Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Crazy Love [Shonen-ai / Yaoi]

#61
oh doamne :die: nu stiu ce se intampla si cum reactionez.Nu mai pot astepta.
Vreau capitolul urmatir fiindca mor acii.Este prea frumos ficul ca sa fie lasat balta si
mai sunt tateatea lucruri si neaparat vreau sa aflu.Bietii adolescenti ce patesc, nu imi vine sa cred.
Vreau nextu ca nu stiu cum reactionez, cred ca arunc compu pe fereastra si iese rau. 21
Deci, cand citim si noi o continuare de premiu?
kaname Lye?? cineva?
-

#62
Capitolul...da...imi pare rau ca ati asteptat.

Un inger se trezeste,un demon moare

Sanji,Kaitou si ceilalti doi baieti continuau sa stea pe holul spitalului,asteptand o veste.Linistea ca de mormant se lasa peste ei ca si cortina peste scena vietii.Isi tineau palmele pe chip,incercand sa nu isi arate lacrimile.Vroiau sa para duri,de nedoborat,chiar daca asta insemna sa isi muste buzele pana ce simteau gustul dulceag al sangelui rosu.Satenul strangea cu putere materialul cu care era acoperit scaunul.Nemaiputand sa se abtina,si-a dat drumul la lacrimi,ce izvorau din ochii lui rosiatici,alunecandu-i pe obrajii fierbinti.Acesta a dat cu pumnul in zidul din spatele sau,cazand in genunchi pe podeaua rece din piatra.Vazandu-l in aceasta situatie disperata,ce parea a fi fara de iesire,Sanji s-a indreptat spre el,cu gandul sa il atinga.Insa acesta a ridicat mana,creeand un zid invizibil intre ei.Vazandu-l,rebelul a oftat adanc,retragandu-se.Sprijinindu-se de peretele alb,Kay s-a ridicat,indreptandu-se spre iesire.Chiar in acel moment a primit un mesaj.Oare de la cine?Si ce scria in el?
Afara,cerul continua sa verse lacrimi.Norii negrii si grosi acopereau soarele,impiedicandu-l sa isi arate razele si chipul stralucitor.Era doar ora trei,insa parea sa fie trecut cu mult de ora nouasprezece.Adolescentul mergea repede prin ploaie,calcand prin baltine proaspat adunate prin gaurile din asfalt.Din pricina vitezei cu care se deplasa,satenul s-a impiedicat,reusind sa cada pe asfaltul ud.Insa s-a ridicat,continuand sa fuga.Ochii lui erau duri si reci,in timp ce picaturile de ploaie se combinau cu lacrimile ce continuau sa ii curga.Acesta a intrat in scara nui bloc,urcand in fuga treptele.Unde se indrepta?
In salonul unde Michyo se afla intr-un somn profund,era liniste.Nu se auzea decat aparatul care ticaia din cand in cand si bataile inimii amplificate de un sistem.Acestea pareau din ce in ce mai vlaguite.Usa incaperii s-a deschis usor,intrand Sanji.Acesta s-a apropiat cu pasi mici de pat,tragand adanc aer in piept.Simtea un gol in stomac ori de cate ori o privea si isi amintea in ce mod i-a distrus copilaria.Rebelul i-a pus mana pe frunte,privindu-i chipul alb ca varul si buzele uscate.
-Cine ar fi crezut ca se va ajunge la asta?In urma cu cateva luni,erai cea mai frumoasa fata din cartier si acum...nu sti daca sa te intorci sau nu.Imi pare rau pentru tot ce ti-am facut si stiu ca nu merit iertarea ta,insa te rog,pentru Kaitou,sa te trezesti.Te iubeste si nu ar suporta sa mori.
Acesta s-a asezat pe un scaunel,punand capul pe mana rece a adolescentei.In acea incapere,nu se auzeau decat zgomotele facute de aparatele ce ii monitorizau ritmul cardiac.Bataile inimii erau din ce in ce mai slabe,in timp ce intensitatea cu care respira scadea.
La spital,era aceiasi atmosfera apasatoare.Pe hol,Daisuke si Kiro stateau pe scaunele din metal,acoperindu-si chipurile cu palmele.Vantul puternic sufla,fluturand perdeaua lunga si alba.Din cand in cand,cate un medic mai aparea,ca o prezenta fantomatica,insa disparea la fel de repede.
