Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Obsession [+16] [yaoi]

#71
Asta e cel mai tare capitol de pana acum :X M-a apucat plansul in timp ce il citeam, este foarte frumos. Imi place la nebunie cum ai descris sentimentele lui Yuri si partea cu viata lui Shin a fost mult prea genial... Acum inteleg de ce se poarta ca un nenorocit... Trauma din copilarie, are nevoie de ingrijire speciala...Ia pune-l pe Yuri sa faca pe psihologul putin 21 La urma urmei dragostea e cea mai buna si eficienta pastila ^^
Astept nextul!!:X Hope it will be soon ^^ You're the best nee-chan!! :X Kiss u si ganbate la continuare!

#72
Acest fic mi-a cuprins atentia in totalitate, imi place yaoi, si in acest fic dragostea nu lipseste. cand am citit ca shinsuke are un frate geaman, nu mi-a venit sa cred :no:. ador cum descrii partile cand sunt impreuna si isi arata dragostea, desi uneori, e dura cu Yuri. :s: Imi place cum descrii sentimentele lor si de multe ori chiar imi imaginez cum sunt imbracati sau chiar cum se intampla actiunile o//o,

imi place la nebunie si acest fic, si ii astept continuarea. gambate la scris.:bye:
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]

#73
Apropierea

Pe culmea inalta a muntelui,unde pamantul parea ca se uneste cu cerul,Yuri statea intins pe neaua rece.Din pricina unei probleme,Hiroyuki a fost nevoit sa plece,lasandu-l singur.Ochii lui verzi priveau cerul,ce parea sa ii rada in fata.In acel loc,nu se auzea decat zgomotul facut de zapada grea ce cadea de pe crengile brazilor,miscate de vant.Urmele ude avute pe obraji erau acoperite de o pelicula alba,asemanatoare cu gheata.In cele din urma,pustiul s-a ridicat,scuturandu-si hainele.A inceput sa fuga,insa fara sa isi dea seama,a prins o viteza atat de mare incat ii era aproape imposibil sa se mai opreasca.Insa din pricina unei radacini scoase din pamant,satenul s-a impiedicat,rostogolindu-se,pana jos.Voia sa ajunga cat mai repde la hotel,la Shinsuke.Daca stia acea parte intunecata a vietii lui,poate ca nu se comporta atat de rece cu el.Cine ar fi stiut ca acesta,in copilarie,a fost ignorat si tratat cu indiferenta de proprii parinti.In cele din urma,copilul a ajuns in cladire.Fugea pe scari,in ciuda faptului ca abea mai putea sa respira.Nu isi mai putea misca picioarele din pricina oboselii,insa nu vroia sa renunte.Ajungand in fata usii,acesta a cazut,pe mocheta rosie.Gafaia,in timp ce picaturi de sudoare ii alunecau pe frunte.Dupa ce a reusit sa isi traga sufletul cateva secunde,a intrat in camera.Pe pat,Shinsuke statea intins,avand un pahar cu wisky in mana.Yuri a ezitat un moment,insa in cele din urma a aparut in fata lui.Vazandu-l,roscatul s-a intors cu spatele,sorbind din lichidul rosiatic.
-De ce bei?Nu ti se pare ca sticla de mai devreme a fost deajuns?
Shin s-a intors,strapungandu-l cu privirea pe saten.Acesta s-a ridicat din pat,indreptandu-se spre el.Se tinea de pereti,fiind incapabil sa isi mentina echilibrul.
-De cand imi ti tu mie contul ce si cum fac?Esti mama cumva?Cred ca daca as avea-o in fata ochilor pe nenorocita aia,i-as smulge inima cu propria mea mana.Acum dispari ca nu am chef de tine.
Roscatul l-a impins pe pusti,indreptandu-se spre balcon.Satenul a lasat capul in jos,in timp ce lacrimile ii alunecau pe obraji.Cu vocea stinsa,acesta a reusit sa spuna:
-De ce ma urasti atat de tare?
In acel moment,Shinsuke s-a oprit din drum.A lasat paharul de wisky pe masuta,privind cerul.
-Nu te urasc.Dar nici nu te iubesc.Pur si simplu nu reprezinti nimic pentru mine.
