Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Crazy Love [Shonen-ai / Yaoi]

#21
Asta da capitol.Smile Sanji, celebrul maniac al violentei si ...hm...nush... violentei atat de tandru. Mi s-a zbarlit pielea Kane-chanSmile Sincer.Smile Foarte fumos.Mai ales ultima parte. Bravo inca o data si astept continuarea.
Kisspupic
[Imagine: sig3a.jpg]



#22
[/i]ok... I know that i'm a perv ^_^''

O noapte de amor si violul

Dupa cum promise , Kaitou se indrepta incetisor spre locuinta rebelului , fiind totusi putin alarmat de ceea ce a spus Hano , dar de ce sa-i fie teama ? Doar era unu dintre cei mai mari batausi din cartier , chiar daca , tipul cel nou se parea ca ii va intrece pe toti . Intr-un scurt timp , baiatul a ajus in fata apartamenului lui Sanji . Intra direct si se aseaza pe canapea . Inainte sa apuce sa-i strige numele rebelului , acesta a aparut din camera , purtand numai o pereche ce blugi negrii .
-Stiam eu ca vei veni ! Spuse baiatul cu parul albastru , apropiindu-se de saten .
-Dar poate eu nu vroiam sa vin , nu ai de unde sa stii . Zise Kaitou cu zambetul pe buze
-Dar poate veneam in cautarea ta si dupa cum am zis , te faceam al meu oriunde te gaseam .
Sanji se aseza si el pe canapea , luandu-l pe saten de dupa gat , aducandu-l aproape de chipul sau pentru a-i putea prinde buzele moi si calde intr-un sarut senzual . La un moment dat , Sanji rupse sarutul si in timp ce zambea a spus :
-Stii , Chiar daca te dai tu batausul batausilor , saruti totusi ca cea mai sensibila persoana .
-Tu vorbesti ? "Sanji , Adeptul Violentei" , nu iti dai seama ca saruturile pe care mi le dai sunt tandre si senzuale ? Deci nu esti prea departe de mine , ai inteles ? Zise Kai ridicand din sparnceana .
Sanji isi trecuse limba peste buze dupa care zambi si il intinse pe baiat pe canapea , alungindu-si trupul peste al sau , sarutandu-l usor pe gat . L-a eliberat pe saten de tricul alb ce-i acoperea partea de sus a corpului .
A inceput sa ii sarute pieptul , trecandu-si apoi limba peste sfarcurile baiatului , facandu-l pe acesta sa scape unele mici gemete de placere , care reuseau sa il faca pe rebel sa zambeasca de fiecare data cand le auzea . A coborat incet spre abdomenul satenului , sarutand fiecare centimetru . Imediat , Sanji s-a ridicat de pe baiat , tragandu-l pe acesta de mana pana in camera , unde il aseaza usor pe pat , trecandu-si apoi mana peste abdomenul baiatului si desfacandu-i fermuarul blugilor , pentru ca apoi sa ii traga jos de pe el , aruncandu-i pe podea . Si-a strecurat mana in boxerii negri ai satenului , inlaturandu-i dintr-o singura miscare rapida , dupa care s-a urcat incet pe trupul baiatului , prinzandu-i buzele suave intr-un sarut pasional . S-a dat pentru un moment jos de pe el , pentru a se elibera de hainele in plus , apoi se aseaza din nou peste Kaitou , care il tinea pe rebel strans de brate , stiind sigur ce va urma . Sanji a pus mana pe obrazul satenului , care si-a lasat capul pe o parte , indemnandu-l pe rebel sa-l sarute , ceea ce s-a si intamplat . Corpul aproape relaxat a lui Kaitou tremura sub cel al lui Sanji , dar s-a incordat la maxim atunci cand l-a simtit pe rebel intrand adanc in el , facandu-l sa scape un scancet . Gemetele baiatului au inceput sa rasune in camera din ce in ce mai des , cand cel de deasupra sa a inceput sa isi miste usor soldurile . Rebelul parca sorbea cu lacomie toate scancetele baiatului , savurand fiecare secunda ce trecea si fiecare expresie de placere a satenului . Minutele , orele treceau in zbor , trupurile celor doi erau acoperite cu un start subtire de transpiratie , amandoi gafaiau , dar nici unu nu dadea semn cum ca ar vrea sa se opreasca . Dintr-o data , Kaitou il prinse pe Sanji de dupa gat , aducandu-l cu urechea aproape de buzele sale pentru a-i sopti printre gafaieli :
-Stii .... cred ... ca ti-am promis ceva ...
-Serios ? Ce ? intreaba rebelul curios .
-Asta ! Raspunse satenul , profitand de momentul de slabiciune a lui Sanji si schimband locurile intr-o clipita , lasandu-l pe baiat masca . De data aceasta , baiatul "cel rau" era sub saten , privindu-l uimit .
