Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Pe urmele diavolului [hentai]

#1
Am facut alt fic si sper sa va placa. Este vorba de un detectiv care urmareste o pustoaica, dar ceea ce nu stie el e ca Ana e un om fara scrupule. Nu va fi pe la inceput hentai si va avea o tenta de hentai. Bun sa incepem!

Amintirii


~ De ce mai sufar? adica ea a plecat, nu i-a pasat de sufletul meu, de inima mea, de sentimentele mele. Pur si simpu a plecat, a plecat lasandu-ma singur. Dupa ce i-am daruit toata dragostea mea, toata viata mea, m-am daruit ei trup si suflet. Credeam ca ea va fi persoana cu care imi voi petrece toata viata, pana cand voi muri. Credeam ca ea ma va face fericit, dar nu a fost asa. Am petrecut clipe de neuitat cu ea, dar acum a plecat si nimeni nu o va mai aduce inapoi. Plang de fiecare data cand imi aduc aminte de chipul ei, de zambetul ei, de gingasia ei, dar acum nu mai are rost pentru ca ea nu mai e. Degeaba plang si sufar, ea nu se mai intoarce. O urasc pentru ca m-a lasat singur pe lume, dar in acelasi timp o iubesc ca pe nimeni altcineva ~
Ma ridic buimac din pat si ma indrept spre baie. Cred ca un dush ma va mai relaxa, in fond azi am un client foarte important. Dupa parerea mea cred ca e tot un tip important careia fata sau baiatul ii toaca bani pe nu stiu ce prostii, de exempul drogurile sau alcoolul. Intru in baie si dau drumul la dush. Dupa ce imi dau jos hainele, ma bag sub dush. Picaturile incolore se izbeau de trupul meu, apoi alunecand pana jos. Dupa 15 minute de rasfat total, trag prosopul dupa supot si mi-l infasor in jurul taliei. Aburi invadasera incaperea, creeand un fel de ceata. Atmosfera era din ce in ce mai grea de suportat, asa ca decid sa ies din baie pana nu imi venea ameteala. Ma uit in oglinda din camera mea. Ochii mei deveneau din ce in ce mai mici, poate din cauza plansului sau poate din cauza betiei de seara trecuta. Moartea Ancai imi cam distrusese imaginea si daca imi propusesem sa o uit, trebuia sa arat bine din nou. Pe cine mint? au trecut doau 9 luni de cand Anca a murit si in sufletul meu aceea amintire cand s-a stins din viata e inca prezenta, de parca s-ar fi intamplat acum 2 ore. Imi dau seama ca stau de prea mult timp in fata oglizi analizandu-ma, asa ca ma uit la ceasul care indica 07:30 dimineata, peste o jumatate de ora trebuia sa vina clientul, iar eu inca nu eram imbracat. Ma indrept spre dulapul cu haine si aleg un costum negru si o camase rosie, apoi imi usuc parul. In cateva minute eram gata, asa ca ies din camera si ma indrept spre living. Coborand scarile ma ia cu ameteala. Apuc bara de lemn masiv cu ambele maini, incercand sa nu cad. Ma las in jos pe scara si imi pun capul pe genunchi. Parul meu negru statea ravasit pe genunchi ca niste valuri. Dupa cateva minute nu mai am nicio problema asa ca ma ridic de jos si ma indrept spre birou sa imi astept noul client. Intru in camera si ma asez pe scaun. Deodata privirea mea e atintita la fotografia de pe birou. Gandurile pun din nou stapanire pe mine.
~ Anca esti atat de frumoasa, atat de pura. Te iubesc, dar nu te mai pot simte alaturi de mine. Poate ca daca ai aflat cum s-a comportat familia ta cu mine dupa ce te-ai stins, sigur i-ai uri. Ei cred ca tu ai murit din cauza mea, si incep si eu sa cred asta. Totul s-a intamplat in aceea seara cand tu ai plecat suparata pe mine din cauza ca m-am imbatat de ziua ta. Imi pare rau... te iubesc si imi dau viata pentru a te aduce inapoi, dar stiu ca asa ceva nu se poate. Vreau sa sti ca inca tin acel lantisor cu jumatatea de inima si il sarut de fiecare data cand ma culc noaptea ~
Am auzit o bataie in usa ceea ce ma face sa revin din nou la realitate. Ma ridic dupa scaun si deschid usa. In fata mea apare un barbat in jur de 37 de ani cu parul blond ca spicul de grau si ochii albastri ca cerul senin. Il invit sa se aseze pe scaun si dau mana cu el.
- Ma numesc Dinu Alexandru! zic eu intanzand mana
- Incantat de cunostinta, eu ma numesc Cristian Stoica! zice el zambind
- Bun... acum ca am facut cunostinta, pentru ce anume ati apelat la mine? zic eu curios
- Offf... nu stiu cum sa incep. Eu am o fata pe nume Ana si sotia mea a murit atunci cand ea avea 13 ani, de atunci nu mai e fata cuminte. Adica pleca prin baruri noaptea si vine spre dimineata, a luat unele vicii, de exempu alcoolul si cheltuieste foarte multi banii. Nu vreau sa intri in intimitatea ei, mai ales ca acum are 19 ani. Vreau sa afli pe unde umbla si cu cine umbla, de aceea am aplelat la serviciile tale de detectiv! zice el fixandu-ma cu privirea.
Cristian scoate din servieta o poza cu fata lui si mi-o inmaneaza. Nu imi vine sa cred, fata seamana leit cu Anca, pana si ochii ei erau la fel de banzi ca ai Ancai. Ma uit fix pret de cateva secunde la poza, analizand fiecare asemanare dintre ea si Anca.
- Pot si eu sa stiu de ce te uiti asa la fata mea? stii ceva despre ea?
- Sa nu intelegeti gresit, dar seamana perfect cu fosta mea iubita care a murit!
Blondul se ridica dupa scaun si se indreapta spre usa. Inainte sa plece imi zice cateva cuvinte care ma uimesc.
- Sper ca daca seamana asa mult cu fosta iubita... nu vei simti o atractie pentru ea! zice blondul iesind afara.
Nu am mai avut ocazia sa ii raspund pentru ca el deja plecase. Tot nu imi venea sa cred. Ana semana perfect cu Anca. Avea parul roscat si ochii negrii, iar buzele rosii ca sangele. Erau aproape identice.
Parasesc incaperea si ma asez pe canapeaua din living, incep sa schimb haotic canalele tv. Acum cateva saptamani, am avut un caz mai simpul, dar acum urmaresc o fata de 19 ani si in plus seamana cu Anca. Am 21 de ani, nu cred ca voi fi atras de ea si in plus eu o iubesc pe Anca. Plictisandu-ma sa stau in casa, sun cativa prieteni si decid sa merg cu ei prin oras. Am mai reusit sa trec peste pierderea Ancai cu ajutorul alcoolului, de aceea mai plec in oras cu baieti.