Satenul nu a mai spus nimic.Si-a dat seama ca in inima roscatului nu era loc de dragoste sau sentimente curate.Sufletul lui era cuprins de ura,ranchiuna si frustrare.Realizand ca nu mai are ce face,adolescentul s-a asezat pe pat,strangandu-si picioarele la piept.In fata lui,Shin continua sa se uite pe geam.Era pentru prima oara cand cineva ii vorbea cu atata caldura.Yuri trebuia sa fie prost sa nu il urasca.Insa de ce simtea ca vocea ii era cuprinsa de atata bunatate,in ciuda ororilor pe care le-a intampinat?Daca inchidea ochii,isi amintea noptile care le-a dormit singur,avand alaturi de el doar un ursulet.Isi amintea momentele in care a plans si nimeni nu a venit sa il impace,spunandu-i cuvinte de alinare,mangaindu-l si imbratisandu-l.Nu era obisnuit ca cineva sa se comporte asa cu el.
-Pustiule,te mai ustura zgarieturile?Intreaba acesta tinandu-si mainile in buzunare.
-Nu...sunt bine.Raspunde satenul suspinand.
-La dracu...de ce imi vorbesti atat de frumos?Trebuie sa ma urasti pentru ce ti-am facut!Striga cat de tare ma detesti!
-Cum sa fac asta daca te iubesc?Replica satenul izbucnind in lacrimi.
-Taci!Nu vreau sa te aud!Nu e adevarat.Spune roscatul acoperindu-si urechile.
Vazandu-l in acea situatie,Yuri s-a apropiat usor de el,in momentul in care l-a atins,Shinsuke s-a retras.Adolescentul a putut vedea lacrima care a cazut grea pe mocheta.Parea un copil ce tanjea dupa dragoste si afectiune.Pustiul i-a cuprins talia,strangandu-l in brate.Strangea bluza in pumni,inghitind in sec.Shin a cazut in genunchi,acoperindu-si chipul cu palmele.Tanarul il mangaia pe cap,strangandu-l cu putere la piept.Cine era cel care incerca sa isi impiedice lacrimile sa curga?Barbia ii tremura,in timp ce ochii umezi,refuzau sa se deschida.
-Stiu ca undeva,ascuns,in interiorul rau,inca exista acel Shinsuke capabil sa iubeasca.Nu ma izgonii de langa tine.
-Cum poti sa fi asa?De ce spui ca ma iubesti?Mi-am batut joc de tine,te-am violat pe tine si pe prietena ta,te-am tratat ca pe un gunoi.Care este motivul pentru care te comporti asa?
-Nu stiu.Poate ca sunt prea prost,insa asta simt.Ma doare sa vad cum te distrugi,facand toate acele lucruri oribile.Inceteaza acum.Spune Yuri plangand.
Shinsuke nu stia cum sa reactioneze.Simtea cum inima ii batea atat de tare incat ar fi putut sa ii iasa din piept.Acesta s-a ridicat de la podea,iesind din camera.Ramas singur,satenul a dat cu pumnul in masa,in timp ce lacrimile grele ramaneau pe mocheta grena.Pe holurile lungi,roscatul fugea,fara o tinta anume.Pentru prima oara,vroia sa fie singur,sa mediteze asupra propriilor ganduri.In cele din urma,s-a oprit pe un balcon.Ii era frig,insa se simtea bine.Tot ce a spus pustiul era adevarat?Il iubea cu adevarat sau toate acestea faceau parte doar dintr-un joc?
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#74
Ok so... no comment... defapt o sa-ti las un coment daca reusesc sa ma calmez putin...
So, a fost bestial capitolul asta, eu inca plang ca proasta. Shin e chiar prost, un prost dragut care sufera... La naiba, traumele din copilarie chiar schimba oamenii, huh? Si Yuri... genial pustiul ala, dupa cate a indurat il iubeste... Uneori uit ca e doar un fic si am impresia ca e real... Esti o scriitoare excelenta nee-chan, tine-o tot asa. Nu stiu ce sa mai zic, ma impresionat mult capitolul asta si astept cu nerbadare nextul! kiss u si spor la scris! :-*

#75
Inca un capitol reusit , dar din partea ta nu ne putem astepta decat la ce e mai bun , asa ca nu mai e de mirare deja . Poate ca in sfarsit Shinsuke incepe sa se gandeasca si la altcineva decat persoana lui . Sper ca micutul Yuri nu o sa se dea batut , chiar daca va intampina rezistenta lui Shinsuke .
Oricum , tu chiar stii cum sa ajungi la sufletul omului . Esti sensibila si dura in acelasi timp . Bravo tie pentru un alt fic extraordinar !
Gambate Kudasai !
[center][Imagine: sunsetsig.png][/center]

