Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

O schimbare cam ciudata

#31
O God nu ma mai comentat la ficul tau da o caruta de timp si imi pare rau... So nu stiu ce as putea sa spun pentru ca a iesit aproximativ totul inregula. Naratiunea e bine realizata (ca veni vorba chiar se observa diferenta de cand am citit ultima data ficul tau... intr-un sens bun ). Descrierea e buna iar greseli de taste nu sunt. Dialogul da o mica tenta spre sec uneori dar nu e ceva ce nu s-a putut remediat pe parcursul ficului.
Stiu, stiu scoala dar totusi incearca sa bagi mai repede nextul OK?:o3.
Just the
way you know me..

#32
Salutare!!
Capitol nou, dar cam tras de par, daca il pot numi asa. Avand in vedere si ora la care l-am terminat de scris : ))
Imi cer sincer scuze pentru greselile de tastare care probabil vor fi. Nu mai am rabdare sa le corectez si imi este si foarte somn. Merci fain de tot ca imi urmariti ficul si imi lasati incontinuare comentarii :* Chiar apreciez asta!!
Lectura placuta :]


~ Capitolul 7 ~

Sakura's P.O.V.

Intrand in local am fost nevoiti sa ne prezentam buletinele, noroc ca nu mi-l scosesem din acea geanta. Chiar nu stiu ce ma faceam fara el, sincer. Probabil, stateam pe afara. Inauntru era o senzatie de parca ceva te apasa pe piept. In aer se putea simti cu usurinta mirosul alcoolului. O gramada de lumini, adolescenti si muzica poate cu mult prea tare de cat sunt obisnuite urechiile mele. Nu imi place! Este, nu stiu... prea mult. Intrasem intr-o stare euforica. Eram parca desprinsa de tot ce era acolo. Nu mai auzeam nimic, iar privirea imi era incetosata de la acele lumini puternice. Am simtit cum mana mi-a fost prinsa intr-o stransoare usoara. Avea mana rece. M-am speriat si m-am uitat la cel din fata mea.
-Te simti bine pustoaico? ma intreba, iar eu reusind sa recunosc vocea inconfundabila a lui Sai.
-Da... cred ca da, ii raspund aproape soptind, dar sunt sigura ca ma auzit deoarece a apobat din cap incepand sa se strecoare prin multime, iar eu tinandu-l incontinuare de mana nevrand ca sa ma pierd. Am urcat cateva scari, indreptandu-ne spre o masa de la separeu unde ne asteptau baietii. Avea o forma destul de interesanta, o canapea rosie si foarte comoda dupa cum parea, in forma de semicerc, in fata ei avand o masuta de sticla nici inalta, dar nici scunda, indeajuns cat sa nu te intinzi prea mult dupa consumatie sau mai stiu eu ce. Nu dupa mult timp a venit la noi un fel de chelnerita, care numai a chelnerita nu arata. Din punctul meu de vedere, bineinteles, era aproape goala. Am fost curioasa si le-am aruncat baietiilor priviri scurte. Era incantati de domnisoara din fata lor. Naruto incerca sa filtreze cu ea, punand-o in bratele lui incepand sa o mangaie pe fata. Era pur si simplu dezgustata, dar in acelasi timp si mila pentru ea, probabil are parte de aceste tratamente tot timpul. M-a socat si pe mine raspunsul ei, i-a multumit pur si simplu pentru complimente si ne-a intrebat ce dorim sa consumam. Baietii vroiau sa comande alcool, insa nu i-am lasat. M-au ascultat. Desi nu stiu cum, au facut-o. A fost mult prea usor, planuiesc ei ceva. Sunt sigura. In aproximativ cinci minute aceeasi tipa a venit si ne-a adus comenzile. Ma rog, pe ale lor. Eu nu am vrut nimic, eram deja plina dupa meniul de Mc. Nu cred ca au trecut nici cinci minute si ii vad pe baieti ridicandu-se. Cred ca m-am uitat destul de ciudat la ei, l-am observat pe Sasuke chicotind.