~ Va urma ~
In the naked light of day
Even great scientific minds,
Can not resist the seduction of immorality
But, when darkness falls,
Beasts of science
Well rise to seek revenge
The choise is yours
What do you want to do?

[Imagine: kcz2wi.jpg]


#2
Uuu, draguţ fic, draguţ!
Mi-a placut foarte mult să şti! Ideea pare buna, incepe să îmi placă. Cu exprimarea stai destul de bine zic eu, dar mai ai pe ici pe acolo cateva greşeli, mai ales dalea de tastare.
Sunt tare curioasă ce se va întâmplă în continuare. Primul capitol e bun aşa cum am mai spus, iar titlul e tare interesant.
Acum să îţi spun greşelile de tastare pe care le-am vazut.

Intru in baie si dau drumul la dush. Dupa ce imi dau jos hainele, ma bag sub dush. -> ai cam repetat cuvantul "duş" şi nu sună prea bine..

supot - nu cumva se numea suport?

au trecut doau 9 luni - doar nu doau, cred :))

banzi - blanzi

Şi cam atâta. Nu ai avut multe greşeli, place ficu! Sper ca urmatoarele capitole sapor la scris! fie la fel de bune sau chiar mai bune. Ja ne si spor la scris!
Don't deny our r2Ï€.
[Imagine: ri935j.png]




