta peste picioarele sale goale.
Brusc, totul devenise cu mult mai stanjenitor pentru mine, realizand situatia in care ma aflam si imi coborasem privirea spre pieptul lui.
-Eu nu pot... sa fac asta, rostisem eu incet, stiind ca eu eram cel care trebuia sa preia controlul.
-Ba da, poti, sopti el, ducandu-si mana dreapta spre spatele capului meu, jucandu-se cu cateva suvite lungi, in timp ce isi unise din nou buzele cu ale mele.
Imi zambise apoi bland si stranse in pumn acele suvite, sarutandu-ma scurt.
-Nu...
Imi simtisem trupul tremurand emotionat si chipul fierbinte. Imi aplecasem capul, jenat.
-Ba da, iubitule, ba da... sopti el incet si bland, aproape de urechea mea, facandu-mi pieptul sa salte pentru a mia oara. Te iubesc, auzi? continua apoi, lipindu-si buzele fierbinti de urechea mea.
Dumnezeule... Cata placere puteau sa aduca acele cuvinte inimii mele care isi grabise ritmul, facandu-ma pe mine sa ma pierd din nou.
Imi lasasem fruntea sa cada pe umarul sau si oftasem, coborandu-mi mainile din jurul gatului sau, pe brate, strangandu-le cu putere.
-Da... aud, afirmasem eu, incet.
-Te iubesc, repeta el, sarutandu-mi umarul. Si te vreau atat de mult, incat simt ca as putea sa innebunesc curand, adauga apoi, aproape gemand.
Ii simteam organul tare, lipit de abdomenul meu si inghitisem in sec, expirand apoi sacadat intreg aerul adunat in piept.
Imi indepartasem usor chipul, iar el profitase de ocazie pentru a-mi acapara buzele.
Palma mea dreapta coborase spre pieptul lui tare si neted, alunecand cu degetele spre abdomen, si mai jos, unde imi facusem curaj mai intai pentru a atinge, apoi pentru a-l cuprinde. Era atat de mare si excitat, iar eu voiam sa il simt atat de mult...
Imi desprinsesem buzele de ale sale, atunci cand imi ridicasem trupul indeajuns pentru a-l putea pozitiona sub mine, apoi coborasem lent. Am scancit si m-am retras simtind presiunea din spatiul stramt dintre fese, apoi incercasem din nou. De acea data, desi aceeasi presiune, ma lasasem putin patruns de fierbinteala sa, scancind lung si strangand cu putere de antebratul sau drept, unde imi alunecase mana transpirata.
-Asa... soptise el, aducandu-mi chipul mai aproape, sarutandu-mi usor tampla stanga. Incet, adauga apoi, cu buzele lipite de obrazul meu fierbinte.
-Inca... doare, rostisem eu, simtind cum trupul imi tremura incontrolabil.
-Relaxeaza-te... si misca-te incet, bine? Sunt trei luni de atunci...
Mainile sale s-au asezat pe soldurile mele, iar buzele ii coborasera spre gatul meu, sarutand usor fiecare fasie de piele, muscand pe alocuri.
Palmele lui fierbinti incepusera a-mi ghida trupul, coborandu-ma lent, indemnandu-ma sa scancesc lung si sa imi las capul pe spate simtindu-l adancit cu totul in carnea mea.
-Dumnezeule... rostisem eu ragusit, gatuit de emotie, cand el gemu doritor.
Isi urcase mana stanga pe spatele meu, pana cand ajusese putin deasupra gatului si a prins in pumn suvite satene lungi. Le stranse usor, apoi imi aduse chipul mai aproape, punand stapanire pe buzele mele aproape uscate.
Il simteam arzand inauntrul meu, pulsand nerabdator, flamand si lacom ca limba si buzele sale ce le devorau pe ale mele.
Initiasem o miscare scurta si am scos un icnet infundat, inainte de a-mi infige degetele in parul lui scurt, si de a-mi presa pieptul de al sau.
-Ce sa fac...? intrebasem pierdut, aproape soptit, abia dezlipindu-mi buzele de ale lui.
-Orice vrei sa faci e perfect, raspunse el, indreptandu-si gura spre urechea mea, muscandu-mi lobul stang.
