Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Va place ficul? -_-"
Da
83.33%
25 83.33%
Nu
10.00%
3 10.00%
Asa si asa
6.67%
2 6.67%
Total 30 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

[Terminat] Love Song [shonen-ai / yaoi]

#71
"Excama brunetul" - Exclama brunetul
"acoperea intrega podea" - acoperea intreaga podea
"poftind-o de fata in masina" - poftind-o pe fata in masina

"-Angel , ce nai � Hoppa ! Se intrerupse Leon , dupa ce i-a privit camasa fratelui sau si pe tipul de pe canapea .
-Ce hoppa ?" - 21

Deci Kairi ii verisoara lui...ceea ce inseamna ca Angel si Diego vor fi din nou impreuna! :X Iar asta automat inseamna si capitole fierbinti, nu? :->
So, deabia astept urmatorul capitol! Chu! pupic
:bye:

#72
cap 26 un mundo de sueno (O lume de vis)

-Diego �Iesi afa� Spuse brunetul...
Dar inainte sa isi termine propozitia ,a simtit cum doua maini il prinse de talie si privi cum Diego urca pe corpul sau , ajungand repede la suprafata . Privirile celor doi s-au intersectat pentru cateva secunde , pana cand satenul ii prise buzele brunetului intr-un sarut pasional .
Cantaretul il impinse pe saten de langa el , iesind apoi pe scarile de metal ale piscinei . Diego facuse acelasi lucru , si ajunse la usa inaintea brunetului , luand cheia .
-Diego ... Da-mi cheia , nu mai te purta ca un copil ! Spuse Angel incercand sa-l convinga pe baiat sa ii inapoieze obiectul mic auriu .
-Si ce primesc in schimb ? Intreaba satenul privind insistent
-Un pumn in gura , ce sa primesti ? Se rasti baiatul . Meriti oare altceva? Adauga el ridicand o sparnceana.
-In cazul acesta � Va trebui sa iti iei tu singur cheia � Pentru ca eu , nu o sa ti-o dau de buna voie . Spuse Diego bagand cheia in pantalonii uzi , cu care a sarit in piscina . Dar cel mai importat a fost ca nu a pus cheia in buzunar �
-Diego � Sper ca nu ai bagat cheia unde cred eu !
-Fix acolo ! Vezi ca stii ? Zise satenul cu un zambet pervers si privirea insistenta .
-Sfanta Sarmala , ia-ma acum ! Striga cantaretul privind in sus lipindu-si o palma zdravana peste frunte .
Inainte sa bage de seama , bratele lui Diego erau deja incolacite in jurul trupului sau , buzele satenului acoperindui-le pe ale sale . Brunetul incerca in zadar sa il indeparteze pe baiatul care era cu mult mai puternic . Oricat de mult se agita , sransoarea nu slabea deloc . Angel a incercat sa mearga cativa pasi in spate , dar din pacate pentru el , a cazut pe gresia rece ce acoperea podeaua din jurul piscinei , tragandu-l pe Diego peste el.
-Da-te de pe mine ! Striga cantaretul . M-am lovit la spate ! Continua acesta prefacandu-se suparat .
-Si vrei sa te cred ? Eu te tineam cu mainile de spate cand am cazut , eu m-am lovit la maini , si tie ti s-a zguduit putin spatele , nu sti sa minti ! Spuse satenul zambind , apoi acaparandu-i buzele brunetului intr-un sarut , dar Angel , incapatanat isi tinea buzele strans lipite intre ele , pentru a nu-l lasa pe Diego sa continuie . Satenul vazand asta , si-a scos mana dreapta de sub spatele cantaretului , coborand-o din ce in ce mai jos spre zona sensibila , strangand de acel loc . In momentul in care Angel a deschis gura sa strige , satenul si-a introdus imediat limba , dornic sa simta din nou gustul dulce al baiatului pe care il iubeste . Dupa cateva minute de sarutat continuu , Diego a coborat incet cu buzele pe corpul cantaretului , dandu-i acestuia niste fiori placuti ce ii strabatea tot corpul care tremura sub cel al satenului . Diego prinse de slipii albastrii ai baiatului , tragandu-i jos de pe el , dupa in cateva secunde , ramanand amandoi fara haine . Brunetul a uitat de cheie si la lasa purtat de val , valul ce il ducea intr-o lume de vis . Satenul se plimba usor cu limba pe sfarcurile baiatului , patrunzandu-l apoi cu miscari lente facandu-l pe brunet sa scape un scancet . Angel isi plimba mainile pe spatele baiatului , tinand-ul apoi strans de brate , si scapand cate un geamat la fiecate actiune a acestuia . Telefonul de pe masuta de langa ei a inceput sa sune . Angel a ignorat pentru putin timp sunetul , dar pana la urma i-a facut seamn baiatului de deasupra lui sa ii inmaneze micul aparat . Diego sa conforma , iar cataretul raspunse . Era Kika .
-Alo , da ! Ce vrei ?
-Hoppa ! Fratioare cred ca esti cam ocupat ! De ce imi vorbesti asa ? Intreaba fata suspicioasa .
-Nu sunt oc �
Inainte sa continue , Diego a inceput sa se miste lent , patrunzandu-l pe brunet , care scapase gemete de fiecare data , o convorbire la telefon fiind aproape imposibila .
-Nu � Sunt .. Ocupat ! Incerca baiatul sa spuna printre gemete .
-Ah , nu ? Atunci de ce vorbesti asa � Intrerupt ? Intreaba roscata chicotind.
-Nu � Vorbesc intrerupt � Nu merge � Telefonul bine� Spuse acesta , dupa care isi puse mana la gura .
-Bine atunci ! Spuse fata izbucnind in ras . Noi o sa mai stai putin la shopping . Pana atunci � Distractie placuta cu Diego ! Si spunand asta , inchide telefonul .
-Ce? Sta ... Stai .. De unde � ? Kika !!! La naiba ! Exclama acesta aruncand cat colo micul aparat .
Satenul mangaia si saruta pieptul brunetului , urcand spre gat , muscand-ul usor .
-Au � Diego .. Pun pariu ca o sa-mi ramana semn ! Spuse Angel facand pe suparatul .
-Ca sa stie lumea ca esti al meu ! Numai al meu ! Zise Diego acaparandu-i buzele intr-un sarut senzual .
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]