#3
"dush"= dus...nu e messinger sisule:D

"supot"= suport

"oglizi"= oglinzii

"simte"= simtii

"uri"= ura

"intanzand"= intinzand

"aplelat"= apelat

"banzi"= blanzi

"dupa"= de pe

"simpul"= simplu

"Plictisandu-ma"= plictisindu-ma


sisule fic nou:X
deci:d...greseli de tastare am mentionat...descrierea imi place....dialogul e bun si nu e sec....ideea imi place si mi se pare originala
Ana seamana cu Anca:X....si Alex o sa fie atras de ea doar pentru ca seamana cu iubita lui moarta:(...o sa ajunga sa o iubeasca cu adevarat;;)
Astept nextu'
Chu si gambate:*
[Imagine: lexythekittysig.png]


I'll be in every beat of your heart!

#4
Intanlirea


~ Anca azi am vazut pe cineva, sau mai bine zis fata unui nou client. Seamana izbitor cu tine, pana si aceeiasi ochii blanzi pe care-i aveai si tu. Ma intreb: oare voi simtii ceva pentru ea daca seamana atat de mult cu tine. Am multe intrebari in minte, dar nu am raspunsuri. De cand ai plecat de langa mine, parca sunt cazut intr-o prapastie, unde lumina nu patrunde, unde soarele nu rasare niciodata. Totul e pustiu... fara tine ~
Dandu-mi seama ca iar ma desprind de realitate, opresc brusc sirul de ganduri. Ma ridic de pe canapea si iau telefonul cu gandul sa il sun pe Mario. Mario e cel mai bun prieten al meu, chiar daca ma mai cert cateodata cu el, niciodata nu am renuntat la prietenia noastra.
- Alo Mario?
- Da straine... de cand nu am mai vorbit!
- Hai lasa glumele, doar ieri seara am tras o betie... te-am sunat sa te intreb daca iesiti in seara asta?
- Sigur!
Bucuros oarecum ca ma intanlesc cu ei, si iar ne imbatam, ma duc in camera si imi aleg din dulapul cu haine o pereche de blugi negrii si o camasa alba. Acea camasa era cumparata de catre Anca. Ma asez pe pat si strang materialul vaporos la piept.
~ Anca fiecare particica din casa asta imi aduce aminte de tine, fiecare lucru are amintirea ta imprimata pe el. Nu inteleg de ce te-ai dus, de ce ai plecat de langa mine. Acum cand renuntasem la familiile noastre pentru a fi impreuna, tu ai plecat. Ce ma fac eu fara tine? Poate ma urasti, poate ma iubesti, nu stiu. Tot ce vreau e sa fi din nou langa mine. Lacrimile imi curg, lacrimi de dor, lacrimi de suferinta. Te iubesc si vreau sa fi langa mine... nu intelegi nu pot trai fara tine. A trecut prea mult timp de cand nu ti-am mai gustat buzele, de cand radeam unul de altul, de cand ma plezneai fara motiv, iar eu incepeam sa rad. Mi-e dor de tine! ~
Ma imbrac in cele din urma si ies afara din camera. Ma astez din nou pe canapea si ma uit la ceas, indica 08:32 seara. Nu imi venea sa cred, ce facusem toata ziua? in afara de acel client care imi rapise din timp doar o ora, eu ce facusem pana acum? Poate iar adormisem pe canapea, sau poate iar m-am gandit la Anca. Deodata stomacul incepe sa ma doara. Imi strang picioarele lipindu-le de stomac, aceea durere nu inceta. Imi venea sa urlu, dar nu rezolva cu nimic situatia. Inima incepea sa bata mai tare cu fiecare secunda, iar ochii incepeau sa ma usture. Ce se intampla cu mine?
Peste cateva minute, durerea a incetat, dar imi venea mereu o senzatie de tuse, si nu puteam sa o opresc. Incep sa tusesc, dar nimic, aceea senzatie era mereu prezenta. Am inceput sa tusesc din ce in ce mai tare, deodata simt ca un cutit in trece prin trahee, ceea ce ma face sa vars sange. Nu era bine, de ce varsam sange, simteam de parca ceva se rupsese in mine. Cu mana pe piept, ma indrept spre bucatarie. Iau un pahar si il umplu cu apa. Band lichidul incolor, simteam o usturime pe tot drumul sau. Ma apropi de zid, spijinindu-ma cu mana de el. Privesc in jos, incercand sa imi dau seama de ce mi-e rau? deodata imi dau seama, nu mai mancasem de vreo doua zile, iar bautura si tutunul in fiecare noapte si-au zis cuvantul. Sunt contient ca nu fac decat sa ma distrug, dar numai cu ajutorul alcoolului puteam sa trec peste moartea Ancai.
Ma asez pe podea, imi pun mainile pe picioare, si ridic capul privind tavanul. Respiratia mea devenea din ce in ce mai grea, abia mai puteam sa trag aer in piept. Aveam impresia ca ma sufoc, dar nu era deloc asa, era numai imaginatia mea. Inchid ochii, imi imaginez lucruri ciudate. Cred ca intru intr-o depresie si asta nu e bine. Trebuie neparat sa beau ceva.
Stand la masa cu un pahar, agitand lichidul galbui, aud soneria. Cred ca sunt prieteni mei, care au venit sa ma ia. Ma ridic de la masa si deschid usa. Mare mi-a fost mirarea ca nu era Mario, ci iubita lui Andreea. Aceasta imi sare in brate, apucandu-ma de talie cu ambele picioare si muscandu-ma de gat. Incerc sa o dau jos dupa mine, dar in zadar, Deea era o fata care nu se lasa usor. Incercand sa o dau jos, ea coboara dupa mine si imi zice:
- Te-ai speriat... ai? zice ea scotand limba
Uimit la cat de copilaroasa e si la cat de aiurita e, ridic din spranceana. Deea imi prinde mana, tragandu-ma afara din apartament si apoi tarandu-ma pana la lift.
- Stai ma! trebuie sa inchid apartamentul! zic eu indepartandu-ma de ea
Fata isi pune mainile in jurul taliei, iar priciorul drept lovea necontenit podeaua, in semn ca nu are rabdare dupa mine. Am inchis usa si ma indrept spre ea. Ajuns in fata ei, ma trage bagandu-ma cu forta in lift.
Peste cateva minute eram in fata clubului in care trebuia sa ne intanlim toti pentru a trage din nou o betie. Cand sa intru pe usa, am ramas socat. Fata care dansa mai departe cu cativa pasi de mine, era chiar Ana. Analizand-o observ ca fata era foarte beata si in plus era inconjurata numai de baieti. Fara sa imi dau seama, ma uit fix la ea, iar Ana observa. Se indreapta spre mine si nu stiu ce sa fac. Sigur voi inventa o scuza, dar oare ma va crede, iar faptul ca eu va trebui sa o supraveghez si ea ma intanlit, imi punea in pericol misiunea.

