Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Meeting Bucuresti ?

#1
Hello , lume .
Ma gandeam sa facem si noi o intalnire in capitala inainte de inceperea scolii , daca aveti chef si timp de asa ceva .
Eu una inca sunt plecata din oras , dar ma intorc miercuri seara , deci de joi incolo , pana pe 12 , eu sunt libera : ))... cred ca ar fi super intr-o Sambata totusi , nu ?
Oricum , vorbisem in ultima vreme cu diversi zupperi de intalnirea asta si am avut reactii pozitive de la cei carora le-am propus pana acum iesirea , asa ca am zis sa deschid si topic ca sa mai strangem lume :")...
Acum , in privinta locului de colindat , ne gandeam ca ar fi ideal sa mergem intr-un parc o vreme , iar apoi sa ne adunam cu totii in vreo cafenea , pe la vreo terasa , local , ceva . Daca mai veniti si voi cu alte idei / propuneri sunt mai mult decat binevenite =D !
E cineva interesat :3 ?!
oh hi there.
[Imagine: tumblr_m2qvzsPdP51qi23vmo1_r1_500.gif]
Stairway to heaven?
Gurrrrrrl, I ain't got no time for that, I'm taking the elevator.

#2
Poi trebuie organizat ceva...Cu ce zupperi ai vorbit??
Depinde e greu prin intermediul unui forum pentru stabilirea unei intalniri...Sa vad cine se aduna si ne hotaram pe urma(sunt dispus sa merg).Buna idee daca tot ne adunam se ne adunam mai multi
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

#3
Great idea.
Sa vedem ce, cum, care, unde. Deci se merge intr-un parc dupa care la o terasa sau ceva de genul asta, nu? Ar fi bine sa se adune cat mai multi.
Astept sa vad propunerile si dupaia stabilim xD
[Imagine: 61516723.png]
LSHTCCOMNAIWEDA
Which translates to: Laughing so hard that coke came out my nose and I wasn't even drinking any.



Thanks Mimi x3 !


#4
Voi veni si eu, totusi, Allison, tine-ma la curent cu noutatile, locul, ora, etc. ^ ^
[Imagine: 9qh35v.jpg]

#5
Eu una am vorbit cu Aylin ( care sper sa intre pe mess sa imi zica cand are si ea timp de iesirea asta ) , Beki ( idem ) si de curand DeadManiac. Posibil sa mai fi pomenit altora in treacat , dar sincer nu imi aduc exact aminte ce si cum a fost discutia... Mai am cateva id-uri ale unor zupperi din Bucuresti , o sa ii contactez si pe ei si vorbim .
Astept sa vad cine mai vrea sa vina din cei cu (,) care nu am avut eu ocazia sa discut =D .
Cat despre restul detaliilor , eu una ma gandeam fie Sambata asta , fie urmatoarea. Ora ...hmmm...4-5 ? Iar locul ...inca nu ma pot decide ce parc sa aleg ! : )) Ne-ar trebui unul care sa aiba pe langa el ( sau nu tocmai langa , dar nici exagerat de departe ) un local sau ceva asemanator =P.
oh hi there.
[Imagine: tumblr_m2qvzsPdP51qi23vmo1_r1_500.gif]
Stairway to heaven?
Gurrrrrrl, I ain't got no time for that, I'm taking the elevator.

#6
Ati mai avut vreun' meeting reusit pana acum??Totusi cam cati ati vrea sa fiti minim??
Parcuri ai de unde alege anyway tre' sa se mai stanga macar cativa dar oricum pana sambata asta ssau viitoare mai e....
Ce clasa esti??(la scoala)
:-O numai fate pana acum
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

#7
Mai , unii din noi s-au mai intalnit pe la Haramichi , Otaku , Nijikon , de-astea . Eu una la Haramichi am cunoscut cei mai multi zupperi =D.
Da , mai e pana atunci , nu e cazul sa grabim lumea and such . DeadManiac mi-a lasat mesaj ca nu poate veni.
Nu m-am gandit la un numar minim. Vine cine vrea si poate , dar ma gandeam ca ar fi fost mult mai amuzant sa fim cat mai multi , asta e rostul topicului . Mai ales ca incepe scoala in curand , chestii ...
Hmm... da , numai fete pana acum xDD dar mai e timp sa se adune si baietii : )) !
Eu trec a 9-a 9 de ce ?
oh hi there.
[Imagine: tumblr_m2qvzsPdP51qi23vmo1_r1_500.gif]
Stairway to heaven?
Gurrrrrrl, I ain't got no time for that, I'm taking the elevator.

#8
Ehh...curiozitatea,vazusem ca ai 15 si de aia am intrebat10
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

#9
da 21 meeturile facute de mine au fost super reusite si am si poze 24)
e oke...peeeeeeee 6 e okey?de la 16 la 20 si mergem prin Carol,tineretului ...un fel de picnic
[Imagine: wqymg0.jpg]

#10
Chiar aveam de gand sa te sun azi , Deea : )) sa iti zic de intalnire .
Mie mi se pare perfect pe 6 , acum nu stiu restul ce si cum pot =D. Cat despre loc , orice parc e bun , dar cum ziceam , sa avem si unde sta la un suc dupa aceea... desi nici asta nu e neaparat , e doar o propunere.
Si ca veni vorba de poze , daca si-ar aduce cineva aparatul foto ar fi genial ! : x
Daca e vorba de picnic , cum propui tu , nu e cazul sa ne echipam cu mai multe : )) ? Gen ... patura/i , mancare , carti de joc etc. ? 9 Sincer , ar fi si asta o idee... hmm... dunno. Vedem.
Cat despre ora... nu e inca cald la 4 ? Ma rog , eu nu mai sunt acolo de vreo luna incoace , n-am de unde stii , intreb .

oh hi there.
[Imagine: tumblr_m2qvzsPdP51qi23vmo1_r1_500.gif]
Stairway to heaven?
Gurrrrrrl, I ain't got no time for that, I'm taking the elevator.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Bucuresti, 8 august dimineata Syryus 18 10.282 03-08-2014, 12:54 AM
Ultimul răspuns: Romania
  Bucuresti/Brasov/ Timisoara Lia 27 14.027 02-08-2014, 05:10 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Yondaime la Bucuresti Yondaime 7 5.808 31-10-2012, 12:11 AM
Ultimul răspuns: Flaw
  [OFFICIAL] Meeting Bucuresti!! Mamo-chan 59 33.450 06-07-2012, 02:53 AM
Ultimul răspuns: AbiiShu'
  Cati zupisti avem in Bucuresti? Mamo-chan 12 10.302 05-06-2012, 06:00 PM
Ultimul răspuns: dopamine
  Meeting Bucuresti - Plumbuita Sako-chan 5 5.058 05-05-2012, 10:41 AM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  Meeting - Bucuresti SilviuSsj5 11 8.317 12-03-2011, 11:11 PM
Ultimul răspuns: deeaH2elen
  Meeting in Bucuresti Mitsukai Yoru 1 2.867 15-11-2010, 01:54 PM
Ultimul răspuns: Juliette
  Meeting in Bucuresti - 8 Oct. 2010 Aly 9 6.344 07-10-2010, 04:34 PM
Ultimul răspuns: Triangle


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)