Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Clan contra clan. Cand mafia este pe urmele mele (SasuSaku)

#1
Deci fiinca am multe idei , iar mafia este tot mai mare m-am gandit sa scriu un fic despre mafie.
Atentie acest fic are cuvinte vulgare.

Disclimer: Nu detin nici un alt personaj in aafara de cele crate de mine ce ii apartin lui Masashi Kishimoto din anime-ul/manga-un “Naruto” si nu profit de pe urma acestor personaje/intamplari

O zii cu soare in orasul Bucuresti. La scoala de muzica este o liniste completa mai ales la noi in clasa. Este ora de matematica cu doamna directoare , Myago are parul roscat si ochii albastri precum cea mai frumoasa si calduroaza zii de vara. Eu sunt Sakura Haruno , o fata de 14 ani , am parul lung si roz precum petalele florilor de cires si ochii verzi precum iarba. Stau si ma uit pe gheam minute intregi , privind in gol. Pana aud iar vocea doamnei profesoare care ne spunea tema asa ca m-am trezit din visare si am scris tema. Dupa ce a iesit Myago din clasa m-am ridicat m-am dus la gheam mi-am scos telefonul si mi-am scos castile din buzunar si am inceput sa ascult muzica.
Prima melodie care am gasito este “Blue” de The Birthday Massacre. Oricine ma vedea prima impresie este ca sunt o nebuna , fitoasa. Adevarul este ca sunt de bani gata , dar fiindca ma note mari este pentru ca prind repede , de mica mi-a fost spus ca desi sunt bani nimeni nu va plati pentru a trece eu clasele. In spatele meu a venit cel mai mare dusman el meu Sasuke Uchiha.
-Haruno , ce cauti tu aici? A spus acesta cu un aer superior.
-Uchiha mii se pare mie sau ai chiorat? Am spus eu calma.
-Asculta aici , nu te pune cu cine nu trebuie. A spus el apropiindu-se de mine.
Deja m-am enervate asa ca i-am dat un picior fix in stomac lipindu-l de peretele din spatele sau , in colturile guri avea doua dare de sange.
-Sa fii cel mai bun , trebuie sa o invingi pe cea mai buna. Am spus eu rece indreptandu-ma catre iesirea din clasa.
Uchiha nu a mai comentat nimic , Naruto si Gaara l-au ajutat Sa se ridice de pe jos.
-Hei Sakura ce ai patit de esti nervoasa. M-a intrebat Ino cu un zambet prostesc pe fata.
Ino este o fata foarte draguta , suntem prietene de mici , ea are ochii albastri precum cerul senin si parul blond precum spicul graului. Porecla ei este “Serpoaica” deoarece stie sa o joace bine pe victima.
Ten-Ten este o prietena adevarata care ar baga mana in foc pentru noi si noi am face lafel pentru ea. Are ochi caprui si parul saten prins in doua cocuri. Porecla lui Ten-Ten este “fata-cameleon” Reuseste sa se deghizaze foarte usor.
Temari este mereu cea care ne da idei bune. Temari are parul blond prins in patru codite si ochii verzi-albastrui. Porecla lui Temari este “Leoaica” cand isi arata colti mai bine fugi mancand pamantul nu are nervi prea buni.
Hinata este cea mai timida dintr-e noi. Dar mereu reuseste sa saduca pe oricine numai din vorbe. Are multa exeprienta cu baietii. Are ochii lila si parul negru cu reflexi mov lung pana la posterior. Porecla ei este “Hyuga Girl” deoarece face parte din clanul Hyuga iar clanul Haruno si Hyuga se inteleg foarte bine.
Porecla mea este “Puma noptii” deoarece imi place foarte mult noaptea , si sunt lafel de rapida precum pumele.
-Boul ala de Uchiha crede ca se poate pune cu mine? Am spus eu strangand din pumn si uitandu-ma la Ino nervoasa la culme.
-Sakura , calmeaza-te. A spus Ino speriata.
-Stai cuminte , sunt calma , dar daca Uchiha mai vrea sa mai fac aplicatii cu el asta o sa fac. Am spus eu uitandu-ma pe gheam.
Dupa cateva minute in care m-am calmat s-a sunat si am intrat in sala de clasa.
Dupa mine a intrat si profesorul de muzica. Mereu ne pune sa cantam numai porstii , pentru el este “adevarata muzica”.
Intr-un final am cantat imnul toata clasa a sunat cam “anemica” dar pana la urma am cantat asta conteaza. Imnul imi aduce aminte de imnul neoficial al romaniei. Care ma facut sa rad mult , asa ca ma luat rasul si cand cantam.
Dupa ora de muzica am plecat acasa.
-Sakura a venit vacanta ce faci maine? A spus Hinata ridicand din spanceana.
-Nimic special , stau in casa si ma antrenez. Am spus eu punandu-mi haina pe mine.
-Poate ne intalnim , daca ai timp ma suni maine bine? M-a intrebat aceasta incercand sa tina pasul cu mine.
-Bine , te voi suna daca vin sau nu. Am spus eu intrand in masina.
-Bine , pa Sakura. A spus Hinata intrand si ea in masina.
-Buna ziua domnisoara Haruno. A spus Jan.
Jan este soferul familiei. El ma duce si ma aduce la scoala mereu. Astazi a venit cu un Luxus LF-A Roadster visiniu.
-Buna ziua Jan. Am spus eu scurt.
Am ajuns destul de repede acasa. Tata deja ma astepta.
-Sakura unde ai fost pana acum? M-a intrebat tata de cum am intrat pe usa.
-Buna ziua tata. Am mai stat cateva minte de vorba cu fetele. Sper sa nu te fii suparat prea rau. Am spus eu lasand capul in jos.
Mama o iubesc foarte mult. Numele ei este Myoko , are parul roscat , ochii violeti , numele tatalui meu este Sayode. Tata este in general cel care ma indruma in viata deoarece de mica m-am antrenat cu el si imi place sa merg cu el si cu mama cate o data in vacanta , tata are parul gri si ochii verzi lafel ca doua smaralde mereu are o privire care imi inspira incredere.
-Nu m-am suparat , dar mi-am facut griji. A spus acesta venind langa mine si lundu-ma in brate.
-Tata te pot ruga ceva? Am spus eu privindu-l fix in ochi pe tata.
-Da scumpa mea. A spus acesta uitandu-se mirat la mine
-Tata vreau sa ma antrenezi mai intens. Am spus indreptandu-mi privirea in jos.
-Sakura , ce sa intamplat? M-a intrebat acesta venind dupa mine pana in bucatarie.
-Imi este teama ca Itachi si Sasuke Uchiha devin din ce in ce mai puternici. Defapt pe zii ce trece devin mai puternici. Am spus eu uitandu-ma fix catre camera in care imi petrec mai mult de noua ore in ea antrenandu-ma continu.
-Sakura in cazul acesta , imi este teama dar va trebuie sa te antrenezi si mai mult decat noua ore pe zii. Chinurile prin care vrei trece sar putea sa te faca sa vrei sa renunti dar nu trebuie sa renunti. A spus tata serios.
Tata este seful clanului Haruno , el este rival cu Fugaku. Motivul este ca familia Uchiha a crezut ca poate sa faca ce vrea cu oricare clan. Cand bunicul meu ii sa impotrivit a fost omorat. De atunci acea rivaltate nu incereaza nici in somn.
De mica am fost crescuta si invatata ca familia Uchiha nu stie sa faca decat rau. Iar cel mai groaznic moment a fost cand am fost obligat sa vad cum bunicul meu isi da duhul. Daca Sasuke isi da jos tricoul se vede o cusatura imensa. Cand am vazut ca binicul meu isi dadea duhul am luat sabia si m-am taiat pe Sasuke pe spate bagandu-l in spital in coma de gradul doi.
Flashback
-Nu , nu! Bunicule! Ai grija , te rog! Striga o fetita care era tinuta de doi baiati de 9 si 10 ani.
-Esti gata bunicutule? A spus Fugaku cu un zambet malefic pe fata tragand un glont in inima bunicului.
Dupa acel foc de arma mi-au dat drumul.
-Bunicule , bunicule esti bine? Spuneam incercand sa opreasc sangele.
-Este prea tarziu , Sakura ia aceasta sabie , atata timp cat aceasta sabie sa fii la tine te voi proteja. A spus acel batranel pe moarte.
-Bunicule te rog nu muri , te rog! A spus acea fetita cu lacrimi in ochi.
-Imi pare rau draga mea nepoata , voi avea grija de tine din imparatia cerurilor. A spus acel batran cazand ca si secerat.
Am scos sabia din teaca si i-am bagat-o fix in inima unuia dintr-e baieti cand am vazut ca respira din ce in ce mai greu am scos sabia si am fugit. Am ajuns acasa cu foarte multe zgarieturi iar corpul bunicului meu a fost ingropat omeneste. Dupa o singura noapte in care a mai ramas in acea casa.
End flashback.
Din aceea zi am jurat razbunare familiei Uchiha!
M-am dus la mine in dormitor , am vederea foarte frumoas catre padure , pe peretele vis-avis cu patul se afla televizotul si in fata televizorului un fel de canapea , mai mult adorm pe canapea. Am deschis dulapul imens care se afla langa pat si mi-am scos un tricou si o pereche de pantaloni scurti. Din pantofar mi-am scos o pereche de adidasi , dupa ce m-am schimbat am coborat jos unde se afla tata.
-Sakura incerca sa ma pui la pamant , ai la dispozitie un minut. Start. A spus acesta fiind in garda.
Tot incerc dar parca degeaba , mai aveam 20 de secunte trebuia sa fac ceva asa ca am inceput sa atac si cu pumnii si cu picioarele dar intr-un moment de neatentie m-am trezit jos.
-Nu te mai zbate ca pestele pe uscat , calculaza-ti miscarile. A spus acesta ajutandu-ma sa ma ridic.
-Dar incerc si incerc si degeaba. Am spus eu umfandu-mi obraji cu aer.
-Acum bunicul tau nu ar fii mandru de tine sa te auda spunand aceste vorbe. A spus tata facandu-ma sa ma gandesc de doua ori la ce am spus.
-Imi pare rau tata doar simt ca cedez , imi sta gandul numai la prostii. Inca o data , te rog. Am spus eu puandu-ma in garda.
-Start! A spus tata parand cu usurinta loviturile mele.
De-o data simteam ca nu imi mai controlam corpul si am inceput sa lovesc cu piciorul strang din ce in ce mai repede nici tata neputand sa pareze aceste lovituri.
-Tata te simti bine? Am spus eu oprindu-ma din al lovi deoarece este pe podea.
-Sakura , acea miscare…doar bunicul tau o putea executa. A spus acesta uitandu-se la mine ca la felul paisprezece
-Tata , trebuie sa recunosc , pentru cateva minute am simtit ca bunicul este langa mine si ca imi controleaza fiecare muschi din corp. Am spus eu uitandu-ma la mainile mele.
-Oh dragul de tata , te-ai iubit asa de mult si pe tine si pe mama ta. Cu siguranta ii pare rau ca ai fost obligata sa vezi cum si-a dat duhul . A spus tata uitandu-se la mine.
-Tata , nu este vina lui. Am spus eu luand in mana sabia pe care mi-o daduse bunicul in acea noapte.
-Stiu , dar cu siguranta ii pare rau , si mie imi pare rau ca nu mai este aici sa te vada ce frumoasa si ce puternica ai devenit. A spus tata calm.
-Dar bunicul este aici. In aceea noapte cand am venit si ma-ti dus la spital pentru a imi ingriji ranile pe sabie lafel ca pe mana mea deapta au aparut doua semene identice. Am spus eu uitandu-ma la sabie si la mana mea.
-Sakura pot sa vad semnul? A spus tata panicat.
-Uite seamana exact ca un sapre incolacit in jurul unui trandafir. Am spus eu aratandu-i lui tata semnul.
-Este imposibil , este imposibil , nu pot sa cred. A spus tata asezandu-se pe un scaun si soptind aceste cuvinte.
-Ce , ce sa intamplat? Am spus eu speriata.
Dar nu am mai apucat za zic nimic si mama a intrat in camera , cum a vezut semnul de pe mana mea si de pe sabie a scapat tava cu ceasca de cafea pentru tata si a cazut in fund.
-Vreti sa imi spuneti si mie ce se petrece cu voi? Am spus eu deja sperindu-ma.
-Semnul de pe sabie si cel de pe mana ta , acele semen le avea si bunicul tau. A spus tata si in urmatoarele cateva secunda vad scris pe mana mea.
“Sakura imi pare rau pentru ce ai vazut cand aveai noua ani”.
Cand am vazut m-am speriat si am cazut.
-Bunicule? Am spus eu uitandu-ma la mana mea.
-Ce sa intamplat? A intrebat tata venind imediat langa mine.
-Ai vazut? Pe mana mea a aparut un scris ciudat. Am spus eu aratandu-i mana tatei dar nu mai era scris nimic.
-Sakura cred ca esti prea obosita. Ia o pauza. A spus tata iesind din sala.
-Dar era pe mana mea acum cateva secunte. Am spus eu lasand capul in jos.
Mama a iesit si ea si a inchis usa dupa ea.
-Scumpule ce crezi ce este de facut? A spus mama ingrijorata.
-Nu stiu , dar stiu ca Sakura nu a mintit. Tata o protejeaza pe Sakura si vrea sa ii spuna ca ii pare rau dar Sakura este pusa in pericol. Deadata vede un bilet lipit de gheam.
-“Sakura o sa moara pentru ce i-a facut lui Sasuke. Semnat Uchiha Fugaku”.
Tata cum a vezut a si venit in sala de antrenament dar este deja prea tarziu.
-Tata , mama iesiti de aici , ma descurc. Am spus eu dandu-i unuia dintre memebri calanului Uchica un simplu pumn pentru mine dar doborandu-l.
-Sakura , ai grija. A spus tata scoatand-o pe mama din camera si luand-o la fuga catre dormitorul lor.
Am luat sabia si parca iar acea forta imi controla corpul dar de aceasta data am vazut scris pe mana mea.
“Ai incredere in mine , lasa-ma sa preiau controlul si nu vei pati nimic”.
-Ma misc mai repede decat aripile pasarilor colibri. Am spus eu parand fiecare lovitura in parte.
De-o data vad scris pe mana mea.
“Respira , controleaza-ti respiratia altfel o sa fii lovita.”
Incetul cu incetul au cazut unul cate unui si i-am legat pe fiecare si am luat o camera video.
-Fugaku , cand iti mai trec ideei asa crete gandeste-le de doua ori. Tii las la spitalul “Marie Curie”. P.S. Ai grija de baiatul tau , nu cred ca i-a placut ce a patit astazi. Am spus eu inchizand camera video. I-am urcat pe toti in masina si i-am dus la spital unde doctori i-au si internat.
A doua zii cand Fugaku a vezut caseta a luat-o si sa uitat la ea.
-Ah! Blestemata aia de Haruno! Spunea Fugaku plimdandu-se furios prin camera.
-Ce sa intamplat tata? A intrebat un baiat inalt cu parul lung prins intr-o coada , inalt 1,85 si bine lucrat.
-Haruno Sakura , am angajat asasini si prosti aia nu sunt in stare de nimic! A spus Fugaku asezandu-se pe canapeaua din piele prin fata careia mai avea putin si facea groapa.