-Ce ma privesti asa ? Nu m-ai mai vazut "de jos" pana acum ? Intreaba Kaitou , incepand sa-i sarute usor pieptul baiatului care se afla sub el . Ajungand la sfarcul drept , acesta a prins cu dintii le el , provocand o mica durere , care s-a facut remarcata prin scancetul lui Sanji . Dar imediat dupa aceea , buzele si limba s-au intors pentru a-si cere scuze . Satenul s-a ridicat in capul oaselor , cu mainile pe pieptul rebelului vrand parca sa fie patruns din nou . Baiatul cu parul albastru , perceptand mesajul , si-a prins partenerul de talie , care s-a ridicat putin asezandu-si mana stanga aproape de zona intima a rebelui , dupa care s-a lasat incet in jos , scapand unele scancete , din cauza patrunderii . Dar nu a reusi sa se duca pana la capat , caci a simti o durere , care parca nu vroia sa il lase sa continuie . Sanji s-a ridicat si el in capul oaselor , tinandu-l pe baiat in brate , apasandu-l incet pe umar , obligandu-l pe saten sa isi continuie "drumul" . Kaitou , tinand ochii strans inchisi , scoase un scancet lipsit de vlaga , dupa care il imbratisa puternic pe rebel , dupa care a inceput sa se miste usor , strangand in pumni parul albastru al baiatului . Miscarile lui deveneau din ce in ce mai rapide si mai sigure . Corpurile celor doi ardeau . Pasiunea dintre cei doi se putea simti chiar si in aer .
-Sa ... Sanji ... Nu ...Nu pot sa ... Sa mai tin ... Nu ... Nu pot ... Incerca satenul sa spuna printre alte gafaieli si gemete .
-Kaitou ... Impreuna ! Zise Sanji , strangandu-si tare partenerul in brate , stiind ca va urma "momentul final". Dintr-o data , s-au facut auzite doua tipete unul dupa altul . Sanji a cazut extenuat cu spatele pe patul cald , fiind urmat de Kaitou , care a cazut pe pieptul rebelului sleit de puteri si gafaind . Desi obosit , Kai i-a sarutat pieptul baiatului , dupa care si-a ridicat corpul care i se parea extrem de greu , si-a imbracat blugii , dupa care a mers la canapeaua de langa intrare pentru a-si lua tricoul .
-Unde pleci ? Intreaba Sanji obosit .
-Acasa ... Cred ca pe la ora asta vor veni si parintii mei . Nu vreau sa nu ma vada acasa si fa se sperie , sa creada ca am patit ceva . Raspunse Kai zambind , dupa care a iesit pe usa . Pe drum nu se putea gandi la altceva decat la momentele petrecute cu cateva minute inainte . era aproape ora doi noaptea , iar pe strada nu mai trecea nimeni , numai cate un om beat si care o dama de companie , care mereu ii faceau ochi dulci baiatului . In fata sa , dintr-o data aparuse Hano . Satenul se sperie si a trasarit .
-Ce faci papusel ? Intreaba baiatul cu parul cenusiu tercandu-si limba peste buze .
-Ma duc acasa , asa ca hai pa ! Raspunse Kai incercand sa treaca de tipul din fata sa .
-Mai ti minte ce ti-am spus ?
-Ma doare fix in cot de ceea ce mi-ai zis , lasa-ma sa plec ! Se rasti satenul , indepartandu-l pe Hano din calea sa .
Dar dintr-o data fu prins de incheietura mainii , si tras intr-o infundatura , dintre doua blocuri .
-Vad ca Sanji a avut grija te tine , esti extenuat , papusel ! Zise Hano , izbindu-l pe saten de zid .
-Si ce propui ? Lasa-ma sa plec dracu' de aici daca vezi ca sunt extenuat . Se auzi din nou vocea ridicata a lui Kaitou .
Hano in trantise pe baiat pe asfaltul rece , asezandu-si genunchii de o parte si de alta a baiatului , care incerca in zadar sa scape . Nerabdator din fire , baiatul cu parul cenusiu l-a dezbracat repede pe saten , ocupandu-se apoi si de hainele sale . L-a patruns incet , oprindu-se la jumatatea drumului , savurand momentul in timp ce ii strangea fesele si ii saruta sfacurile . Cu o imensa satisfactie pe chip , acesa a intrat din nou in saten cu putere si violenta , prinzandu-i apoi buzele intr-un sarut brutal , incercand sa evite anumite tipece ce ar putea trezi suspiciuni locatarilor .
-Lasa-ma sa plec ... Te rog ! Venise vorbele baiatului extenuat .
Hano dezaproba din cap si a continuat violul asupra baiatului .
Tortura a tinut mai bine de o ora . Baiatul cu parul cenusiu si-a tras pantalonii pe el , se incheie la fermuar si se intoarce cu spatele catre satenul care statea incovoiat pe asfalt , plecand apoi fericit ca si-a satisfacut dorinta nebuna de a-l avea cu forta si pe Kaitou .
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]