-Pustoaico dute si te distreaza si tu. Vezi ca eu sunt aici la bar, daca ai nevoie de ceva, sti unde ma gasesti! Si vezi, ai grija de tine! Si spunand asta au disparut toti trei din raza mea vizuala. Si ahh.. incep deja sa ma plictisesc. Am inceput sa privesc spre ringul de dans. Tipe se miscau super lasciv. Cred ca partenerii lor erau in extaz deja. Am stat asa si m-am uitat la ei minute in sir. Naruto se afla si el printre ei, mai precis intre doua tipe ce se frecau groaznic de el, numai gandul la asta imi provoca greata, dar privind expresia de pe fata adolescentului imi schimbam cat de cat parerea. Sai statea undeva la o masa discutand nu stiu ce fel de chestii cu niste tipi, probabil ceva afaceri dupa expresia serioasa de pe chipurile lor. Iar Sasuke, ei bine Sasuke statea frumusel cocotat pe acele scaune inalte de pe care ai putea sa iti rupi gatul cu usurinta stand la povesti cu o tipa, frumusica, intradevar. Stateau si ii priveam pe rand rugandu-ma parca in gand sa ma observe unul din ei si sa mergem acasa. Stand asa plictisita nu l-am observat pe Sasuke, acesta reusind sa ma sperie destul de bine, iar el amuzat radea de mine. Si bineinteles ca timiditatea mea si-a spus cuvantul. Ce ingrozitor.
-Oh, haide prichindelule! Ce naiba te rusinezi asa? Vezi ca las si eu paharul asta aici. M-am uitat la el usor dezamagita, nevrand sa imi arat sentimentele, dar el reusii sa ma citeasca usor. Si da, plecam imediat. Bine? Promit pe cuvantul meu de onoare! Spune asta in timp ce ma apucase usor de brate uitandu-se in ochii mei. Nu i-am raspuns, doar am aprobat din cap si am schimbat privirea. A plecat. I-ar eu stau acum din nou si ma plictisesc. Incepuse sa se faca destul de cald. Acum regret ca nu mi-am comandat si eu ceva. Imi este ingrozitor de sete. As fi vrut sa atrag atentia unei chelnerite, dar ma temeam ca nu ii voi atrage doar ei. Si sincer, chiar nu am chef de nimeni. Apoi, mi-am adus brusc aminte ca Sasuke si-a lasat paharul aici. Il i-au usor in maini si ma uit la el. Nu se pune problema ca voi bea din el, deh, il platesc daca chiar va face urat, dar adevarata problema este continutul. Si-a comandat suc atunci la masa, iar lichidul din interior pare sa fie cola. Hmm... il apropii de nas dar nu simt nici un miros. Daca Sasuke nu este chiar asa cum am crezut. Cred ca pot avea incredere il el, cred. Am apropiat usor paharul de gura si am sorbit din lichidul negru. L-am asezat frumos de unde l-am luat si mi-am continuat activitatea plictisitoare, privitul. Stand asa am simtit cum parca sangele imi fierbe sa nu mai zic de durerea brusca de cap ce ma apucat. Mi-am descheiat hanoracul crezand ca poate si asta este un motiv, dar degeaba. M-am ridicat de pe canapea si m-am indreptat cu pasi marunti catre Sasuke. Si ahh, la naiba, si vederea mi se incetosa. Ce naiba se petrece cu mine? Nu mi-a pasat ca am intrat si in cativa oameni. Vroiam doar sa ies din nebuneala aia, sa merg acasa si sa dorm bine. Atat vreau. Nu stiu cum am ajuns la Sasuke, dar destul este ca l-am vazut cum s-a ridicat brusc de pe scaun si ma apuca de brate sprijinindu-mi trupul de al lui. Nu stiu ce s-a intamplat mai departe.
Am adormit...

Sasuke's P.O.V.