-Calmeaza-te. O sa vorbesc cu Sasuke sa o ia putin la intrebari.
Sa il drescriu pe Sasuke. Un tip inalt de 1,80 bine facut cu parul negru precum pana corbului si ochii negri precum un abis parul mereu ravasit si poarta numai haine de “bad boy”.
Pot spune ca nici eu nu ma abtin. Port pantaloni taiati , multe curele , ticouri taiete in spate sau in fata , multe bratari.
Cand am ajuns la Mall in fata mea a venit Sasuke. Avea un zambet care ma facea sa vars. Ce dumnezeu avea , adica cu acel zambet cucerise toate curvele din scoala. Crede ca o sa ii mearga cu mine? Ei bine mai are sa se gandeasca.
-Hei Sakura ce faci? A spus Sasuke cu un zambet fals pe fata.
-Ce vrei? Si ce pot face atata timp cat sunt intr-un Mall? Am spus eu dand ochii peste cap.
-Cum de i-ai batut pe aia aseara? A spus el tracand la subiect.
-Cum se bate orice om tampit care vine la mine si ma enerveaza , sper ca nu vrei sa mai fac aplicatii si cu tine. Am spus eu serioasa.
-Nu mersi , bine eu ma car. Pa. A spus Sasuke nemastiind cum sa plece delanga mine .
Imediat a intrat Ino.
-Sakura ce s-a intamplat. A intrebat aceasta serioasa.
-Nimic , se pare ca domnul Uchiha si-a gasit nasa. Am spus eu razand.
-Ce iar vroia una? A spus Ino razand.
-Nu , as fii vrut eu dar nu a fost sa fie. Am spus eu razand.
Ino nu a mai spus nimic si ne-am pregatit pentru a merge din magazine in magazine si cand sa plecam au aparut si celelalte. Dupa aparoape pantru ore in care ne-am distrat am plecat fiecare catre casa ei.
-Mama , tata sunt acasa. Am spus eu incuind usa.
-Bine scumpo si cina este aproape gata. A spus mama.
-Sakura schimbate si vin-o in spatele gradini. A spus tata iesind pe usa din spate a casei.
M-am schimbat si am coborat jos.
-Sakura vreau sa incerci sa faci 10 genoflexiuni pe acest bustean pe apa , intr-un singur picior la fiecare flotare vreau sa schimbi piciorul , fara nici un val. A spus tata aradandu-mi cum se face.
Am incercat toata dupamiaza sa imi mentin echilibrun intr-un singur picior dar este imposibil
Pe seara am intrat in casa uda din cap pana in picioare si cu febra.
-Sakura esti bine? Esti cam palida, Sakura ai febra. A spus mama luandu-ma repede si ducandu-ma sus la mine in camera.
-Nu am nimic mama , sunt bine. Dupa ce i-am raspus lui mama am lesinat.
-Sayode cheama repede ambulanta. A spus mama speriata.
In cateva minute a venit ambulanta si m-au dus la spital.
M-am trezit peste cateva ore.
-Ce s-a intamplat? Am spus eu somnoroasa.
-Ai lesinat , acum esti la spital si maine iti face externarea , esti racita asa ca urmatoarele doua saptamani nu iesi din casa. A spus tata in soapta deoarece mai eram cu un baiat in salon
-Bine , cat e ceasu? Am spus eu uitandu-ma la tata.
-E ora patru si trei minute dimineata. A spus tata scotand telefonul din buzunar.
-Bine , cred ca o sa ma duc pana la baie. Am spus eu ridicandu-ma din pat si incercand sa o iau catre usa m-am dezechilibrat si m-a prins baiatul din patul alaturat. Care se pare ca nu dormea.
-Mai bine te-as ajuta. A spus acesta ajutandu-ma sa ma ridic.
-Multumesc , mult. Am spus eu intocandu-ma si privindul si vazand ca este chiar frumos.
Am ajuns la baia fetelor si el nu m-a lasat si a intrat in baia fetelor.
-Multumesc pentru ajutor , apropo numele meu este Sakura am spus eu tragandu-mi pantaloni pe mine.
-Incanta de cunostinta Sakura , eu sunt Mayade. A spus acesta stand lipit de usa.
-Si mie imi pare bine Mayade. Stiu ca pare cam din scurt dar , faci parte dintr-un clan? Am spus eu tagand apa si deschizand usa.
- Cred ca tatii nostril se cunosc , fac parte din claul “Sangele vampirilor”. A spus acesta uitandu-se la mine.
Trebuie sa recunosc ca Mayade chiar arata bine , are parul blond , ochii albastri , pielea bronzata , si muschii se vedeau si chiar imi placea.
-Si cati ani ai? Am spus eu bagandu-mi mainile sub jetul de apa rece.
Doar suntem in Romania si sa bage ei apa calda in spital nici gand sa pape ministru sanatati bine ca il doare undeva de oameni de rand.
-Am 15 ani. Tu cati ani ai ? A spus el tinandu-ma de talie.
-Am 14 ani. Am spus eu cu un zambet dulce pe fata.
-Acum fara suparare dar esti mai inalta decat o fata de 14 ani. A spus acesta apropiindu-se de mine.
Nu am mai spus nimic doar m-am intors si l-am vazut rosu in obraji . Nu am mai stat pe gandrui si inima imi spunea ca trebuie sa o fac. Asa ca mi-am unit buzele cu ale lui. M-a strans si mai mult in brate si eu mi-am incrucias mainile in jurul gatului sau. Incet a rupt sarutul cu un zambet pervers pe fata.
-Vrei sa fii cu mine? A spus acesta cu un zambet de baiat rau pe fata.
-Da , vreau sa fiu cu tine. Am spus eu uitandu-ma fix in ochii sai care aveau ceva special.
Ne-am dus inapoi in salon si am vazut ca e mai frig decat atunci cand am plecat asa ca Mayade si-a luat patura si a venit langa mine in pat. Tata a adus un sac de dormit pentru doua persone si ne-am bagat in el. Incepusem sa ne mai incalzim si tata plecase acasa pana la ora opt ziua.
-Deci , ce vrei sa mai facem? Am spus eu punandu-mi cu capul pe el.
-Ce zici vrei sa ne uitam la un film pe laptopul meu? A spus el uitandu-se la mine.
-Bine. Am spus eu ridicandu-mi capul de pe umarul sau.
A luat laptopul si stateam si ne-am uitat la filme.De-o data in salon a aparut Sasuke Uchiha.
-Haruno , se pare ca esti in viata. A spus el serios.
-Uchiha Sasuke , mai vrei una? Am spus eu pregatindu-ma sa il bat.
Mayade s-a ridicat si el si m-a s-a pus si el in garda.
Acesta sa pus in garda si el si Gaara , Naruto si Kiba.
Primul a fost Gaara fiindca el mereu are ceva de comentat. Gaara este un baiat tot de 14 ani suntem in aceeas clasa din clasa intai , are parul rosu precum sangele si ochii verzi si plini de ura , defiecare daca cand am picat cu el in echipa sa facem proiecte mereu comenta cate ceva. Cand a venit Sasuke in clasa a 2-a s-a alitat cu el. Si de atunici sa nu il mai vad.
Naruto este un baiat cu ochii albastri precum cerul fara nori si parul blon precum soarele. Este cel mai tantalau copil din scoala dar mereu prostiile lui ma amuza.
Kiba are 14 ani ne cunoastem de mici , pana cand parinti lui s-au aliat cu familia Uchiha. Pot spune ca el este ca un fel de frate pentru Sasuke. Are parul saten si ochi caprui , mereu face un lucru dupa ce il gandeste sau cum il taie mintea.
Urmatorul este Naruto care l-am pus la pamand cu o singura lovitura in stomac care din cate se pare ca i-am miscat un inel de la coloana vertebrala.
Au mai ramas Sasuke si Kiba , incepea distractia deoarece ambi sunt puternici dar nu se compara cu mine.
Deodata simt mana lui Sasuke fix in gatul meu , ma strangea din ce in ce mai tare. Nu m-am panicat
mi-am pus cu picioarele pe el dandui una fix in cosul pieptului. Kiba m-a atacat repede dar ii parez repede lovitura de picior si il imping in perete.
I-am luat pe Sasuke si l-am pus pe un scaun cu rotile , in bratele sale l-am pus pe Naruto si i-am dus la infirmiera spunandu-le ce au vrut sa imi faca si i-au bagat intr-un salon si i-am dus si pe Gaara si Kiba.
La ora opt si jumatate am iesit pe portile spitalului cu tata si cu Mayade. Am urca in masina lui tata si Mayade in masina tatalui sau. Tatii nostril s-au salutat dand din cap.
-Scumpo am venit acasa? A spus tata lasand cheile de la masina pe masuta de la intrare.
-Bune dragule , buna scumpa mea. A spus mama sarutandu-ma scurt pe cap.
-Buma mama , am spus eu scurt. Ducandu-ma in spatele curti.
S-a lasat o liniste de mormant. Dar tata a spulberat linistea.
-Se pare ca tot nu vrea sa renunte. A spus tata uitandu-se la mine cum incercam sa fac cele zece genoflexiuni.
-Da , evolueaza mai repede decat ne putem inchipui. A spus mama clatindo farfurie.
-Imi este teama de asta , tata o protejeaza , poate sa ajunga o asasina. A spus acesta strangand din pumn.
“Bine Sakura concentreaza-te , nu te mai gandi pa prosti!” Mi-am spus eu in minte fortandu-ma sa imi tin echilibrul.
Incet am incercat sa fac prima genoflexiune fara valuri si se pare ca am resuit.
-N…nu se poate. A spus tata uitandu-se la mine cu niste ochi cat cepele.
-Ce s-a itamplat? A intrebat mama stergandu-se pe maini cu un servetel.
-A reusit si mie mi-a luat o saptamana cand ma invatat tata. A spus tata scurt iesind pe usa.
“Forta ei este inumana , se pare ca genele adevaratei familie Haruno nu s-au pierdut”. A spus tata zambind.
-Tata am terminat cele 10 genoflexiuni fara nici un val. Am spus eu sarind de pe busten.
-Foarte bine. Fa-ti incalzirea. A spus acesta intrand in casa.
Am inceput sa fac cate 5 genoflexuni in fiecare picior.
Cand a venit tata mi-a dat o sabie si mi-a zis ca daca il ating de cinci ori cu sabia castig daca el ma va atinge de 10 ori cu sabia va castiga.
Am inceput , se pare ca nu sunt prea atenta , tata m-a lovit de cinci ori in doua minute.
Am inceput ca atac fara sa ma mai gandesc si nu am reusit nimic tata ma mai atins de cinci ori cu sabia si a castigat. Asa ca m-am dus sus mi-am facut un dus m-am pansat si m-am trandit in pat. Deodata primesc un mesaj.
“Vino la resedinta Uchiha la noapte la ora doua si zece minute dimineata. Ca de nu amicele tale o sa aiba aceeas soarta ca bunicul tau”.
Incet fara a da de banuit mi-am scos o pereche de pantaloni negri un maieu si o pereche de adidasi tot negri. Si le-am pus sub patura. Am coborat jos pentru a servi cina si m-am dus la culcare. M-am incuiat in camera m-am schimbat si am sarit pe gheam prinzandu-ma de o ceanga din ciresul din curte. Incet am mers pe crengile ciresului pana la gard , am sarit gardul si am luat-o la fuga catre casa familiei Uchiha. In mana dreapta aveam sabia.
“Ai grija sa nu fie o capcana. Te voi pazi in caz ca ai nevoie”
In cateva secunde acel scris a disparut de pe mana mea.
Cand am ajuns m-am urcat pe un nuc si am sarit gardul , in fata casei ma astepta Sasuke. Asa ca am preferat sa intru pe gheamul dormitorului lui Itachi. Incet am intrat si am auzit ca dintr-o camera ce aud sunete ciudata asa ca am deschis usa , sunt Temari , Ino , Ten-Ten si Hinata.
L-am dezlegat incet si leam scos pe gheamul din camera lui Itachi.
Incet am sarit si peste poarta si de-o data il aud pe Itachi tipand.
-Au disparut! A tipat Itachi noi am luat-o la fuga catre casa mea. Cand m-au vazut mama si tata au devenit seriosi dar m-au intels asa ca am pus tot clanul Haruno in garda.
Peste putin timp tot clanul Uchiha a venit la noi. Eu m-am schimbat si mi-am pus pe mine o pereche de pantaloni lungi si un tricou cu munte lanturi. Sabia o tin din ce in ce mai strans in mana.
-Am venit aici sa vorbim. A spus Fugaku calm.
Eu am facut cativa pasi in fata si zambesc de parca as fii nebuna.
-Tu nu ai stat la discuti , daca nu gresesc motoul tau este “Fa ceva fara sa gandesti”. Am spus eu batandu-mi joc de tot clanul Uchiha.
-De data asta vreau sa vorbim. A spus Fugaku cu un zambet calm pe fata.
-Nu am incerede in tine Uchiha Fugaku. Am spus eu scotand sabia din teaca si indereptand-o catre el.
-Bine , sa plecam. A spus Fugaku intorcandu-se speriat.
Am continuat sa il privesc pana au plecat de pe teritoriul nostru.
-Domnisoara Sakura sunte-ti sigura ca nu vre-ti sa ascultati ce are de spus Uchiha Fugaku? A spus un baiat de 19 ani cu parul scurt si roz si ochii negri precum noaptea.
M-am intors am lasat capul in jos si am strans din pumn.
-Nu purem avea incredere in familia Uchiha , eu vor sa ne afle tehnicile si modul de a ne antrenam , vor sa ne onoare , bunicul meu nu s-a sactirifat degeaba pentru acest clan. Ii voi omor pe toti din familia Uchiha! Am spus eu intrand in casa.
M-am dus sus unde sunt fetele.
-Mai bine a-ti dormi aici. Am spus eu serioasa.
-Bine , Sakura poti sa vii putin? A spus Hinata.
-Da , ce s-a intamplat? Am spus eu apropiindu-se de Hinata.
-P…pai m-am gandit la un plan. A spus Hinata in soapta.
-Ce plan? Am spus eu foarte curioasa sa aflu ideea brunetei.
-Pai tu si tatal tau sa mimati o cearta si sa te dea afara din casa tu sa te duci in casa bunicului tau. Familia Uchiha de va bucura sa auda asta si te vor chema la ei , poti sa le spui o micare doua care o poate face oricine si afli secretele familiei Uchiha. A spus Hinata rosie in obraji.
-Hinata este o idee minunata! Am spus eu luand-o in brate.
-Am auzit ce a-ti vorbi si sunt de acord , dar cineva trebuie sa ii spuna lui Sasuke. A spus tata serios.
-Pai Sasuke va auzit fiindca vor vorbi fetele la o masa la Mall acolo serveste Sasuke parnzul zilnic. Am spus eu ridicandu-ma in picioare.
A doua zii de dineata Sasuke este in fata casei si eu si tata am inceput planul .
-Tata ce faci? Am spus eu tipand.
-Iesi din casa asta , te reneg nu esti in stare de nimic! A spus tata aruncandu-mi gheamantanul cu haine afara pe usa.
Mi-am luat gheamantanul si m-am dus in casa bunicului meu plangand.
-Alo tata , familia Haruno incepe sa se destrame. A spus Sasuke fericit.
-Bine vezi pe cine poti trage de limba. A spus Fugaku cu un ranjet malefic pe fata.
-Vorbesc eu cu Sakura. A spus Sasuke uitandu-se dupa mine si uitandu-se fix la posteriorul meu.
“Ce i-as face fetei asteia. Si nu mai e mult si este a mea.” Si-a spus brunetul in gand si sa facut nevazut.
Am ajuns fosta casa a binicului meu si m-am dus in dormitorul sau unde m-a luat somnul destul de repede deoarece noaptea trecuta nu prea am dormit.