#23
BAKARA NANO! Imi vine sa il strang de gat. Saracul de Kai-chan. Daca as aparea si eu in pov l-ar lua naiba Hano. Moh. Frumos capitol, mi-a placut ceea ce s-a intamplat intre Sanji si Kai-chan ( so romantic 9)Bravo kanee-chan si astept urmatorul capitol4
[Imagine: sig3a.jpg]



#24
Draguuut...(ce inteligent). Super capitol! Ca si celelalte! A fost bestial!(ca bestia de Hano). Saracul Kai2 (a meritat TOTUL). Capitolulu a fost cam pervers(cam???a fost superb de pervers!!!exact cum imi place71) Asteptam capitolul urmator(sa nu asteptam prea mult!). Ja ne

#25
Consolarea

Afara incepea sa se insereze,iar cerul senin din timpul zilei se umplea de nori furiosi.Intr-un loc ascuns din cartier,Kaitou incerca sa se ridice.Hano a fost atat de violent,incat lasase urme pe trupul satenului.In timp ce mergea tinandu-se de zidurile reci ale blocului,a privit instinctiv in sus.Vazduhul incepea s aplanga,tunetele rasunau in intreaga capitala iar fulgerele brazdau cerul.Lacrimile reci biciuiau chipul baiatului.Violul suferit in urma cu ceva timp il ranise mai tare decat crezuse.Se simtea murdar si neputincios.Blugii erau patati,in timp ce camasa rupta era udata de ploaie.Nu stia ce sa faca sau unde sa se duca.Intregul corp il durea.Pasii l-au purtat spre blocul unde locuia Sanji.Cu pasi usori,a urcat spre etajul unde locuia rebelul.Bataile lipsite de vlaga se auzeau in usa maro a apartamentului.Iar raspunsul nu a intarziat sa apara.
-Kaitou?Ce e cu tine in halu asta?
-Nu ma intreba nimic.Doar lasa-ma s aintru.
Sanji a aprobat din cap,dupa care si-a asezat iubitul pe canapea.Se vedea pe chipul acestuia ca patise ceva destul de grav
-Se pare ca nu esti singuru de care a profitat Hano.Spune Kai punandu-si mana pe fata.
Auzind acest lucru,rebelul s-a dat cativa pasi in spate.Stia de ce satenul arata atat de rau.Baiatul cu par cenusiu se bucurase de corpul sau.Pana unde putea sa mearga obsesia nebuneasca de a poseda totul in jurul lui?Brusc,Sanji l-a luat pe Kaitou in brate,strangandu-l la piept.
-Stai linistit.Acum sunt bine,cred.Spune acesta incercand din rasputeri sa zambeasca.
-Frumosule,nu intelegi.Trupul meu a trecut prin multe lucruri,asa ca am trecut cu bine peste aceea experienta.Dar tu...esti mai firav ca mine.
Kaitou s-a ridicat de pe canapea si lua capul rebelului intre palme,sarutandu-l tandru.Cu miscari usoare,Sanji il intinse pe suprafata moale,alungindu-si trupul deasupra lui.Buzele moi ale acestuia sarutau pectoralii satenului,coborand incet spre abdomen.La fiecare atingere mai violenta,Kai tresarea,strangand pumnul.Baiatul cu par albastru si-a patruns iubitul incet,incercand sa nu ii provoace durere.Gemetele infundate se auzeau in incapere pana in clipa in care buzele lui Sanji au acaparat gura satenului.Limbile lor se atingeau una pe alta,oferind senzatii uimitoare.Epuizati dupa cateva ore de placere,cei doi se odihneau,imbratisati.
Dis-de-dimineata,lumina Soarelui patrundea prin geam,cazand pe chipurile celor doi.Primul care s-a trezit a fost Sanji.Cu miscari lente,ii aranja parul ciufulit al satenului,sarutandu-i usor buzele.Cand limba acestuia a patruns in gura adormitului,Kai a deschis brusc ochii.
-Neata frumosule.Spune rebelul lingandu-si buzele.