Ce naiba se petrece aici? Ma jur, ca daca cineva sa atins de asta mica ii rup capul. Desi nu prea cred ca a facut cineva ceva la febra pe care o are. M-am dus cu ea pama la masa noastra incepand sa ii i-au lucrurile trimitandu-le si baietiilor cate un mesaj ca trebuie sa plecam urgent. In cateva minute au ajuns si ei si s-au speriat de starea fetei. Naruto s-a uitat la ea si expresia fetei lui a devenit si mai serioasa.
-Baieti, din ce stiu eu pustoaica nu consuma droguri asai? intreaba blondul uitandu-se cand la mine cand la brunet. Atunci mi-am adus aminte. Lasasem paharul care continea si ceva prafuri tari la masa chiar in dreptul ei. Ahh, cat de prost pot sa fiu! Ea nefiind obisnuita cu asa ceva este si normal sa aiba astfel de reactii. Totusi imi pare al naibii de rau.
Si la dracu! Cum o vom duce in halul asta acasa?

Tin sa precizez din nou. Capitolul este necorectat si necitit inca o data, deci imi pare rau daca nu este pe masura asteptariilor voastre. Stiu ca este foarte scurt, dar de abea imi gasesc timp sa citesc, mai ales sa scriu.
Meci fain inca o data ca imi urmariti ficul :*

Ja Ne'
Well there's a million other girls who do it just like you
Looking as innocent as possible to get to who
They want and what they like it's easy if you do it right
Well I refuse, I refuse, I refuse!

[Imagine: 365634ruvpqmirb5.png]

[Imagine: logosimple.png]


#33
Bună!! Am apărut şi eu pe la ficul tău. Ce pot spune? Chiar îmi place capitolul, săraca Sakura, doamne fereşte ce i-a făcut Sasuke. Ficul a prins formă şi din primul capitol am ştiu că e ceva diferit! Dialogul nu mii se pare sec. Descrierea e bună. Naraţiunea e şi ea bună dar nu perfectă. Cine e perfect? Eu ştiu că am un dinte, lipsa, gaură, pauză la scris ficuri. Greşelile nu am stat după ele să fiu sinceră. Cam atât am avut de spus. Succes şi aştept nextu!

#34
Super next a meritat asteptarea:*
Bun deci nu am vazut asa zisele greseli de tastare sau ceva, actiunea este superba, descrierea bine si ea acolo. Naratiunea este foarte buna si nici la dialog nu am vazut probleme.
Ideea e originala si ma bucur ca te ti de fic... sunt foarte curioasa abia astept continuarea. :D Sunt sigura ca va intrece asteptarile.

Pai mult succes in continuare si grabeste-te! :*
Pupiceiii!:*

Imprevizibilul sporeste entuziazmul fiecarei povesti de dragoste.
Iar eu pretuiesc fiecare moment neasteptat. (o^.^o)

I love :
Mizuki-chi...o(^-^)o [ my mammy ] ; Layla. [ my sury ] ; Kayla. [ my sis ] ; E. H. [ my daddy ] ; PnÈ™ . [ my little rainbow ] ; Eve. [ Prajiturica mea ] ; Briskly. and Ronnie.

[Imagine: desktop.png]

Is something about change !!!



#35
Buna, Queen Bee! Te-am batut la cap sa imi spui cand vei posta, iar acum eu nu comentez, ar trebui sa-mi fie rusine...
Dar revenind... De cand n-am mai comentat ai scris capitole foarte frumoase, dar il voi comenta doar pe ultimul.
Chiar daca n-ai avut timp sa-l corectezi si probabil l-ai scris in fuga si e destul de scurt, a iesit destul de bine.
Descriere ai, dar ar mai merge putina, de exemplu mi-ar fi placut sa-i descrii mai mult starea Sakurei dupa ce a baut din paharul lui Sasuke.
Narezi frumos si nu cred ca te-ai grabit, poate doar sfarsitul a fost brusc, dar in rest a fost bine.
Dialogul e foarte ok, doar un lucru as avea sa-ti spun...
In unele locuri, [nu stiu daca si in acest capitol] cand personajul vorbeste, nu prea inteleg ce spune celor din jur si ce gandeste... probabil s-a intamplat doar o data pentru ca nu ai avut timp sa-l corectezi, dar ai putina grija...
In rest greseli de tastare nu am vazut, dar si in acest capitol si in cele trecute, in unele locuri exprimarea a fost usor greoaie...
Si chiar daca eu am spus ataat de multe :)), sa stii ca scrii bine, pe aici pe acolo ar mai trebui sa insisti, dar eu voi ramane cititoare fidela, pe cuvantul meu de pufulete :)) Bye! :x