Poze: Profesoara Myago : [Imagine: RedHead.jpg]

Mayade : [Imagine: Nitta013.jpg]

Profesorul de muzica : [Imagine: 20060207_4_1.jpg]

Mama: [Imagine: zzzzzzz.jpg]

Tata: [Imagine: Allen_Walker_II_by_Epsilon86.jpg]

Eu: [Imagine: sexy_sakura_by_Nishi06.jpg]

Ino: [Imagine: ino.jpg]

Hinata : [Imagine: sexy_hinata.jpg]

Ten-Ten:
[Imagine: l_6b483991d2e5a881f5c536c2b9043d2e.jpg]

Temari: [Imagine: Temari.jpg]

Sasuke: [Imagine: sasuke_uchiha_by_reirei18.jpg]

Gaara: [Imagine: kool.jpg]

Naruto : [Imagine: hot.jpg]

Kiba: [Imagine: sexy_Kiba.jpg]

Fugaku : [Imagine: NwAAAP4b229JXWyFkjIeq4xjLrWXBHa5YTW.jpg]

Itachi: [Imagine: Itachi-01.jpg]

Camera mea: [Imagine: luxury-interior-design-hollywoods-h.jpg]

Imi pare rau pentru greseli. Sper ca , capitolul urmator sa fie mai bun ca acesta. Sper sa nu fie greseli cu carul.

#2
Uite ca am venit si cel de al doilea capitol. Scuze pentru ca am uitat sa pun melodia la primul capitol deci. Si scuze pentru intarziere.
The Birthday Massacre – Blue http://www.youtube.com/watch?v=kp1FRKc24...re=related

Cap 2.

