Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Sasusaku o iubire intre un demon si un inger

#11
uite si eu snt noua pe aici...si mi-a sarit in priviri ficul tau.....cu toate ca ai greseli de tastare si de exprimare.....e un fic frumos.......si e destul de bun pt un incepator....daca vrei sfatul meu.......NU TE LASA,SCRIE MAI DEPARTE.......:*:X

#12
Nu te lasa ! Doar pentru ca ai primit niste critici! Toata lumea incearca sa te ajute, nu sa fie rautaciosi. Si primul meu fic, arata tot ceva in genul asta. Numai cu repetitie , cu mare atentie si daca asculti sfaturile celorlalti o sa reusesti.
Iti dau si un sfat, ca sa eviti greselile , scrie mai intai in Word si reciteste de cateva ori ca sa corectezi si apoi copy, paste si gata , e mult mai simplu.
Eu m-as fi bucurat daca as fi primit atatea comentari , chiar daca sunt critice, inseamna ca lumea e interesata de fic-ul meu ..ma rog ..:-<
:dead:
Oricum ,sper sa nu te lasi !
Peace ! :victorie:

[Kita was here :X]
[Imagine: amesiggie.jpg]

The bitterest feudes are always labours of love

[Imagine: itachisig2al4.png]

#13
off ioana~x(intelege ca noi vrem sa te ajutam nu ti-am spus ceva de genu"Lasate de scris,ca nu stii sa faci nimic..etc..etc..bla...bla":-L...vrem sa iti aratam cum sa evoluez..si nu te preocupa ca nu vei avea timp de scris[-x..nici eu nu am prea mult>.<..sunt ocupata pana peste cap cu aceste teze si na nai ce ii face daca sunt in clasa 8..e greu:99:..dar asta e alta poveste...sa revenim la ce spuneam..aa..da....daca te mai criticam asta ar trebuii sa te determine sa ai ambitie si incredere in tine,ce te va face sa creez un fic minunat..nici eu nu sunt experta:ask:..dar incer sa tin cont de critici si asa incetu cu incetu incep sa progresez:bv:...deci nu te lasa de scris..ar fii o pierdere pentru ca inca cineva se lasa de scris din cauza a nistor critici:??...daca vrei poti sa rogi pe cineva sa te ajute..deja mai rugat pe mine si ti-am spus ca accept deci as putea sa te ajut cu mare placere:yes:..numai trebuie sa imi spui si putem sa luam ficul de la capat si dupa o sa vezi tu ca vei face un proges mare...nu ca te-as ajuta eu dar cum ti-am mai spus incetu cu incetu progresezi..fiecare din nou a primit crititi..nimeni nu sa nascut invatat..deci nu te lasa de scris ca e mare pierdere ti-am mai spus..asa ca sper sa revii cu cap 2..bye:bye:...(si daca nu vii cu cap urmator te omor pentru ca deja ma dor degetele de cat am scris:grr:).
I love colour blue ! :love:

#14
topic inchis la cererea autoarei
pentru redeschidere pm liet aikad stormcrow or me

~thread closed~



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ramane intre noi doi ? Natsuru 14 8.920 13-08-2013, 11:15 AM
Ultimul răspuns: hiimera
  Demon si inger DanteObs3ssion 1 2.156 30-06-2013, 03:52 PM
Ultimul răspuns: CyBeR
  [Yaoi] Inger cazut.. Rissu. 2 2.278 19-08-2012, 12:39 PM
Ultimul răspuns: Peppers
  [Naruto] Intre vant si umbre... hero1hero 11 8.245 12-08-2012, 04:09 PM
Ultimul răspuns: hero1hero
  [Naruto] Prinsa intre doua iubiri (sasusaku ) natynaty 2 2.922 11-07-2012, 12:52 PM
Ultimul răspuns: NiceBlueExorcisist
  Intre viata si moarte + 16 *Piersicuta 2 3.322 01-07-2012, 02:00 AM
Ultimul răspuns: *Piersicuta
  Inger fara aripi Kyandi. 2 2.230 31-03-2012, 10:32 PM
Ultimul răspuns: hiimera
  Demonul devine inger ohaio_angel 5 3.114 08-03-2012, 10:22 PM
Ultimul răspuns: Me_Samy
  SasuSaku+18 Iubire Shippuuden Capsunica 50 36.065 03-02-2012, 11:50 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  InuYasha-astazi om,maine demon Matt 0 1.842 24-12-2011, 10:38 PM
Ultimul răspuns: Matt


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)