-Puteai sa ma trezesti mai usor.Spune acesta cascand larg.
-Acum te vaiti?Azi trebuie sa ne unim gastile.
Kaitou nu prea a inteles mesajul iubitului sau,insa nu a comentat.Dupa ce s-a imbracat cu hainele date de Sanji,a inceput sa isi sune prietenii,dandu-le intalnire in centrul casrtierului.Acelasi lucru l-a facut si rebelul.Nu dupa mult timp,cei doi erau gata de plecare.Ajungand la locul intalnirii,baietii au observat ca gastile lor isi arunca priviri ucigatoare.Pe o piatra,statea Selena ce purta o fusta neagra si un maieu rosu.
In timp ce Kaitou discuta cu Kiro,baiatul cu par albastru s-a apropiat de fata pentru a vorbi cu ea.cum l-a vazut,blonda s-a ridicat speriata,lipindu-se de zid.
-Nu imi face rau.Spune aceasta strangand din ochi.
-Nu iti voi face nimic.Doar linisteste-te.
-Asa ai spus si data trecuta cand m-ai violat.Ai facut ce ai vrut cu trupul meu.Te bucurai cand ma vedeai ca plang.Cu cat iti spuneam sa te opresti,te impingeai mai tare in mine,ranindu-ma.imi muscai buzele pana simteai gustul sangelui.Eram virgina si nu vroiam sa fie asa prima oara.
-Stiu si imi pare rau.Am fost un prost.Spune Sanji lasand capul in jos.
-M-ai distrus.Sa te ierte cine poate.Eu nu o voi face.
Discutia celor doi a fost intrerupta de Kaitou,ce isi privea insistent iubita.Aceasta incerca din rasputeri sa isi ascunda privirea inlacrimata.Baietii au urcat pe capota unde masini,incercand sa calmeze gastile.
-Cu totii stim de autoritatea pe care Hano si-a asumat-o in cartier.Trebuie sa ne unim pentru a-l opri.
Membrii celor doua gasti isi ascultau liderii,dandu-le dreptate.Daca cei mai mari rivali s-au unit,ei de ce nu puteau sa o faca?Singura care nu spunea nimic era Michyo.Se temea sa fie in preajma lui Sanji.Ii era frica de faptul ca acesta i-ar putea face rau,din nou.
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#26
Extraordinar! Doamne ce talent, ce .... nu am cuvinteSmile Mi-ai luminat seara. ESTI CEA MAI TARE! Ce de tandritate din parte partea lu Sanji. Briliant. Nu mai am cuvinteSmile Asa ca o sa vezi ce te asteapta! Kisspupic si astept continuarea!
[Imagine: sig3a.jpg]



#27
Love_yuki_eiri selena, o chema pe prietena lui kaitou nu-mi amintesc asa dar in fine, nu am postat pe acest topic, am uitat....dar asta nu inseamna ca nu il citesc...adevarat am gasit topicul mai tarziu, dar l-am citit si pot spune ca este A OPTA MINUNE A LUMII !!! Felicitari love_yuki_eiri si kaname, intradevar chiar va pricepeti!!!
Astept continuarea si karma up pentru amandoua!!!

#28
Imi cer scuze in numele meu si al lui Kaname pentru ca ati asteptat asa mult timp.Continuarea sper ca va venii cat mai curand.(astazi,cel tarziu maine).Kissu si gomene inca o data.
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#29
Sryy for made you waiting >.<

O incercare esuata

Cele doua gasti au ajuns la un comun acord: sa il faca pe Hano sa-si regrete toate faptele. Desi nu aveau nici o idee despre ce s-a petrecut intre cei trei lideri, ambele gasti au acceptat. Daca mai aflau si ca Sanji si Kaitou au fost amandoi violati de Hano, atunci cu siguranta baiatul nu ar scapa cu viata din mainile prietenilor liderilor. baietii s-au hotarat sa nu le amestece pe fete in treaba asta, deci ele nu trebuiau sa afle.