#73
bun deci in primul rand citesc acest fic de mult timp si
pot sa spun ca exista mari diferente intre capitole.Adica exista mereu cate o linie asemenatoare intre capitolele unui fic, dar aici la tine este mereu altfel.Adica atunci cand ai acea linie, actiunea se petrece la fel si este plictisitoare si de abereaza mai mult.Aici la tine, mereu este cate ceva care ne starneste interesul si ne face sa fim mai interesati de orice lucru.In ceea ce priveste actiunea [chair daca e yaoi] ;a tine este aproape numai iubire si fericire.Ar trebui sa mai scazi din ataa iubire si sa mai faci putine decoruri dramatice care accentueaza actiunea so o face ma ''delicioasa''.Asa incat sa nu pllictisesti cititorul.Poti sa pui si decoruri fascnante si fantastice, daca vrei tot cu yaoi ca actiunea sa se lege de princiupiul ideei. [adik sa zicem k diego il viseaza pe angel dezbracat] cv de genul.Am dat o idee pe care o poti pune in aplicatie daca vrei.Si se si leaga de yaoi.Ce mai pot sa-ti psun in afara faptului ca actiunea se petrece mereu aceasi, ca r trebi sa mai pus si latfel de decoruri, este faptul ca la tine nu ma vazut greseli de naratiune.Nu grabesti naratiunea si asta este bine din punctul meu de vedere.Am opservat cam multe '' ...'' mai scade din ele.

daca te-a deranjat cu ceva anume comentariul meu, da-mi un PM si o sa-mi sterg postul
-