-Ce crezi ca o sa se intample?Intreaba roscatul cu vocea stinsa.
-Michyo o sa se faca bine.Trebuie.Nu are voie sa moara.Replica brunetul dand cu pumnul in perete.
Pe treptele blocului,Kaitou continua sa fuga.Ajungand la ultimul etaj,acesta a deschis o usa,iesind pe acoperisul cladirii.Acolo,aproape de margine se afla Hano,ce privea lung peisajul trist ce i se intindea in fata.Satenul a pasit pe pietrisul ud,incercand sa isi mentina echilibrul.
-Nenorocitule...de ce nu te arunci?Scapi lumea de un gandac.
-Ai face bine sa taci.Cum se simte blonda?E pe moarte nu?Singuru lucru pe care il regret e ca nu te-am nimerit pe tine.Tu esti vinovat pentru ce i s-a intamplat.Tu esti cel care a jignit-o si ai tratat-o ca pe un nimic.Eu...doar i-am oferit o viata mai buna!
-Viata mai buna pe dracu!Ai distrus-o,nenorocitule!De ce nu ai lasat-o in pace?Nu ti-a ajuns ce mi-ai facu mie si lui Sanji?Cu ce ti-a gresit!Striga acesta bagandu-si mana in parul ud.
-A fost prea slaba si prea proasta.Persoanele ca ea nu au dreptul sa traiasca.
Auzind acest lucru,Kay s-a repezit la el,cu gandul sa il loveasca.Insa Hano s-a ferit,lovindu-l cu piciorul in abdomen.Tanarul s-a prabusit pe pietris,scuipand cateva picaturi de sange.Baiatul cu par cenusiu s-a apropia de el,lovindu-l din nou in obraz.Insa nici Kaitou nu a renuntat.S-a sprjinit in maine,lovindu-l cu piciorul in piept pe adolescent.Insa fratele lui Kaori l-a apucat de guler,ducandu-l la marginea cladiri,de unde l-a impins.Insa satenul a reusit sa se prinda de hotarul de piatra,incercand din rasputeri sa se ridice.Insa adevrsarul sau il calca pe maini,vrand cu tot dinadinsul sa il omoare.Nefiind atent,acesta s-a apropiat prea mult de margine.
-Mori nemernicule!
-Imi pare rau Hano,insa nu eu voi fi cel care va cadea.
Kay l-a apuat de picior,facandu-l sa se dezechilibreze.Trupul baiatului cu par cenusiu s-a izbit de asfaltul nemilos.Ploaia se combina cu sangele din jurul sau,scurgandu-se mai apoi in canal.Epuizat,Kaitou s-a folosit de ultimele puteri,reusind sa se ridice.S-a prabusit pe pietris,gafaind.Picaturile de apa spalau lichidul rosu de pe maini,curatandu-i ranile.Stia ca nu e bine ce a facut,insa in sfarsit s-a facut dreptate.
In camera de spital,era liniste.Sanji statea cu capul pe mana blondei,incercand sa doarma macar cateva secunde.Brusc,a simtit cum degetele blondei i se misca.Acesta s-a ridicat speriat,continuand sa priveasca ce se intampla.Ochii negri ai fetei s-au deschis usor,in timp ce obrajii au capatat din nou nuanta rosiatica a trandafirilor.
-Kaitou...unde e.Intreaba aceasta cu vocea stinsa.
-Bine ai venit la viata.
Usa s-a deschis,facandu-si aparitia Kiro si Daisuke.Vazand-o pe fata,cei doi s-au imbratisat,tipand de fericire.In sfarsit,amica lor a invins moartea.Lucrurile pareau sa se fi rezolvat.Singurul ce inca nu aflase de minune era Kaitou.Insa unde era?
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#63
Doamne , Lye , o sa raman fanul tau numarul unu pentru totdeauna . Am asteptat o groaza capitolul asta , dar a meritat ! Cat de emotionant....in sfarsit , Hano a murit . Nici nu stii cat de fericita sunt pentru ca s-a intamplat asa . E cel mai tare fic , desi spun la fel si despre celelalte ! Doamne , nu cred ca am citit fic-uri mai bune vreodata! Oricum , iti dau rep si mult succes in continuare ! Abia astept sa vad ce se mai intampla .
[center][Imagine: sunsetsig.png][/center]