Noaptea a trecut pe nesimtite iar soarele si-a facut aparitia , razele soarelui imi luminau chipul angelic. Intr-un final m-am trezit , mi-am facut siesta de dimineata si m-am schimbat intr-o pereche de pantaloni de trening si un tricou mulat pe corp alb.
“Oare de ce am senzatia ca sunt urmarita? Oare de ce?” Mi-am spus eu uitandu-ma atenta prin casa. Dar se pare ca imaginatia imi joaca farse. Dar totusi la fiecare miscare ma simt in pericol. Incerc sa nu dau importanta acestui sentiment dar nu pot , simt ca cineva se uita la mine de parca ar vrea sa ma violeze sau ceva de genul. M-am dus in bucatarie unde se afla un frigider , o masa , chiuveta , un mic televizor , rafturi pentru depozitarea tacamurilor. Am luat un pahar de pe masa care este curat si pus cu gura in jos pentru a se usca , l-am intors cu gura in sus am deschis frigiderul si am luat sticla de suc de morcovi , portocale si mar , am umplut paharul m-am asezat pe unul dintre cele sase scaune din lemn lafel ca toate celelalte obiecte din bucatarie cu exceptia unora incluzand masa si am dat drumul la televizor. Tocmai bine stirile de la ProTV.
-Doamnelor si domnilor stire de ultim moment. O persoana a ajuns la spital in coma de greadul al doilea in urma cu cateva minte. A spus una dintr-e prezentatoarele stirilor.
“Sper sa nu fie cineva din clanul meu , te rog , te rog”. Mi-am spus eu facandu-mi sperante degeaba.
-Se pare ca nepotul conducatorului clanului Haruno a fost bagat in spital de un membru al clanului Uchiha din cauza unui lucru cat se poate de banal. Declara conducatorul clanului Uchiha. A spus prezentatoarea facandu-si cruce.
-Ce? Nu se poate! Am spus eu ridicandu-ma repede in picioare deramand scaunul pe care stateam , am urcat sus si am inceput sa caut haine curate cu car poti iesi in vazul lumii.
Mi-am pus pe mine o pereche de blugi cu cateva taieturi un tricou alb care are cateva modele albastre pe el. Mi-am luat telefonul , dupaceea am inchis televitorul si am incuiat casa.
Am luat-o la fuga catre spital. Pe langa mine a trecut insusi Sasuke Uchiha care are un zambet de smecheras pe fata.
“Ce mi-ar placea sa ma pot opri sa ii dau cateva in botul ala de cimpanzeu!” Mi-am spus eu in gand uitandu-ma la Sasuke cu multa ura.
Am continuat sa alerg. Inima imi bate mai tare decat atunci cand am vazut un film de groaza in varianta 3D. Dar nu mai conteaza , trebuie sa ajung la spital. Dupa aproape jumatate de ora in care am alergat am ajuns la spital rosie precum racul la fata.
-Sakura ce faci aici? M-a intrebat tata serios.
-Tata am auzit ce sa intamplat , familia Uchiha nu v-a scapa asta usor. Am spus eu serioasa.
-Nu aici nu te mai las sa te bagi! A spus tata ridicand tonul la mine.
Incet ma lasat capul in jos si am strans pumnul.
-Si sa sfarsim toti ca bunicul nu? Am spus eu ridicandu-mi capul .
-Sakura , nu este zi sa nu regret moarte bunicului tau , dar ce zici sa mai gandesti inainte sa faci ceva? A spus tata pe un ton dur.
-Stii ceva tata , cred ca eu gandesc cel mai mult decat voi. Daca in acest moment bunicul ar fii aici ar fii de partea mea fiindca tu nu stii decat sa ma pui sa ma antrenez. Nici o data nu ai dat importanta semtimentelor mele! Am spus eu lasand doua lacrimi sa mi se prelinga pe obraji.
-Sakura intelege trebuie sa am grija de peste trei sute de persoane. A spus tata calmandu-se.
-Daca tii asa de mult la clan si de mine ai uitat complet atunci chiar insemna ca , casa bunicului este casa mea! Am spus eu intorcandu-ma si plecand.
Am luat un taxi si m-a dus acasa in douazeci de minute ajunsesem i-am dat soferului un milion fara a ma interesa restul si am iesit din taxi dar acesta m-a oprit sa imi dea restul.
Am intrat in casa am luat gheamantanul si mi-am pus acolo strictul necesar. Mi-am luat laptopul si am plecat catre casa bunicului.
Am ajuns acolo mi-am lasat bagajele si laptolu. Si am iesit afara. Intr-un final am ajuns la casa bunicului , am iesit in gradina din spate si m-am astezat pe un sezlong care este asezat acolo de cand eram eu mica. Am in minte numai acele vorbe spuse de tata. M-am ghemuit si am inceput sa vars lacrimi fara motiv. Simt doar nevoia sa ma descarc.Vantul adie usor si imi clatina incet o suvita de par. Mi-am ridicat capul de pe genunchi mi-am sters lacrimile si mi-am adus aminte de acele zile cand bunicul inca traia si culeageam flori si imi facea coronite din ele. Mereu imi spunea ca arat ca o floare de cires. De-o data vad petale de flori de cires langa mine am lat una langa mana.
-Acum inteleg de ce bunicul imi spunea “floarea mea de cires” petalele florilor de cires sunt lafel ca parul meu. Am spus eu examinand atenta acea petala.
De-o data aud ca incepe sa imi sune telefonul . Se pare ca am primit un mesaj.
“Fi atenta , nu intra in jocul lui!” Numarul este ascuns si nici o semnatura.
Am inceput sa imi fac grji deoarece nu stiam cine este acea persoana de care treuie sa ma feresc si cine este misterioasa persoana care m-a anuntat.
De-o data il vad pe Sasuke la poarta. Inima incepuse sa o imi bata cu putere de parca ar vrea sa o ia la fuga. Am inghitit in sec si m-am apropiat de poarta.
-Putem sa stam de vorba? M-a intrebat Sasuke calm.
-Intra. Am spus eu descanzand usa de la poarta.
Am intrat amandoi in casa.
-Vrei o cafea sau ceva? Am spus eu incercand sa imi stapanesc emotiile.
-Da , o cafea , te rog. A spus acesta calm scotandu-si pachetul cu tigari din buzunar.
-Imediat , o vrei cu lapte? Am spus eu intorcandu-ma catre acesta.
-Nu multumesc , doar o lingurita de zahar. Apropo te superi daca fumez? M-a intrebat acesta cu un suras dulce pe fata.
-Nu ma deranjeaza. Am spus eu punand o scrumiera pe masa.
Acesta a tras scrumiera mai aproape de el si-a aprins tigara si a inceput pufaie precum Popeye. Am spalat o ceasca si o farfuriuta. In cateva minute cafeaua lui Sasuke este gata , nu stiu de ce dar simt ca Sasuke nu a venit sa stam de vorba. Parca vrea alt ceva. Ochi lui Sasuke sunt atintiti fix la decolteul meu. Pe fata acestuia poti citi multe printr-e vare perversitatea cu cate se uita la mine.
-Deci ce vrei sa imi spui? L-am intrebat eu incercand sa o fac pe nepasatoarea , lasandu-l sa se uite pana il usura ochii.
-Vreau sa vorbim in biroul bunicului tau. A spus acesta ridicandu-se de pe scaun.
M-am ridicat si eu si am luat-o in sus pe scari. De-o data simt mana lui Sasuke care ma ia pe sus si ma baga in dormitor. Imediat mi-am dat seama ca vrea sa ma violeze asa ca am inceput sa ma zbat dar fara folos. M-a trantit in pat in timp ce imi maingaie corpul. M-am inrosit in obraji.
-Ce este pisicut-o acum nu mai esti asa de tare. A spus Sasuke cu un zambet pervers pe fata.
Acesta incepuse sa ma mangaie cand pe sani cand imi punea degetul aratator pe buze incercand sa ma calmeze dar fara folos pe deget I ramasese glossul meu pe deget.
-Sasuke ai face mai bine sa nu te atingi de mine! Am spus eu speriata , nestiind ce va urma.
Sasuke a inceput sa ma sarute pe gat , incet stracudanu-si mana pe sub bluza mea. Tremur din toate “balamelele” de frica.
-Ai noroc ca nu sunt pus pe fapte marete a spus acesta ridicandu-se de pe mine si plecand.
Si-a luat haina din cuier si a iesit din casa.
Tata a vazut ca Sasuke a iesit din casa bunicului meu , ingrijorat a venit la mine.
De-o data aud usa deschizandu-se. Speriata m-am bagat in coltul de langa fereastra.
-Sakura esti bine? A spus tata intrand in camera.
-Sunt bine. Am spus eu calmandu-ma
Tata a venit la mine si ma luat in brate lasand sa ii se prelinga lacrimi pe obraji. Trebuie sa resunosc este prima data cand il vad pe tata palgand l-am luat in brate. Incet acesta mi-a dat drumul.
-Mi-a fost asa de teama in toti acesti ani ca familia Uchiha iti vor face rau incat nu te-am mai bagat in seama. A spus acesta uitandu-se pe gheam si stergandu-si lacrimile.
-Tata ce a patit bunicul nu se v-a mai intampla. Iar acum daca bunicul ar trai ai fii foarte mandru de tine. Ai depus mult efort pentru a ma creste si eu fac fite. Nu meriti asta. Am spus eu lasand capul in jos.
-Sakura nu mai spune asta , toti adolescenti fac lafel , pana te mai maturizezi mai este , esti o fata inteleapta si cu gandirea limpede. A spus tata uitandu-se la mine.
Nu am mai spus nimic , doar mi-am luat gheamantanele si i-am spus tatei ca ma intorc cu el.
Intr-un final am ajuns acasa , m-am dus mi-am facut un dus si am asteptat sa vina seara.
Am iesit afara pe balcon si l-am vazut pe fata antrenandu-se. Nu inteleg de ce dar de antreneaza din greu.
-Trebuie sa fiu in garda , ma bucur ca am putut clarifica cu Sakura acele lucruri dar nu ma bucur ca nu pot sa ii spun ca familia Uchiha ne va ataca. A spus acesta tamponandu-si fruntea cu un prosop alb precum neaua.
Cand am auzit ce spune am intrat repede in casa , mi-am luat haina din piele pe mine si m-am dus la Unchiul meu Lion. Acesta este deja imbracat intr-un costum negru care pe spate are semnul clanului Haruno care este un cerc care are inauntru un trandafir. Acesta are parul roz si ochii negri.
-Unchiule ce se patrece? Am spus eu serioasa.
-Clanul Uchiha , vor sa te rapeasca si sa te omoare. A spus acesta cu o seriozitate in ton incat ma spariat si pe mine.