~ Va urma ~

Stiu ca acest capitol nu e pe masura asteptarilor voastre, dar sper sa va placa :* si multumesc celor care mi-au lasat comm-uri >:d<
:bye:
In the naked light of day
Even great scientific minds,
Can not resist the seduction of immorality
But, when darkness falls,
Beasts of science
Well rise to seek revenge
The choise is yours
What do you want to do?

[Imagine: kcz2wi.jpg]


#5
Eeeh , imi place cum scrii. Ai talent sa stii ^^.
Imi place ideea, dar nu stiu de ce are acest titlu, ma refer ... e vorba despre Ana nu ? Ea e diavolul, right ?
Ma rog, ai cateva greseli dar nimic mai mult. imi place cum ii descrii sentimentele. Dar nu crezi ca exagerezi prea mult cu desprerea pentru iubita lui Anca ? Adica ... e cam obsesiv, dar cred ca asta este o parte a personalitatii lui.
Pai ce pot sa spun in rest ? Cred ca o sa astept urmatorul capitol pentru a-mi da parerea intr-un mod mult mai complex despre povestea ta.
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













#6
"Intanlirea"= intalnirea

"aceeiasi"= aceeasi

"intanlesc"= intalnesc

"astez"= asez

"contient"= constient

"priciorul "= piciorul

"intanlim"= intalnim

Bun:d sisule:D
greselile de tastare le-am mentionat...descrierea imi place:X...dialogul e suber si nu e sec
Yey...in sfarsit s-au intalnit cei doi:D...ce bine....nu-mi convine ca Alex o vede pe Anca in Ana...intelegi tu:))...pune mai repede hentai ca mor aici:D
Astept nextu'
Chu si gambate:*
[Imagine: lexythekittysig.png]


I'll be in every beat of your heart!

