Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Probleme de rezolvat 2

#81
Uite cateva screenshoturi:

Screenshot 1:
[Imagine: 40704750.png]

Screenshot 2:

[Imagine: 26044887.png]

Screenshot 3:

[Imagine: 37523782.png]
Daca lumea nu are exemple, fi tu unul.
Fugi de rautate! Fugi, omule, fugi!


Dumnezeu vindeca ce medicii nu au putut: https://www.youtube.com/watch?v=21ijUVwpsfA

Iisus vorbeste despre viata si moarte: https://www.youtube.com/watch?v=lLGE5tUq50U

#82
Storymaker... aia e logarea de pe portal care nu merge la nimeni... Cand vrei sa te loghezi, te duci direct pe forum si acolo te loghezi... portalul e dubios...

#83
Eu am o problemă -.-"
I-am dat lu' Spence doar o reputaţie şi ... ?

Doar o reputaţie.[Nu băgaţi de seamă că apare triplu.]

Åži...

Numărul maxim?

Hm... I mean, n-am mai dat reputaţii de mult timp şi voiam să dau...
Lawl.

#84
@Crăci: Nu vreau să mă bag aiurea, dar e ceva vreme de când numărul maxim de reputaţii e 1. Well, şi eu am fost şocată. *laughs* [Bine, n-am fost chiar aşa şocată.]
Într-un fel e bine, nu se mai dau reputaţii aiurea, trebuie să te gândeşti mult până să vezi cine merită singurul tău punct de reputaţie zilnic.

Scuze din nou 'băgarea în seamă'.

Xoxo, Ang.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

#85
Well, thnx 39 Dar nu prea sunt darnică şi voiam să dau măcar una : )
Lawl.

#86
Hi. Am si eu o problema:
Am vrut sa-mi schimb avatarul si nu mi-a mers. Credeam ca e ceva in neregula cu poza care vroiam s- pun, dar cand am incercat alta tot nu a mers.
Ma poate ajuta cineva?
Ah da, am incercat si sa dau log out and then log in, but nothing.

edit: gata, merge.
[Imagine: 61516723.png]
LSHTCCOMNAIWEDA
Which translates to: Laughing so hard that coke came out my nose and I wasn't even drinking any.



Thanks Mimi x3 !


#87
Smile oricum exista cateva tutoriale facute...poate te ajuta
[Imagine: wqymg0.jpg]

#88
Hello. Am observat ca in ultimul timp apare pe forum, in posturi, o chestie ciudata, mai exact un backslash inainte de apostrof sau ghilimele. Ex: eu vreau sa scriu [ghilimele]pisica[ghilimele] si uitati ce iese: \"pisica\". Am incercat sa le sterg manual prin edit dar raman tot acolo, ceea ce e suparator. Probabil ca ma bag ca musca in lapte, dar pentru a-mi satisface curiozitatea, cineva a gresit in codul site-ului niste setari legate de codul ASCII (banuiala mea 4 ) Am dreptate? 4

Edit: Mi-am luat libertatea de ma uita peste cod si am vazut cateva backslash-uri aruncate aiurea intre = si ghilimele la atribute, mai ales la atributul style. Sa fie asta?
There's only one way to get rid of temptation, and
that's to yield to it. (Lord Henry Wotton) - Picture of Dorian Gray, Oscar Wilde


Blog - October Nights

#89
Nu tocmai 4
Nu are legatura cu codul ASCII ci cu faptul ca ghilimelele sunt caractere speciale in PHP si trebuiesc \"negate\" (escaped) printr-un slash ca sa nu apara probleme.

Codul site-ului nu a fost modificat recent, deci nu de aici e problema, dar am schimbat direct setarile PHP-ului de pe server si probabil de aici apar erori. O sa ma uit sa vad ce pot face 39

#90
Si daca tot te uiti... poti sa stergi si spam bot-ii? Imi e sila de ei deja...

Well, de acum inainte cand se va mai umple forumul de mesaje idioate va rog eu frumos sa va duceti la Flaw sau la Tan. Eu nu ma mai ating de nici un mesaj spam sa il sterg sau ceva.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Intrebari/nelamuriri/probleme/sugestii Syryus 4 62.599 17-04-2015, 12:49 PM
Ultimul răspuns: nanafans
  Probleme cu trimiterea de mail-uri Flaw 1 3.416 15-02-2013, 11:51 PM
Ultimul răspuns: Anumit
  Probleme de rezolvat Flaw 318 174.441 20-12-2010, 02:32 AM
Ultimul răspuns: Flaw
  'ubitii, probleme, din nou... kame. 4 4.129 05-07-2010, 08:08 PM
Ultimul răspuns: kame.
  Probleme la Zup Sites kidztv 2 3.167 17-03-2010, 04:49 PM
Ultimul răspuns: Flaw


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)