Nu am mai spus nimic doar m-am intos si am luat-o la fuga catre casa. Cand am intrat in casa mama este imbracata intr-o pereche de pantaloni lungi si o haina in picioare poarta o pereche de pantlofi iar tata este imbracat intr-un fost tricou caruia ii suprere manecile in maini avea o pereche de manusi fara degete poata o pereche de blugi taiati pana la ghenunchi. Poza cate v-am aratat-o este din tineretea lui tata. Tata de meserie este boxeur dar s-a lasat cand m-am nascut asa ca de mica am fost invatata cu un regim de viata echilibrat.
-Sakura vreau sa stai in casa orice sar intampla , orice ai auzi.
Am urcat sus fara sa spun nimic , nu pot sa stau locului stiind ca viata parintilor mei este in joc si a intregului clan. Inainte sa plece mama a venit la mine sa ma verifice.
-Scumo totul va fii bine , tine minte nu iesi din casa. A spus mama sarutandu-ma scurt pe cap si iesind pe usa.
“Nu pot sa stau aici , nu am stare!” Mi-am spus eu in gand scotandu-mi o pereche de pantaloni scurti la care am atasat sa un fel piept al salopetei facut numai din lanturi si pe dedesupt un tricou taiat. De-o data vad pe birou o foaie scoasa la imprimanta.
“Pentru a aduce putere corpului trebuie sa beti sangele dumneavostra cu sangele unei persoane dragi decedate si sa inmuiati degetul in cenusa acesuia si sa o inghititi. (Ritualuri sataniste)”
Mi-am facut cruce si m-am schimbat in costum. De-o vad ca fereastra se deschide aparand Sasuke. M-am intors vazandu-i chipul minunat si suvitele care ii ating delicat chipul lumat de mandra luna. Sasuke poarta un maieu taiat care lasa patratelele de pe abdomen la vedere si bratele vizibil cu mult mai puternice decat ale mele. Acesta a venit spre mine cu pumnul pregatit. Am tot incercat sa parez livitura lui Sasuke dar degeaba acesta este mult prea rapid pentru mine. Ochii lui parca ma trimteau intr-o alta dimensiune , parca as vrea ca acest razboi sa se termine odata.
“Vreau sa se termine totul , sa ne impacam , sa fiu din nou mereu cu zambetul pe buze lafer cum eram cand eram mica. Eu si Sasuke sa fim preteni iar Itachi sa faca glume pe seama noastra.” Mi-am spus eu in gand dar m-am trezit din visare.
Am prins un moment in care Sasuke nu este atent si i-am dat un picior in stomac dezechilibranduse si cazand peste gheam. Dar proasta ce de obicei l-am prins de mana. Cand s-a vazut in viata mai avea putin si pupa si pereti. Dar am stat in garda deoarece stiu foarte bine sa joace. Mai ales Sasuke. De-o data il vad ca vine cu sabia sa ma atece. Fiind cazuta in ghenunchi , nu am mai reactionart, daca asta vrea asta o aiba , sunt satula de lupta. De-o data vad ca lama sabiei se opreste la gatul meu. Am inchis ochi asteptandu-mi moartea. Dar Sasuke s-a oprit , a lasat sabia jos sis a apropiat de mine.
-Te dai batuta? Ma intrebat acesta mirat.
-M-am saturat , fa-o odata , daca chiar vrei sa ma vezi moarta! Omoara-ma! Am tipat plangand.
-Sakura…A spus acesta lasand capul in jos.
-Am zis fa-o! Am spus eu asteptand ca acesta sa ma omoare dar acesta nu m-a omorat..
Acesta a cazut si el in ghenunchi si ma luat de gat si a inceput sa ma mangaie pe spate incercand sa ma linisteasca.
De-o data au intrat Fugaku si tata in camera si ne-au vazut imbratisati. Au ramas dea dreptul socati , nu credeau ca vre-o data ma voi mai impacat cu Sasuke. Au inchis usa incet.
-Se pare ca s-au impacat. A spus tata zambind.
-Da , nu credeam ca Sakura o sa se linisteasca in bratele fiului meu sau ca Sasuke o lase trecutul de o parte. A spus Fugaku incucisandu-si mainile la piept si zambind precum un copil mic.
De-o data Sasuke imi da drumut , ma apuca de barbie si se uita fix in ochii mei.
-De mica ai fost precum o papusa de portelan. A spus Sasuke stergandu-mi lacrimile.
-Mereu ai stiut sa ma faci sa rad. Am spus eu amintidu-mi ce momentele cand eram mica si ma jucam cu Sasuke
Flashback
-Astea sunt pentru tine. Spuse un baietel imbracat intr-o pereche de pantaloni scurti si un tricou cu un insemn destul de ciudat pe spate. De clasa intai.
Acea fetita plangea deoarece venisera niste baieti mai mari si ii rupsesera toate floricelele pe care le culesese.
-M…multumesc. Aspuse fetita stragandu-si ochi si luand floricelele din maina baietelului cu parul precum pana corbului.
-Eu sunt Sasuke Uchiha. Spuse acesta cu un zambet larg pe fata.
-Eu sunt Sakura Haruno. Spuse aceasta cu o oarecare timididate in voce.
-Sakura? Floare de cirs? A intrebat acesta uitandu-se la cer.
-Da. Spuse fetita mirosind frumoasele flori pe care ii le dadu-se acesta.
Acea fetita il privea rosie in obraji.
-Sakura imi pare rau dar trebuie sa plec , ne vedem maine tot aici? A intrebat Sasuke ridicandu-se in picioare.
-Bine. A spus aceasta ridicandu-se. si plecand catre casa sa.
Brunetul o urmarise pana acasa. Prin clasa a doua brunetul a inceput sa nu o mai bage in seama pe rozalie.
La varsta de 9 ani in data morti bunicului sau brunetul ii daruise fetei o bratara de aur aceasta o purta zilnic.
-Sasuke trebuie sa vorbim. Spuse o voce masculin iesind din umbra.
-Da unchiule ce sa intaplat. Intreaba acesta curios.
-Stii fetita cu care te joci tu , eu stiu ca plce pe alt cineva. A spus acel barbat cu un zambet malefic pe fata.
-Ce? A intrebat baietalul uitandu-se uimit la barbat.
Atunci inima baiatului pura precum cerul fara nori fu invaluita in ura.
End frashback.
De-o data simt buzele lui Sasuke care s-au unit cu ale mele. Simteam sa plutesc pe un nor , buzele sale fine acum sunt impreunate cu ale mele. Ma bucur foarte mult Acesta ma tras peste el continuand sa ne sarutam. In bratele sale ma simt in siguranta poate sa vina si sfarsitul lumi , ma simt din nou in siguranta. Aceeas siguranta pe care mi-o oferea si atunci cand eram mici. Dar stiu ca Mayade nu va fii prea vesel cand va auzi. Sasuke rupse sarutul incet si ma privea in ochii parca pierzandu-se in culoare lor.
-Sakura sa terminam razboiul asta odata , pur si simplu , nu tata la omorat pe bunicul tau si unchiul meu , imi spusese ca nu ma placi imi venea sa urlu cand l-am auzit. Cand l-am auzit eram in stare sa mut si mintii din loc numai sa te stiu a mea. A spus acesta strangandu-ma in brate.
De-o data ridic mana stanga si ridic maneca de la hanorac si Sasuke vede bratara pe care mi-o daruise , o purtam fix pe mana pe care mi-o pusese.
-Sasuke , eu nu am spus asta nici o data , mereu mi-ai placut. Am spus eu inrosindu-ma putin la fata.
-Si vrei s-o punem? M-a intrebat acesta lundu-ma in brate. Si punandu-ma pe pat pe patura pufoasa de culoare mov si asternutul patului este tot mov.
-Da. Am spus eu ridicandu-ma in sezut.si incepand sa il gadil pe brunet. Acesta a luat o perna si mi-a dat cu ea pe fata dar nu tare cat s imi ciufuleasca parul , Pentru cateva momente nu am fost atenta si acesta ma prins de mijloc si a inceput sa ma gadile , parca suntem doua pisici. Orele au trecut pe nesimtite si sa facut ora trei si jumatate dimineata si noi stam si ne uitam la filme.
-Eu ma dus ca fac un dus am spus iesind din camera.
-Bine , tot aici ma gasesti. A spus Sasuke scotandu-si telefonul din buzunar si scriind un mesaj.
A mai verificat o data sa vada daca a uitat sa scrie ceva.
“Ce faci Hiena? Eu m-am impacat cu rozalia mea si sunt la ea acasa. Nu ma suna ca stiu ca f*ti vre-o c*rva din scoala”. Si Sasuke a dat “send” si mesajul sa trimis.
Eu am iesit din baie intr-un halat de baie rosu iar Sasuke a venit la mine si ma luat in brate , ma pus in pat s-a urcat peste mine si a inceput sa imi sarute tot corpul dar am fost intrerupti de telefonul brunetului. De-o data primesc un mesaj pe telefon. In mesaj scria:
“-Ce faci iubita? Eu ma plictisesc singur acasa. Vrei sa vi pe la mine? Mayade”
“Of doamne am uitat de Mayade sper sa nu inceapa sa planga.” Mi-am spus eu trandindu-ma pe spate in pat langa Sasuke in timp ce acesta vorbea la telefon si imi mangaia parul. Melodia pe care o avea Sasuke ca sonerie este “ Famous Last Words” de My Chemical Roamce. Este destul de frumoasa avand in vedere ca si mie imi place sa ascult Punk.
I-am trimis un mesaj lui Mayade in care i-am explicat tot iar acesta mi-a raspuns cu un scurt “Am inteles dar eu tot te iubesc”
Dupa doua minute Sasuke a terminat de vorbit. A inchis telefonul eu inca butonam telefonul , acesta a venit mi-a luat telefonul l-a inchis scotandu si bateria pentru a nu ne intrerupe , a inchis usa si a tras jaluzeaua la gheam si a lasat usa de la balconului putin deschisa. A venit s-a urcat peste mine , simt o oarecare frica. Sasuke a inceput sa ma sarute pofticios. Incet mi-a defacut cordonul de la halat , pe dedesubt aveam pe mine o pereche de chiloti fara nimic alt ceva. Acesta mi-a mangaiat abdomenul plat pana a ajuns la sani. De-o data il vad pe Sasuke ca se uita la mine. Sunt putin speriata.
-Ce ai patit? M-a intrebat acesta uitandu-se la fata mea pe care se putea citi frica.
-Sunt virgina. Am spus eu ducandu-mi degetul aratator peste buze.
“Arata ca o pisicuta , nu ii pot face asta , o iubesc”. Si-a spus Sasuke in gand.
-Atunci mai astept. A spus Sasuke dandu-se de pe mine.
-Poate eu m-am saturat sa astept. Am spus eu urcandu-ma peste brunet si sarutandu-l scurt pe buze.