#7
^^Schimbarea.

"...a-si face acest pas, adica a-si face sex cu ea..."

Am vazut ca ai folosit numai forma asta de-a lungul capitolului, si e o greseala destul de mare.
Se scrie "as", dat fiind faptul ca este o marca a conditional-optativului, si nicidecum "a-si", in cazul din urma mentionat, cratima inlocuieste litera 'i' , forma fiind deci "a isi". Pentru a evita lucrurile de genul, elimina cratima si verifica-te inainte de a scrie prostii.

"
O imping, lovind-o putin cu capul de zid. Trebuia sa fac ceva, astfel la cat sunt de beat, ma culcam cu ea. Fata nu zicea nimic, asa ca imi iau camasa de jos si incep sa ma imbrac, stand in fata oglinzii, observ ca Ana incepe sa planga, dar nu stiu de ce, asa ca ma indrept spre ea. Ii ridic privirea cu degetul cel mare, iar tristetea ii invada chipul, ochii ei blanzi erau invadati de lacrimi. Privirea ii era inmuiata in lacrimi ce curgeau fara incetare. Ma simteam vinovat, daca plangea din cauza mea."


In primul rand, fragmentul este dominat de cea mai mare varza de timpuri, uite-te numai ce decalaj e intre ele la fiecare pas. Apoi, la sfarsit te-ai repetat cu lacrimile.

"Sunt la fel ca ceilalti? nu inteleg, de ce a zis asa ceva."

La fel sau nu, ala e monolog interior, deci trebuie pus intre ghilimele, dupa care incepi cu litera mare, ca doar nu esti la dialog, si dupa care termini cu semnul intrebarii, din moment ce ai inceput cu "de ce" si inainte de asta era virgula. Daca virgula nu era, putea fi considerata afirmatie pur si simplu, deci fara semnul intrebarii, dar tot cu litera mare.

"Poate cred ca ceea ce ma facut in baie, a deranjat-o, dar ea e obijnuita si nu ar trebui sa se supere pentru ca ea se saruta cu fiecare baiat."

"am" , nu "ma" , si "obisnuit", nu "obijnuit" . La prima a fost greseala de tastare cu siguranta, a doua insa nu, deci grija la 's' , 'z' , 'j' , si altele situatii la care te poti pacali singur.

"Doamne! fata asta cu cati a facut sex? nu, nu trebuie sa ma gandesc acum la acest lucru, si trebuie sa o impac, adica sa o las asa plangand nu se poate, pentru ca eu sunt un gentelman."

In primu` rand, dupa cum am mai zis, e monolog, deci trebuie sa apara marca specifica, in al doilea, nu e dialog, deci incepi cu litera mare dupa "!" sau " ? ". Si este "gentleman".

"- Hai zau, si atunci de ce m-ai luat de pe scena si m-ai adus pana aici!"

Mai mult ca sigur era o intrebare, nu o exclamatie.

"Auzind acele cuvine, Ana sare la gatul meu, incepand sa planga din ce in ce mai rau. Vazand ca aceasta fata chiar sufera o ridic de jos si o tin in brate. Fata ma strangea din ce in ce mai mult, dovada ca ea chiar sufera, cred ca i-a lipsit dragostea de mama, de aceea a ajuns asa. Nu stiu ce sa fac, trebuie sa o impac. Ii sterg lacrimile cu degetul mare si ii zambesc, ma privea de parca eram un inger in fata ei. Nu era decat un copil speriat care atunci cand cineva se rasteste la el, incepe sa planga. Chiar daca prin infatisarea, comportamentul si vorbele ei iti dadeau impresia ca era o fata dura, nu era deloc asa. Ochii ei blanzi si privirea trista, ma farmeca, dar nu ma simt atras de ea, pentru ca acum am cunoscut-o mai bine si mi-am dat seama ca e doar un copil."

Vai mie. Avand in vedere ca induci cititorul in eroare cu o gramada de timpuri acolo, iti sugerez sa pastrezi trecutul ca timp de povestire.

