Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Salutare AnimeZup

#1
Salz all ... Ma cheama Claudiu , sunt nou pe zup si am venit din greseala pot sa zic ... dar e frumos la voi si o sa raman mai mult ... am 20 de ani si sunt din Bucuresti ... anime preferat : YuYu Hakusho (nush daca am scris bn) ... si mai am cateva cu story line nicy nice 4 cum ar fi Full Metal Alchemist / Inuyasha / Bleach si Naruto mai de curand ... 5 ... ca muzica prefer doar melodiile ce-mi plac mie ... nu tin cont de gen dar nu vor fi niciodata manele din moment ce sunt patetice... 4 ... daca ar fi sa aleg o trupa sau un artist , at ar fi Sean Paul 4 ... in materie de filme , American Pie si F.E.A.R.dot.com ... care doreste sa ma intrebe ceva sunt aici si nu plec prea curand ... peace allz 4
Cea mai inversunata lupta este cu tine insuti. Te afli in ambele tabere.(Voltaire)

de aceea

Un lucru il putem vedea clar si plastic numai daca are umbre si penumbre: moartea este umbra care da plasticitate vietii.(Lucian Blaga)

si de mentionat ca ...

Nu iubesti o femeie pentru ca este frumoasa ... ci este frumoasa pentru ca o iubesti tu ...

#2
Bine ai venit pe Animezup, Kr3at0r_90!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Salut Claudiu , bine ai venit , sper sa te simti bine pe aici chiar daca ai venit din gresala , sa nu-ti para rau 21 si sa te distrezi si toate cele bune ... si te-as intreba :

- Care a fost gresala ?
- Iti place forumul pana acum ?
- bere cu baietii sau plimbari prin parc cu iubita ?

Have fun . Si pace si tie .
[center]
Sunt peste voi cu orice cuvant se zice ca sunt genial ... stii de ce ? ... pentru ca sunt .
[/center]

[center][Imagine: gunot2.jpg]
[Imagine: 44483.gif][/center]

[center]
tba
[/center]
[center][Imagine: txtmovementvh8.gif][/center]

#4
Salut Claudiu........Bun Venit pe zup
Welcome
Imi pare bine ca ai dat de zup,poate destinul te-a adus aici 24cine stie
Intrebari nu prea am:
Brunete sau Blonde (era imposibil sa nu intreb asta)
Primul anime viizionat
Ai frati-surori
Ce-ti place pana acum pe zup?
Cunosti pe cineva pe aici?
Si cel mai important lucru ar fi sa dai o fuga la regulament..........
:bye:


#5
pai cautam naruto in romana si am ajuns aici 4 ... deabia am inceput sa-l vad de vre-o 3-4 zile ... forumul e sooper de :O si nimic de zis contra ... ambele (asta pt Sucre)

acum pt Sophiw Oswald ... well ... nu prea cred in destin ... poate-n noroc chior 4 ... brunete cu siguranta ... Inuyasha e 1st one ... nu, nu am nici frati nici surori 22 ... pai cam tot imi place la zup 5 ... mai ales ca am dat din greseala de un forum ca acesta :X:X:X ... da pe Musa* (just online)
... (btw when i was younger i weren't online i was on the line ... and there were ninjas on the frikin lines that were trying to kill me )
P.S. Glumeam 5 4
si dc sa ma duc la regulament am incalcat ceva sau am calcat pe ceva :O !?!

Sa nu uit ... msk de welcomez 3 4
Cea mai inversunata lupta este cu tine insuti. Te afli in ambele tabere.(Voltaire)

de aceea

Un lucru il putem vedea clar si plastic numai daca are umbre si penumbre: moartea este umbra care da plasticitate vietii.(Lucian Blaga)

si de mentionat ca ...

Nu iubesti o femeie pentru ca este frumoasa ... ci este frumoasa pentru ca o iubesti tu ...

#6
AnimeZup te primeste cu bratele deschise si cu cele mai caldurore bun venituri !
Sper ca Zup sa fie la standartele asteptariilor tale .
Sa te simti bine si cum a zis Zuppy . Distreaza - te !
Chiar ma bucur ca a mai venit un baiat pe aici . Numai fete si iar fete .
Intrebari au zis altii dar cum sunt eu , hai sa imi mai pun cateva .