#36
Hei.Hei , hei am trecut si eu pe aici.
titlul , titlul m-a atras de mult timp si stiu ficul de cand l-ai inceput dar nu aveam cont pe zup sa dau comm si lenea prea mare , si acum st dependenta de zup :"> Sa revenim xD Idea este originala :X Yeyy xD Naratiunea si descrierea sunt super ok , iar dialogul nu mi s-a parut sec deloc , deloc ;d Greseli de tastare nu am observat , si nici nu le'am cautat ;d Hmm ce sa mai zic , asa despre ultimul capitol : OMG ? Droguri ? Ce idee geniala xD nici prind gand nu'mi trecea asa ceva *hehe* Ce sa mai zic ca orice alta persoana care scrie fic-uri , descrii in modul tau unic si imi place asta xD Capitolele nu sunt nici scurte scurte nici lungi lungi , chiar sunt perfecte :x Imi place ca descrii din perspectiva amandurora ;)) SI imi place cum o alinta aia 3 pe Saku ;x Hmm ce sa mai zic ? Da vad ca pana acum nu au aparut schimbari mari , adica titlul si cu capitolele de pana acum ma duc cu gandul ca cei 3 :Sai , Sasuke si Naruto sa devina si ei normali , jezz :D Adica fara droguri , cuminti , sa nu chiuleasca sa invete . Dar daca e fix invers si Saku e schimbata de cei 3 mor X-x :)) Aoleu eu acu' mi-am dat seama daca Saku va incepe sa consume droguri :( Jezz la ce ma gandesc si eu . In orice caz iti urez spor la scris si imaginatie . Pa-pa :-h Astept continuarea ;d

#37
Am citit mai demult capitolul dar nu am avut timp ca sa las un com dasta frumos.
Este o continuare frumoasa, nu pot sa spun multe lucruri pt. ca este seara si nu m-ai am haz in mine. Din cate am vazut trebuie sa faci mereu ceva:
Descrierea este buna dar ai o singura greseala
Dialogul este uneori sec
Actiunea nu este grabita.
Sper ca nu te superi.
:x:x:x Ja ne :x:x:x

#38
hy ^_^
Off...astept cam de mult next-ul, pe fiecare zii ma uitam si inca ma uit sa vad daca ai pus continuarea, dar surpriza ce sa vad >>Next-ul nu este << :((
Imi place ideea fic-ului, este originala.
Titlul m-a atras inca de la inceput.
Fic-ul este chiar pe gustul meu, de aceea te mai rog inca odata ,,pune next-ul" :o3
Am mai observat si cateva greselute de tastare dar avand in vede ca nu prea ai timp este ok, mai pot astepta.
Idei din belsug si imaginatie multa.
Ja ne :-h
Q: 'Ce ' EsTe ' PumNuL ?
A: 'PumNuL ' EsTe ' ParTeA ' De ' VorBirE ' CaRe ' ItI ' MuTa ' MaXiLaRuL ' Si ' ItI ' PuNe ' InTrEbAReA ' MaI ' VrEi ' ?
15

#39
~ Capitolul 8 ~


Sasuke's P.O.V.