.Ochii ei blanzi si privirea trista, ma farmeca

In primul rand, este ‘ ma farmecau ‘ , pentru ca nu acorzi predicatul in functie de ultimul substantiv, ci in functie de subiect, care in acest caz este multiplu. T.T
Deci subiectul este ‘ Ochii ei blanzi si privirea trista ‘ , si dat fiind acest fapt, predicatul va fi la plural, nu la singular.

Pe de-o alta parte, nu suna bine verbul ‘ a farmeca ‘ in acest context. Suna aiurea ! Mai bine ai fi folosit alte verbe sinonime care dau acelasi inteles...Cum ar fi verbul ‘ a fascina ‘ .

"cuvinte", nu "cuvine" .

In doua propozitii la rand, am aflat tot de atatea ori ca ea "chiar sufera", deci ai putea sa nu mai repeti.

Daca suferi si imbratisezi pe cineva nu inseamna ca nu te-a iubit mama, deci e cam inutila legatura facuta.

De altfel, ai tinut cont sa mentionezi de vreo doua ori ca e doar un copil, deci, din nou, poti sa nu mai repeti.

Un alt lucru, incearca sa nu mai faci uz de "chiar". Nu da foarte bine, si l-ai folosit de cel putin trei ori in acelasi sir de propozitii.

"Deodata in spatele ei apare acel tip care deja imi vine sa il omor daca se mai atinge de Ana."

Asta chiar nu suna bine. Printre altele, este "pe care" , nu "care", pentru ca este in concordanta cu "tip" ,nu cu altceva.

"- Tu esti a mea, asa ca vin-o dracu odata si nu mai sta la masa cu prosti astia! "

Nu este "vin-o", ci "vino" , deoarece este verb, si chiar nu e nici un pronume pe acolo. De asemenea, "prostii" , ca is mai multi.

"Aha, deci il cheama Axel. Doamne cat ma enerveaza tipul asta, daca o mai atinge sau o mai bruscheaza pe Ana, ma jur pe mama ca il trimit in spital."

Ce sa mai, "sa moara mama" , nu?

"Nevrand sa ma mai uit la cei doi pentru a nu exploda de nervii, imi intorc privirea spre iesire, dar aud deodata un pleoscanit."

"Nervi" , doar desinenta de plural, fara articulatie.

Pleoscanit...?! Pleosc, pleosc, Marco Polo, ca deja deraiaza exprimarea.

"Cand intorc privirea spre cei doi, Ana deja il pleznise pe Axel."

Ba nu, il "plesnise".

"Tipul o apuca de mana, trand-o pana la iesire din club"

Prin metoda reducerii la absurd, presupun ca era "tragand-o" si "iesirea".

[/i]"Ma ridic de la masa, vrand sa il omor pe tip, dar Ana imi face semn sa nu ma agit. Trebuie sa fac ceva, asa ca ma ridic de la masa si ma indrept spre iesire."[/i]

Cred ca era de ajuns sa te ridici o singura data de la masa, serios.

Pai, ca tot vrei sa evoluezi, bineinteles ca se poate, dar tine cont de ce ti-am zis. Acum, daca as fi tinut decalajul timpurilor, ar fi trebuit sa il amintesc la fiecare propozitie. Asta este cel mai slab punct al capitolului, si sa stii ca ii scade considerabil din greutate, asa ca ai face bine sa pastrezi concordanta timpului, acesta, dupa cum am sugerat, preferabil sa fie unul trecut, te asigur ca e mult ma usor de manevrat. De asemenea, ai un limbaj destul de uzual, slabut, pot spune, deci mai citeste, pana si un dictionar de sinonime e bun, te ajuta sa mai diversifici. Bafta.


[ Comanda onorata. ]
[Imagine: chestia.png]
Thank you Isabela! ^^
[Imagine: ObeyMe.jpg]
[size=xx-large]

Blogareala, alea alea...Luftblasse[align=center]

#8
uite ca am ajuns si eu pe aici...
ai foarte multe greseli de tastare :adu-ti aminte ca nu vorbesti cu cineva de pe mess.
descrierea de destul de buna dar mai ai de lucrat un pic.
in unele cuvinte adaugi,schimbi sau mananci litere si nu merge asa.
imi place povestea si abia astept continuarea!
chuu si mai vorbim noi!
Nu trebuie sa fii nebun ca sa ma placi, dar recunosc ca ar ajuta putin!
Unii spun ca sunt ciudata. Eu ma consider doar originala.
Multi gandesc ca sunt nebuna, dar eu stiam asta de mult.

imi iubesc enorm micuta mea surioara mai mare Hitman asa ca... daca va luati de ea va luati de mine si o sa iasa urat!