[center] My Anime List[/center]

#76
Fuga de sentimente

Shinsuke continua sa stea pe balconul hotelului,privind peisajul care i se intindea in fata.Fulgii de zapada ce cadeau din vazduh pareau sa uneasca cerul cu pamantul,printr-un legamant sacru:cel al puritatii.Neaua alba ce se asternea pe crestele inalte ale muntilor ii acoperea cu o mantie stralucitoare,ascunzand adevaratul lor aspect,cel de uriasi din piatra,dandu-le un dram de dulceata.Roscatul isi sprijinea barbia in pumn,in timp ce suvitele rosii si grele ii cadeau rebele pe chip,acoperindu-i ochii confuzi.Simtea ca trupul ii este invadat de un sentiment pe care nu l-a mai cunoscut pana in acel moment.Tocmai din aceasta cauza,era speriat.Nu stia cum sa reactioneze intr-o asemenea situatie.Inima lui era obisnuita cu simtamante negative.Incerca sa isi ascunda mahnirea si trauma copilariei in spatele atitudinii de tip rece,dur si uneori chiar frivol.Ii placea ca lumea sa il priveasca ca pe un baiat superior si chiar sa simta teama in fata lui.Toate sentimentele frumoase pe care le-a avut o data,erau acum inchise intr-o cutie,a carei cheie era de negasit.Nu ezita nici-un moment sa aduc durere in sufletele celor din jurul sau,ii facea placere sa ii vada cum se chinuie.Asa a facut si cu Yuri,insa acesta a reusit un lucru aproape irealizabil:l-a facut sa isi dea seama cat de gresite erau actiunile lui.Brusc,acesta a lovit cu pumnul in peretele din spatele sau,presand pielea pe zidul ce actiona ca o razatoare,pana ce au inceput sa apara picaturi de sange.
In camera de hotel,satenul statea pe pat,tinandu-si picioarele la piept.Ar fi vrut sa planga,insa nu mai avea putere.Ce importanta mai avea daca varsa lacrimi?Shinsuke nu avea sa se schimbe niciodata.Se gandea si la May.Poate ar trebui sa isi incerce norocul cu ea,in speranta ca il va uita pe insensibilul roscat.Plecase la munte,fara sa ii spuna ceva.Oare cum se simtea dupa experienta traita?Inca nu ii iesea din cap gestul facut in ziua in care Shinsuke i-a furat inocenta.Daca a facut o alta incercare?Se simtea vinovat pentru ea.Insa acesta a auzit usa trantindu-se.Roscatul a intrat in camera,tinandu-si mainile in buzunar.Zgarieturile de pe dosul palmei inca ii sangerau.Vazandu-l,Yuri a lasat capul in jos,cuibarindu-se in propriile brate.Shin s-a dus la fereastra,aprinzand o tigare.Fumul cenusiu se ridica in aer,imprastiindu-se in incapere.
-Te deranjeaza daca fumez?Intreaba acesta continuand sa priveasca pe geam.
-Nu...nu am nici-o problema.Vine replica tremurand a satenului.
Adolescentul s-a ridicat din pat,cu gandul sa plece.Insa din pricina stresului la care a fost supus in ultimul timp,a simtit cum pamantul ii fuge de sub picioare.Pustiul s-a sprijinit de perete,acoperindu-si chipul cu o palma.Vazandu-l,Shinsuke a stins tigarea,apucandu-l de talie.Simtind atingerea roscatului,trupul tanarului a inceput sa tremure intr-un mod involuntar.Nu stia cum sa se comporte,insa cel mai bine era sa taca.
-Ar trebui sa dormi putin.Probabil ca e de la oboseala.Spune baiatul cu parul rosu continuand sa il tina.
Satenul a vrut sa se miste,reusind sa ii loveasca mana ranita.Shin si-a dus palma la piept,dand cu piciorul in perete.Vazand sangele ce i se scurgea pe degete,Yuri a sarit ca ars din pat,indreptandu-si atentia asupra lui.
