Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Stay by my side!(sakura&sasuke) by Naraku no hana si Lisistrata

#21
este incredibil imi place foarte mult capitolul, a fost asa...trist :|
it was fantastyc cause i cry :pls:
it was sweet.Poor sakura, is verry sad and poor sasuke, i thing is
in love with sakura 'cause is verry sad and i thing ren is a jerk.
I wanna kill him :die: 'cause is nasty.
I want sasuke and sakura be thogeter and.....
sakura's dady and momy is verry ...teeny... i thing :|

dady is verry verry teeny and momy like dady.
But is it situation and i want next chapter.
-

#22
Wow, voi ma puteti lasa cu adevarat fara cuvinte.Melodia acestui capitol imi place foarte mult!!!E de la H2O cred.Asa sa nu vorbesc despre ele acum despre capitol.
Acesta nu a avu greseli de tastare, a fost mai lung si plin de evenimente dar ar fi trebuit sa prezinti acea scena in care daddy lui Sakura ar fi certat-o sau ceva de genu, sau poate nu am inteles eu ceva, in fine.
Deci Anyoka fa-ti aparitia urmatorului capitol si sper sa fie lung.
Succes la scris!Bravo!!!Un fic minunat!
Bye si inca o data mai spun: Spor la scris!!!

#23
Ok... iata continuarea si nu ma bateti va rog:)) Stiam ca va asteptati la orice mai putin la un doctor... da in fine:))

Vis de noapte


In vis ii aparu un alt barbat mult mai lat in spate decat Ren si decat Sasuke la un loc. Ochii erau de un albastru ca marea si buzele groase de om lacom si dornic de aventura. Simtea in somn ca bratele lui o imbraca si-i simti unghiile ca i se infig in spate si buzele ca o sug toata, ca o ventuza.
Barba lui ii gadila fata iar genele-i lungi clipeau incontinuu. Simtea atunci ca o patrunde puternic si un tipat scurt o trezi din somn. Era uda toata de transpiratie si vazu ca era singura in camera.
Bau putina apa si simti ca buzele ii erau crapate si pline de sange. Se muscase singura in somn. Ii era frica sa se culce la loc dar dorea sa simta din nou ca e una cu barbatul puternic si calin din vis.
Adormi din nou si visul reveni, din punctul in care-l lasase, de parca se proiecta in mintea ei o pelicula lipita dupa rupere. Jocul de-a senzatiile reincepu si se facea ca-n incapere venise acum si Sasuke si Ren si.....si parca toti participau cu ceva la starea ei de beatitudine. Se incorda toata...unul ii sugea degetele altul o zgaria usor pe spate si altul ii baga limba-n gura.

Deodata se trezi brusc!
Domnul Haruno era langa patul ei si incepu sa tipe:
-Ce s-a intamplat? Ce-i cu tine la ora asta-n pat? Si ce-i cu patul asta ravasit si cu fata asta botita de parca ai plans toata noaptea.
-Nu stiu ce am.Cred ca am racit ca ma doare capul ingrozitor si nu cred ca pot pleca undeva.
-Am sa chem pe pustiul ala stagiar care-i tine locul medicului nostru, ca el e plecat in Caraibe. Te sun mai tarziu sa vad ce faci. Ai grija de tine.
Nu trecu multa vreme si dang-dong se auzi si in camera aparu stagiarul. Era leit barbatul din vis :
-Tu ?
-Cum adica ? Ce vrei sa spui ? Am venit sa vad ce ai, domnisoara !
-Tu erai azi noapte.Tu ma sarutai si-mi muscai buzele si –ti simt si acum unghiile si dintii in carnea mea !
-Cred ca delirezi domnisoara ! Si nu ai febra spuse el punandu-i mana pe frunte.
Ea se repezi la el si-l musca de buze. Un tipat scurt, usor contrariat si stagiarul se lasa dus de val.
Intr-o clipa erau goi, in pat, inlantuiti frenetic. Si incepu un dans ca intr-un ritual, sacadat si tulburat doar de gafaitul celor doi.
Dupa un timp au realizat, obositi si multumiti, ca au facut dragoste fara sa se cunoasca dar cu un acut sentiment ca mai traisera intr-o alta viata asta.
Facura baie impreuna de parca era un lucru absolut normal si jetul de apa parca le dadu puterea pierduta in freneticele imbratisari de mai devreme.
Privira o vreme fara un cuvant in tavan si apoi se imbracara tacticos fara sa scoata un cuvant de parca lucrurile astea le faceau in fiecare zi.

