Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Salutare AnimeZup

#11
Bună, Claudiu. Bine ai venit pe anime zup. Sper să te simţi bine aici şi toate celelalte.

Văd că ai fost oricum îmbombardat cu o mulţime de întrebări ( heeei întrebarea cu zodia era a mea, exclusiv, it's noooooooooot faaaaaair! * laughs* ).
Oricum, şi mie îmi place Yu Yu Hakusho, este unul dintre primele anime-uri pe care le-am vizionat şi a fost multă vreme şi unul din favoritele mele, e pur şi simplu fain - şi toate celelatle apelative-laude pe care nu am de gând să le reproduc aici. Eu una m-am lăsat de Naruto/Shippuuden pt. că are prea multe episoade şi la un moment dat mi se pare că devine boring. Bleach nu am văzut * cough * Anyway, don't mind that.
Manga citeşti? ( nu ştiu dacă s-a mai pus întrebarea, sorry dacă mă repet * cough reloaded *

see ya around. Şedere plăcută şi tot tacâmul.

#12
Buna, Claudiu ! Vin si eu pe la tine cu cateva intrebari. 15
La ce facultate esti?
-Vad ca mai multi pun aceasta intrebare- De ce?
Cu cat ai intrat?
Ce vrei sa te faci?
Si...cam atat. ^,^ Alte intrebari pentru tine nu mai am momentan. 4 Distractie placuta pe net. 3
[Imagine: 1page-img1.jpg]
Ciumpy


#13
(06-11-2010, 04:48 PM)Kr3at0r_90 A scris: tan care nu il inteleg prea mult 22 :O:O

o.O, well, injuri un admin pe chat, stresezi userii si primesti ban, ce e asa de neinteles?

#14
Sincera sa fiu nu cred ca m-ai sunt intrebari dar o sa incerc sa gasesc unele. Din pacate au fost puse atat de multe si cam din toate domenile asa ca o sa te intreb lucruri mai ciudate. Intrebarile sunt cam astea:
~ De ce ti-ai pus acest avatar?
~ Care este anotimpul tau preferat? ( imi cer mi de scuze daca aaceasta intrebare a mai fost puse o data)
~ DE ce ti-ai ales acest nume?
~ Cum este viata la 20 ed ani?
Sper ca o sa ai timp ca sa-mi raspunze la intrebari.

#15
Sigyn :
1 Munte - aerul curat si rece e :X
2 sunt nativ in fecioara 5
3 nush sigur nu am aflat inca.
4 da am avut si am ... Prosa - vine de la un film rusesc ... un actor din film cu numele de scena prosa semana cu mn Smile

Teh :
nope nu citesc manga 5

Sue :
1 nu sunt la facultate
2 ...
3 ...
4 pai vreau sa ajung sef de sala momentan ... mai departe o sa vad

Tan:
de streasat ... nu am vazut pe nimeni stresat inafara de tn si de alin 4 ... de injurat nu am injurat ... cum folosesti cuvintele si cum le-ntelege altcineva sunt doua lucruri total diferite ( ce-ti imaginezi tu ... e treaba ta ... fiecare are imaginatia lui 4 )

~~Andreea~~:
1 pai e hyperactiv 4 ... cum sunt eu ...
2 primavara-i un anotimp de milioane ... :X
3 folosesc nick-ul acesta de foarte mult timp 5 si-mi aduce aminte de vremea cand aveam 13 - 14 ani si jucam CS 4
4 pt inceput e grea, te lovesti de multe lucruri la care nu te-astepti ... vin grijile / datoriile si multe altele ... incepi sa-ti caut un rost pe lume si sa faci ceva in viata ... la un nivel mult mai inalt fata de perioada de la inceputul liceului cand incepe-ai sa-ti dai seama cum se fac banii , mai bn zis cat de greu ... dar are si parti bune 5 ... tinand cont de faptul ca nu-ti mai spune nimeni ce sa faci ... cum sa-ti petreci timpul ( dar deja ai ajuns la un punct in care stii exact cum sa-ti imparti timpul ... si 24h nu-mi ajung sa fac tot ce vreau ) ... ce sa mai e si bn, e si rau, dar pana la urma este frumoasa 4

P.S. Va multumesc pt primirea calduroasa hug
Cea mai inversunata lupta este cu tine insuti. Te afli in ambele tabere.(Voltaire)

de aceea

Un lucru il putem vedea clar si plastic numai daca are umbre si penumbre: moartea este umbra care da plasticitate vietii.(Lucian Blaga)

si de mentionat ca ...

Nu iubesti o femeie pentru ca este frumoasa ... ci este frumoasa pentru ca o iubesti tu ...

#16
whatever >.<", I still don't like you, dar sa zicem ca ai inteles ce vroiai sa zic... vezi ca ti-am scos banul de pe chat.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Salutare AnimeZup DeLLsOnE 10 4.045 20-07-2011, 01:48 AM
Ultimul răspuns: DeLLsOnE
  Salutare ! Salutare ! Am cazut din cer ! PopRockGoth 16 5.531 16-07-2011, 09:20 AM
Ultimul răspuns: PopRockGoth
  Salutare Animezup NovaShot 9 3.524 19-04-2011, 01:31 PM
Ultimul răspuns: NovaShot


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)