Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

MEETING LA NIJIKON

#21
Am ajuns cu bine si m am intors cu bine (am mesrs pe drumul calea argintului sau ceva de genul...)



Pentru inceput intrarea a fost acesibila chiar pentru toti, ea fiind de 10 RON/zi. Pentru Cosplayerii ce se inscriau in concurs le-au facut o oferta; ei primind o legitimatie ce le va oferi acces complet in ambele zile, pentru doar 12 RON (echivalentul a 6 RON pe zi).

Multime: Fata de anul precedent, anul acesta au fost putini , sau poate majoritatea vor ajunge in ziua urmatoare.

Preturi: spre uimirea mea preturile au fost foarte acesibile de la 2-300 lei.
(edit: unele erau ieftine)

Manga: Pe langa pretul mic, am fost putin dezamagit din cauza ca avut un numar mic. De exemplu doream vol 2 si 3 din Princess Ai, ca sa termin volumul definitiv.
(edit: I-am blestemat pe cei de la mangashop.ro in senusul rau al cuvantului, din cauza ca nu mi-au dat o plasuta. cumparand desigur doua manga)

Flaw: Nu am vazut nici o pancarta in care sa scrie "Eu sant Flaw " , dar m-am inscris pe afisul acela
(edit: cred ca am mancat pe "a" de la DreamsKeeper, cauza fiind acelei persoanei feminine care a venit dupa mine din cauza ca am luat "carioca" fara sa cer voie,(m-am emotionat)...read more








Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)