Cand tatal fetei intra pe usa gasi doi tineri, decent asezati la masa, cu o ceasca de cafea aburinda intre ei.

- Ce faci tinere ? Credeam ca esti un stagiar incepator si nu prea priceput dar vad ca ai facut minuni intr-un timp asa de scurt. Nu pot sa cred ! Ce i-ai facut ? I-ai dat un medicament minune ? Doctorul Harara de cate ori l-am chemat la printesa mea mofturoasa ii dadea ceva si multe ore dormea adanc dupa care misuna prin casa ca o somnambula. Felicitari Doc ! Cat iti datorez ?
-Nimic domnule am facut-o cu toata placerea ! Puteti sa ma chemati oricand pentru ca o pacienta asa cooperanta nu am mai intalnit. Cred ca meritul vindecarii miraculoase ii apartine pentru ca initiativa a fost a ei.
-E o minune baiete! E prima oara cand coopereaza si stii ce ma mira cel mai mult? ca nu spune nimic, se uita gales si parca toarce ca o pisica!
Rasera toti trei la glumita tatalui Sakurei si statura de vorba despre toate si nimic de parca se stiau de cand lumea.
Cand Doc pleca, Sakura l-a sarutat fara jena si tatalui ei nu i se paru nimic ciudat. Parca o vraja ii metamorfozase si parca traiau un vis care mai fusese visat o data.

[attachment=662] -> Acesta este misteriosul doctor... oricum, o sa aflati mai multe de la my frient care sper s-l descrie cat mai frumos...

Sper ca v-a placut!>:D<
:bye:
[Imagine: sigdn.jpg]

The old bastard left his ties and his suit
A brown box, mothballs and bowling shoes







#24
o...m...g! de ce nu ai descris mai mult din scena celor doi???
off chiar cand ma gandeam ca o sa visez vrumos lan oapte Lisistrata... :D
oky...i want to say somethings, 'cause this cap was so....in ceata.
Any way....nu prea am inteles cu stagiarul fiindca totul a trecut foarte repede si
puteai sa descrii mai mult si pe tipu ala si cum ramane cu ren si sauke?
sakura u perv girl :die:
perv perv really 'cause i don't know what say....
sakura i hate u :die: pervert girl... b**ch. :|

but...mie tot imi place. oh my godnnes cause this cap...ar fi foat perfect cap daca ati fi descris scena torida din vis si din realitare.
My question: de unde il cunostea sakura pe tip? :| ceata...m-ati bagat in ceata total.
werever astept end bai ;))
>:D< hai ca vreau next...sys is your torn.
-

#25
Nu am mai trecut de mult pe aici,dar sa stii ca ador ficul tau si raman fanul tau,desi nu am mai lasat comentarii am citit toate capitolele si imi place din ce in ce mai mult.Scrii foarte frumos,ai un stil aparte.Povestea este originala si apreciez foarte mult acest lucru.Capitolele sunt mai lungi si din ce in ce mai interesante.Descrierea ai inbunatatit-o si si este din ce in ce mai frumoasa,iar dialogul foarte bun.De abia astept sa continui.O urasc pe Sakura pentru ce a facut,are dreptate Akasuna Lynn sakura este b**ch,sper ca situatia se va rezolva si ca ren va prmi o lectie pentru ce a vrut sa-i faca Sakurei nu Sasuke.Mult succes in continuare si astept continuarea.
[Imagine: 19751918_ARZDZEIZG-1.jpg?t=1303932362]
[Imagine: 5905958325a7056013714l-1.jpg?t=1303932519]

Abisul umbrelor Chiar nimeni nu mai este interesat de ficul meu? Sa stiu daca sa-l mai continui sau nu.