* *

*
Orele treceau un zbor la casa lui Hano, el incercand din rasputeri sa nu se plictiseasca pe calculator. In scurt timp primise un mesaj pe telefon ... Se pare ca era de la Sanji. Baiatul citea mesajul cu voce tare fiind uimit cu fiecare silaba ce citea.
-"Vreau sa iti simt trupul tau fierbinte, limbajul corpului sa ne reprezinte. Ce zici? Tu vrei sex, eu vreau dragoste. Tu vrei violent, eu vreau pervers. Hai sa vorbim pe limba noastra, te astept la mine in 10 minute. Sanji."
Hano ridica dintr-o spranceana si incepe a fuge inspre usa.
"Ce are? Am sa ma distrez si eu putin si de data asta nu cred ca se va mai opune, din vreme ce el m-a chemat..." Gandi baiatul cu parul cenusiu zambind pervers. Nu s-ar fi gandit ca Sanji i s-ar putea daruit pe tava, dar pana la urma asta vroia cel mai mult: sa il aiba pe rebel numai pentru el. Fugea pe strazile intortochiate ale cartierului, vrand sa ajunga cat mai repede. A urcat scarile blocului in ritm alert, ajungand rapid la usa la care a inceput sa bata cu putere. Vazand ca raspunsul nu vine, acesta a apasat pe clanta, intrand in apartament. S-a asezat pe canapea asteptand persoana respectiva, care nu a intarziat sa apara. Sanji si-a facut aparitia din dormitor, purtand un halat alb. Zambea, dar zambea al naibii de ciudat, pentru ca nu ii statea in fire sa faca asa ceva. S-a apropiat de Hano, intinzand-ul pe canapea, alungindu-si corpul peste al sau.
"Cred ca mi se face rau" gandi rebelul abia abtinandu-se a-si exprima gandurile.
-Aha, deci ti-ai dat seama ca nu poti sta fara mine, nu, papusel? Intreba Hano sigur pe el
-Normal...abia am asteptat sa vi ! Raspunse Sanji incercand sa zambeasca.
Baiatul cu parul cenusiu ii desfacea halatul rebelului cu mana dreapta in timp ce mana stanga si-o plimba lacom pe corpul acestuia.
"La naiba, grabiti-va ... Nu il voi lasa pe tipu' asta sa ma ... " Inainte sa iti termine sirul gandurilor, in apartament au dau buzna cele doua gasti cu Kaitou in frunte. Daisuke impreuna cu Kyro l-au prins pe Hano de maini si de picioare in timp ce ceilalti il legau cu niste sfori. Sanji s-a dat repede jos de pe baiat, rasufland usurat.
-Daca nu veneati, va taiam capetele pe rand ... Credeam ca m-ati uitat. Eram pe cale sa vomit, dar nenorocitu' a avut noroc. E o onoare prea mare chiar si daca l-as scuipa intre ochi. Zise rebelul incrucisandu-si bratele
-Linisteste-te... Nu ti-a facut nimic, am venit la timp. Incerca satenul sa-l calmeze pe baiat, dupa care a scos un briceag din buzunar, l-a spins pe hano de par si i-a pus lama adcutita la gat.
-Asculta aici, vierme...Daca te mai pune sfantu' sa te artingi de vreunul dintre noi, iti jur ca eu iti voi taia gatul ! Spuse Kai nervos.
-Mai bine asculta-ma tu pe mine ... Nu ai sa-mi faci nimic, tu nu esti in stare sa omori o musca, apai un om, nu esti in stare de nimic! Replica Hano parand foarte sigur pe el. Cum el statea jos pe podea, rezemat de canapea, in momentul urmator a primit un genunchi in fata de la Sanji.
-Invata sa vorbesti si dupa aceea ni te adresesezi.
-Da, sigur, apara-ti iubitelul, om demn de mila ! Nu ai fi putut sa ma infrunti tu singur si ti-ai adus toata satra. Zise baiatul legat privind in ochii rebelului
-Iubitel ? Sanji, despre ce vorbeste zanatecul asta? Intreba Disuke curios, dar in soapta.
-E obsedat tipu'...Nu-l vezi ?Ar fi vrut ca acum sa fiu in pat cu el ! Raspunse baiatul cu parul albastru parand foarte nervos.
Dintr-o data, usa apartamentului se deschise brusc, pe ea aparand Kaori. Speriata s-a dus imediat langa fratele ei, incepand sa tipe la ceilalti baieti.
-Ce naiba ii faceti fratelui meu ?!
-Kaori, nu ai ce cauta aici, nu te baga in treburile noastre, pleaca ! Strigase Sanji aratand cu degetul spre usa.
-In nici un caz nu plec fara el, datii drumul ... Va rog ... Nu-i faceti rau ! Kaori incepuse sa planga, de mila fratelui ei, dar pe ceilalti nu ii induiosa. Kaito a ridicat-o de jos, tragand-o de mana, dar aceasta s-a tras si a cazut din nou langa Hano, care incepuse sa faca pe nevinovatul.
-Surioara ... Am venit aici, pentru ca m-a chemat prietenul tau, am vrut sa ne imprietenim, sa ne intelegem bine , dar toata chestia asta a fost un plan bine pus la punct. Au asteptat putin, dupa care au dat buzna in apartament, legandu-ma pe mine fedeles.
Desigur, micuta surioara credula a inceput sa planga si sa zbiere la ceilalti sa-i dea drumul sfantului ei frate. Desi Sanji ii explica anumite lucruri, pe care ea nu le sti, fata nu era atenta. Tipa in continuare, pana cand i-a adus pe baieti in culmea disperarii. Au renuntat pana al urma la ideea de a-i afce ceva lui Hano...Cel putin pentru aceasta zi. Au lasat-o pe Kaori sa-si dezlege si sa-si ia fratele, dupa care au plecat impreuna.
-Uhh... Frate...Si noi plecam acasa...O sa avem si alte ocazii. Spuse Kyro cascand larg. Ceilalti au aprobat si au iesitafara din apartament, unde au ramas numai doi: Sanji si Kaitou, care s-au trantit pe canapea, obositi .
-Vai, ce mai zi ! De abia astept sa ajung acasa ! Spuse Kai in timp ce incerca sa isi tina ochii deschisi.
-Hei ... De ce nu mai bine a-i ramane la mine ? Intreba Sanji zambind, prinzandu-l pe saten de dupa gat.
-Nu cred ca e o idee bun...
Baiatul nu isi terminase propozitia, buzele sale fiind acoperite cu cele ale rebelului, care l-a tras pe Kai mai aproape de corpul sau, pentru a-l putea starnge puternic in brate in timp ce saruturile sale deveneau din ce in ce mai pasionale
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]


