Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Miss R. photography

#5
Şi eu am mai venit cu un comentariu şi se pare că voi fi prima ;; ).
1. Ce dulce e, mă amuză când mă uit la limbuţa lui = )). Îi făcusei baie ? [ Presupun că de asta e învelit cu prosopul ăla ]
2. Auuuu 8. Cea albă e aşa de drăguţă şi nu fac discriminări şi cea neagră e destul de frumuşică, dar ador albul : )). Ce poziţie interesantă aveau ele, măi măi ;>.
3. Aş fi vrut să o prinzi cu faţa. Dar oricum poza este drăguţă.
Din punct de vedere al clarităţii şi al luminozităţii ai stat foarte bine, toate pozele sunt foarte clare şi luminoase. Unghiurile sunt bune de asemenea, doar la ultima poză nu mi-a plăcut.
Să mă faci poze < 3.
X.o.X.o.
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]



Răspunsuri în acest subiect
RE: Miss R. photography - de AlerimxD - 22-12-2010, 12:02 PM
RE: Miss R. photography - de SnowFlake. - 24-12-2010, 10:08 PM
RE: Miss R. photography - de SnowFlake. - 09-01-2011, 05:55 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Photography. Addeh 30 26.798 22-05-2012, 03:40 PM
Ultimul răspuns: Addeh
  Committed to photography Diz 21 20.305 02-05-2012, 10:32 AM
Ultimul răspuns: Diz
  Gates of Valhala [ Axel's photography ] Axel . 2 4.143 29-12-2011, 07:36 PM
Ultimul răspuns: Lia
  Photography . Lunatics. 13 11.308 13-11-2011, 10:15 AM
Ultimul răspuns: Flash
  Chise`s photography Mdn. 12 12.477 30-05-2011, 06:57 PM
Ultimul răspuns: Mdn.
  Sissi's nais pics(a.k.a Photography) Sin 15 14.092 09-09-2010, 02:28 AM
Ultimul răspuns: Sin


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)