#74
Wow :chuu: nu am mai citit de mult timp fic-ul asta.Dar in sfarsit am avut timp.Ce pot sa spun?Nu mai am cuvinte! Ultimele 2 capitole au fost HOT :hot: . Ador scenele astea :love: .Imi pare foarte bine ca Diego nu l-a inselat pe Angel si s-au impacat. Hmm..Diego noul servitor? Interesant :smart: . Ah deabia astept urmatorul capitol o sa intru in fiecare zi de mai multe ori ca sa il citesc cat mai repede. Bravo. As vrea sa nu se termine niciodata :love: Yaoi e viata mea. Te iubesc pentru ca ai inventat fic-ul asta.:chuu: pupic Bye. :bv:

#75
"-Si ce primesc in schimb ? Intreaba satenul privind insistent
-Un pumn in gura , ce sa primesti ? Se rasti baiatul . Meriti oare altceva? Adauga el ridicand o sparnceana." - 21
"-Diego � Sper ca nu ai bagat cheia unde cred eu !
-Fix acolo ! Vezi ca stii ? Zise satenul cu un zambet pervers si privirea insistenta .
-Sfanta Sarmala , ia-ma acum ! " - 21
"-Hoppa ! Fratioare cred ca esti cam ocupat ! De ce imi vorbesti asa ? Intreaba fata suspicioasa .
-Nu sunt oc �
Inainte sa continue , Diego a inceput sa se miste lent , patrunzandu-l pe brunet , care scapase gemete de fiecare data , o convorbire la telefon fiind aproape imposibila .
-Nu � Sunt .. Ocupat ! Incerca baiatul sa spuna printre gemete .
-Ah , nu ? Atunci de ce vorbesti asa � Intrerupt ? Intreaba roscata chicotind.
-Nu � Vorbesc intrerupt � Nu merge � Telefonul bine� Spuse acesta , dupa care isi puse mana la gura .
-Bine atunci ! Spuse fata izbucnind in ras . Noi o sa mai stai putin la shopping . Pana atunci � Distractie placuta cu Diego ! Si spunand asta , inchide telefonul .
-Ce? Sta ... Stai .. De unde � ? Kika !!! La naiba ! Exclama acesta aruncand cat colo micul aparat ." - deci faza asta o fost super totala 21
"-Ca sa stie lumea ca esti al meu ! Numai al meu ! Zise Diego acaparandu-i buzele intr-un sarut senzual ." - asta cred ca ii preferata mea 71 Defapt nu stiu, toate imi plac 78
Chu! pupic
:bye:

#76
Va anunt ca L.S se va termina in curand ... mai sunt 2 capitole

CAP:27 La decision (Decizia)