#30
super 10 Mi-a placut ca i-ai facut sa vorbeask exact ca niste baietasi de cartier 21
ce noroc pe capu' lu' hano.noroc cu surioara care-l scoate din belele 24
astept ziua aia cand cei doi vor recunoaste ca sunt impreuna,si desigur continuarea pupic



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [YAOI]Forbidden Love PandaKun 7 4.839 24-05-2014, 12:39 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  [Terminat] Don't wait for love, look for happiness ohaio_angel 72 27.762 07-02-2014, 11:10 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  [Terminat] I just wanna love you! MiraA 279 165.006 06-09-2012, 03:19 PM
Ultimul răspuns: Sushi
  [Terminat] Iubire inecata in heroina [ yaoi +18 ] Beatrix LaVey 94 51.925 17-12-2011, 02:06 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Iluzii - fum si oglinzi [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 81 45.600 17-12-2011, 01:39 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Totally Dominated [*YAOI*] Yaoi Queen 237 132.407 08-04-2011, 11:18 PM
Ultimul răspuns: βεκi
  [Terminat] Let Me Be... Your Guardian [*YAOI*] [+18] Yaoi Queen 111 69.626 08-01-2011, 03:54 AM
Ultimul răspuns: AyameXx
  [Terminat] The Way We Are [yaoi] Yaoi Queen 136 99.501 28-11-2010, 03:06 AM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  [Terminat] Love isn't simple [yaoi] myuu 102 58.578 03-08-2009, 09:56 PM
Ultimul răspuns: Hetalia
  [Terminat] Obsession [+16] [yaoi] Lye 185 126.127 18-06-2009, 06:55 PM
Ultimul răspuns: Amy8D


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)