[center] My Anime List[/center]

#64
oh domane cat am asteptat si a meritat totul.:Love:
merita cat am asteptat,Mia placut foarte mult bravo esti cea mai tare lye hug
bravo felicitari.Numai cuvinte de lauda pentru tine.Ma bucur ca Mychyo
sa trezit si in sfgarsit se va face bine.Iar cu Hano ce ma bucur :die:
in sfarsit sa facut dreptate.Dar mie mila de biata kaori 22 sunt sigura ca va fi trista din pricina fratelui sau.
Eh...bravo
-

#65
"calcand prin baltine " - calcand prin baltile

Bun...chiar ma intrebam cand va veni continuarea...
Povestea cu Hano s-a terminat...relativ corect. A distrus vietile multor persoane si alt leac pentru el nu era decat moartea...M-e frica intr-un fel pentru Kaito 39 Adica daca afla politia s-ar putea sa iasa taraboi...Dar in fine, conteaza ca Michiyo si-a revenit si ca persoana care distrugea vietile tuturor acum numai este.
Deabia astept urmatorul capitol! Gambate! pupic
:bye:

#66
Povestea se termina

In cabinetul lui Michyo era internata,atmosfera apasatoare si trista disparuse.Faptul ca blonda isi revenise a adus zambete pe chipurile triste ale celor trei baieti.Blonda il iertase in sfarsit pe Sanji,acesta fiin d deosebit de bucuros.Iesea pe holul spitalului,vrand sa vada daca satenul s-a intors.Vroia sa ii dea vestea cea mare.Cu siguranta se va bucura nespus.Kiro statea pe un scaun,asezat chiar in fata patului unde adolescenta se afla.In incapere si-a facut aparitia un medic batran,acelasi care in urma cu o zi a spus ca starea ei e critica.Chipul sau brazdat de riduri era luminat,in timp ce in ochii negri se putea citii bucuria.Ii parea bine ca o fata asa tanara a reusit sa supravietuiasca.Nu dupa mult timp,in spital si-a facut aparitia Kaitou.Acesta isi tinea palma la abdomen,in timp ce mana dreapta ii sangera.Vazandu-l,Sanji s-a repezit la el,imbratisandu-l.
-Trebuie sa vezi asta!
Rebelul l-a luat de mana,ducandu-l in cabinet.Vazandu-l,Michyo a afisat un zambet suav,in timp ce obrajii incepeau sa capete o nuanta trandafirie.Adolescentul nu stia ce sa spuna.Credea ca e un vis din care nu si-ar fi dorit sa se trezeasca niciodata.Cu pasi mici,s-a apropiat de pat.Inca nu ii venea sa creada ce se intampla.Insa acesta a apucat mana blondei,sarutand-o pe fiecare deget in parte.
-Nu...nu pot sa cred ca esti bine.Sa ma ciupeasca cineva si sa imi spuna ca nu visez.
-Ei bine,iti garantez ca asta e realitatea.Eu am cazut pe scari de uimire.Si iti garantez ca aia ar fi trezit pe oricine.Replica roscatul razand.
-Dar tu...unde ai fost?Intreaba Kiro ridicand din spranceana.
-Hano mi-a dat mesaj sa ma intalnesc cu el pe acoperisul unui bloc.Vroia sa ma omoare.Insa din fericire sau nefericire,el a fost cel a carui viata s-a incheiat azi.
Auzind aceasta veste,in camera s-a facut liniste.Nici-unul dintre baieti nu il avea pe tanar la inima,insa moartea lui a fost una crunta.Poate ca au existat momente in care si-ar fi dorit sa il ucida,insa alea erau doar ganduri produse de sentimentele urate nutrite pentru el.Blonda a intors capul,privind cerul ce incepea sa se insenineze.