#26
Acest capitol nu prea are legatura cu Sasuke si Sakura...e vorba de Gaara si Karina...:D Fooor fans Gaara :X :X :X

Gaara se indragosteste

Dupa ce pleca misteriosul doctor Sakura pleaca in camera ei.
Pe stazile pustii din Tokyo o fata cuparul lung pana la solduri merge agale pe asfalt,cu lacrimi in ochi si din neatentie da peste cineva,acesta ridica capu' si il vazu pe Gaara,cu acelasi par rosu ca focul,ochii verzi si foarte reci si cu acel tatuaj facut cu rosu insemanand "dragoste".
-Um...m...scu...scuze!spuse acesta stergandu-si lacrimile.
-De ce plangi?spuse Gaara cu multa raceala in glas dar si cu multa curiozitate
-Nu...nu pot zice!spuse Karina foarte incet
-Karina,spune odata ce te framanta!spuse Gaara aproape tipand,dearece se eneveaza daca nu face lumea cum vrea el.
-Da ce te intereseaza pe tine...Nici nu ii mai zise nimic ca ii dadu o palma peste fata.
Acesta incepu sa zambeasca pervers si o luat de umeri si o tranti cu forta de zidul din spate si o saruta cu brutalitate.Gaara incepu sa se joace cu limba ei ,iar limba acestuia ii explora fiecare coltisor al gurii ei.Karina inceraca din rasputeri sa il impinga dar nu avea forta necesara ca sa il indeparteze dearece era prea puternic,acesta rupse sarutul si o intreba pe Karina:
-Acum imi zici?
-B...b....bine,cand eram mica eram in tabara cu colegii si intre timp in casa parinteasca a avut loc un incendiu si parintii mei au murit carbonizati!spuse acesta cu multe lacrimi in ochi
Gaara amuti cand auzise acest lucru,se gandea ca nici el nu are parinti,dupa ce isi reveni isi zise"De cand si pana cand am devenit eu melancolic?".
-Gaara...te rog sa nu mai spui la nimeni!zise fata tremurand din toate inchieturile.
-Bine..dar ce tremuri asa,zici ca te-ar fi speriat un schelete,sunt chiar asa urat?!spuse acesta zambind
-Nu,chiar esti dragut!spuse Karina cu un zambet sters
Roscatul incepu sa se gandeasca cum de l-a adus o fata in starea asta,nimeni in viata lui nu l-a facut sa zambeasca..."Cine este fata asta?"se intreba Gaara.Acesta o lua pe fata de barbie uitandu-se fix in ochii ei mari si caprui,ochii acesteia il inebuneau pe Gaara si brusc incepu sa o sarute pe gat tandru si cu pasiune.Fata nu se impotrivi dar se facu' rosie ca racul.Roscatul isi baga usor mana sub bluza fetei si isi baga limba in gura ei,acesta incepu' sa inspecteze fiecare coltisor al gurii,fata se simtea ca in al 9-lea cer dar deodata isi aminti un lucru neplacut ce ii zdruncina sentimentele.
-Lasa-ma,te rog,nu imi fa rau!spuse Karina plangand
-Dar nu vreau sa iti fac nici un rau,sa stii ca nici eu nu am parinti!spuse Gaara cu tristete in voce
-Dar ce s-a intamplat?spuse Karina cu o mare curiozitate in glas
-Cand mama mea adevarata m-a nascut a murit,iar tatal meu la o luna a murit cand avem 4 luni si am ramas cu unchiul si matusa mea,dar acestia ma bateau tot timpul asa ca la 16 ani am aflat ca am o avere lasa-ta de la parinti si m-am mutat singur!spuse Gaara cu racela
-Imi pare rau...spuse karina dar imediat a fost intrerupta de Gaara
-N-ai de ce sa-ti para rau ca nu tu mi-ai dorit o astfel de soarta,dar tie de ce tie frica cand ma apropii de tine?!
-Um..mm..um..m..nu pot spune!spuse Karina plangand
-Bine!spuse Gaara,parca era schimbat, pana acum nu se lasa pana nu afla ce vroia
Roscatu' era mirat cu de o fata insimifianta in acea scoala a ajuns sa ii atraga atentia,adica i-a spus si cel mai mare secret al lui,poate prin inocenta si frumusetea sa il atrage.Deodata o intreba pe bruneta ceva ce nu ar fi intrebat-o pe Ino sau altcineva din scoala:
-Nu ai vrea sa fii prietena mea?spuse baiatul foarte mirat de ce a grait
-Bine dar de ce?intreba Karina
-Pentru ca imi placi...spuse Gaara
Acesta numai sta pe ganduri,o lua de barbie si o saruta .Baiatul umla cu limba sa prin toata gura fetei,iar acesta nu se impotrivi chiar ii raspunse la sarut.Acestia se doareau cu ardoare.