Dupa cateva ore de pasiune intre cei doi , Diego se decide in sfarsit sa se ridice de pe cantaretul extenuat si sa se imbrace cu pantalonii . Angel , lipsit de vlaga , se taraste pana la marginea piscinii , cazand in apa , revenind apoi rapid la suprafata .
-Doamne Sfinte ! Ce bine e aici ! Spuse brunetul in timp ce isi destindea corpul , punandu-se pe spate pentru a face pluta , lasandu-se purtat de apa .
-Angel , te anunt ca esti gol in piscina si asta ma poate determina pe mine la mai mult lucruri ! Poate mai vrei o partida ! Rosti satenul cu un zambet pervers pe buze , dupa care plonjeaza si el in apa langa iubitul sau .
- Diego , adineauri m-ai epuizat , ai luat si ultima picatura de putere din mine , ce mai vrei ? Spuse Angel innotand spre scara de metal al piscinii , dar fu prins de picior de Diego , care il izbi de margine , lipindu-si trupul de al baiatului si acaparandu-i buzele intr-un sarut tandru , care fu intrerupt de catre Angel pentru ca l-a muscat de buza .
-Aha ... Deci vrei razboi , nu ? Bine atunci ! Si zicand asta , satenul isi coboara mana pe corpul brunetului , prinzand dintr-o data de zona sensibila a baiatului , facandu-l pe acesta sa tresara .
-Tu chiar vrei sa ma lasi impotent ?! Sau ce ?! Striga Angel in timp ce il strangea tare in brate pe saten . Incearca totusi sa fi mai bland cu mine ... Continua acesta scazand tonul vocii .
-Bland ? Hmm ... Nu e chiar modul meu ideal de a fi , dar pentru tine , am sa incerc . Replica baiatul incepand apoi sa mangaie locul cu pricina si sarutandu-si iubitul cu pasiune . Dar dintr-o data , vocea dulce a unei fete a inceput sa se auda . Era una dintre servitoare .
-Domnule Angel , sunteti cautat la telefon ... Nu inteleg bine ce vrea sa spuna , dar v-a pronuntat numele ! Striga aceasta de pe partea cealalta a usii.
Angel privise mirat , dupa care a zambit si a iesit din apa , stergandu-si corpul cu prosopul alb si luandu-si slipii pe el . A asteptat sa iasa si Diego , dupa care au plecat amandoi spre salon , unde era cel mai apropiat telefon . Cantaretul raspunse de indata si se pare ca la capatul celalat se auzea vocea lui Yuki . acesta a povestit pret de cateva minute cu prietenul sau , dupa care daduse o veste bomba . Angel sari ca ars la auzul acesteia , dupa care inchise telefonul . Satenul incerca sa afle cateva detalii de la bunetul care incepuse sa se miste ganditor dintr-o parte si alta a camerei , dar fara rezultat . La un moment dat , cantaretul s-a oprit si il intreaba pe Diego , daca ar vrea sa se intoarca ziua urmatoare in Japonia . Satenul era confuz , nu intelegea de ce i-a fost pusa aceasta intrebare , dar raspunsul sau a fost afirmativ . Angel ridica receptorul telefonului si formeaza un numar . A scris cateva date pe o foaie de hartie si comandase doua bilete de avion pentru Japonia , Tokyo . Brunetul a fugit sus la el in camera , urmat de saten .
-Ce faci ? Intreaba baiatul confuz .
-Bagaje ... Maine plecam inapoi . Raspunse scurt cantaretul .
-Dar de ce ? Cum ramane cu tatal tau ... Cu fabrica de parfumuri ?
-Fabrica de parfumuri o voi lasa pe mana fratelui meu ... Cat despre tata , boala lui nu era chiar atat de grava deci va scapa ! Nu mai am pentru ce sa imi fac griji .
Diego aproba din cap si se aseaza pe pat .
-Spune-mi , ce s-a intamplat , defapt ?Intreaba acesta .
-Pai ... Ca sa spun asa ... Taku a evadat din inchisoare , si mor de frica , ca nu cumva sa ii faca ceva lui Yuki si prietenilor mei , cum ar fi , sa ii raneasca... Sau mai grav de atat... Sa-i omoare... Zise brunetul ingrijorat .
Satenul a cazut imediat pe ganduri . Nu facea altceva decat sa priveasca in gol . Oricat de mult dorea ca totul sa fie o minciuna , defapt totul era adevarat . Isi facuse bagajele , se imbraca cu o pereche de blugi si coboara jos in salon . Diego merse si el in casa alaturata pentru a-si schimba hainele ude si in cateva minute se intoarse de brat cu verisoara lui . Aceasta se aseaza pe canapea langa brunet .
Angel , cand o vasuse , isi aminti , ceea ce i-a spus satenul despre ea .
-Kairi ... este adevarat ca ai fost dama de companie ? Intreaba baiatul privind-o curios pe fata , si oarecum rusinat de ce a intrabat .
-Da ... Asa este ... Am fost ... In familia mea sunt numai doua persoane : Diego si unchiul meu , in a carui vila locuiesc si eu . Daca nu era verisorul meu , eu eram acum in Japonia , pe strazi , facand autostopul . Adica , ne cunoaste, de cand eram mici ... La un moment din viata noastra adica pe la zece ani , parintii mei s-au decis sa ne mutam in Osaka ... Acolo , dupa ce am implinit eu varsta de cincisprezece ani , ei au murit , iar eu m-am intors in Tokyo , singura . Neavand nici o alta solutie , m-am prostituat . A fost singura cale prin care am putut supravietui . Pret de cateva luni , corpul meu a fost folosit , dupa care aruncat ... Dar macar asa puteam trai , daca aia se putea numi viata . Si , ca printr-o minune , Diego m-a recunoscut si m-a luat la el . A avut grija de mine , si chiar mi-a cumparat un apartament . Atunci , am renuntat la slujba aia murdara .
- Aha ... Inteleg ... Ce inima mare ai , Diego ... Spuse brunetul privindu-l pe saten si ridicand dintr-o sparnceana .
-Pai normal . Raspunse scurt baiatul .
-...Cu fetele ... Cu mine , parca nu ai pic de mila ! Spuse cantaretul ridicand din nou spanceana .
-Eeee ... Pai pe tine te iubesc ! Rosti Diego , zambind .
-Aha ... Si asa faci tu cu toate persoanele pe care le iubesti , nu ? Termini toata puterea din acea persoana cu "blandetea" ta si le lasi semne pe gat ? Intreaba brunetul .
-Pai da ... Cu exceptia semnului pe gat . La nimeni nu am mai lasat . Numai tie !
Kairi sari ca arsa de gatul baiatului de langa ea , vrand sa vada neaparat acel semn lasat de verisorul ei pe gatul cantaretului . Baiatul isi intoarse usor capul pentru ca fata sa poata vedea mai bine . Bruneta a inceput sa rada cand a vazut marimea petei de pe gatul lui , dar revenind apoi la lucrurile serioase , fata reaminteste baietilor despre intoarcerea lor . Acestia nu au avut nici o reactie , ci priveau in gol . Atunci pe usa vilei au intrat Kika , Leon si mama acestora . Roscata incepuse sa chicoteasca cand i-a vazut pe tosi trei adunati , dar zambetul i-a pierit cand Angel spune decizia deja luata de el .
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]