-Mi-a facut mult rau,insa probabil ca nu a vrut asta.E adevarat ca l-au detestat pentru ca m-a facut sa mint,insa mi-am dat seama,ca in sinea lui,ma iubea.Nu a stiut cum sa imi arate si cu atat mai putin cum sa se comporte.V-a facut si voua rau...poate prea mult.Il iert pentru toate lucrurile cae mi le-a facut si...sper sa se odihneasca in pace.
Sanji era oarecum miscat de vorbele blondei.Hano a violat-o si a facut-o sa isi "tradeze" prietenii,insa ea era in stare sa vorbeasca frumos despre el si chiar sa il ierte.Cat de buna trebuia sa fi ca sa uiti tot acel trecut sumbru?Brusc,in mintea lui si-a facut aparitia chipul lui Kaori.Cum va trece aceasta peste moartea fratelui ei?Trebuia sa ii vorbeasca.
-Eu plec putin.Am ceva de rezolvat.
Rebelul nu a mai asteptat raspunsul celorlalti,pur si simplu a parasit salonul.Insa baietii nu mai aveau pentru ce sa se ingrijoreze.Singurul tip de care se temeau disparuse din viata lor.O data pentru todeauna.Kay o mangaia pe Michyo pe frunte,dandu-i suvitele fine de pe chipul luminos.Realizand ca acesta vrea sa ii vorbeasca,Daisuke l-a luat pe Kiro de brat,parasind incaperea.
-Si acum,ce vei face?Daca vrei,poti sa locuiesti cu mine si Sanji.Sa nu iti inchipui ca te voi mai lasa singura.
Adolescenta a zambit,dupa care a inchis ochii,lasand o lacrima sa o se scurga pe obrazul stang.Satenul a sters picatura cu degetul mare,sarutand urma uda.
-O sa plec.Am nevoie sa ma duc undeva,unde sa uit de toate aceste lucruri.Cum crezi ca pot sa raman aici,sa te vad impreuna cu el,cand inca te iubesc?Probabil ca ar fi cea mai grea tortura.Imi doresc sa fi fericit,chiar daca nu cu mine.
Kaitou a aprobat din cap,in timp ce zambetul i-a disparut de pe chip.Niciodata nu a stiut ca fata inca mai simtea ceva atat de puternic pentru el.Probabil ca ii era mai bine alaturi de parintii ei,in Hiroshima.
Pe hol,cei doi baieti au auzit declaratia fetei.Acestia sau asezat pe cele doua scaune,situate in dreapta usii.Nu se sfiau sa se imbratiseze in incinta spitalului.Nu le era teama de nimeni.Intr-un final,brunetul a spart acea liniste,in timp ce se cuibarea in bratele roscatului.
-Crezi ca e bine ca Michy sa plece?
-Tu ai suporta sa ma vezi pe mine alaturi de altcineva,fericit si implinit?Asa se simte si ea.
Kiro a lasat capul in jos,strangand in pumni tricoul iubitului sau.Cu siguranta ca blonda se simtea distrusa pe interior,insa nu vroia sa arate.Ce rost mai avea?
Dupa cateva ore,in incinta spitalului si-a facut aparitia Sanji.Acesta isi tinea mainile in buzunare,privindu-i pe cei din jurul sau.Intrand in salon,i-a vazut pe cei trei baieti stand alaturi de tanara,ce dormea.
-Unde ai fost?Intreaba Kaitou imbratisandu-l.
-Sa vorbesc cu sora lui Hano.Insa nu am gasit-o.Probabil ca sta la parintii ei si se pregatesc sa il inmormanteze pe el.Imi pare rau pentru ea,cred ca e o lovitura foarte dura.Cum se simte?Intreaba acesta privind-o pe blonda.
-Este bine,insa cum va fi externata,vrea sa plece.
Rebelul a aprobat din cap,continuand sa isi tina in brate iubitul.Cei doi se simteau bine unul alaturi de celalalt.