#9
Inca putin


Ce cauta Ana aici? Trebuie sa scap de ea, si in plus daca a aflat adresa mea, atunci e de rau. Ma privea si abia astepta sa o poftesc in casa, dar nu pot, adica daca vrea ceva anume? . Vazand ca nu ii dau voie sa pofteasca, ma impinge si se aseaza pe canapeaua din living. Ai cam mult curj, fetito, daca ti se intampla ceva rau in seara asta? Daca incepi sa ma enervezi, uit ca esti doar o copila si imi satisfac nevoie trupesti cu tine
- Hei, ai adormit, sau ce? Ce tot stai in fata usi?
- Vin imediat!
Nu ii e teama, si in plus cred ca e din nou beata, pentru ca atunci cand a trecut pe langa mine, mirosea a alcool. Se ridica de pe canapea si se indreapta spre mine. Degetul ei aratator, trecea peste pectoralii mei intariti, apoi ma tranteste de zid. Ana, nu stiu ce ai de gand, dar abia astept sa vad ce va urma, poate urcam si in dormitor. Deodata simteam cum buzele mele sunt acoperite de ceva moale si umed, ceea ce insemna ca Ana ma saruta. Isi strecoara limba prin bariera inclestata a dintiilor, ajungand in cele din urma sa imi atinga limba. Felul in care ma atingi, ma face sa ma gandesc la un singur lucru, adica sa te am... ahhh de cand nu am mai avut o femeie.
- Ana, am si eu o intrebare... Cum ai aflat ca eu stau aici?
- Simplu... am urmarit masina in care te aflai!
Ma urmarit... atunci a venit aici cu un motiv, sper ca e exact acelasi lucru la care ma gandesc si eu. Fara sa ma mai gandesc, o trantesc pe canapea, si uit ca de dimineata, ma voi intalni cu tatal ei, in plus ea a vrut-o.
Ma privea... cu o spaima in ochii, dar de ce? Nu intelegeam, poate ii era teama de ceva, poate chiar de faptul ca o voi face a mea.Cu miscari lente, ii dau bluza jos, aruncand-o intr-un colt al camerei. Obrajii ei deveneau din ce in ce mai aprinsi. In cele din urma i-am desfacut si sutienul ce ii tinea captivi sanii mari si rotunzii. Imediat ce si-a vazut partea de sus goala, isi acopera sanii cu ambele maini. Mana mea stanga ii ridica bratele deasupra capului, iar cu cea dreapta, ii desfaceam fermoarul de la pantalonii. In cele din urma era goala, inca putin si te fac a mea. Devenea din ce in ce mai calda, ii era rusine, sau ce? Nu inteleg, dar nu imi pasa, tot ce vreau e sa o fac a mea. Atunci cand am vrut sa imi dau boxerii jos, ea ma opreste, si nu inteleg motivul.
- Stai... eu nu stiu nici macar cum te cheama, nu crezi ca ne grabim?
- Ma numesc Alex, acum esti fericita? Deci putem sa continuam?
Ii ridic din nou mainile in sus, si incepeam sa ii musc sanii, ce deveneau rosii imediat, in urma muscaturii. Mana mea drapta, trecea peste piciorul ei stang, ajungand in ce din urma, in acel loc ascuns. Imi introduc doua degete in acel lacas umed, masand in interior.
- Stai... opreste-te, nu vreau!
- Atunci, de ce ai venit aici?
Nu imi mai raspunsese, doar se ridica rapid de pe canapea, si fuge la etaj. ce tot mama dracu are? Vrea, nu vrea... mai da-o in... adica de ce ma supar? Nu trebuie sa ma intereseze.
Trece un timp, poate o ora sau doua, asa ca ma indrept spre camera mea, si observ ca lumina era aprinsa la baie. Deschid usa, si Ana plangea, sub jetul de apa. Ma asez langa ea in cada, pozitionandu-i picioarele in jurul taliei mele.
- Ce ai papusa de plangi? Ii zic, in timp ce ii sarutam gatul
- Alex... vreau sa plec acasa!
Ce tarfa... in club sarea pe oricine, si acum cand a venit la mine acasa, si are conditii, nu vrea. Adica e mai bine decat in baia clubului, dar ce sa ii faci, si in plus il pierde pe cel mai bun, adica pe mine.
Ma ridic de langa ea, si ies din baie. Ceasul indica, ora 07:45, imi frecam ochii, si nu imi venea sa cred, tatal ei venea intr-un sfert de ora. Ma imbrac repede si inchid usa dormitorului cu cheia, deoarece era de rau, daca Ana aparea. Cobor repede, si intru in birou. Ma asez pe scaun si incep sa imi fac un plan , cu ceea ce ii voi spune. Peste cateva minute, eram gata, trebuia doar sa ii dau rezumatul facut de mine, al noptii trecute, si scapam de el. Soneria usi, a inceput sa sune, ceea ce inseamna ca tatal ei a aparut. Ii deschid usa si el se aseaza pe scaun. Ii inmanez dosarul cu informatii, iar el statea si il analiza.
- Bun, vad deci ca toata noaptea a stat cu un singur barbat, afla mai multe despre el, si imi aduci. Vreau sa vorbesc cu el.
- Daca ai stii ca iti sta chiar in fata.Da cum sa nu!
- Da cand tu ai plecat, nu ai vazut-o si pe ea, pentru ca in noaptea asta nu a mai dat pe acasa, sau a plecat de dimineata.
Dau din cap, in semn de nu, dar de sus se aud niste zgomote, ceea ce insemna ca Ana vrea sa iese afara. Alex... da-mi drumul, te rog, lasa-ma sa plec!
- Ce se aude?
In the naked light of day
Even great scientific minds,
Can not resist the seduction of immorality
But, when darkness falls,
Beasts of science
Well rise to seek revenge
The choise is yours
What do you want to do?