gomen gomen
stiu ca e foarte mult dialog si descriereioc dar ca sa compenseze va dau o mel:
Skillet-Falling Inside The Black

http://www.youtube.com/watch?v=--j402Bmvxs

Acesta melodie este mai mult dedicata lui Gaara care este intr-un intuneric si este singur si o roaga pe Karina sa nu-l lase singur :D

#27
ahh sunt prima:X:X...
mi-a placut capitolul asta:X:X...mai ales ca este vorba de Gaara:X:X
am vazut cateva mici greseli cum ar fi: dearece-deoarece
eneveaza-enerveaza...oricum cine nu face greseli?
in rest nu am mai vazut nimic...:Xcu toate ca nu prea l-as vedea pe Gaara sa zica ca l-au batut aia si el nu le-a facut nimic:))...dar ce mai conteaza mi-a placut:X..
astept next chap:x ja ne
I'm not insulting you. I'm describing you.

#28
deci...pot sa spun ca..

e FOARTE TARE FRATE! contin asta...deci...
marfa...doar k...descrierea a cam scaparat printre abisuri goale ale spatiilor albe dintre cuvinte[waaw...kiar imi place expresia asta]
super oricum :D
gambateee!!!:*:*
2 squirrels: one english, one romanian. Each squirrel in her tree . E. squirrel was fucking a nut. R. squirrel ask: - Are you fucking crazy? E. squirrel answer: - No, I`m fucking nuts .

#29
mi-a placut si acest capitol desi ai avut niste greseli de scriere.melodia am ascultat-o si pot sa zic ca e super.continua cat mai repede.si daca ai dat si dai teze te inteleg fiindca si eu am dat la romana si urmeaza la mate.astept nextul si nu te presez sa-l scrii foarte repede.aaa si vreau sa zic ca sunt o fana a acestui fik.
[Imagine: 7nION.jpg?1]



#30
Multumim de commenturi... dar dupa o lunga absenta am venit si eu cu... continuarea:))


Un invitat special
[Imagine: sigdn.jpg]

The old bastard left his ties and his suit
A brown box, mothballs and bowling shoes









Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  sakura and sasuke(zambete ce palesc) sharma_sakura 4 3.449 03-09-2011, 02:47 PM
Ultimul răspuns: sharma_sakura
  Let me be by your side [+16 / +18] Pixxie.' 2 2.967 02-10-2010, 02:32 PM
Ultimul răspuns: Otrava
  sasuke si sakura(trandafiri isi croiesc drumul dragostei) sakura_haruno75 1 2.788 29-05-2010, 04:07 PM
Ultimul răspuns: Aly
  O iubire de neuitat..Sasuke and Sakura iubire de neuitat sasu saku 5 5.878 09-05-2010, 08:22 PM
Ultimul răspuns: Denny
  O iubire de neuitat..Sasuke and Sakura iubire de neuitat sasu saku 8 8.287 09-05-2010, 08:20 PM
Ultimul răspuns: Denny
  TE indragostesti cand te astepti mai putin(love story with sakura si sasuke) ralu_th7 8 7.130 16-12-2009, 03:09 AM
Ultimul răspuns: Bad Blood.
  My Storry About Sasuke&Sakura sakura_alexutza 19 14.711 18-07-2009, 07:08 PM
Ultimul răspuns: Axxa.No.Way
  Sasuke ,Sakura – ce inseamna iubirea (+16) Extreme Colors 20 14.584 13-07-2009, 08:59 PM
Ultimul răspuns: Axxa.No.Way
  Sakura&Sasuke Yuki4ever 15 11.510 11-07-2009, 03:21 PM
Ultimul răspuns: D@n@
  Cand intre Demon si Inger se naste iubirea (Sasuke & Sakura) Ely-chin 48 51.583 22-06-2009, 05:11 PM
Ultimul răspuns: Yumina


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)