Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Meeting in Bucuresti - 8 Oct. 2010

#1
Mimisor avu o idee, sa organizam un meeting in Bucuresti, asadar, La ora 15:00, in Herastrau, meeting [i do not know how to put this kind of announcement -.-' ].

So, vine cine vrea, cine poate si cine doreste si speram ca va fi vreme frumoasa, ca o zi de toamna, pentru ca [as mimi said, in romana] "it`s a fall meeting". Asa ca va asteptam cu bratele deschise.

Eu cred ca ma intalnesc cu Mimi la metrou, asa ca, ne gasiti pe acolo.

[Si sa speram ca acest meeting nu va avea soarta celuilalt ^^]

#2
Mi-ar fi placut sa vin si eu dar eu la ora ceea sunt la scoala si nu pot.Scuze dar nu pot fii acolo.Dar am intrebare.De ce faceti un Meeting?
Viata nu e mereu ceea ce ne dorim.
[Imagine: 686175405_303846.gif?4]

#3
I WANNA GO! Ies de la scoala la 2, pana ajung acolo se face 3 39. Da' in Herastrau unde? Ca sa stiu dupa cine sa ma uit si unde 21
http://s4.zetaboards.com/BLAQStyleRomania/index/ --> New MBLAQ forum for A+ out there ^^

#4
Cred ca la metrou, cica de la metrou aviatorilor iesi direct in Herastrau, dar nu stiu zona, ma duc odata dupa ce ies de la fac in recunoastere. Nici eu nu sunt sigura ca vin, e ziua unei prietene chiar atunci, asa ca n-am idee, dar poate fi si sambata but ask mimi [Mimisor] ^^ eu nu pot sambata si duminica pana la Nijikon >.<

#5
Ah, stiu unde sa ies de la aviatorilor. Cel mai simplu ar fi sa ne vedem la metrou cu to(n)tii ca sa nu ne pierdem pe drum. Oricum, mai e timp pana atunci.
http://s4.zetaboards.com/BLAQStyleRomania/index/ --> New MBLAQ forum for A+ out there ^^

#6
Poate vin si eu cu Alex/Dawn..
Ati vorbit si cu ... Corina? (am uitat ce nick are pe zup.. luli. parca? sau corri. )

#7
yo as vrea sa vin si pot sa vin dar pb e k am sc...si din judetul gorj nu prea imi permit sa vin atata drum...22 asa k...imi pare rau...20
de ce nu se face si la Tg-Jiu o adunare dintr-asta? 23 ar fi mai accesibil pt alti utilizatori...sau sa se faca si in celelalte resedinte de judet...71 parerea mea...106
deci cn e de acord q mn? asta nu inseamna k s-a si facut...vreau doar sa stiu cn...
bye! bye


Feel...Hurt...Love


[Imagine: pisi0.jpg]


You don't know how I feel when you talk like that!
You don't know how I hurt when you talk like that!
You don't know how I love you because you're there!


Valutzu' meu: PSA
Sysu' meu: ~Ade~
BBFu' meu: Miranda^_^

Va luati de ei?! 23 Va luati de mine! :-l

#8
Pentru ca nu a propus nimeni asa ceva 4
Nu le organizeaza cineva anume... Poti incerca sa faci aici un topic pe tema asta si sa vezi daca sunt doritori 39

#9
Asadar... eu nu pot veni, marina nu stiu... deci, daca e, se poate amana? [mimi said so] sau daca chiar vreti maine in mod special va intalniti la metru la aviatorilor [ask mimi for details]

OOC: it`s so cold outside T.T

#10
Nici eu nu pot maine. Am destulae pe cap deocamdata si n-am timp de meeting. In plus, e foarte frig afara si n-am chef sa inghet pe acolo. So, next time, maybe.
http://s4.zetaboards.com/BLAQStyleRomania/index/ --> New MBLAQ forum for A+ out there ^^



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Bucuresti, 8 august dimineata Syryus 18 10.374 03-08-2014, 12:54 AM
Ultimul răspuns: Romania
  Bucuresti/Brasov/ Timisoara Lia 27 14.142 02-08-2014, 05:10 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Yondaime la Bucuresti Yondaime 7 5.876 31-10-2012, 12:11 AM
Ultimul răspuns: Flaw
  [OFFICIAL] Meeting Bucuresti!! Mamo-chan 59 33.677 06-07-2012, 02:53 AM
Ultimul răspuns: AbiiShu'
  Cati zupisti avem in Bucuresti? Mamo-chan 12 10.363 05-06-2012, 06:00 PM
Ultimul răspuns: dopamine
  Meeting Bucuresti - Plumbuita Sako-chan 5 5.113 05-05-2012, 10:41 AM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  Meeting Bucuresti ? Allison 24 13.069 15-10-2011, 07:19 PM
Ultimul răspuns: deeaH2elen
  Meeting - Bucuresti SilviuSsj5 11 8.363 12-03-2011, 11:11 PM
Ultimul răspuns: deeaH2elen
  Meeting in Bucuresti Mitsukai Yoru 1 2.879 15-11-2010, 01:54 PM
Ultimul răspuns: Juliette


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)