Dupa o saptamana de la revenirea fetei,aceasta era pe punctul sa paraseasca spitalul.Era fericita si zambea,chiar daca in ochii ei se citea tristete ori de cate ori ii privea pe cei doi.Rucsacul roz al acesteia era tinut de Kaitou,in timp ce baietii ii vorbeau.Parasind cladirea,acestia au observat un taxi chiar in dreptul scarilor.Adolescenta i-a dat bagajul soferului,care l-a pus in portbagaj.
-Michyo...ce faci?Intreaba satenul ridicand din spranceana.
-Plec.Aceasta masina ma va duce la aeroport,de unde voi lua avionul spre Hiroshima.
-Vrem sa te conducem.Spune Sanji privind-o adanc.
-Prefer sa nu.Niciodata nu mi-au placut depsartirile.Asa ca mai bine ne luam adio aici.Kiro,noi intodeauna ne-am inteles bine,inca din scoala primara cand ma trageai de par.Daisuke,nu am apucat sa vorbim foarte mult,insa te rog sa ai grija de el.Sanji,am uitat trecutul.In ciuda a ce s-a intamplat,esti un baiat bun.Kaitou,fi fericit si nu uita ca undeva,intr-un oras indepartat,o fata blonda te iubeste si se gandeste la tine.
Aceasta a lasat capul in jos,stergandu-si lacrimile cu incheietura bratului stang.I-a imbratisat pe baieti,privindu-l din nou in ochi pe saten.Era pentru ultima oara cand facea asta.Adolescenta s-a urcat in taxi,care a plecat din fata spitalului.Ramasi singuri,cei patru urmareau masina ce se pierdea in zare.Ochii negri ai lui Kay erau inlacrimati,in timp ce pe chip i-a aparut un zambet usor.
-"Ai grija de tine si niciodata sa nu uiti ca oricand vei avea nevoie de mine,voi fi langa tine.Fi fericita".Gandeste satenul oftand.
Ramasi singuri,cei patru baieti s-au privit unul pe celalalt.Kiro l-a luat pe Daisuke de mana,plecand in partea stanga,in timp ce ceilalti doi au ales partea dreapta.Dupa cateva minute,au ajuns in acel loc din cartier,unde s-au batut pentru prima oara.Amintiri le napadeau gandul si sufletul,facandu-i sa zambeasca.
-De ce iti va fi cel mai dor?Intreaba Sanji tinandu-si iubitul in brate.
-Imi va fi dor sa ma cert,sa ne dam intalnire la miezul noptii sa ne batem pentru suprematia in cartier.Tie?
-Da...imi va fi dor de cat de bine era.Insa sfarsitul a venit si e timpul ca aceasta poveste sa se termine.Insa suntem impreuna si asta e tot ce conteaza.
Sanji l-a apucat pe Kaitou de barbie,sarutandu-i buzele flamande sa fie dezmierdate.Dupa multe obstacole ce pareau de neinvins,dupa lacrimi si zambete,cei doi se puteau bucura in sfarsit.Pentru ca relatia lor e unica si se bazeaza o iubire nebuna.
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#67
I`m crying right now TT^TT That..That...That was so..SAAAD TT^TT De ceeeee??De ce de ce de ce de ce??? Damn it TT^TT I can`t belive..I just can`t ..se termina asa de repede..pai ce sa zic..am citit capitolul cu cea mai mare pofta de scene hawt si tu ma lasi numa cu un sarut?Eee...cei asta..oricum nu`i corect.Ma bucur pentru Michyo.Bine ca a scapat cu viata..and that damn Hano died.Cum oare a putut ea sa faca asa ceva,sa`l ierte?Adica eu nicodata n`as fi facut asta..Not Fair >___< Adio,Crazy Love :bye:
[Imagine: FES_Icon_by_ShardRenzi.jpg]