#77
"la mai mult lucruri" - la mai multe lucruri
"scara de metal al piscinii" - scara de metal a piscinii

"-Angel , te anunt ca esti gol in piscina si asta ma poate determina pe mine la mai mult lucruri ! Poate mai vrei o partida ! " - 21
"-Aha ... Deci vrei razboi , nu ? Bine atunci ! Si zicand asta , satenul isi coboara mana pe corpul brunetului , prinzand dintr-o data de zona sensibila a baiatului , facandu-l pe acesta sa tresara .
-Tu chiar vrei sa ma lasi impotent ?! Sau ce ?! Striga Angel in timp ce il strangea tare in brate pe saten . Incearca totusi sa fi mai bland cu mine ... Continua acesta scazand tonul vocii ." - 21
"-...Cu fetele ... Cu mine , parca nu ai pic de mila ! Spuse cantaretul ridicand din nou spanceana .
-Eeee ... Pai pe tine te iubesc ! Rosti Diego , zambind .
-Aha ... Si asa faci tu cu toate persoanele pe care le iubesti , nu ? Termini toata puterea din acea persoana cu "blandetea" ta si le lasi semne pe gat ? Intreaba brunetul ." - 21
Deci fazele astea or fost cele mai totale 21

Si de ce mai 2 capitole? 20 Nu vreau 20((((( Nu-i cinstit 2 vreau sa dureze mai mult 33
Uh...deabia astept urmatorul capitol! Chu! pupic
:bye:

#78
Fan fic-ul asta e cel mai tare dintre toate.In fiecare zi intram sa vad daca ai postat alt capitol.In viitor mi-ar placea foarte mult sa iti cumpar cartile Yaoi 10 Am salvat toate capitolele intr-un document, l-am salvat in calculator si l-am pus pe cd ca sa pot sa-l citesc oricand vreau.Chiar imi pare rau ca mai sunt doar 2 capitole dar asta e, odata si odata tot trebuia sa se termine.Mersi ca ai creeat fic-ul asta si ca l-ai postat aici Smile pupic

#79
CAP:28 El despegue (Decolarea)