Era destul de tarziu oricum, numai cateva felinare ne mai lumina trotuarul. Mergeam alaturi de cei doi prieteni ai mei in timp ce o tineam pe pustoaica in brate. Eram toti trei terminati. Fata consumase unele dintre cele mai tari droguri, de multe ori nici noi nu facem fata si mai cadem intr-un extaz desavarsit. Si mai suntem in domeniu si de ceva timp. Ahh.. la naiba cu tot. Am vrut sa parem cocosi, da, cum sa nu. Hai in club, dansam, mai agatam ceva, cu siguranta ca mai dadeam si pe gat ceva. Dar nu stiu, a fost foarte aiurea in seara asta. Trebuia sa avem grija de ea. Ce naiba acum? Nu cred ca a mai fregventat vreodata asemenea locatii, mai ales dupa cat s-a impotrivit. Cat de idioti am putut fii! Ne-am sapat acum singuri groapa.
Iar cand bosorogul ala o va vedea din nou adormita pe asta mica va face iar gura, probabil va trezi tot blocul. Cat de aiurea ma simt cand o vad asa. Nu a fost vina ei ca a ajuns asa. Imi indrept privirea spre Naruto care ardea de nervi. Nu pe mine, desi am si eu o vina destul de mare in treaba asta, eu mereu se invinovateste pentru ceva. Am incercat de multe ori si eu si Sai sa ii explicam ca nu este asa cum crede el, dar crezi ca am avut cu cine? Sai desi parea ca este calm mintea lui se chinuia sa scoata o scuza destul de buna sa ne poata scoate din incurcatura asta. Pe cand eu, eu eram de-a dreptul terminat. Ma simteam si eu foarte vinovat pe intamplarea asta. Eu am propus sa mergem in club, si tot eu am uitat acel pahar nenorocit pe masa. Numai gura mea sparta putea creea asa ceva. Nu era de ajuns daca dupa ce mancam plecat direct acasa? Nu, doar suntem baieti inteligenti.
-Hei? crezi ca se va trezi? Adica, cat de cat sa para ca a baut ceva... spune blondul privind inspre masinile ce se oprise la semafor. Era rosu, iar noi puteam trece linistiti. Eram parca in transa. Soferii masinilor care oprise la trecere stateau si se uitau la noi mai ceva ca la extraterestrii. Adica da, o adolescenta adormita cu trei baieti care abea se mai tineau pe picioare, probabil este o imagine pe care nu o vad prea des. Nu au vazut, o sa vada cat timp suntem noi pe aici.
-Hmm... un murmur usor, atat s-a auzit. La prima vedere am treseriat, dar apoi un zambet larg mi-a inlocuit acea stare, pustoaica isi revine.
-Hei, Sakura? Esti bine? o intreaba blondul in timp ce ii mangaie usor obrazul pe care erau imprastiate cateva suvite rozalii. Fata nu ii raspunse nimic. Doar a inchis ochii in timp ce a dat usor din cap. Ajungem imediat acasa. Va fi totul bine, iti promit! din nou promisiunile lui. Macar prindeau bine. A avut dreptate, in aproximativ cinci minute am fost in scara blocului.
-E patru dimineata deja, sa vezi ce ne ardem toti daca au descoperit astia ca lipsim. La naiba! se rasteste brunetul in timp ce loveste cu putere peretele scarii.
-Calmeaza-te omule! O sa fie totul bine. Ajuta-ma sa o trezesc. Baiatul se supuse rugamintii mele. Am luat-o pe rozalie si am asezat-o pe genunchiul meu in timp ce Sai o striga si o mai zgaltanea usor, in speranta de a se trezi. Dupa o incercare de mai bine de cinci minute, aceasta si-a deschis incet ochii. A inceput sa ne priveasca buimaca. Cred ca inca nu realiza ce s-a intampla. Off, ce ne facem acum?
-Sakura, esti ok? Haide mai, spune ceva! Spune Naruto usor stresat de comportamentul fetei, care parea ca este ca o stana de piatra.
-Ahh.. da. Dar spuneti-mi si mie va rog ce s-a intamplat.... Stiu doar ca am baut ceva ce avea un gust oribil. Apoi.. ah, a inceput sa ma doara capul, iar ultimul lucru pe care l-am vazut ai fost tu, Sasuke. Ne povesti pe scurt fata in timp ce privea in gol incercand sa isi mai aminteasca ceva, dar se pare ca memoria nu o prea ajuta de aceasta data.
