Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Photography .

#11
Prima fotografie, Black ? este interesantă şi, desigur, tot ce mă atrage este umbra fetei şi mâna aceea care se întinde spre ea. Îmi dă senzaţia de mister; btw jaluzele sau ce sunt acelea [ liniile din stânga ] au ieşit cam strâmbe, parcă-i un dezechilibru uşor or sth...
: ) - bănuiesc că mâna persoanei care-o fardează pe cealaltă s-a mişcat, din moment ce dă impresia de neclaritate. Îmi place totuşi cum ai surprins portretul [ mda, vorbesc eu 'metaforic' : )) ], parcă fotografia se găseşte în armonie cu subiectul.
kids oh cât îmi place asta ! <3 Ce-i drept, iubesc copiii şi iată, tu ai surprins inocenţa lor. Nu am ce comenta aici *laugh*

AÅŸtept alte poze, Consta. huggies xd

#12
Ai cateva fotografii deosebit de impresionante pe aici, printre care le-as mentiona pe Loveliness, Kids si Goodbye you.
Piano & Love mi-ar fi placut foarte mult daca ar fi fost un cadru un picut mai larg, ceva ce sa defineasca fotografia mai mult decat in ceea ce-i evident acolo. Nush daca ma fac perfect inteles cu asta.

Tehnica buna, idei bune, si uz foarte misto de culoare ai. Stil propriu si ochi pentru imagine vad ca ai...deci spor in continuare e cam tot ce se poate adauga.
[Imagine: 14wyiz6.jpg]

Pentru intrebari sau orice alte interactiuni cu mine, folositi cu incredere mesajele de profil. Contrar opiniei populare eu nu musc...si chiar daca as musca, am toate vaccinurile facute.

#13
Vă mulţumesc tuturor pentru părerile lăsate! :"D Apreciez.
Vin acum cu ceva vechi , ceva nou.

la fermă.
vise.
city.

Vă aştept...
In fata mortii nu mai esti nimic, nu mai esti poet, esti un simplu om care trebuie sa dispara.

[Imagine: 69049197.jpg]

"Time is an illusion. Lunchtime doubly so."

#14
In my opinion you've got a nice and interesting camera. Bother to tell me the name of it ? Şi btw le editezi ? Dacă o faci, încearcă la unele să nu forţezi nota în sensul că atunci când imaginea deja are un contrast mai ridicat să nu o saturezi cu el şi să laşi imaginea cât mai naturală. Nu pot să spun că am una favorită, dar încearcă să fotografiezi cât mai mulţi oameni fiindcă ai mici hibe la portrete. În afară de cel cu copilul acela, ţi-aş sugera nişte exerciţii pentru unghiuri noi. Ai potenţial, dar trebuie valorificat. Try some nice and new things, la unghiuri mai trebuie lucrat când stăm de vorbă despre oameni.
-



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Photography. Addeh 30 19.256 22-05-2012, 03:40 PM
Ultimul răspuns: Addeh
  Committed to photography Diz 21 13.447 02-05-2012, 10:32 AM
Ultimul răspuns: Diz
  Gates of Valhala [ Axel's photography ] Axel . 2 2.681 29-12-2011, 07:36 PM
Ultimul răspuns: Lia
  Chise`s photography Mdn. 12 8.445 30-05-2011, 06:57 PM
Ultimul răspuns: Mdn.
  Miss R. photography Paradox 。◕‿◕。 4 3.936 09-01-2011, 05:55 PM
Ultimul răspuns: SnowFlake.
  Sissi's nais pics(a.k.a Photography) Sin 15 9.543 09-09-2010, 02:28 AM
Ultimul răspuns: Sin


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)