-Ce s-a intamplat?Intreaba acesta ingrijorat.
-Nimic...doar un mic accident.Continua roscatul sa spuna,incercand sa isi ascunda durerea.
-Lasa-ma sa vad.
Adolescentul a luat palma tanarului,privind-o.Rana era destul de urata.Acesta a facut un semn din mana,indreptandu-se spre valiza,de unde a luat o mica cutiuta alba.Pustiul a deschis-o,scotand tifon si alcool medicinal.Shinsuke il privea,in timp ce satenul stergea sangele din preajma zgarieturilor.In momentul in care materialul imbibat in lichidul albastru a atins rana,roscatul a scos un geamat,muscandu-si buza.
-Imi pare rau.Nu am vrut sa te doara.
-E in regula.Replica Shin continuand sa stranga din pumn.
In timp ce ii pansa mana,Yuri a simtit ca ochii baiatului sunt atintiti asupra lui.Statea cu privirea in jos,incercand sa isi ascunda roseata din obraji.Shinsuke l-a apucat de barbie,ridicandu-i capul.
-Ti s-a spus vreodata ca ai niste ochi minunati?Replica roscatul zambind.
-Nu...dar iti multumesc.
Adolescentul l-a apucat pe copil de talie,tragandu-i trupul langa al sau.Shinsuke i-a mangaiat obrazul fierbinte,sarutandu-l usor.Ii dezmierda buzele,atingandu-le usor cu varful limbii.Satenul credea ca viseaza.Cel care se comporta ina cest mod era cu adevarat Shinsuke?Trupul pustiului tremura in bratele puternice ale roscatului,ce ii baga lent mana pe sub bluza.Brusc,usa s-a deschis,facandu-si aparitia Sousuke.Daca Shin nu se retragea la timp,blondul descoperea absolut tot.
-Ce e cu voi?Parca ati fi vazut o fantoma.Frate,tu ce ai facut?Intreaba acesta privind mana ranita a tanarului.
-Ah?A...am cazut pe gheata si m-am zgariat putin.Nu e nimic pentru care sa te ingrijorezi.Nu mai am zece ani.Vine replica lui Shin ce radea.
-Am o veste pentru tine: diseara,una dintre domnisoarele care a pus ochii pe tine implineste optisprezece ani.Si da o petrecere chiar in discoteca hotelului.Dupa cum banuiesti,am fost invitati.
-Da?Bine...o sa merg.
Shin s-a asezat pe scaun,punandu-si picioarele pe masa.Isi tinea mana sub barbie,privindu-l pe saten printre suvitele de par ce se incapatanau sa ii acopere chipul perfect.Acesta continua sa stea in pat,prefacandu-se ca asculta muzica.In urma sarutului primit,a observat o schimbare in atitudinea frumosului roscat.Insa nu intelegea de ce fugea de sentimente?De ce nu accepta ce simte cu adevarat?
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#77
Doamne , tu chiar stii sa ajungi la sufletul omului....eu cel putin am fost emotionata profund de capitolele tale pline de sensibilitate uneori , dar si de duritate . In orice caz , se pare ca frumosul roscat incepe sa se imblanzeasca . Poate ca va intelege in sfarsit ca cineva poate tine la el , ca nu e asa de imposibil cum crede . Imi place la nebunie cum descrii peisajele si , in ciuda spuselor Liet-Aikad Stormcrow , eu consider ca pui accentul si pe sentimente , chiar daca nu asa de mult . Oricum , la cata actiune contin capitolele tale , cred ca ar fi de prisos . Eu spun ca jonglezi foarte bine cu toate , iesind astfel o capodopera . Esti foarte talentata intr-adevar.
Gambate Kudasai si astept cu enrabdare urmatorul capitol !
[center][Imagine: sunsetsig.png][/center]