-Bine, nici nu trebuie sa sti prea multe detalii. Te poti ridica in picioare? o interb, iar aceasta imi raspunde doar prin a aproba din cap. Bine, sa te vedem domnisoara, ii spun si ii intind mana ca sa o ajut sa se ridice. S-a ridicat usor, bine cu putine dificultati, dar a mers. sa speram ca va merge si in fata parintilor. Am luat-o usor de brat in timp ce am pasit cu cea mai mare grija inauntrul casei. Cred ca am scapat, nu se aude nici o miscare. Cred ca dorm bustean amandoi la ce sinistrati par, dar trebuie sa fim totusi prudenti. Vorba aia, pisica blanda zgarie rau. Am inceput sa ne dam jos hanoracele de pe noi, dar nici bine nu le-am asezat in cuier ca cineva a aprins becul in hol. Ne-am speriat cu totii logic, Sakura a reactionat cel mai spontat scotand un tipat. S-a zis cu sansa noastra de a scapa. Sper doar sa iesim cat mai usor din aceasta problema.
-Buna dimineata copii, ne saluta "adoptiv" cu un glas de parca ar fi scuipat venin. Ati dormit bine? vai, dar unde imi sunt manierele? Ce parere aveti despre orasul nostru? Nu-i asa ca este foarte frumos? Are multe parcuri, magazine si tot ce iti doresti tu, mai ales cluburi si discoteci! Ultimele trei cuvintea le-a spus asa de apasat. Frate, unde te crezi? Nu suntem la un interogatoriu sau ceva de genu. Ce naiba?
-Ahh.. da. Un oras superb intradevar. Am avut ce vizita prin el. Cat despre baruri si discoteci, nu stiu, exista asa ceva pe aici? Adica este un oras atat de linistit si ingrijit. De ce ar face cieva asa ceva, mai ales ca noi suntem copii cuminri, ma rog, aproape. Dar din cauza asta am venit la dumneavoastra ca sa ne indreptati. Nu-i asa? Ahh, nu imi vine sa cred ca spun, dar Sai esti un geniu. Mereu sti sa ne scoti din incurcatura, cat ma bucur ca consc un asemenea tip ca tine. Sper doar ca astia doi sa muste momeala. Bine, femeia probabil o va face. Este genul mai calma si intelegatoare din ce am vazut, dar de mos nici nu ma gandesc.
-Ce sa iti spun mai copile. Ah, ia-te uita cine s-a trezit. Domnisoara, i-a vino aici sa iti vad si eu ochii. In fata fetei era Naruto, dar in data ce la auzit pe asta s-a ascuns in spatele meu incepand sa imi stranga din ce in ce mai tare tricoul. Ii pun mana usor pe umar in semn ca totul va fi bine. Vezi sa nu, mosul are chef de cearta. Nu stiu cum s-a strecurat printre Naruto si Sai dar destul ca reusit. A apucat-o pe pustoaica de brat si a tras-o inspre el ca sa iasa in fata lui. Fiind mult prea brusca miscarea, iar ea inca ametita de la acele droguri, s-a dezechilibrat si a picat in genunchi pe gresia mult prea dura pentru pielielea ei fina. Impactul? Un tipat strident din partea acesteia.
Naruto s-a aplecat la nivelul ei ridicand-o usor. Bine inteles ca si mamica a avut ceva de obiectat la aceasta intamplare.
-Ce ti-a venit? Puteai sa o lovesti mai tare! Ai vazut bine ca ii era rau. Off, haide la mine. Spunand asta o ia pe fata din bratele blondului si intra cu ea in camera noastra.. Barbatul in schimb si-a pastrat aceeasi latura rece, insa am putut observa in ochii lui urma de regret pentru ca o lovise pe fata. Acum depinde, regret pentru ca si-a suparat sotia sau pentru fata. Isi muta privirea dinspre usa camerei in care in urma cu cateva clipe cele doua au intrat si se uita la noi. De data asta cu ceva mai multa blandete.
-Mergeti la culcare. Va rog, mi-a ajuns pentru o seara. Vom vorbi maine dimineata despre treaba asta si regulamentul vostru. Noapte buna! Si cu aceata urare intra si el in camera lui. Pot spune ca de data asta nici noi nu am mai reactionat asa. Eram inca afectati din cauza celor intamplate cu Sakura.



