Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

A dispărut FF ^^

#41
(07-12-2011, 11:55 PM)Daria ~ A scris: Damn.
Până se curăță FF-ul nimeni nu-și poate vedea fic-urile și cei ce vor până se termină curățenia să și le continue, să posteze în noul FF.

Adica continuarile, de unde ati ramas, nu postati si ce aveati inainte!

#42
(07-12-2011, 12:21 AM)Aly A scris: Nu stiu cati dintre voi erati aici acum un an, cand la Naruto au disparut brusc ficurile fara sa le faca cineva ceva si la posturi/topicuri apareau fix acelasi numar, desi nu era nici un topic in sectiune. Daca mai sunteti de pe acele vremuri aici, aduceti-va aminte ca asta, cu FF-ul, s-a mai intamplat si inainte, doar la sectiuni din cadrul FF-ului, nu la tot. Aduceti-va aminte de topicul lui Lye, in care nu se mai putea posta, aduceti-va aminte de topicul de Oneshots de acum 3 ani in care dupa 5 posturi nu se mai putea posta. Nu am nici cea mai vaga idee de ce se intampla, dar se intampla, rar si total neplanificat, dar se intampla in fiecare an... si doar la FF, poate unde este cea mai mare sectiune de pe forum? Nu stiu, chiar nu stiu.

Eu eram, eraaam! ^.^ Că n-a zis nimeni nimic și se supără Aly. Btw, LYE e o scriitoare la care i-aș citi creațiile, nu ca... *whistle*

Indeed, au fost probleme și mai grave, și pe mangazup decât aici. Dar știți cât de mult puișorii își adoră fic-urile și tânjesc după comentarii.

Fetilii, spor la muncă să aveți! *hugs*
[Imagine: 7nION.jpg?1]



#43
FF is stolen. I stole it yesterday. I'm sorry *cries* Santa Clause wanted. Am furat FF-ul de Crăciun.
-

#44
:))) Lyn poate te crede cineva si ne punem iar pe cearta pe aici:))
Ufff...incercati sa priviti partea buna a lucrurilor: cei ce scriu pot sa-si ia un mic concendiu. Cv de genu: e inchis de sarbatori, reveniti in ianuarie.

"Omul este cel mai putin el insusi,atunci cand vorbeste in propria persoana.Da-i o masca si el va spune adevarul."Oscar Wilde
[Imagine: chibi_5001.gif]
, chibi-ul lui

#45
(08-12-2011, 06:40 AM)Eve. A scris: Eu eram, eraaam! ^.^ Că n-a zis nimeni nimic și se supără Aly. Btw, LYE e o scriitoare la care i-aș citi creațiile, nu ca... *whistle*

Indeed, au fost probleme și mai grave, și pe mangazup decât aici. Dar știți cât de mult puișorii își adoră fic-urile și tânjesc după comentarii.

Fetilii, spor la muncă să aveți! *hugs*

Maz will forever beat zup at problems... Uita-te la meniul de sus, desi e acelasi, pe portal merge, pe forum nu merge. Btw, sa te fac roz, ^^

Nu ma supar :p oricum daca ma pun sa caut dau eu de posturi in care zic de alea.

(08-12-2011, 07:46 AM)Lynn A scris: FF is stolen. I stole it yesterday. I'm sorry *cries* Santa Clause wanted. Am furat FF-ul de Crăciun.

You're the Grinch that stole Christmas >.<

#46
[Imagine: 20101219-grinch.jpg]

eu sunt Grinch si fac regulile. regulile mele trebuie sa le respectati. in 2 zile, Fan Fictionul va fi cucerit de mine.

#47
WHAT THE MOTHER FATHER OF WHATEVER IS THIS? O_O

#48
@Grinch THE EVIL, lasa yaoi-ul in picioare!

yaoiyaoiyaoiyaoiyaoi
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#49
Your BOSS LADEH. !!!!!!!!!! IMMA GONNA POKE U . BE MINE : >

Grinch este seful sefilor de acum incolo. supune`te

#50
o my f***ing GOD!!! the end is near, it is here, it is the Grinch.
sa stii Aly ca numai pe tine dau vina pt aparitia acestei chestii:))




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)