Fusesem obisnuit ca el sa fie cel ce conducea, sa ma domine in totalitate, iar in acel moment, eram usor confuz. Credeam ca nu aveam sa ii ofer placere, insa el spusese "orice", iar trupul meu nu mai putea suporta acea nevoie tulburatoare de a-l avea si a-i simti pasiunea coplesitoare.
Ma miscasem din nou, urcand si coborand, gemand, apoi reluand aceeasi miscare ce ii adusese pe buze un zambet indecent, chiar depravat. Simtisem dorinta de a-l saruta din nou, si imi trecusem mai intai limba peste buza sa inferioara, ceea ce il indemnase sa imi permita a patrunde in lacasul sau, sa il gust cu pofta.
Gemeam scurt si infundat, cand miscarile mele devenisera mai sigure decat la inceput, si imi transmiteau o placere ce imi invaluia intreg trupul, infiorandu-ma si incalzindu-ma puternic. Mana lui stransa in parul meu imi raspandea si ea o stimulare senzuala, fiori ce continuau sa mi se plimbe prin corpul meu incins ce inca vibra incontrolabil.
De acea data, eu imi coborasem buzele pe maxilarul sau, apoi pe gat, unde prinsesem intre dinti pielea care am supt-o si lins-o. Ca si cum imi marcasem teritoriul prin semnul ce avea sa prinda culoarea vinetie, mi-am dus ambele maini pe umerii sai, alunecand spre pieptul tare, explorandu-i trupul asa cum voisem de multa vreme...
El gemuse cand ajunsesem cu buzele pe umarul sau drept care fusese ranit, si il sarutasem bland de cateva ori. Inca avea o fasie patrata de bandaj, lipita pe acea portiune afectata.
Cand revenisem la nivelul chipului sau, reusisem sa ii depun un sarut scurt pe buze iniante de a scoate un geamat lung, si sa ma cutremur brusc. El se miscase sub mine, si il simtisem atat de fierbinte atingand in acel loc anume de care Dante imi pomenise de fiecare data...
Mana dreapta ii coborase printre trupurile noastre, cuprinzandu-mi organul, apoi parcurzandu-l in intregime, strangand si eliberand.
-Haide... Mai repede, rosti el incet, lipindu-si buzele de ale mele, inainte ca eu sa ii ascult indemnul.
Imi intetisem miscarile, iar mana sa dreapta imi parcurgea sexul intarit, din nou si din nou, umplandu-mi pieptul cu o tortura delicioasa, facandu-ma sa doresc mai mult, sa devin lacom.
-Mai repede, spuse el la fel de incet, iar eu ma conformasem.
Imi pusesem bratul stang in jurul gatului sau, tinandu-mi chipul apropiat de el, insa spatele mi se arcuise odata ce placerea se intensificase. Am gemut de doua ori, si m-am cutremurat din nou...
-La dracu, Yuri... esti minunat, gemu el indreptandu-si privirea castanie spre mine, urmarindu-mi pieptul ce-mi trepida, ochii incetosati si buzele intredeschise ce doreau sa ii rosteasca numele.
Inghitisem cu greu si mentinusem rapiditatea miscarilor mele, insa imediat ma eliberasem, gemand tare si raspicat numele brunetului. El atinsese orgasmul, iar trupul i se incordase, facandu-l sa scape un geamat puternic de incantare la o ultima adancire in carnea mea.
Imi lasasem fruntea pe umarul sau drept, gafaind, si imi ridicasem mana spre bandajul acela, atingandu-i usor suprafata cu doua degete, parca fiindu-mi frica sa nu il ranesc.
-Dante... rostisem eu, asteptand un semn din partea lui ca ma auzea, care nu intarziase.
-Hm?
-Te iubesc, marturisisem sigur pe vorbele mele.
Mainile sale mi-au cuprins umerii, si in doar o fractiune de secunda, m-am trezit intins pe suprafata moale de stofa a canapelei, cu el deasupra mea. Imi indoisem picioarele de la genunchi, incolacindu-mi-le cu ale sale si strangandu-i soldurile intre coapsele mele.
-Stiam asta, spuse el, zambitor, ferindu-mi bretonul de pe frunte, dupa care imi sarutase jucaus varful nasului.