Ok deci cam acesta este capitolul. Imi pare rau pentru greseli. Sa nu uit. Sa imi scrieti in comentariu daca vreti Hentai urmatorul capitol. Astept parerile voastre
My chemicam romance - Famous Last Words
http://www.youtube.com/watch#!v=8bbTtPL1...xt_from=ML

Sasuke si cu mine copii : [Imagine: youngsasukeandsakura1ST.jpg]

Bratara de la Sasuke: [Imagine: ScatteredDiamondBangel.jpg] (Prima)

#3
Nu ti`a dat nimeni comm?Lasa`ma pe mine sa fac asta;)


Sa incepem cu inceputul...De ce naiba ai postat atat de mult?Puteai sa postezi usor cate un capitol,pentru ca din astea doua capitole puteai sa faci opt:))...ai scris prea mult,capitolele sunt prea lungi ji sincera sa fiu m`au cam plictisit...
Descrierea este slaba,chiar foarte slaba,defapt este varza ji plictisitoare...Doar daca spui ca are barul negru ji ochii albastrii nu inseamna ca ai descris ceva...asta e descriere de clasa a 3-a,pt. Dumnezeu!...nu exprimi sentimentele ji nici macar locurile ji lucrurile din jur...
Actiunea-plictisitoare,ba prea grabita,ba se misca cu viteza melcului...ji in mare parte nici nu are logica,adica acum este la scoala,apoi vorbeste cu tac`su,apoi se bate ji apoi isi amintejte de bunicu` ei,veteran de razboi...
Naratiunea-narezi la persoana I ji ar trebuii sa fie destul de ujor...avand in vedere la ce persoana narezi ar trebuii macar sa incerci sa descrii sentimentele Sakurei...
Dialogul-marea problema...faci exces de el...este plictisitor,pe alocuri sec ji pe deasupra este ji banal...nu`mi place asta...
Ai facut repetitii peste repetitii de m`a luat durerea de cap...foloseste ji tu sinonime...as vrea sa iti dau exemple,dar nu pot sa le gasesc ca ai nijte capitole uriase...
Ai unele propozitii pe care sincer,nu le inteleg...[:))]
Ai incercat sa strecori ji putin amuzament,dar nu prea ti`a iejit :P

Eu una nu am mult experienta,caci sunt aproape noua pe forum,dar am citit inainte o groaza de ficuri ji jtiu ce inseamna un fic adevarat-deci nu te supara pe mine pentru asta

Ai cateva,defapt cateva mai multe greseli de tastare-dar nu le mai zaresc din cauza capitolelor imense[:))]

Titlul-singurul care m`a facut sa citesc acest fic...:bv:

Astept nextu` ji sper sa fie mai bun:)

Te rog sa nu renunti la el doar pentru ca nu ai facut bine din prima;)

Daca te`au deranjat criticile mele da`mi un PM(scz ca am ajuns o scorpie mica)

Ja ne` ji multa inspiratie:*

#4
Cap 3.
[Hentai] +15
Deoarece pe celalalt cont al meu nu mai pot intra am sa postez de pe acest cont. Acum fiindca sunt cat se poate de calma fiindca ma doare spatele de ma omoara si leanea mia dat pace am mai scris si eu ceva. Apropo tot ce vreau sa spun este ca asta e ideea , unora li se pare slaba altora buna asa ca spuneti-va parerea. Comentati la sange -_-“. Deci am revenit cat am putut de repede cu cel de al treilea capitol. Imi pare rau pentru greseli. Si multumesc pentru comentaru. Apropo scuze ca nu il voi face +18 dar nu cred ca vreti pe aici filme porno, daca vrei spuneti-mi

Brunetul se uita la mine si a ridicat din sprancene. Dar a vazut ca sunt cat se poate de serioasa asa ca si-a scos din buzunar o cutie de prezervative. Si-a pus unul pe “scula” s-a urcat peste mine a inceput sa ma sarute , buzele sale fine precum petalele trandafirilor ma faceau sa tresar la fiecare sarut sa simt raiul pe pamant. Acesta a inceput sa ma sarute pe gat in jos , cand a ajuns la sani a inceput sa se joace cu sfarcurile mele facandu-mi corpul sa vibreze sub el. Acesta a inceput sa faca cercuri cu limba facandu-ma sa scap cate un geamat de placere. De-o data simt dantura perfecta a lui Sasuke muscandu-mi sfarcul. Mi-am arcuit usor spatele si acesta mi-a dat drumul a inceput sa ma sarute cand a ajuns la gat ma muscat lasandu-si amprenta dentara pe gatul meu fin. Ii simt respiratia putin rece , ii simt buzele pe barbia mea cautandu-mi buzele ma luat de barbie si ne-am unit buzele intr-un sarut pasional , acesta a inceput sa se joace in acel loc pana cand “amicul” sau ma cere , acesta m-a penetrat destul de incet incercand sa nu imi provoace durere dar fara folos , himenul meu nu a rezistat prea mult iar acesta sa fortat putin cand Sasuke a intrat mai tare m-am arcuit spatele de durere strangand din ce in ce mai tare cearsaful de pe pat , incet mi-a cuprins buzele intr-un sarut pasional. Acesta a inceput sa faca miscari dute-vino incepand sa transforme durerea in placere nebuna.
-Putin mai incet , lasa-ma sa traiesc momentul. Am spus eu printer gamete.
Gemetele mele sunt adevarata muzica pentru el. Amicul sau incepea sa se simta din ce in ce mai bine in mine facandu-l pe acesta sa isi dea drumul. A inceput sa faca miscari din ce in ce mai rapide aducandu-ma in extaz. Am inceput sa gem din ce in ce mai tare. M-am inrosit putin in obraji , dupaceea m-am aropiat de brunet acesta ma sarutat apasat pe buze. Incet ma luat in brate si ma dus in baie. Am dat drumu la dus si am intrat. Nu mi-a dat drumul din brate , saruturile sale devin din ce in ce mai pasionale. Dupa ce am iesit din dus am tras jaluzelele si am vazut ca incepe sa se lumineze afara asa ca din prosopare ne-am imbracat in haine de casa.
I-am dat brunetului o pereche de pantaloni de trening mai larguti albi si un maieu albastru lasand la vedere bratele bine lucrate si i-am dat o pereche de papuci de ai mei dar ii sunt mici asa ca am luat o pereche de a tatei care ii sunt buni. Am coborat jos , pe masa din bucatarie se afla o foaie alba si un pix , fiecare lucru este pus la locul lui , am luat scrisoare si nu imi vine sa imi cred ochilor.
Stau si citesc cuvant cu cuvant , scrisoarea pe care mi-o lasase mama ma lasat cu gura cascata pana in podea.
“Draga mea Sakura eu , tatal tau si sotii uchiha am vorbit aseara sa va lasam sa va descurcat cu cele doua clanuri. Ca pana la urma veti ajunge capetenii de clanuri amandoi si trebuie sa va descurcati. Cu drag Mama , tata , Mikato si Fugaku.”
Am ramas cu scrisoarea in mana nu stiu ce sa spun. Oare ma voi descurca sau va arunca lumea cu rostii si fructe stricate in mine? Mi-am spus eu puandu-mi mainile pe cap
-Ce sa intamplat? Ma intrebat acesta curios lund o gura dintr-o cutie cu suc de portocale.
-Pai ce sa se intample , parinti nostri ne-au lasat pe noi sa avem grija de clanurile noastre.
-Ce? A spus Sasuke scuipand gura de suc pe care urma sa o inghita dar se pare ca acesta nu ia mai udat gatul ci a ajuns pe mana mea.
Acesta a luat imediat cateva servetele stergandu-ma pe mana.
-Imi pare rau Sakura dar sunt socat parinti mei nu mar lasa sa conduc clanul.
-Nu este nimic , stai linistit. Am spus eu tamponandu-mi pielea fina precum catifeaua cu un servetel.
De-o data aud suns soneria in disparare merg repede la usa si deschid.
-Sakura pot vorbi cu boss? A intrebat un barbat care pare ca vrea urmeaza sa isi scrie testamentul.
-Eu ma ocup pentru o perioada de voi. Intra si povesteste-mi se ca intamplat. Am spus eu dandu-ma in spatele usi facandui acestuia loc sa intre pe usa.
Acesta s-a asezat pe un scaun din biroul tatei. Ii ofer un pahar cu apa pentru a se mi linistit si il bea dintr-o suflare.
-Deci ce se petrece? Spune eu stand pe un scaun din piele negru langa Sasuke.
-Cei din familia Hyugoku vor sa ne atace. Mi-a spus un mebru al clanului Uchiha. Si apropo , de cand clanurile Haruno si Uchiha s-au aliat. Ma intreaba acesta punandu-si mainile in sold precum ţaţele de la tara.
-De noaptea trecuta , in fine ti-a spus si la ce ora vin? Am spus eu luand o gura dintr-un pahar cu vin care ii apartine brunetului.
-Vin la miezul noptii vor sa va omoare. Mi-a spus acesta serios.
Eu si Sasuke ne-am uitat unul la la altul si dupaceea la acesta. Acesta a plecat sa anunte si restul clanului si sa vorbeasca cu cateva persoande din clanul Uchiha sa dea vestea mai departe. Eu stau si ma plimb nervoasa prin sufragerie. Inima imi bate din ce in ce mai rapid si inghit in sec.
“Doamne cat de relaxat poate fi , de ce nu pot sa ma calmez , simt ca imi o iau pe aratura si ca picioarele nu ma mai tin”! Mi-am spus eu uitandu-ma la brunet care pare destul de ingrijorat.
-Ce ne facem? L-am intrebat eu lasandu-ma pe spate si cazand pe canapeaua imensa din living.
-Stai calma , nu vei pati nimic. Mi-a spus acesta lundu-ma in brate.
Am ramas in bratele sale cam o ora si am adormit. Acesta ma luat in brate si ma dus in pat. Si-a adus aminte de nopatea trecuta. Incet si-a scos un tricou si un prosop l-a luat pe umar si a iesit din camera.
Cat timp eu am dormit acesta sa antrenat. M-am trezit destul de repede. De-o data ma uit pe gheam si il vad pe brunet cu haltere in mana ridicand de ele. M-am schimbat intr-o pereche de pantaloni scurti si un sutien de la un costum de baie lasand sa mii se vada tatuajul de pe spate in picioare mi-am pus o pereche de slapi si am iesit in curte incet precum o pisica care se strecuta afara din casa , am luat prosopul si am i-am tamponat incet fruntea brunetului de la spate. Acesta sa intors cu fata care mine si a zambit usor sarutandu-ma pe frunte. M-am asezat pe un scaun privindul pe brunet care se antrena de parca ar fii mancat un porc intreg si nu ar fii vrut sa ajunga pe mainile doctorilor , mai ales ca in toate spitalele igiena lasa de dorit si paturile pot spune ca sunt niste scanduri care ar fii bne sa iei la baiat infirmierele care amesteca medicamentele si care iti pun mancarea cat pentru un copil mic si sa nu uit gusul oribil. Sau firele de par care le gasesti in mancare. Daca iti dau de mancare. Asta este intrebarea.
“Sa va cante popa , luavar ilie! Stiti sa luati spaga dar sa renovati spitalele nu!” Mi-am spus eu in sinea mea privind cerul senin. Brunetul a lasat halterele si-a scos tricoul tranpirat pe care il purta si ma luat si ma pus pe umarul sau trezindu-ma din visare si intrand cu mine in casa.
-Esti mult mai usoara decat halterele alea. A spus acesta facand glume la greutatea mea care este sub medie.
-De ce razi de fetele slabanoage? Il intreb eu facand-o pe suparata.
-Nu rad. Dar ma uimesti , forta ta este aproape egala cu a mea iar la kilograme te inving. Imi spune acesta lasandu-ma jos
-Nu conteaza kilogramele contreaza lovitura. Am spus eu privindul amuzata.
-Nu te cred! Imi spune acesa incoltindu-ma la perete.
-Bine , contreaza si kilogramele dar obisnuieste-te cu ideea ca sunt piele si oase. Am facand niste ochi de catelus.
Ma luat in brate , a deschis dusul si am intrat imbracati sub jetul de apa fierbinte. Ma lipeste gresia cafenie dusul este chiar spatios. In toata baia gasesti tapet cu modele de flori de culoare verdelui de china , o chiuveta pusa intr-un corp din lemn de cires , jacuzzi in intr-un colt langa gheam un televizor LCD. Am iesit de sub dus , ne-am scos hainele si le-am pus pe cosul de ruse murgar care este gol.
Sasuke ma luat in brate si a intrat cu mine in jacuzzi sarutandu-ma apasat pe buze. Buzele sale precum catifeaua imi deziarda pielea facandu-ma sa tresar la fiecare sarul al brunetului. Acesta a rupt incet sarutul , m-am pus cu capul pe umarul sau , Acesta a inceput sa fredoneze o melodie facandu-ma curioasa de-o data il vad ca se intoarce catre mine si incepe sa imi cande acea melodie.
Vocea lui calba ma expedia intr-l alta lume. Canta acea melodie facandu-ma sa rosesc.
“Doamne ce voce frumoasa are”. Mi-am spus eu in gand rosind in obraji. Aceste versuri parca sunt magice vocea sa ma calmeaza. Nu imi vine sa cred