[center] My Anime List[/center]

#78
Petrecerea

In timp ce cei doi baieti discutau despre petrecerea ce avea sa fie organizata in seara respectiva,Yuri statea pe balcon,imbratisandu-si trupul infrigurat.Era imbracat doar intr-o bluza si simtea cum interiorul corpului ii este strabatut de un fior ciudat.Insa se simtea bine.Adolescentul a vrut s aintre in camera,insa chiar atunci a intalnit privirea roscatului.Ochii verzi ai acestuia erau atintiti asupra lor,prefecandu-se ca este atent la ce zice Sousuke.Simtitind ca frig ii patrunde pana in oase,adolescentul a deschis usa balconului,intrand in camera.Vazandu-l,blondul s-a ridicat de pe scaun,apucandu-l de umeri.
-Fratioare,dupa cum sti,diseara eu si Shin o sa fim plecati.Nu te super daca ramai singurel,nu?
-Nu este nici-o problema.O sa fiu bine.Spune acesta privind podeaua.
-Eu trebuie sa plec putin.Revin intr-o jumatate de ora.
Sousuke a parasit incaperea,lasandu-i singuri pe cei doi baieti.Shinsuke s-a ridicat d epe scaun,indreptandu-se cu pasi mari spre saten,ce abea mai putea sa respire.Acesta l-a apucat de barbie,mnagaindu-i usor obrazul fierbinte si rosu.Buzele copilului cereau sa fie sarutate,in timp ce trupul a inceput sa ii tremure in mod involuntar.Roscatul l-a impins usor,trantindu-l pe pat.Acesta ii saruta gatul,muscandu-l intr-un mod placut de pielea subtire.Brusc,in usa s-a auzit o bataie destul de agitata.Nervos,adolescentul s-a ridicat,deschizand.Insa chiar atunci,o fata l-a apucat de gat,reusind sa il darame la podea.
-Stai putin...ce e cu tine?Intreaba acesta ridicand din spranceana.
-Buna.Imi pare rau pentru reactia avuta.Eu sunt Ayame si sunt prirtena fetei care isi serbeaza ziua de nastere diseara.Sunt foarte bucuroasa ca o sa vi si tu.Trebuie sa plec.Dar cu siguranta ne vom vedea diseara.
Baiatula a aprobat din cap,incercand sa se ridice.Insa chiar atunci,adolescenta a reusit sa ii fure un sarute,intamplare care a fost vazuta de Yuri.Acesta s-a ridicat din pat,indreptandu-se spre balcon.Roscatul l-a apucat de brat,in pustiul sa smucit,reusind sa il loveasca peste mana ranita.Shinsuke a murmurat o injuratura printre dinti,dupa care sa dat cativa pasi in spate.
-Imi pare rau...nu e bine ce se intampla.Ar fi mai bine sa ne vedem fiecare de vietile noastre:eu cu May si tu...cu cine vrei.
Auzind acest lucru,adolescentul s-a intors,dand cu pumnul in zid.Tifonul s-a inrosit imediat,in timp ce picaturi de sange cadeau pe mocheta albastra.Vazand acest lucru,Yuti a ramas oarecum supefiat.
-Fiecare pe drumul lui,nu?Pai afla ca nu vreau sa te impart cu nimeni si cu atat mai putin sa imi scapi.
-Par a fi proprietatea ta?Nu intelegi un lucru!Vreau sa iubesc si sa fiu iubit la randul meu.Cer prea mult?Striga pustiul cazand pe pat.
Shin l-a privit,dupa care a dezaprobat din cap,parasind dormitorul,avand grija sa tranteasca usa in urma lui.Ramas singur,satenul a inceput sa planga.Cum a putut sa spuna asa ceva stiind sentimentele care le nutrea pentru roscat?Dar poate ca era mai bine sa ii uite privirea,in care simtea adesea ca se scufunda.
Afara,cerul capata o nuanta asemanatoare cu cea a abanosului.Norii continuau sa fie cernuti,transformandu-se in fulgi usori si pufosi,ce se asternau pe pamantul acoperit cu o plapuma moale.La parterul hotelului,se auzea deja muzica ce rasuna in difuzoare.Adolescentii pareau sa se distreze in frunte cu sarbatorita.Aceasta parea ca vrea ceva de la Shinsuke,insa baiatul nu parea interesat de ea.Defapt,multe fete i s-au pus in brate,asteptand un gest din partea acestuia.Insa s-au ridicat la fel de repede,singurul lucru care l-au simtit a fost o raceala deosebita.Sousuke il privea si nu ii venea sa creada.Ce tot facea?Intr-un final,acesta s-a ridicat de pe canapea,vrand sa plece.
-Ma duc in camera.Nu am nici-un chef de petreceri.
-Bine.Eu mai raman.Raspunde blondul sarutand gatul unei fete.
Fiind destul de tarziu,holurile cladirii erau goale si linistite.Roscatul a deschis incet usa,inchizand-o in acelasi mod.In camera cufundata in intuneric,Yuri dormea.Acesta era invelit doar pe un picior.Vazandu-l,baiatul a vrut sa il inveleasca,insa a avut un mic soc.Satenul parea ca vorbeste in somn.
-Shinsuke...nu...nu pleca.
Auzind acest lucru,adolescentul s-a intins langa el,sarutandu-i buzele.Simtitnd ca este atins,pustiul a deschis ochii.Insa se simtea mult prea bine pentru a se impotrivii.Mangaierile roscatului erau atat de tandre,incat nu parea a fi el.Satenul a vrut sa ii vada ochii.Doar asa il putea deosebii de Hiroyuki.Acestia erau negri si patrunzatori.Dandu-si seama ca cel care il saruta este cu adevarat Shin,adolescentul l-a imbratisat.Tanarul continua sa il mangaie,strecurandu-si mana pe sub tricoul alb si larg.Cand mana rece a atins pectoralii,sfarcurile i s-au intarit imediat,putandu-se observa destul de usor prin tricoul alb.Yuri gemea in timp ce tragea de camasa neagra ce acoperea trupul roscatului.Acesta si-a dat-o jos,asezandu-si trupul peste cel al copilului.Buzele roscatului parcurgeau gatul,coborand usor spre zona abdomenului.
-Este...
-Ssh...nu spune nimic.Spune Shin acoperindu-i buzele cu degetul aratator.
Adolescentul si-a dat pantalonii jos,dandu-le drumu pe podea.La fel a facut si cu cei ai satenului,continuand sa ii sarute abdomenul.In momentul in care l-a patruns,Shinsuke i-a acaparat buzele intr-un sarut,muscandu-l usor de limba.Yuri nu stia ce sa spuna,insa era sigur de un lucru:pentru prima oara,se simtea bine in preajma amicului fratelui sau.
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#79
"a vrut s aintre" - a vrut sa intre
"Nu te super" - Nu te superi
"d epe scaun" - de pe scaun
"mnagaindu-i usor" - mangaindu-i usor
"sunt prirtena fetei" - sunt prietena fetei
"Baiatula a aprobat" - Baiatul a aprobat
"sa ii fure un sarute" - sa ii fure un sarut
"l-a apucat de brat,in pustiul sa smucit" - l-a apucat de brat,insa pustiul s-a smucit
"dupa care sa dat cativa pasi in spate" - dupa care s-a dat cativa pasi in spate
"Simtitnd ca este atins" - Simtind ca este atins

