Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Some GFX made by me
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3
Deci, nu fac de mult GFX-uri deci majoritatea sunt cam simple si chiar stubide.

[Imagine: oliviasing.jpg]

V1
[Imagine: ptmadalinasemnaturavari.png]

V2
[Imagine: ptmadalinasemnaturavari.png]

[Imagine: avtuldoracopy.png]

[Imagine: comandauldoracopy.png]

[Imagine: 85935xcitefunbritneyspe.jpg]

[Imagine: ulquihime.png]

[Imagine: sfa2mikiblog.png]

Si ceva avatare ^^

[Imagine: oliviaavatar.jpg] [Imagine: 2203x6.jpg] [Imagine: ptmadalinaavatarvariant.png][Imagine: avatarlubh.jpg] [Imagine: ulquihimeav.png] [Imagine: 12-16.png]
Prima este cute, doar ca acel scris acolo nu prea sta bine.
A doua este si ea cute, dar poti si mai bine <3
A treia este la fel ca a doua xD
A patra e....cam simpla si n'ai scos destul in evidenta personajul, ceea ce conteaza foarte mult intr'o semnatura. [ gfx in general ]
A cincea imi place. E cute, nu ai ''' umplut '' fata persoanajului cu brushuri si alte chestii.
A sasea cam prea simpla..
A saptea...pot sa spun ca'i cea mai reusita? 5
A opta e cute... <3
Avatarele sunt ok, le'ai incadrat bine ^^.

Ti'as sugera sa folosesti ceva texturi, si mai multe efecte, sigur vor iesi super dragute.
Nu te da batuta <33
Heh, multumesc, am venit cu incca cateva seturi. Mi-am mai dezvoltat stilul de lucrur dar nu e chiar cine stie ce. Avatare am facut douar unu' ca nu sunt tare priceputa si sunt cam enervante dupa parerea mea.

[Imagine: crazybunnyav.png]
[Imagine: crazybunny.png]

[Imagine: crazyforyou.png]

[Imagine: lighthasbeentowork.jpg]

[Imagine: witchsing.png]

[Imagine: mikue.png]

[Imagine: chessy.png]
Se vede ca ti-ai schimbat stilul si ai mai evoluat^^
Cel mai mult imi plac ultimele doua,cea cu crazy bunny e foarte tare21
Eu as face avataruri toata ziua..in timp o sa iti placa..sau nu? adevarul e ca e cam greu sa te chinui in imaginea aceea micuta sa faci ceva >.<
Hugs si mai astept creatii
Din cauza faptului ca nu prea am timp am adus doar un nou set. Cand voi avea tim am sa fac mai multe.

[Imagine: catavatar.png]

[Imagine: catyw.png]
Am zis sa trec pe aici, doar fiindca ai zis acest lucru
Citat:Din cauza faptului ca nu prea am timp am adus doar un nou set. Cand voi avea tim am sa fac mai multe.

Din partea mea, vin-o cu zeci de mii de lucrari sau cu una, nu ma intereseaza, dar mai bine una si buna, decat zeci de mii si toate la fel.

Referitor la ultima lucrare, nu imi place. Prea intunecata in unele parti, si altele luminata, nu merge. Textul, e enorm, dar parca merge, insa e enorm, in special pe avatar. [acolo putea sa dispara] Personajul e ascuns acolo, si nu are farmec.

Nu stiu ce program folosesti, dar incearca sa faci lucrarile mai bune, si sa nu uit - si marimile lucrarilor, fiindca mai un pic si avatarul ajunge ca semnatura. ^^" Parerea mea, e ca nu ai avansat deloc 22 fiindca mai mult imi plac celelalte lucrari [o parte din ele], insa asta zici ca ai facut-o pentru prima oara.

Incearca sa stai mai mult timp la o lucrare, si invata mai multe "chestii" de prin tutoriale.
Acestea sunt mai vechi, le-am gasit intr-un dosar mai vechi...

[Imagine: misoranaomi.png]

[Imagine: springroad1024.jpg]
Nu prea stiu cum sa comentez, dar sper ca-mi iese.
Prima: Ti-a iesit destul de bine, dar singurul lucru care nu-mi place este este faptul ca nu ai conturat inima de pe fundal. Sa spunem ca ti-a iesit chiar bine, foarte frumos.
A doua: Imi place mult mai mult, noantele de culoare care se imbina sunt uimitoare, buna alefere si a imagini de fundal. Imi place foarte mult aceasta. Iar sageata a dat un plus de stralucire.
O, merci din nou toata lumea. Sper ca acum sa mearga mai bine treaba pentru ca eu cred ca am mai evoluat putin.
Am facut aceasta chestie cu o saptamana in urma dar mi-a fost lene sa postez.
[Imagine: 347v4tc.jpg]

[Imagine: jzwu86.jpg]

[Imagine: ek58cy.jpg]
avand in vedere ca esti incepatoare vad ca te descurci bine,vei evolua foarte bine daca vei lucra in photoshop foarte des
vad ca iti place sa te joci in ps,incearca sa te "joci" mai mult in photoshop,joaca-te cu brush-urile,si cu efectele photoshop-ului,adauga texturi,c4d-uri,si ..pana mea,iar folosesc cuvantul ala,joaca-te cu ele 21
cat despre ultimul set,se vede o evolutie intre ce ai facut prima data,si ce ai facut acum,insa umbrele si luminile alea sunt puse aiurea pe render
textul mi se pare aiurea,nu stiu de ce 106...hmm.trebuia pus altundeva
cam atat am avut de spus
buh-bye :]
Pagini: 1 2 3