Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Salutare AnimeZup
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2
Salz all ... Ma cheama Claudiu , sunt nou pe zup si am venit din greseala pot sa zic ... dar e frumos la voi si o sa raman mai mult ... am 20 de ani si sunt din Bucuresti ... anime preferat : YuYu Hakusho (nush daca am scris bn) ... si mai am cateva cu story line nicy nice 4 cum ar fi Full Metal Alchemist / Inuyasha / Bleach si Naruto mai de curand ... 5 ... ca muzica prefer doar melodiile ce-mi plac mie ... nu tin cont de gen dar nu vor fi niciodata manele din moment ce sunt patetice... 4 ... daca ar fi sa aleg o trupa sau un artist , at ar fi Sean Paul 4 ... in materie de filme , American Pie si F.E.A.R.dot.com ... care doreste sa ma intrebe ceva sunt aici si nu plec prea curand ... peace allz 4
Bine ai venit pe Animezup, Kr3at0r_90!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut Claudiu , bine ai venit , sper sa te simti bine pe aici chiar daca ai venit din gresala , sa nu-ti para rau 21 si sa te distrezi si toate cele bune ... si te-as intreba :

- Care a fost gresala ?
- Iti place forumul pana acum ?
- bere cu baietii sau plimbari prin parc cu iubita ?

Have fun . Si pace si tie .
Salut Claudiu........Bun Venit pe zup
Welcome
Imi pare bine ca ai dat de zup,poate destinul te-a adus aici 24cine stie
Intrebari nu prea am:
Brunete sau Blonde (era imposibil sa nu intreb asta)
Primul anime viizionat
Ai frati-surori
Ce-ti place pana acum pe zup?
Cunosti pe cineva pe aici?
Si cel mai important lucru ar fi sa dai o fuga la regulament..........
:bye:
pai cautam naruto in romana si am ajuns aici 4 ... deabia am inceput sa-l vad de vre-o 3-4 zile ... forumul e sooper de :O si nimic de zis contra ... ambele (asta pt Sucre)

acum pt Sophiw Oswald ... well ... nu prea cred in destin ... poate-n noroc chior 4 ... brunete cu siguranta ... Inuyasha e 1st one ... nu, nu am nici frati nici surori 22 ... pai cam tot imi place la zup 5 ... mai ales ca am dat din greseala de un forum ca acesta :X:X:X ... da pe Musa* (just online)
... (btw when i was younger i weren't online i was on the line ... and there were ninjas on the frikin lines that were trying to kill me )
P.S. Glumeam 5 4
si dc sa ma duc la regulament am incalcat ceva sau am calcat pe ceva :O !?!

Sa nu uit ... msk de welcomez 3 4
AnimeZup te primeste cu bratele deschise si cu cele mai caldurore bun venituri !
Sper ca Zup sa fie la standartele asteptariilor tale .
Sa te simti bine si cum a zis Zuppy . Distreaza - te !
Chiar ma bucur ca a mai venit un baiat pe aici . Numai fete si iar fete .
Intrebari au zis altii dar cum sunt eu , hai sa imi mai pun cateva .

Culoarea preferata ?
Iti place Zuppy ?
Crezi ca o sa te poti imprietenii cu multi de p ' aici ?
Stii ca ai voie maximum de 10 smile - uri iar tu ai 11 ?
Ce anotimp iti place ?
De ce ?
Iti place sa canti ?
Ce melodie ?
Care e cel mai mare vis al tau ?
Cum ai cunoscut - o pe Musa* ?
Cum ti se par moderatori de pe acilea ?


Sophie Oswald

Aia era intrebarea mea . -.-''
Eu intreb mereu de regulament . ; ))

Aici se tine cont Claudiu de regulament . Ea te - a intrebat prietenos doar ca sa stii ce sa nu faci .

Atata am avut de zis .

Ja ne '
Albastru ... Zuppy este funny deci imi place 4 -dupa parerea mea e vulpe nu pisica- ... 5 nu am voie sa abuzez dar daca pun 11 nu inseamna abuz 4 ... Primavara-i un anotimp de milioane ... renasterea naturii e ceva unic si fascinant pt mn unu 4 ... da imi place si in acelasi timp imi pare rau pt cei de langa mn 21 ... (nu am nici cel mai mic talent) ... mai orice melodie care-mi place mie ... pai e visul meu si nu-l impartasesc cu multi 5 ... pai fac o treaba de exceptie ... dar nu-i cunosc 4
Citat:Cum ai cunoscut - o pe Musa* ?
Are importanta ? nu cred, omogen .......

on:
Sunt ultima aici care iti ureaza buna venit si toate chestile acelea de sus ( nu le spun ca ma repet)
Noi doi ceva ne cunoastem mai bine spre necazul sau spre fericirea celorlalti 39 dar tot am intrebari 21

-Conduci ?
- ce marca de masina iti place ?

Bun venit aici si sa mai cunosti pe cineva de aici ........stii, pe cineva din mozi cunosti deja dar nu stii cine e 65
da conduc, am permis dar nu am masina mea 22 ... si-mi place Renault Megane dar cel sport 5

Si mai cunosc cateva persoane pe aici ... 4

tan care nu il inteleg prea mult 22 :O:O
si nu stiu cine sunt ceilalti dupa chat 4
T.T Nici pe mine nu ma cunosti?45 PS:Sunt Misaki pe shout =.=.So...sa lasam asta.Cateva intrebari:
Mare sau munte?
Ce zodie esti?
Ai vreo fobie?
Ai sau ai avut vreo porecla?[scz,scz.5]
Ja ne!:bye:
Pagini: 1 2