_______
P.S: Si, inca ceva... acesta nu este ultimul capitol, so, don't worry ^^
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]


hehee, primaaaa :X loc reeeeeeezerrerrrrrrvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaat pour moi! revin imediat cu un comm detaliat hon 15
___

Pentru inceput tin sa-ti spun (din nou) ca te-ai intrecut cu acest capitolul 8 sunt mandra de tine hon! <3

Ma bucur nespus ca este asa lung, mai ales ca include scena de dragoste, pe care ai descris-o in cel mai mic detaliu! Posibil sa ma repet, dar capitolul asta e supeerb 108 Il ador! Imi place tot, de la Dante care este la inceput ingrijorat pentru sanatatea lui Yuri, pana la Dante care ii declara plin de dorinta ca il iubeste! Ah, aceea e partea mea favorita 105 Mai ales apelativul "iubitule"! Si gestul de la final, cand il saruta pe nas, este incredibil de dragut! Imi place ca Dante este mai nou foaarte bland si atent cu Yuri 108 Se vede ca il iubeste foarte mult... si cred ca s-a saturat si el de jocurile de la inceput cand era "just the sex" xD

Mi se pare incredibil cat de mult s-a schimbat atitudinea personajelor pe parcursul capitolului, cel putin a lui Yuri.. La inceput era chiar jenat de sentimentele lui si cu greu i-a marturisit lui Dante ceea ce simte pentru el, iar apoi si-a calcat pe mandrie si i-a spus ca il iubeste 108 aw, si mai si plange, afland ca Dante i-a dat doar un imbold.. e pur si simplu adorabil! La ce reactii are, nici nu ma mir ca Dante e head over heels in love with him <3 Imi place ca Yuri a prins tupeu si ca a ajuns sa ghideze el actul... sunt curioasa cum se mai schimba atitudinea lui in capitolul urmtor! Sper sa nu revina la starea de negare 108 Sau poate va dori mai mult.. chiar mai mult decat a dorit in capitolul asta! Heh, poate vom avea un Yuri care va sari singurel pe Dante. Asta mi-ar place sa vad 65

Si imi mai place siiii cum ii spune ca il uraste.. si Dante intreaba cat de mult, iar el ii spune ca "Cel mai mult...", urmat de nelipsitul geamat; asta mi se pare genial, de fapt are un cu totul alt inteles. Ahaha, call me crazy, but I think it's sexy 15 ooh, si pasiunea care le ghideaza actiunile... e ametitoare! :] Se poarta de parca n-ar mai exista nimic pe lume in afara de ei si de parca singura persoana care conteaza e cea iubita <3

Ok, cred ca ar trebui sa pun punct, ca pana la urma comentariul va fi plin de imi place aia, si aia, dar si aia 21 Oricum sti deja in mare care sunt partile mele preferate 65 Bine sfarsesc imediat, dar nu inainte sa-ti spun cat de mult ma bucur (yeah, again) ca ai inclus si bj-ul sugerat 65 Si descris asa frumos, cu boxeri, fara... uhuuh :]

Paaaai, ce pot sa mai zic? Ar mai fi multe, dar ma rezum la faptul ca astept cu narabdare urmatorul capitol 8
Spor la scris my queen hug (ahaha, asta a fost cel mai lung comm din viata mea 21)