Poi dupa cum vedeti capitol nou. Am facut pot spune un lucru inuman de a termina capitolul in aceasta seara. Este cam chinui dar sper sa mearga.
Va rog frumos sa imi scuzati greselile. Nu am citit nici o data ce am scris. Deci tot cei posibil sa fie greseli de tastare si chiar exprimare. Sper sa fie de ajuns pentru cat de mult a trebuit sa asteptati
continuarea.

Bye :]
Well there's a million other girls who do it just like you
Looking as innocent as possible to get to who
They want and what they like it's easy if you do it right
Well I refuse, I refuse, I refuse!

[Imagine: 365634ruvpqmirb5.png]

[Imagine: logosimple.png]


#40
Ai postat! Ai postat! Ai postat! Cat ma bucur ca ai postat!
Desi puteam sa astept pana asta-seara ca sa-l corectezi. Am vazut cateva greseli deranjate si altele mai putin deranjante. Uite:
"spune blondul privind inspre masinile ce se oprise la semafor. Era rosu, iar noi puteam trece linistiti. Eram parca in transa. Soferii masinilor care oprise la trecere "
Soferii si masinile eu cred ca se oprisera, nu se oprise.
Ai avut si cateva firgule lipsa.
In rest, descrierea putea fi putin mai intensa, mai ales ca a fost o intamplare atat de plina de suspans. Desi mi-ai castigat atentia cat de cat, a fost un capitol plin de suspans.
Dialogul a fost bun, la fel ca naratiunea. Ti-ai structurat frumos capitolul si l-ai povestit cu grija. Desi ma intreb daca Sakura si Sasuke au vorbit in camera despre cele intamplate.
Nu iti pot spune cat sunt de fericita. A fost un capitol bun, din destul de multe puncte de vedere, lipsurile pe care le-am enumerat mai sus, mai ales greselile, au fost din cauza ca nu l-ai citit, asa ca nu e o catastrofa. Dar mie tot mi-a placut. Asa ca acum, incepe o noua perioada de asteptare... Succes in continuare. Pa-pa! >:D<



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Iubirea e....ciudata! Daya-chan 0 1.845 23-03-2012, 06:10 PM
Ultimul răspuns: Daya-chan
  I . O relatie ciudata . Keiko-chanAiuritaa 5 3.545 06-02-2012, 02:36 PM
Ultimul răspuns: Keiko-chanAiuritaa
  O iubire ciudata Yoko-sama 4 3.028 30-08-2010, 08:56 PM
Ultimul răspuns: Flash
  O iubire cam ciudata [sasusaku&naruhina] catynca 22 13.397 25-02-2010, 09:12 PM
Ultimul răspuns: AnimeliciousAngel
  Sunt ciudata! Nya. 4 3.928 13-06-2009, 06:52 PM
Ultimul răspuns: Kazuki
  O lume ciudata,dar totusi minunata. Candy_girl 9 5.310 21-12-2008, 06:39 PM
Ultimul răspuns: Candy_girl
  sasuskau o iubire ciudata cosmy-chan_sasusaku 8 9.519 24-10-2008, 07:26 PM
Ultimul răspuns: cosmy-chan_sasusaku


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)