-Angel , deci vrei sa spui ca vei pleca inapoi ? Intreaba Kika privind in gol .
-Da surioara ... Asta voi face ... Raspunse brunetul plecand capul , nevrand sa dea si alte explicatii .
-Fiule , dar e absurd , nu poti pleca ! Spuse mama baiatului parand ingrijorata .
-Uite ca o voi face ... Voi pleca inapoi cu Diego . Raspunse din nou baiatul
Leon nu a mai spus nimic . A tacut si asculta stupefiat ceea ce spunea fratele sau . Exact cand a avut si el un cuvant de spus , Angel s-a ridicat de pe canapea si a urcat in camera sa , urmat de Diego . Brunetul s-a aruncat trist pe pat , strangand perna alba in brate . Satenul se aseaza langa el , mangaindu-i usor spatele .
-Diego ... Nu vreau ca Yuki sa pateasca ceva ... Este prietenul meu cel mai bun din copilarie ... O sa mor daca i se intampla ceva . Spuse cantaretul asezandu-se in bratele satenului .
-Linisteste-te ingeras ! Yuki stie sa isi poarta de grija din cate am vazut ... Nu se va lasa usor .Replica Diego incercand sa isi linisteasca ingerasul .
Brunetul a aprobat din cap , insa avea inca o privire ingrijorata . Se ridicase la nivelul chipului satenului , strangand-ul tare in brate , dupa care ii prinse buzele intr-un sarut . Poate era singurul lucru care il mai linistea in momentul acela . Cantaretul s-a refugiat in bratele iubitului sau , inchizand ochii . Desi incerca sa adoarma , tot felul de ganduri ii treceau prin minte ... Ganduri care nu erau bune deloc ! Satenul incerca sa se elibereze si el de gandurile negative , care i-au invadat mintea , dar nu reusea de nici un chip . A privit in sus , intrebandu-se "De ce?" De ce li se intampla tocmai lor asa ceva ? Taku a evadat ... Ce avea in minte ? Oare razbunare ? Asta nu avea de unde sa stie , decat in clipa in care vor ajunge maine inapoi in Tokyo . Privirea lui s-a indteptat apoi spre ingerasul ce a adormit in bratele sale . L-a intins in pat , sarutandu-i obrazul . El s-a asezat langa baiat , asezandu-si capul pe pieptul lui incercand sa adoarma . Misiune indeplinita . In mai putin de zece minute , a adormit alaturi de brunet , fiind destul de extenuat din cauza acestei zi .

* *

*

Soarele stralucea orbitor pe cerul senin al orasului Venezuela , aruncandu-si sagetile de foc spre chipul brunetului , reusind sa il trezeasca dintr-un somn binemeritat . Privea tavanul , amintindu-si de ziua ce a trecut . A simtit ceva cald pe piept , iar cand a privit in jos , a putut observa chipul baiatului pe care il iubea . A zambit , dupa care si-a asezat mana pe spatele satenului , care si-a deschis si el imediat ochii , privind buimac in jurul lui . L-a vazut pe ingeras si a zambit , dar privirea i s-a indreptat apoi spre ceasul care arata ora 8:30 . Ei , la ora 9 fix trebuiau sa fie la aeroport . In urmatoarea secunda , amandoi au sarit ca arsi din patul comod .
-Oh , nu... Trebuie sa ne grabim , altfel nu mai prindem avionul . Spuse brunetul in timp ce isi lua camasa pe el , lasand-o descheiata si o pereche de pantaloni negrii pe care i-a uitat de asemenea descheiati . Diego se grabea si el , dar spre deosebire de cantaret , el era mai atent la imbracaminte si nu uita nimic . Si cum se spune "Graba strica treaba" , Angel s-a impiedicat de troller-ul pe care l-a pus exact in mijlocul camerei , si a cazut pe podea lvindu-se la mana . Dar asta nu l-a impiedicat sa se ridice repede , nervos , sa ia troller-ul si sa il arunce pe scari in jos , trezind toata casa din cauza zgomotului .
-Angel , fraiere , ce mama naibii faci ? striga Kika , privindu-si impiedicatul ei frate , in timp ce statea in dreptul usii camerei asle fiind trezita de zgomot .
-Scuza-l , Kika ... Dar ne grabim. Trebuie sa ajungem la aeroport . Spuse Diego calm , in timp ce ii aseza camasa baiatului care parea o pisica la Formula 1 .
-Hai sa mergem ! Pleaca avionul si noi nu suntem in el ! Striga brunetul luandu-l pe Diego de mana , tragandu-l dupa el pe scari .
-Pa surioara .. Spunei mamei ca imi va fi dor de ea ...Si lui Leon la fel ..Pa ! Spuse Angel , luandu-si bagajul si iesind ca vijelia din casa .
-Pa fratioare ... Nu va trebui sa iti fie dor de noi ... Ne vei revedea curand ... Foarte curand . Spuse roscata parca numai pentru ea .
Cei doi baieti s-au urcat intr-un taxi si au plecat in graba spre aeroport . Spre fericirea lor , au ajuns mai repede de 10 minute . Cand au ajuns , au luat-o la fuga . Si-au lasat bagajele la control , au asteptat cinci minute , dupa care au urcat grabiti in avion , ocupandu-si locurile de la Clasa intai , fiind ajutati de o stewardesa foarte frumoasa , cu niste forme fine . Amandoi s-au trantit pe scaunele lor , respirand usurati .
-Pfff ... In sfarsit . Abia astept sa ajung inapoi . Spuse cantaretul privind pe geam .
-Aham ... Si eu .. Spuse ? Diego privind picioarele dezgolite ale stewardesei din stanga lui . Il tenta sa o mangaie putin pe una din pulpele ei atragatoare . Dar baiatul de langa el tocmai ii trase un pumn zdravan in cap .
-La ce te uiti , perversul , perversilor ? Intraba Angel strangand din pumni .
-Au ... Ma uitam si eu la ... Difuzoarele fetei ... Ce m-as plasa odata intre ele . Spuse Diego zambind pervers .
-Esti un idiot ! Striga brunetul intorcandu-si din nou privirea spre geam .
Avionul a decolat , iar cantaretul avea privirea atintita spre sol .
-Hei , ingeras , nu te supara ! Am glumit si eu ! Spuse Diego incercand sa disimuleze , dar Angel nici nu il baga in seama . Nervos , satenul s-a intors si el cu spatele la iubitul sau ... Dar nu pentru mult timp , pentru ca nu a putut rezista prea mult . s-a intors rapid catre baiatul care statea cu spatele la el , l-a prins de mana si l-a tras astfel incat brunetul sa isi intoarca fata . Diego l-a prins de barbie si l-a socat pe cantaret acaparandu-i buzele intr-un sarut senzual .
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]


