Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Sirenland

#11
Citat:daca tu crezi asta , trimitene mesaj privat , nu strica subiectul ! ( intrebare : de ce toti ma descurajeaza de cand am venit pe site ??????????????????? )
Era doar un sfat nene. + wtf au postat o groaza. Nu ma pun sa va trimit la toti PM sa va anunt.
Citeste regulile e destul de clar.
-

#12
aham ........... le-am citit de 3 ori inainte sa ma apuc de RPG .
Va rog, nu-i lasati sa moara!



[Imagine: cuZv.gif]
[Imagine: 3MiK.gif]
[Imagine: BvWd.gif]
[Imagine: QrLB.gif]
[Imagine: v1oJ.gif]

#13
Gata fetelor ca zup nu este facut pt. cearta si pt. distractie. Apropo Lynn si eu am citit regulamentul si nu am auzit de OOC, ce inseamna?

Mira: Ma uit degajata pe geam deoarece nu vreau sa-i vad pe toti cum se uita la mine parca incercand sa afle o parte din mine. Clopotelul asurzitor de pe peretele de afara incepe sa sune anuntand terminarea acestei ore si venirea pauzei. Mai bine nu venea niciodata pauza, in acest timp toti copiii o sa ma intrebe de unde vin si alte tampenii.
-Buna. Ma bucur sa te cunosc.
Aud in spatele meu vocea unei fete care incearca sa deschida o comunicare cu mine dar nu prea cred ca este posibil, nu vreau sa am prieteni.
-Numele meu este..incearca ea sa-mi spuna numele ei dar ii spun pe un ton tare sa plece si sa-si faca alti prieteni ca eu nu imi pierd timpul cu toti prostii.
Imi pare rau ca m-am purtat asa dar nu vreau sa pateasca ce au patin si altii.

#14
Icy: Mira imi zice sa plec si sa imi fac alti prieteni . Ma duc dupa ea si ma bag din nou in seama cu ea , luand-o de mana fara a-i mai da drumul . Nu creau sa risc sa plece iar .
- Buna . Numele meu este Icy Amyra Jadesparkle . Sunt printesa Oceanului Arctic . Nu-ti face griji , nu voi rade de tine pentru ca ai pierdut tronul Oceanului Atlantic , spun eu pe un ton linistitor .
Va rog, nu-i lasati sa moara!



[Imagine: cuZv.gif]
[Imagine: 3MiK.gif]
[Imagine: BvWd.gif]
[Imagine: QrLB.gif]
[Imagine: v1oJ.gif]

#15
@Andreea, OOC=out of character si in OOC de obicei se anunta userul care va posta dupa tine.

#16
Ok am inteles si scuze ca am incalcat vr-o regula.

Elvira:Eu si cu Ycy mergem sa ne imprietenim cu fata cea bou,dar aceeasta o respinge,dar ea nu se da batuta.Vorbeste cu ea si incearca sa se imprieteneasca cu ea,dar o respinge si de data aceasta.
-Pana aici,noi am vrut sa fim,daor prietene cu tine,daca nu vrei asta e,dar noi nu ne vom da batute pana nu vei fi prietena cu noi in plus nu vrem decat sa fim prietene cu tine si nu ne pasa ca ai pirdut tronul Oceanului tau in plus tu te-ai nascut printesa si asta esti cu adevarat.stirg eu suparata la ea.

OOC:Cine vrea.
Viata nu e mereu ceea ce ne dorim.
[Imagine: 686175405_303846.gif?4]

#17
Mira: Ma uit la Elvira si imi vine sa o bat de suparare, s-o injur si orice altceva. Fetele astea nu si-au dat pana acum seama ca le este mai bine sa stea departe de mine? Si in al doilea rand ce urla Elvira la mine, sunt langa era nu pe alt ocean. Suparata cum sunt am inceput sa stig la Elvira atat de tare incat toata lumea din jur m-a auzit.
-Tu esti chioara? Nu m-ai vazut ca sunt aici? Daca ai nevoie de ochielari iti aduc eu cu mare placere. Si pentru a o mia oara nu vreau sa va vad. Voi nu aveti viata? Si in al doilea rand, daca mai spui o data ceva de familia mea iti rup parul din cap.
Plec de langa ele cu o fata puternica si furioasa, dar in atancul meu sunt trista ca m-am purtat asa ar nu avem ce sa facem, nu am de ales.

OOc: Ycy

#18
Icy ( asa se scrie ) : Observ lacrimi in ochii Mirei dupa ce pleaca refuzandu-ne prietenia .
- Nu-mi pasa ce va zice , spun eu . Se vede in ochii ei ca are nevoie mai mult ca niciodata de prieteni . Urmatoarea ora e in laboratorul de chimie . Hai sa avem grija sa ne asezam langa ea .

OOc : care va vrea
Va rog, nu-i lasati sa moara!



[Imagine: cuZv.gif]
[Imagine: 3MiK.gif]
[Imagine: BvWd.gif]
[Imagine: QrLB.gif]
[Imagine: v1oJ.gif]

#19
Elvira:Aprob din cap insemn ca sunt deacord.Atunci cand am tipat la ea ma durut mult.mergem spre laboratorul de chimie,iar noi ne-ama sezat aproape de ea.


ooc:cine vrea
Viata nu e mereu ceea ce ne dorim.
[Imagine: 686175405_303846.gif?4]

#20
Icy : Uite-ne in laboratorul de chimie . Am avut noroc , fata s-a asezat in primul rand , unde erau 3 locuri . Noi ne-am asezat langa ea inainte sa o faca altcineva .

OOc : oricine
Va rog, nu-i lasati sa moara!



[Imagine: cuZv.gif]
[Imagine: 3MiK.gif]
[Imagine: BvWd.gif]
[Imagine: QrLB.gif]
[Imagine: v1oJ.gif]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Sirenland inscrieri Michiyo道代 5 5.424 07-07-2011, 11:03 AM
Ultimul răspuns: Kimera


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)