"-Sentimente ca astea, prostule!
Ii prinsesem camasa in pumnul drept si il trasesem spre mine, dar in acelasi timp ma ridicasem pe varfuri, inainte de a-i atinge buzele cu ale mele. "

Doamne, ce mi-a placut faza asta. Intai de toate, te felicit pentru acest capitol, care este foarte lung si mi-a satisfacut pofta de yaoi19
Revenind, sunt in culmea fericirii! Mai ca Yuri! :]] Ma bucur enorm ca cei doi si-au marturisit dragostea, chiar ma intrebam cand o s-o faca. Si iata ca ai adus cu acest capitol si sexul dintre Dante si Yuri. :X
Asta numesc eu dragoste nebuna. * laughs * Parca nu se mai saturau! 24
Nu cred ca este asa, dar parca este prima data cand Dante ii rosteste numele lui Yuri cu atat pasiune.
"-La dracu, Yuri... esti minunat.[...]" -Inca o faza tare. God, ce iubesc ficul asta. De fapt, te iubesc pe tine, ca scriitoare si te admir pentru asta. Mult! ^^
Deci nu este ultimul capitol, este bine, ba nu, este perfect chiar. La finalul acestui fic, vreau sa aduci ceva care sa fie demn de numele "Totally Dominated". Si sunt sigura ca o s-o faci.
Sunt sigura ca o sa ne surprinzi! Te pup foarte dulce si-ti urez tot norocul din lume, atat la scrierea acestui fic, la terminarea sa, cat si a celoralte creatii de-ale tale. :]
Byehhhh <3

Sper ca ai idee cat de mult te iubesc, Iza! :X God, parca... Totul a fost real si eu tresaream de fiecare data si atatea gemete ale lui Yuri si Dante si atatea '' te iubesc '' incat imi vine sa dansez de fericire!
E incantator, talentul tau e incantator si de miliarde! Ador modul tau de a scrie si stii asta, plus ideile tale... Ah, iti ador mintisoara geniala! :X
Mai frumos de-atat nici ca se putea, sunt fericita din cale-afara! Ma bucur mult ca ai postat si ca sunt fericiti in sfarsit impreuna:X
Pentru un moment am crezut ca Dante vrea ca Yuri sa domine, sa fie deasupra si in el! :X Dar a fost mult mai interesant asa si eu sunt entuziasmata si te iubesc! :X
Nici n-ai idee cat de muuuult m-ai facut fericita:X
Bafta la scris in continuare108 pupic
"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Iubire inecata in heroina [ yaoi +18 ] Beatrix LaVey 94 51.380 17-12-2011, 02:06 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Iluzii - fum si oglinzi [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 81 45.071 17-12-2011, 01:39 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Let Me Be... Your Guardian [*YAOI*] [+18] Yaoi Queen 111 68.828 08-01-2011, 03:54 AM
Ultimul răspuns: AyameXx
  [Terminat] The Way We Are [yaoi] Yaoi Queen 136 98.559 28-11-2010, 03:06 AM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  [Terminat] Love isn't simple [yaoi] myuu 102 57.765 03-08-2009, 09:56 PM
Ultimul răspuns: Hetalia
  [Terminat] Obsession [+16] [yaoi] Lye 185 124.729 18-06-2009, 06:55 PM
Ultimul răspuns: Amy8D
  [Terminat] More than brotherly love [yaoi] Lithium-Angel 221 111.056 16-06-2009, 07:08 PM
Ultimul răspuns: Lithium-Angel
  [Terminat] Love Song [shonen-ai / yaoi] Yaoi Queen 85 49.924 19-04-2009, 07:36 PM
Ultimul răspuns: Aiumy
  [Terminat] Crazy Love [Shonen-ai / Yaoi] Lye 69 63.301 22-11-2008, 01:00 PM
Ultimul răspuns: dia_love_gackt
  [Terminat] I don't need money but I need you! [ shounen-ai / yaoi ] bastard_in_love 40 27.451 02-08-2008, 06:48 PM
Ultimul răspuns: Ice_angel_234


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)