#68
nu-mi vine sa cred ca s-a terminat :cry: chiar daca nu am mai postat pana acum la ficul tau nu insemna ca nu l-am citit, insa atunci nu era membru pe forum si nu am putut sa comentez.
mi-a placut foarte mult ficul si a fost unul dintre preferatele mele...iar finalul a fost pe masura la fel de frumos ca si restul ficului. felicitari pentru acest fic superb si poate aveti inspiratia pentru altul caci eu promit sa ii fiu o cititoare devotata. cam atat am avut de zis si inca o data bravo pentru povestea asta de "dragoste nebuna" stea :bye:
[Imagine: 2rqzqjc.jpg]

* Just...Stay Bizarre *


[Imagine: 28qqdxz.jpg] ♥ [Imagine: 2wf645h.jpg] ♥ [Imagine: 51f0xu.jpg]

"Putina mea experienta de viata m-a invatat ca nimeni nu e stapan pe nimic, totul este o iluzie. [...] Cine a pierdut o data un lucru pe care il socotea garantat invata pana la urma ca nimic nu-i apartine." - "Unsprezece minute" - Paulo Coelho

[center][Imagine: jigapt.jpg][/center]

#69
Wa ....a fost un final grandios ! Mi-au dat lacrimile intr-adevar ! Ma bucur tare mult ca au ramas impreuna insa imi pare rau pentru Michyo . Este o fata bune , dar legatura dintre cei doi baieti nu putea fi rupta nici macar de ea . In orice caz , am urmarit fic-ul inca de la inceput si pot afirma ca este unul foarte reusit ! Chiar imi pare rau ca s-a terminat , dar a fost frumos cat a durat ! Abia astept o noua creatie , Lye !
[center][Imagine: sunsetsig.png][/center]

[center] My Anime List[/center]

#70
"In cabinetul lui Michyo era internata" - In cabinetul unde Michyo era internata
"fiin d deosebit de bucuros" - fiind deosebit de bucuros
"sa o se scurga pe obrazul stang" - sa i se scurga pe obrazul stang

Deci efetiv mi-au dat lacrimile cand am citit capitolul 20
Nu stiu de ce, insa nu imi prea place finalul...este...mult prea trist...De ce nu puteau ramane toti impreuna? 20 Michyo putea sa isi gaseasca alt iubit si sa ramana in oras alaturi de ei si sa ramana o foarte buna prietena cu Kaito 2
Si desi baietii au ramas toti impreuna...am impresia ca parca s-au despartit 2
Nu stiu...mi se pare prea trist finalul...
In orice caz se clasifica la ficurile mele preferate, stiu ca m-a captat inca de la primul capitol, mai tin minte foarte bine ca imediat ce am vazut poza cu Sanji, am luato razna 21 Inca o iau razna cand ma uit la poza cu el :X
So, succes la amandoua in orice ati mai scrie pupic



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [YAOI]Forbidden Love PandaKun 7 4.808 24-05-2014, 12:39 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  [Terminat] Don't wait for love, look for happiness ohaio_angel 72 27.246 07-02-2014, 11:10 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  [Terminat] I just wanna love you! MiraA 279 163.279 06-09-2012, 03:19 PM
Ultimul răspuns: Sushi
  [Terminat] Iubire inecata in heroina [ yaoi +18 ] Beatrix LaVey 94 51.384 17-12-2011, 02:06 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Iluzii - fum si oglinzi [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 81 45.074 17-12-2011, 01:39 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Totally Dominated [*YAOI*] Yaoi Queen 237 131.221 08-04-2011, 11:18 PM
Ultimul răspuns: βεκi
  [Terminat] Let Me Be... Your Guardian [*YAOI*] [+18] Yaoi Queen 111 68.833 08-01-2011, 03:54 AM
Ultimul răspuns: AyameXx
  [Terminat] The Way We Are [yaoi] Yaoi Queen 136 98.566 28-11-2010, 03:06 AM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  [Terminat] Love isn't simple [yaoi] myuu 102 57.775 03-08-2009, 09:56 PM
Ultimul răspuns: Hetalia
  [Terminat] Obsession [+16] [yaoi] Lye 185 124.731 18-06-2009, 06:55 PM
Ultimul răspuns: Amy8D


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)