Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

A dispărut FF ^^

#51
Buhuuhuhuuhu, ce sexy este =3. Verdele te prinde bine, domne :3.
[Imagine: Jun0xCa.png]

#52
da de ce toata lumea este cate o culoare din aceea frumoasa si numai eu sunt un albastru cenusiu?:((( vreau sa fiu si eu un albastru regal:X...albastruuuuu regaaalllll yeahh*gone in la la land*

#53
C.est la vie :>.
[Imagine: Jun0xCa.png]

#54
nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...sunteti rai, nu puteti sa ma faceti sa apar albastru regal? pls*puppy eyes* pretty pls with all you want on top*.*

#55
Daca esti albastru regal inseamna ca devii moderator global, lucru ce nu se va intampla. Lol

Sau poate e altceva la mijloc. Meh, whatever, sunt confuza in ceea ce priveste noi moderatori Oo.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#56
mai bine nu:| tin la libertatea mea de user...desi modul in care spui ca nu se va intampla ma face sa cred ca ai ceva cu mine:)) nu cred ca as fi un moderator atat de groaznic( toti care ma supara BAN si cei care au o mutra care ma streseaza BAN si anarhie, muahahahaha:)))) glumesc, nici nu vreau sa am vreo pozitie de genul, de abia am timp sa scriu la povestile mele d-apai sa mai fac si pe rangerul pe aici..groaznic desi chiar as vrea sa fiu albastra dar fara nici un fel de puteri de genu

#57
Topic inchis u,u
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End
















Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)