Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: A dispărut FF ^^
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6
AnunÈ›!

Ok ppl, FF-ul momentan este gol-goluț. Să nu se sperie nimeni, toate fic-urile și post-urile se află încă acolo la locul lor, nu s-a pierdut și nici nu se va pierde nimic. Asta s-a întâmplat datorită unor defecțiuni tehnice, care sperăm că se vor rezolva cu cât mai repede, cu atât mai bine.
Cei ce vor în tot acest timp să își continuie activitatea, o să posteze în topic-uri noi, capitolul/poezia/one-shot-ul/etc. respectiv. O să le mutăm noi, stați liniștiți. Mulțumim de înțelegere ^^.
(06-12-2011, 12:59 AM)Daria ~ A scris: [ -> ]Ok ppl, FF-ul momentan este gol-goluț. Să nu se sperie nimeni, toate fic-urile și post-urile se află încă acolo la locul lor, nu s-a pierdut și nici nu se va pierde nimic. Asta s-a întâmplat datorită unor defecțiuni tehnice, care sperăm că se vor rezolva cu cât mai repede, cu atât mai bine.

Åži am zis ' wut !? ' *laughs*
Aşa, deci defecţiunile tehnice au apărut brusc ? :-? sau este din cauză că se lucrează pe la forum or smth like this ?
Aham, okey .
Să sperăm că totul se va rezolva cât mai curând ^^.

Aly

Cu parere de rau va anunt ca FF-ul nu va mai putea fi recuperat si ca, cel mai probabil 99% sigur, este sters pe vecie...

Mwhahaha, payback is such a bitch!
Deci, God, damn, f**k it! Nu-mi vine sa cred!
Cum naiba am scapat chestia asta de sub control ? :|

Ohmyfucking lsakdjkrhgfkjghdf

Ficul meuuu ;_____; bebelasul meu ;_____;
(06-12-2011, 11:22 PM)Aly A scris: [ -> ]Cu parere de rau va anunt ca FF-ul nu va mai putea fi recuperat si ca, cel mai probabil 99% sigur, este sters pe vecie...

o.O Serios? Adică nu se poate recupera nimic, chiar nimic?
awkward. =\.

e o veste proastă pentru marea majoritatea userilor. :/
cum s-a întâmplat aşa ceva ? oO

Aly

(06-12-2011, 11:30 PM)Abbeh. A scris: [ -> ]awkward. =\.

e o veste proastă pentru marea majoritatea userilor. :/
cum s-a întâmplat aşa ceva ? oO

I deleted it 'cause I can? *whistles* Defapt nu l-am sters. Nu stiu ce are dar nu apare.
Meeeh, this is insane. o.o Om vedea ce s-o întâmpla.
Bam... lol, săracii de noi.
Mie-mi convine =))))))).
Pot să mă reapuc din nou de scris, pot să o iau de la zero b-).
WE ARE TRENDY, WE ARE FRIENDLY, WE ARE THE BEST, WE ARE THE MODERATORS FROM FAN FICTION =)).
Pagini: 1 2 3 4 5 6