Culoarea preferata ?
Iti place Zuppy ?
Crezi ca o sa te poti imprietenii cu multi de p ' aici ?
Stii ca ai voie maximum de 10 smile - uri iar tu ai 11 ?
Ce anotimp iti place ?
De ce ?
Iti place sa canti ?
Ce melodie ?
Care e cel mai mare vis al tau ?
Cum ai cunoscut - o pe Musa* ?
Cum ti se par moderatori de pe acilea ?


Sophie Oswald

Aia era intrebarea mea . -.-''
Eu intreb mereu de regulament . ; ))

Aici se tine cont Claudiu de regulament . Ea te - a intrebat prietenos doar ca sa stii ce sa nu faci .

Atata am avut de zis .

Ja ne '
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#7
Albastru ... Zuppy este funny deci imi place 4 -dupa parerea mea e vulpe nu pisica- ... 5 nu am voie sa abuzez dar daca pun 11 nu inseamna abuz 4 ... Primavara-i un anotimp de milioane ... renasterea naturii e ceva unic si fascinant pt mn unu 4 ... da imi place si in acelasi timp imi pare rau pt cei de langa mn 21 ... (nu am nici cel mai mic talent) ... mai orice melodie care-mi place mie ... pai e visul meu si nu-l impartasesc cu multi 5 ... pai fac o treaba de exceptie ... dar nu-i cunosc 4
Cea mai inversunata lupta este cu tine insuti. Te afli in ambele tabere.(Voltaire)

de aceea

Un lucru il putem vedea clar si plastic numai daca are umbre si penumbre: moartea este umbra care da plasticitate vietii.(Lucian Blaga)

si de mentionat ca ...

Nu iubesti o femeie pentru ca este frumoasa ... ci este frumoasa pentru ca o iubesti tu ...

#8
Citat:Cum ai cunoscut - o pe Musa* ?
Are importanta ? nu cred, omogen .......

on:
Sunt ultima aici care iti ureaza buna venit si toate chestile acelea de sus ( nu le spun ca ma repet)
Noi doi ceva ne cunoastem mai bine spre necazul sau spre fericirea celorlalti 39 dar tot am intrebari 21

-Conduci ?
- ce marca de masina iti place ?

Bun venit aici si sa mai cunosti pe cineva de aici ........stii, pe cineva din mozi cunosti deja dar nu stii cine e 65
[Imagine: aaaakip.jpg]

#9
da conduc, am permis dar nu am masina mea 22 ... si-mi place Renault Megane dar cel sport 5

Si mai cunosc cateva persoane pe aici ... 4

tan care nu il inteleg prea mult 22 :O:O
si nu stiu cine sunt ceilalti dupa chat 4
Cea mai inversunata lupta este cu tine insuti. Te afli in ambele tabere.(Voltaire)

de aceea

Un lucru il putem vedea clar si plastic numai daca are umbre si penumbre: moartea este umbra care da plasticitate vietii.(Lucian Blaga)

si de mentionat ca ...

Nu iubesti o femeie pentru ca este frumoasa ... ci este frumoasa pentru ca o iubesti tu ...

#10
T.T Nici pe mine nu ma cunosti?45 PS:Sunt Misaki pe shout =.=.So...sa lasam asta.Cateva intrebari:
Mare sau munte?
Ce zodie esti?
Ai vreo fobie?
Ai sau ai avut vreo porecla?[scz,scz.5]
Ja ne!:bye:
[Imagine: tumblr_m214h2MXjD1r3aka4o1_500.gif]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Salutare AnimeZup DeLLsOnE 10 4.029 20-07-2011, 01:48 AM
Ultimul răspuns: DeLLsOnE
  Salutare ! Salutare ! Am cazut din cer ! PopRockGoth 16 5.525 16-07-2011, 09:20 AM
Ultimul răspuns: PopRockGoth
  Salutare Animezup NovaShot 9 3.501 19-04-2011, 01:31 PM
Ultimul răspuns: NovaShot


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)