[Imagine: kcz2wi.jpg]


#10
''Alex... da-mi drumul, te rog, lasa-ma sa plec!
- Ce se aude? ''
am ras la faza asta de mi-au dat lacrimile desi nu stiu daca asta era reactia la care te-ai fi asteptat de la cititorii tai atunci cand ai scris acele cuvinte.
vreau sa spun ca mi-a placut capitolul foarte mult si ca abia il mai pot astepta pe urmatorul!
chuu, kiss u si gambate!
Nu trebuie sa fii nebun ca sa ma placi, dar recunosc ca ar ajuta putin!
Unii spun ca sunt ciudata. Eu ma consider doar originala.
Multi gandesc ca sunt nebuna, dar eu stiam asta de mult.

imi iubesc enorm micuta mea surioara mai mare Hitman asa ca... daca va luati de ea va luati de mine si o sa iasa urat!



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Inima Diavolului Yami 8 5.440 05-06-2013, 07:46 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  Mesagerul Diavolului Sushi 12 7.795 03-06-2013, 11:42 AM
Ultimul răspuns: Yami
  [Yaoi] Mana stanga a diavolului Nywa 30 14.306 11-01-2013, 02:26 PM
Ultimul răspuns: Natsuru
  Pasind pe urmele iubirii KarinaD 21 10.894 18-10-2010, 08:36 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Clan contra clan. Cand mafia este pe urmele mele (SasuSaku) Who said i have to be normal 7 12.326 06-05-2010, 05:55 PM
Ultimul răspuns: Ella-chan
  Pe urmele destinului (+16) WinterSoul 34 15.561 02-05-2009, 02:41 AM
Ultimul răspuns: cookie
  Pe urmele dragostei ! by me ... sweet_zoey 0 2.314 19-02-2009, 10:55 AM
Ultimul răspuns: sweet_zoey
  Pe urmele dragostei! andreea_sakura 10 11.814 25-01-2009, 01:54 AM
Ultimul răspuns: andreea_sakura
  Insemnul diavolului case 4 3.500 24-07-2008, 08:58 PM
Ultimul răspuns: Jigoku


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)