Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

A dispărut FF ^^

#11
^ Esti majoreta?

#12
(06-12-2011, 11:45 PM)Daria ~ A scris: Mie-mi convine =))))))).
Pot să mă reapuc din nou de scris, pot să o iau de la zero b-).
WE ARE TRENDY, WE ARE FRIENDLY, WE ARE THE BEST, WE ARE THE MODERATORS FROM FAN FICTION =)).

Poate ţie îţi convine, dar altora nu. Aici mă refer la acele persoane care au multe capitole la ficuri şi au scris mult, trăgând de ficul ăla o bună bucată de vreme. xD
Cum o să le refacă oare ? Eu zic că nu prea mai ai cum; dar cine ştie.
Şi acum nu-mi sări în cap; era doar e remarcă/părere.
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

#13
(06-12-2011, 11:45 PM)Daria ~ A scris: Mie-mi convine =))))))).
Pot să mă reapuc din nou de scris, pot să o iau de la zero b-).
WE ARE TRENDY, WE ARE FRIENDLY, WE ARE THE BEST, WE ARE THE MODERATORS FROM FAN FICTION =)).


E bine dacă-ţi vine să râzi, unii [eu] scriau din plăcere şi apreciau fiecare comentariu - oricât de mărunt. -.- Plus că, aşa cum a zis şi Snow, unii au muncit şi n-au scris doar pentru a avea 5000 de postări. E nasol rău de tot. -.-

Edit: acum îmi vine să râd la fel cum vreau să mă călugăresc. o,o
Edit 2: să înţeleg că acum ne repostăm ficurile, dacă totul s-a pierdut ?

#14
Snowy, eu una am toate capitolele fic-urilor mele în laptop, în foldere, nu-i vina mea că unii nu se gândesc și la ce-i mai rău o.O.
Edit: Abbeh, și ce-i de făcut? să plângem...? nu cred, fie ce-o fi, nu-i sfârșitul lumii, ar fi un bunn început pentru toți ^^.
Edit 2: și eu scriam din plăcere, ce insinuezi? și eu apreciam toate comentariile pe care le primeam, dar asta este ^^.

Aly, yes i am :-> .
WE ARE THE BEST, WE ARE SO HOT, WE COME FROM THE CLUB, WEEEEEEE SAY BYE BYEEEEE FROM THEEE FAN FICTIOON ! OOO, YEEEE !
[Imagine: Jun0xCa.png]

#15
(06-12-2011, 11:55 PM)Daria ~ A scris: Snowy, eu una am toate capitolele fic-urilor mele în laptop, în foldere, nu-i vina mea că unii nu se gândesc și la ce-i mai rău o.O.
Edit: Abbeh, și ce-i de făcut? să plângem...? nu cred, fie ce-o fi, nu-i sfârșitul lumii, ar fi un bunn început pentru toți ^^.

Aly, yes i am :-> .
WE ARE THE BEST, WE ARE SO HOT, WE COME FROM THE CLUB, WEEEEEEE SAY BYE BYEEEEE FROM THEEE FAN FICTIOON ! OOO, YEEEE !

Nu, Daria, hai să râdem şi, eventual, să dăm şi-o petrecere. T_T
Nu-i vorba că e de plâns, dar nu-i nici de cântat şi de mai ştiu eu ce pe aici. Acum, hai, părerea mea. Oo

#16
Citat:WE ARE THE BEST, WE ARE SO HOT, WE COME FROM THE CLUB, WEEEEEEE SAY BYE BYEEEEE FROM THEEE FAN FICTIOON ! OOO, YEEEE !

Nici măcar nu e corect ce ai zis acolo. Aşa. Deci e eroare sau răzbunare ? Că se mai întâmplă şi din astea..
Trist e pentru cei [de exemplu eu] care şi-au formatat pc-ul şi au rămas fără fic-uri/poezii/oneshots. Sad indeed. =/
Anyhow, noi să fim sănătoşi.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

#17
(06-12-2011, 11:55 PM)Daria ~ A scris: Snowy, eu una am toate capitolele fic-urilor mele în laptop, în foldere, nu-i vina mea că unii nu se gândesc și la ce-i mai rău o.O.

Poate au şi alte probleme. Ca de exemplu li se strică calculatorul şi nu pot recupera fişierele. Mie mi s-a întâmplat asta de multe ori şi detest lucrul ăsta. Şi totuşi dacă a muncit doi ani de zile şi are multe capitole, majoritatea în engleză, tu cum crezi că se simte acum persoana respectivă? În fine, să trecem peste. Fiecare parte rea, are şi părţi bune; pentru unii chiar e bine, spre exemplu pentru tine, căci o poţi lua de la zero. Te înţeleg şi pe tine pe de o parte, dar pe de altă parte au şi ceilalţi dreptate xD.
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

#18
Eu aș da o petrecere :-?. În orice caz, dacă nu știți, orice situație de urgență are și o rezolvare de urgență, nope ^^? Nu știu cum, dar o s-o scoatem la capăt ^^.
[Imagine: Jun0xCa.png]

#19
(07-12-2011, 12:03 AM)Daria ~ A scris: Eu aș da o petrecere :-?. În orice caz, dacă nu știți, orice situație de urgență are și o rezolvare de urgență, nope ^^? Nu știu cum, dar o s-o scoatem la capăt ^^.

Nu insinuam nimic, stai liniştită, dacă am ceva să-ţi spun, îţi spun în faţă, nu vin cu ironii şi insinuări. Desigur, nu e sfârşitul lumii, dar nu e nici pe de parte o situaţie convenabilă. Pc-ul meu e din '99 cred şi se strică foarte des, iar, aşa cum a zis şi Ang., multe se pierd şi ne bazăm că le găsim aici. Îţi dai seama ce plăcere imensă să afli că nu mai sunt Oo.
Nu plâng, nu sunt disperată, dar nici nu cânt sau mă bucur de cad de pe scaun.

#20
(06-12-2011, 11:55 PM)Daria ~ A scris: Snowy, eu una am toate capitolele fic-urilor mele în laptop, în foldere, nu-i vina mea că unii nu se gândesc și la ce-i mai rău o.O.
Edit: Abbeh, și ce-i de făcut? să plângem...? nu cred, fie ce-o fi, nu-i sfârșitul lumii, ar fi un bunn început pentru toți ^^.

Aly, yes i am :-> .
WE ARE THE BEST, WE ARE SO HOT, WE COME FROM THE CLUB, WEEEEEEE SAY BYE BYEEEEE FROM THEEE FAN FICTIOON ! OOO, YEEEE !
LOL

Azi e Mos Nicolae, da, traditia era sa se dea nuieluse insa in zilele astea toti primiti cadouri, dulciuri, fructe si chiar credeti ca sunt asa rea incat sa sterg FF-ul? Pff, nu ma stiti deloc. Nu. Momentan este acolo, deschis, merge, stiu si de ce nu il vedeti, insa, treptat de tot, o sa incepem sa mutam ficurile si vor reveni. Nu s-a sters nimica, este totul inca acolo, intreg, la fel cum era si ieri. Este o eroare de ugh, cum se numea, afisare? Nu am idee. In fine, eu una vad ficurile, dar le vad in admin.

Si nu-i sariti in cap Dariei. Face haz de necaz, doar atat, doar ce era sa faca? Sa se puna pe bocit? Asta-i romanul, face haz de necaz si cand sunt cele mai grele timpuri!




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)