Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Sirenland

Shizuku:
-Consiliul , deoarece cred ca vor incalca clar o regula. Deci , tu ce zici?
OOC: Miranda
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^

Mira:

- Daaaaaa. Dupa mult timp ma simt si eu bine. Dar trebuie sa ne grabim, nu putem sa pierdem timpul. Ce regula crezi ca o sa incalce ?

Occc: Shizuku

Shizuku:
-Era o regula cum ca nu ai voie sa folosesti puterea nucleului daca nu esti din familia regala. Ei bine consiliul cat este el de consiliu nu are dreptul la putere , dar sirenii din el o vor. Cu siguranta vor accepta sa ia regatul pentru a folosi nucleul , iar noi o sa-i urmarim ca sa pot sa le pun in fata greseala cat despre putere sa nu-ti faci griji deoarece nucleul va simti ca este un siren obisnuit si nu-si va ceda puterea.
OOC: MIranda
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^

Mira:
Cat se poate de simplu... Dar cum sa facem acel document ? Pe cine sa ne mai bazam ca sa cerem informatii ? Ce mai fac prietenele mele de la scoala ? Cum o fi in tara mea ? Ce o sa se intample acum ?

OCC: Kitsune

Shizuku:
-In primul rand sa ne intoarcem la consiliu si sa spun ca predau regatul meu lor pana implinesc 16 ani , iar mai apoi i urmarim. Dupa ce ala e prins sigur o sa incalce regula asa ca imi iau regatul. Ce zici? E bine?
OOC: Miranda
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^

Mira:

Dau din cap afirmativ, dar am o presimtire rea in legatura cu asta, iara cum stiu de ce nu-mi place urmarirea lor.

- Cum o sa dovedim oamenilor ca ei chiar au incalcat regula ? Noi nu avem putere, insa ei au , sunt consiliul, trebuie... nu stiu

OCC: Shizuku

Shizuku:
-Ce zici de o poza? Oamenii au inventat ceva numit aparat de fotografiat nu?
OOC: MIranda
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^

Mira:
Incep sa rad.
- Dar oamenii au inventat si fotoshop.... O sa spuna ca am trucat pozele. Asa nu merge... Stiu... Mergem in alta tara si il rugam pe rege sa-l surpinda, sau chemam mai multi oameni. Ce zici de ideea asta ?

OCC: Shizuku

Shizuku:
-O idee fenomenala! Sa mergem sa luam cativa oameni de prin imprejurimi deoarece eu las scrisoarea de predare a regatului chiar acum.
OOC: MIranda
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^

Mira:
Sunt mandra de mine... ideile noastre sunt buna, chiar daca suntem niste fete ne descurcam destul de bine. Acum, cum o sa pot convinge niste oameni sa ne urmeze ? Nici nu le pot spune cine sunt, m-as da de gol cu planul deghizarii. O sa gasesc oameni saraci, care sa fie impotriva taranilor si sa ne ajute... trebuie sa-i gasesc cumva.

OCC: Shizuku



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Sirenland inscrieri Michiyo道代 5 5.424 07-07-2011, 11:03 AM
Ultimul răspuns: Kimera


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)