Am rams profund remarcat
Cand te-am vazut mai atras cu adevarat
Vrei sa-mi faci ceva cand ma privesti asa
Vrei sa ma pierd sa ma cuntremur-n fata ta
Sentimentele au cazut acum peste trupul meu
Mai ales knd am simtit din plin sarutul ta
In brate sa te strang si apoi sa-ti soptesc
Ceea ce de mult stii adica te iubesc

Refren:
Sunt doar niste cuvinte
Ce-mi aduc aminte
De ceea ce spuneai atunci cand te-am cunoscut
Si inca alte cuvinte care-mi intra-n minte
Cand cu tine sunt si-mi place sa le aud
Uita-te la mine eu ma uit la tine
Ne intelegem parca numai din priviri
Vreau mereu sa stii eu te voi iubii
Pana-n clipa-n care eu nu voi mai fii

E bine sa fii jumatate pentru jumatate
Basmul asta pentru tine va fi realitate
Toate cuvinte pe care acum incep sa le rostesc
Trag dupa ele sentimente ce spun ca n-am sa gresesc
Si daca vrei gresii sa stii
Ca eu nu te voi mintii
Voi fi sincer cu tine pana cand ne vom despartii
Sa stii ca si minciuna este si va fii un adevar
Esti Eva mea sunt Adam al tau
Care va musca primul din mar

Refren:
Sunt doar niste cuvinte
Ce-mi aduc aminte
De ceea ce spuneai atunci cand te-am cunoscut
Si inca alte cuvinte care-mi intra-n minte
Cand cu tine sunt si-mi place sa le aud
Uita-te la mine eu ma uit la tine
Ne intelegem parca numai din priviri
vreau mereu sa stii eu te voi iubii
Pana-n clipa-n care eu nu voi mai fii

Clipele frumoase ce vor venii in viata mea
Vreau sa le-mpart cu tine dragostea mea
Clipele urate ce vor venii in viata mea
Nu le impart cu tine pentru a te proteja
Sentimente au cazut acum peste trupul meu
Mai ales cand am simtit din plin sarutul tau
In brate sa te strang si apoi sa-ti soptesc
Ceea ce de mult stii adica te iubesc

Refren:
Sunt doar niste cuvinte
Ce-mi aduc aminte
De ceea ce spuneai atunci cand te-am cunoscut
Si inca alte cuvinte care-mi intra-n minte
Cand cu tine sunt si-mi place sa le aud
Uita-te la mine eu ma uit la tine
Ne intelegem parca numai din priviri
vreau mereu sa stii eu te voi iubii
Pana-n clipa-n care eu nu voi mai fiï
Acesta ma luat in brate si ma sarutat usor pe buze dupaceea strangandu-ma la piept. Muschii lui ma faceau sa rosesc. Incet acesta ma pus peste un picior de-al sau. Acesta a dat drumul la T.V. si ne-am uitat la ceas este deabea ora cinci dupamiaza am iesit din jacuzzi , ne-am schimbat si m-am uscat la par si am iesit afara sus pe terasa de pe casa si am privid minunatul apus de soare. Am simtit ca suntem spionati asa ca i-am scris brunetului pe telefon. Si am dreptate. Suntem urmariti , nu am dat importanta , ma uitam la acele culori calde si simt adierea fierbinte de vara.
Pe la ora opt si jumatate cand sa facut putin mai racoare am intrat in casa. Eu mi-am scos o pereche de pantaloni scurti albi un maieu albastru mai larg , o pereche de sandale tip gladiator mi-am facut coada impletita si l-am asteptat si pe Sasuke. Acesta a iesit din baie pe jumatate imbracat , doar cu o pereche de bermude negre multe buzunare si-a pus pe el un tricou negru pe care il calcasem deoarce este foarte sifonat , in picioare si-a spus o pereche de adidasi negri de la puma. Cand am terminat de calcat tricoul ii l-am adus. Acesta ma tras in bratele sale privandu-ma fix in ochi , in dormitor sa facut o liniste de mormant dar acesta a saprt linistea.
-Te voi proteja , nu ii voi lasa pe tipi sa se atinga de tine. Mi-a spus acesta in timp se si-a strecurat mana strande pe sub tricoul meu.
-Spe sa nu ajungem la lupta. Am spus eu lasand capul in jos.
-Oricum primi care trebuie sa plece de aici sunteti tu si Sasuke. Spune o voce masculina. Cand ma uit prin camera , sprijinit de tocul usi sta nimeni altul decat Itachi.
Ma uit la el pret de cateva secunte si imi adun gandurile.
-Eu nu plec nicaeri! Am spus eu strangand din pumn. De-o data vad ca ceasul arata ora doisprezece fix.
Am coborat toti trei , m-am dus repede in sala de antrenamente si am luat sabia bunicului.
Casa este inconjurata de cele doua clanuri care ne asteptau.
-In aceasta nopate nimeni nu isi vap ierde viata , Lupta va fii cea de a doua varianta in caz ca acesta nu vor sa o lase mai moale. In lipsta conducatorilor eu si Sasuke va vom fii conducatori. Trebuie sa ne respectati decizia deoarece lupta nu insemna numai o simpla bataie , insemna moarte unor persone dragi pe care nimeni nu o mai poate aduce inapoi. Am spus eu cu voce tare.
De-o data ambele clanuri inghenunchiaza in fata noastra. Acestia s-au ridicat destul de repede.
Dupa cateva minute apare si clanul Hyoguku. Toti inarmati cu sabii si bate.
-Se pare ca planul nostrum este dat peste cap. A spus un barbat inalt cu parul verde precum algele si ochii captui uitandu-se fix la sani mei. Acesta este imbracat intr-o camasa alba cu manecile suflecate pana la coate si mainile in buzunare , la gat poarta o cravata roz.
De-o data il vad pe Sasuke ca se pune in fata mea. Acesta se uit la Sasuke si zambeste rautacios.
-Hm. Se pare ca marele Uchiha si-a recuperate comoara. A spus acesta uitandu-se fic la brunet.
Sasuke nervos vrea sa scoata sabia sis a il atade dar l-am oprit. Numele acelui baiat este Grigore , este din scoala , si se crede cel mai smecher. Este in clasa a ÅŸaptea. Acesta sa apropiat de mine bagandu-ma in perete. Grigore a incercat sa ma sarute dar i-am dat un pumn si dupaceea i-am dat cu cotul in gura. Acesta cazand pe spate cu fata plina de sange.
-Grigore tine minte , unu daca te mai dai la mine o data il las pe Sasuke sa te joace in picioare pana te face covor si doi mai bines stai cu fufele tale de la tine din clasa. Am spus eu apropiindu-ma de Sasuke.
Acesta ma lua de talie si ma lipit de el. Grigore sa ridicat frios si-a scos briceagul si a vrut sa il atace pe Sasuke dar l-am tras repede acesta cazand in piscina pe burta. Imediat unul dintre bufoni sai a sarit dupa el in apa scotandu-l la suprafata fiindca Grigore nu sties a inoate. Acestia au plecat cu coada intre picioare. Fiecare a plecat la casa lui. Eu si Sasuke am intra in casa si am dat drumul la televizor. Nici un film bun. Am luat un DVD si am dat drumu la film. Filml este “My Bloody Valentine” scene sangaroase imi dadau fiori pe sirea spineri. Acesta a oprit filmul s-a urcat peste mine si a inceput sa ma sarute apasat pe buze. Isi plimba mana pe abdomenul meu plat. Din senin vad ca intra cineva pe ursa. Nu este nimeni altul decat Itachi. I-am aratat camera lui este cafenie , un televizor LCD , un pat dublu , dulapul este mascat de un fel de perete fals rabatabil. Deasupra patului un model care este facut din rigips , langa pat cate o noptiera de o parte si de cealalta a patului pe fiecare de afla cate o veioza care lumineaza timide camera dand un aer mai romantic , in fat patului se afla un covor alb si parchet din lemn de brad . Acesta si-a lasat bagajele si sa trantit in pat.
Intru un dormitorul meu care este slab luminat de cateva lumanari pafrumate. Dupa ce intru usa se inchise , m-a intorc speriata si il vad pe Sasuke care se uita la mine cu un zambet perves pe fata. Acesta ma luat in brate , ma pus in pat si a inceput sa ma sarute pe intregul corp. Mana lui sa strecurat fin in pantaloni mai inlaturandu-i facand lafel si cu maieul. Lasandu-ma doar in lenjeria intima. Amicul sau este din ce in ce mai erect. Si-a dat jos pantaloni si tricoul ramanand doar in boxeri. Incet ne-am rostogolit ajungand eu deasupr lui , mi-a desfacut surienul lasandu-mi la vedere sani rotunzi , incet sa ridicat si ma pus pe spate , picioarele mele sunt intr- o perte di in cealalta a soldurilor sale. Muschii i se incordau cu fiecare miscare pe care o facea , buzele sale sau unit cu ale mele intr-un sarut plin de pasiune. Incet mi-a indepartat perechea de tanga pe care o am pe mine , dupaia si-a dat jos boxeri , si-a pus pe “pisoiul” din pantaloni un prezervativ pentru a nu aprea surprise. Acesta a inceput sa se joace cu sfarcurile mele , dupacea a trecut mai jos , cand a ajuns in acel loc in cate razele soarelui nu ajung a inceput sa sa joace cu limba in acel loc facandu-ma sa gem de placere , sa ridicat si ma sarutat apasat pe buze in timp ce ma penetrat. Facea miscari dute-vino , acesta se juca cu sani mei. Am inceput sa gem din ce in ce mai tare. Sasuke a inceput sa ceama si el. Dupa ce si-a dat drumul in mine a cazut oboist langa mine respirand rapid din cauza oboseli. Acesta ma tras langa el sarutandu-ma usor pe frunte , am adormit destul de repede.
Acesta sa dus la toaleta si-a scos prezervativul de pe penis arundandul in cosul de gunoi de langa toaleta. A venit inapoi in camera si-a pus pe el o pereche de boxeri si sa asezat langa minei in pat dar nu are somn. Pe noptiera este un caiet cu scrite , acesta a luat caietul si ainceput sa se uita la desenele incredibil de frumoas pe care le-am facut. Acesta isi plimba mana pe spatele meu privindu-ma cum dorm. De-o data am primit un mesaj pe telefon. Acesta a luat telefonul si a citit mesajul scria: “Cand viata iubitului tau se va termina tot in bratele mele iti vei gasi alinarea. Grigore”
Acesta sa enervate la culme puandu-si perna in bratele mele , pentru a nui simti lipsa. Acesta isi lua haine mai bune cu care se poate afisa in vazul lumi si a iesit. De-o data m-am trezit auzitind un troncanit. Il vad pe brunet care dadea sa plece.
-Sasuke unde vrei sa te duci? L-am intrebat eu frecandu-ma la ochi si ridicanduma in picioare.
-Greigore vrea sa iti faca rau si sa ma omoare. Ma duc eu sa il omor pe el. Mi-a spus acesta uitandu-se la mine cu niste ochi de parca mai avea putin si ma manca.
L-am pins de mana si am inceput sa bocesc precum un copil mic. Ma luat in brate si mi-a spus sa nu mai plang. Pana la urma l-am facut sa nu mai plece. Am adormit in bratele sale linistindu-ma.

