Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Some GFX made by me

#21
Merci de comentariu Alysu. Poate ca am cam exagerat cu textul dar mi-ar fi fost de folos daca mi-ai fi spus unde sa pun textul?
O noua lucrare.

[Imagine: ckpng.png]
[Imagine: 8x3VTT8.png]
© Hachiyuki - deviantArt

#22
Hopa, nu am mai trecut pe aici de ceva timp. *blush* Sorry!

Well, cum am mai spus, ai un stil placut si diferit de altii, iar prin diferenta eu vad frumusete. Rareori vad la avatare text sau multe efcte si multi spun ca avatarele trebuie sa fie mult mai simple, insa mie imi place cum le faci tu. Si eu eram impotriva textului la avatar, indiferent cat de mic sau mare era, insa de cand ti-am vazut tie seturile, mi-am schimbat parerea. Combini bine culorile si folosesti brushuri cu gust, dand o nuanta atat de frumoasa lucrarilor tale.
Ultima semnatura imi pare putin cam stearsa, probabil din cauza rosului folosit in exces, insa textul, renderul si bordelul sunt placute ochiului ^^

Sa continui tot asa si ar fi bine sa ma anunti la profil cand vii cu ceva nou, nu prea imi place sa nu treaca nimeni pe aici si tu sa tot pui lucrari ( stiu din propria experienta -_- )

#23
O chestie noua.

[Imagine: cl2x.png] [Imagine: 15203000.png]
[Imagine: 8x3VTT8.png]
© Hachiyuki - deviantArt

#24
Urmatoare chestie e janica. Zici ca m-a obligat cineva sa o fac. Oricum, sper sa comentati.

Click aici ca sa vedeti dezastru`
[Imagine: 8x3VTT8.png]
© Hachiyuki - deviantArt

#25
Eu unul nu pot sa zic ca e dezastru. Acel pattern care acopera toata lucrarea, strica. In rest, e acceptabil.
[center][Imagine: afternoon.png]
A Little Piece Of Heaven[/center]

#26
Am venit cu o alta chestie. Nu a iesit aisa cum vroia eu.

Click si incepe magia.
[Imagine: 8x3VTT8.png]
© Hachiyuki - deviantArt

#27
[Imagine: cp1.png] [Imagine: cp2.png]

[Imagine: cp3.png] [Imagine: cp4.png]

[Imagine: anolimitsign.png] [Imagine: a-nolomitava.png]
[Imagine: 8x3VTT8.png]
© Hachiyuki - deviantArt

#28
Nu e nevoie sa comentati, doar adimirati. Ca va doare tastaura.

[Imagine: cq1m.png]

[Imagine: 84542956.png]
[Imagine: 8x3VTT8.png]
© Hachiyuki - deviantArt




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)