Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Meeting Bucuresti ?

#11
I'm in <33
Allison trebuia sa ne vedem noi doua :X Si vine si Beki? I'd love to meet her too <3
Deci, eu vin cu siguranta, numai sa ma tineti la curent cu ora si locatia 5
Love me or hate me. Either way I'm on your mind.

#12
I can't !!!!!
Pana pe 10 sunt plecata din Bucuresti T_T Merg la Brasov cu niste prieteni. Off : )) Voiam si eu la picnic xD. Luam la mancare sa va indop pe toti : )) Eh, poate altadata .__. Sa faceti poze, ok? : ). Si sa le postati aici.
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#13
okay, okay, don't shoot!
in caz ca va mai trebuie un membru pentru a ajunge la vreun numar norocos, vin si eu.
hm..da, asta e tot.
Vin, vedem ce se intampla, o sa iau si un extinctor dupa mine, eventual.

#14
(29-08-2011, 06:29 PM)Ryuzakii A scris: Ati mai avut vreun' meeting reusit pana acum??Totusi cam cati ati vrea sa fiti minim??
Parcuri ai de unde alege anyway tre' sa se mai stanga macar cativa dar oricum pana sambata asta ssau viitoare mai e....
Ce clasa esti??(la scoala)
:-O numai fate pana acum

Stai linistit, toate meeturile la care am fost au fost reusite, cat despre baieti, cum ne cum, se strang ei pana la sfarsit. ^ ^

Btw, Deea, stim noi de ce vrei tu 'picnic', ca sa stai tu cu amantu' pe patura sa va giugiuliti acolo si restu in picioare. Hmph. Mai bine mergem intr-un local ceva, bem un suc, o bere, se mai gaseste unu cu inima mare si aduce un pachet de carti si aia e. 21

Budinca A scris:Vin, vedem ce se intampla, o sa iau si un extinctor dupa mine, eventual.
a... nu o sa ai nevoie de el.
[Imagine: 9qh35v.jpg]

#15
(30-08-2011, 11:10 AM)MimiÅŸor A scris: Mai bine mergem intr-un local ceva, bem un suc, o bere, se mai gaseste unu cu inima mare si aduce un pachet de carti si aia e. 21

Good point xD

[Imagine: 61516723.png]
LSHTCCOMNAIWEDA
Which translates to: Laughing so hard that coke came out my nose and I wasn't even drinking any.



Thanks Mimi x3 !


#16
Nu vine Bekiiii T___T !!... pff... poate reusim sa ne intalnim noi separat , nee ? Ca tot vroiam sa ne vedem and so on.
Mai , picnic sau local , mie imi e indiferent : )) sincer vorbind. Cat despre patura... se giugiuleste Deea pe una si noi restul ne vedem de treaba pe cealalta ( deci aducem doua paturi or something ).
Dar si la un local e ok , na , nu zic nu . Ah , am inteles ca mai invita Deea baieti =P !
Hmm... acum , daca e si de local , are cineva in minte vreunul anume ? Sau mergem unde om vedea cu ochii ?
Cine vrea sa vina , sa imi dea add pe esc.reality zilele astea , pana Sambata ca sa discutam si noi ce si cum , ca e mai greu pe forum , raspundem toti cand ne amintim. Si-asa aveam in plan sa fac o conferinta in seara asta =D.
oh hi there.
[Imagine: tumblr_m2qvzsPdP51qi23vmo1_r1_500.gif]
Stairway to heaven?
Gurrrrrrl, I ain't got no time for that, I'm taking the elevator.

#17
In local...va sugerez Lipscaniul : )) Aveti acolo localuri..nene xD Incat sa va saturati. Va zic mai bine sa mergeti intr-un parc. Tineretului, de exemplu( si am zis, e un exemplu xDSau Cismigiu, unde sunt mai multe locuri pentru iarba verde, desi si Tineretului are multe )...sa stati la iarba verde acolo. Luati mai multe paturi : )) Una speciala pentru giugiulit si cealalta pentru distractie. Si va puneti la umbra si nu poate fi cald. Mai bine decat local...daca e sa fiti multi...nu prea o sa fie mese mari, you know : )) Si o sa stati ingramaditi la masa aia o_o Stati asa pe scaun, fara sa va miscati .__. Mai bine in parc, parerea mea. Aveti mai multe de facut. Si puteti lua bautura cata vreti : )). Va mai bronzati, you know...jucat carti, un fotbal, luati mancare, faceti poze.
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#18
Just girls wtf, alegeti nijikon, e cea mai buna oportunitate.

#19
@ISELAST Si eu ce sunt??So vi sau nu??(mesaj prea scurt)
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

#20
Eu ma duc la Bucuresti pe 22 octombrie sa ma intalnesc cu amicii mei, posibil sa trec si la nijikon la caterinca, oricum nu o sa stau ca nu cunosc multa lume de pe zup.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Bucuresti, 8 august dimineata Syryus 18 10.282 03-08-2014, 12:54 AM
Ultimul răspuns: Romania
  Bucuresti/Brasov/ Timisoara Lia 27 14.027 02-08-2014, 05:10 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Yondaime la Bucuresti Yondaime 7 5.809 31-10-2012, 12:11 AM
Ultimul răspuns: Flaw
  [OFFICIAL] Meeting Bucuresti!! Mamo-chan 59 33.450 06-07-2012, 02:53 AM
Ultimul răspuns: AbiiShu'
  Cati zupisti avem in Bucuresti? Mamo-chan 12 10.302 05-06-2012, 06:00 PM
Ultimul răspuns: dopamine
  Meeting Bucuresti - Plumbuita Sako-chan 5 5.059 05-05-2012, 10:41 AM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  Meeting - Bucuresti SilviuSsj5 11 8.318 12-03-2011, 11:11 PM
Ultimul răspuns: deeaH2elen
  Meeting in Bucuresti Mitsukai Yoru 1 2.868 15-11-2010, 01:54 PM
Ultimul răspuns: Juliette
  Meeting in Bucuresti - 8 Oct. 2010 Aly 9 6.344 07-10-2010, 04:34 PM
Ultimul răspuns: Triangle


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)