Poze:
Camera lui Itachi : http://media.photobucket.com/image/luxur...e.jpg?o=14

Apusul de soare : http://media.photobucket.com/image/sunse...et.jpg?o=3

Grigore : http://media.photobucket.com/image/anime...34.jpg?o=8

Baia mea http://media.photobucket.com/image/luxur...om.jpg?o=4

Un desen din acel caiet : http://media.photobucket.com/image/anime...1.jpg?o=11

Melodia pe care mi-a cantat-o roscatul : http://www.youtube.com/watch?v=rSWqAuUOvWE

Apropo comentati daca dorinti hentai in continuare! Adica pe langa comentarii scrieti daca vreti hentai. Apropo capitolul patru va veni duminica cel mai sigur. Sambata am cateva probleme de rezolvat. Si nu uitati sa comentati!

#5
Heya(*.*)

Am venit din nou p`aci cu un coment,sperand ca va fi mai bine ca data trecuta,insa nu pot psune ca ai evoluat mult.Cat despre ideea ficului,nu am spus ca nu`mi place,am spus ca nu stii cum sa o dezvolti si asa ficul nu o sa fie un "succes".Dar acum sa trecem la critica.
In acest capitol nu mi se pare ca ai schimbat prea multe fata de cum scriai inainte.Aceleiasi fraze fara pic de descriere si unele fara sens,dialogul mult si cu tente spre sec,naratiunea nu are un cadru al ei,iar actiunea este grabita.Tot ce ai schimbat a fost marimea exagerata a capitolului,care l`ai micsorat putin,insa tot mare e si de aceea am tendinta sa nu citesc tot si sa sar peste unelele expresii,pentru ca ma plictisesc.Inca o data,este spre binele tau,descrie ma si tu sentimentele si lucrurile.Tu descrii hainele pe care le`a purtat dupa ce a iesit din baie.Poi asta nu`i descriere.Dialogul este mult si cam sec,cu replici cam banale in mare parte si cu un aer de eroism.Sincera sa fiu nu ma impresioneaza deloc.Actiunea ai fugarit`o si iar ai fugarit`o,las`o mai moale.Incearca sa dai detalii mai multe asupra locului unde se afla acele personaje,ce fac,cu cine discuta etc.Cel putin "lupta" ce urma sa vina dintre cele trei clanuri,ai lasat`o asa si nu te`ai mai sinchisit sa scrii ceva despre ea.Cred ca pur si simplu te plictisisei si tu,si creadeai ca daca zici ca "au fugit cu coada intre picioare" rezolva totul.Sa stii ca nu`i asa.Greseli de tastare am vazut si inca cate,probabil asta se datoreaza faptului ca scrii repede si vrei sa termini imediat,incat nu mai ai timp sa`ti controlezi ficul si sa vezi ce greseli de tastare ai,sau cat de banal suna unele expresii.Ai si multe greseli gramaticale si de obicei uiti cate un "i".Mai citeste si tu carti si dezvoltati vocabularul,iar atunci o sa`ti fie mult mai usor sa descrii sau povestesti lucrurile.
Inca un lucru,nu te supara pe mine pentru critica,insa asta trebuie sa fac.Apropo,eu vreau sa continui ficul asta si sa nu te prind ca renunti la el.

Ja ne` si multa inspiratie:*

#6
Heya!! Am trecut si eu pe aici.
Ti-am citit ficul si sincera sa spun idea mi se pare originala dar o cam strici cu lungimea lor. Din astea trei capitole putea scrie vro cinsprezece.
Putine critici:
-descrierea nu prea exista (cred ca a auzit melodia lui Smiley "Plec pe marte" si l-a urmat)
-naratiunea si ea cam la fel
-dialogul e aproape sec
(incearca sa dezvolti ceea ce vor ei sa spuna si foloseste mai multe expresii pentru ca nici odata nu strica mai ales intr-un fic)
Cam atat cu criticile nu mai stau sa spun ca ai greseli de tastare dar acela probabil (sau mai bine sigur) sunt pentru ca scrii mult si nu observi deci n-ai cum sa vezi fiecare greseala)
Idea cum am mai spus mi se pare original dar ca numele acela Grigore ma face sa rad rau de tot, nu te supara pe mine nu ti-o spun in nume de rau (doamne fereste) imi place ficul si nu vreau ca tu sa renunti la el dar ai folosit multe nume japoneze si ai bagat si un nume roman sa fii sigura ca nu suntem mai prejos. Ei au 14 ani? Stiu ca Romania nu este chiar to tara de care sa ne mandrim dar...la 14 ani sa te apuci sa fumezi...sau sa tii o cutie de prezervtive in buzunar e putin cam exagerat...desi chiar si asa imi place pentru ca m-ai spui cate ceva despre tara noastra (se pare ca vrei sa fii sigura ca ei sunt din Romania).
Sper sa nu te superi pe ine pentru aceste critici dar pentru a da un aer mai bun ficului trebuie sa le iei in considerare iar chestiile ci idea ficului sper sa nu te supere dar nu m-am putut abtine sa-mi spun parearea.
A si nu uita ........ASTEPT NEXTUL.....nu vreau ca tu sa renunti din cauza unor critici pentru ca ele nu sunt menita sa ne descurajeze de ideile noastre ci pentru a ne imbunatati.
Looking in the mirror Here's what I see A sad little girl staring back at me She acts so tough And so grown up But that's not who she really is And it's not who she wants to be I know this because that little girl is Me



#7
Intru si eu pe aici in scena.
Titlul : Parca ar fi inspirat dintr-un film thriller sau ceva cu Van Damme. =)) Ce idee! Este cat de cat interesant.
Continutul ficului nu prea se potriveste cu titlul . De ce? Pentru ca nu prea inteleg sau nam apucat sa citesc bine
Capitolele nu miau transmis nici un sentiment. E ca si cum as citi un ziar. :-?
Descrierea este cam plecata cu sorcova. Actiunea e fugarita de gaste saraca :)) , lipsa de inspiratie sau graba. Lasa sa decurga de la sine. Cu mai multe detalii.
Dialogul : Putine replici si scurte.
Iar pozele alea am vazut ca multi fac sunt inutile. Nu intereseaza, zic eu pe cititor cum arata camera nu stiu cui, ce rochie poarta cutare, ce wc are celalalt. Incercam sa ne imaginam. Poate unii se uita la poze si strica farmecul ficului se lasa de citit. Ca in ziua de azi : Sa aiba scris putin si poze multe. Aiurea chestia asta! In loc sa fie invers.
Revin. Deci ast nextul si itsi urez bafta si sperr sa nu te deranjeze ce tiam zis. :x
...............[Imagine: bnkWUB1.png?1]


#8

Hei !
Ti`am citit si eu ficul si am cateva critici.Sper sa nu te superi. :001_rolleyes:

In primul rand,fazele gen "Nu se poate" sau "Nu pot sa cred" sunt scoase parca din telenovele. :blink:



-Sakura , acea miscare…doar bunicul tau o putea executa. A spus acesta uitandu-se la mine ca la felul paisprezece[.]

-Este imposibil , este imposibil , nu pot sa cred. A spus tata asezandu-se pe un scaun si soptind aceste cuvinte.

-N…nu se poate. A spus tata uitandu-se la mine cu niste ochi cat cepele.


In al doilea rand,nu mi`a placut cum ai amestecat timpurile si culturile..cum ar fi sa vezi pe strada doi ninja care se pregatesc de lupta in kimono-uri si tot restul?:001_huh: Nu te`ai uita la ei ca la felul paisprezece?:glare: Sau sa vezi un ninja in mall-ul din Cotroceni asezandu`se la o cafenea de langa patinuar si sa comande o cafea in timp ce isi punea kunai-urile si stelele ninja pe masa.Ar fi culmea.In fine..ficul tau.

Apoi descrierea s`a dus la jogging,dialogul cam sec.Mai sunt greseli de tastare pe ici pe colo dar nu am observat in exces.

Pai sper sa nu te superi pe mine si succes la urmatorul capitol ! :thumbup:



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Contra focului de arma (+18) Rain 13 8.639 03-01-2014, 04:19 PM
Ultimul răspuns: YuneSugihara
  [Naruto] Code Mafia Arogance Girl 1 2.507 07-09-2012, 03:50 PM
Ultimul răspuns: Neris
  [Naruto] Ingerul intunecat al vieti mele (sasusaku) natynaty 2 3.082 11-08-2012, 01:56 AM
Ultimul răspuns: pink.Ang3ll
  Mafia love. Crime love... [18+] Too Many Dreams. 79 39.687 09-09-2011, 03:04 PM
Ultimul răspuns: RouXiss Đx
  Mafia's boss,with love! Laylaa 2 2.153 02-09-2011, 09:03 PM
Ultimul răspuns: Laylaa
  Pasind pe urmele iubirii KarinaD 21 10.912 18-10-2010, 08:36 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Sasusaku-Cand apa se intalneste cu focul ByIsabella 2 3.001 11-08-2010, 05:56 PM
Ultimul răspuns: Unia
  Pe urmele diavolului [hentai] Hitman 16 10.338 31-07-2009, 02:29 PM
Ultimul răspuns: nimeni
  Pe urmele destinului (+16) WinterSoul 34 15.569 02-05-2009, 02:41 AM
Ultimul răspuns: cookie
  Pe urmele dragostei ! by me ... sweet_zoey 0 2.317 19-02-2009, 10:55 AM
Ultimul răspuns: sweet_zoey


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)