"Yuri nu stia ce sa spuna,insa era sigur de un lucru: pentru prima oara,se simtea bine in preajma amicului fratelui sau." - stiu eu ce sa spun :X ficul este absolut superb :X incep sa il ador pe Shinsuke din ce in ce mai mult :X :X
Si...vreau urmatorul capitol! Gambate! pupic
:bye:

#80
Un capitol minunat la fel ca si celelalte . Se pare ca Shinsuke este capabil si de tandrete , lucru foarte bun dupa parerea mea . Imi place ca are o fire posesiva , ca nu vrea sa-l imparta pe Yuri cu nimeni . Si se pare ca s-a indrogostit sincer de micut . Sau e doar o impresie ? In orice caz , descrierea ta e minunata ! Parca ma aflu acolo , in locul descris de tine atunci cand citesc ! Ai un fel aparte de a descrie ! Foarte frumos intr-adevar ! Nu mai am ce spune decat ca este foarte atre fic-ul ! Astept urmatorul capitol si gambate Kudasai 4 !
[center][Imagine: sunsetsig.png][/center]

[center] My Anime List[/center]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Am I your obsession? Rain 164 108.567 12-09-2012, 06:46 PM
Ultimul răspuns: Deeh
  [Terminat] Iubire inecata in heroina [ yaoi +18 ] Beatrix LaVey 94 52.867 17-12-2011, 02:06 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Iluzii - fum si oglinzi [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 81 46.556 17-12-2011, 01:39 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Totally Dominated [*YAOI*] Yaoi Queen 237 135.371 08-04-2011, 11:18 PM
Ultimul răspuns: βεκi
  [Terminat] Let Me Be... Your Guardian [*YAOI*] [+18] Yaoi Queen 111 70.959 08-01-2011, 03:54 AM
Ultimul răspuns: AyameXx
  [Terminat] The Way We Are [yaoi] Yaoi Queen 136 101.119 28-11-2010, 03:06 AM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  [Terminat] Love isn't simple [yaoi] myuu 102 59.863 03-08-2009, 09:56 PM
Ultimul răspuns: Hetalia
  [Terminat] More than brotherly love [yaoi] Lithium-Angel 221 115.507 16-06-2009, 07:08 PM
Ultimul răspuns: Lithium-Angel
  [Terminat] Love Song [shonen-ai / yaoi] Yaoi Queen 85 51.663 19-04-2009, 07:36 PM
Ultimul răspuns: Aiumy
  [Terminat] Crazy Love [Shonen-ai / Yaoi] Lye 69 64.497 22-11-2008, 01:00 PM
Ultimul răspuns: dia_love_gackt


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)