#80
"s-a indteptat" - s-a indreptat
"lvindu-se la mana" - lovindu-se la mana
"camerei asle" - camerei sale


"Angel s-a impiedicat de troller-ul pe care l-a pus exact in mijlocul camerei , si a cazut pe podea lvindu-se la mana . Dar asta nu l-a impiedicat sa se ridice repede , nervos , sa ia troller-ul si sa il arunce pe scari in jos , trezind toata casa din cauza zgomotului . - deci mor de ras cand imi imaginez faza asta 21
Cat despre ce a spus Diego in avion...si eu as fi fost suparata per el 65
So...deabia astept urmatorul capitol! Gambate! pupic
:bye:



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [YAOI]Forbidden Love PandaKun 7 4.808 24-05-2014, 12:39 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  [Terminat] Don't wait for love, look for happiness ohaio_angel 72 27.246 07-02-2014, 11:10 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  [Terminat] I just wanna love you! MiraA 279 163.283 06-09-2012, 03:19 PM
Ultimul răspuns: Sushi
  [Terminat] Iubire inecata in heroina [ yaoi +18 ] Beatrix LaVey 94 51.386 17-12-2011, 02:06 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Iluzii - fum si oglinzi [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 81 45.075 17-12-2011, 01:39 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Totally Dominated [*YAOI*] Yaoi Queen 237 131.224 08-04-2011, 11:18 PM
Ultimul răspuns: βεκi
  [Terminat] Let Me Be... Your Guardian [*YAOI*] [+18] Yaoi Queen 111 68.834 08-01-2011, 03:54 AM
Ultimul răspuns: AyameXx
  [Terminat] The Way We Are [yaoi] Yaoi Queen 136 98.568 28-11-2010, 03:06 AM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  [Terminat] Love isn't simple [yaoi] myuu 102 57.775 03-08-2009, 09:56 PM
Ultimul răspuns: Hetalia
  [Terminat] Obsession [+16] [yaoi] Lye 185 124.736 18-06-2009, 06:55 PM
Ultimul răspuns: Amy8D


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)