Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Meeting în Bucureşti.

#41
Numai Triangle are voie sa imi spuna Kashmir! (si Mimi).

Meetingu e in Bucuresti, eu sunt la dracu. Nu-s gelos, da' nu zic ca nu mi-ar placea 65
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

#42
Mama da ce repede circula posturile nici nu am apucat sa ies de pe topic ca ai si dat reply21. Ai pus-o si pe Mimi ca sa nu planga![creca mi-o iau cand ne vedem].Nebunule[ce vb de cocalara] iti place,ai24?[toata fraza e de cocalara]

#43
Ce populat e topicul.
Hmm, Tan, te primim cu plăcere printre noi dacă vrei să vii, dar nu cred că te-ai simţi prea bine între fete de paisprezece sau cincisprezece ani. Dar cine ştie, poate eşti pedofil. =]
KaÅŸim, dac-ai fi fost din BucureÅŸti, ai fi ieÅŸit cu mine ÅŸi Mimi zilnic.
Şi da, ne-am pipăit. Probleme? Nu, aşa mă gândeam şi eu. ( :
Ştiu c-aţi fi vrut şi voi.


Mda.
Edmond: [pauses, remembering what Fernand said when he asked why he betrayed him] It's complicated. Let's just say it's vengeance for the life that you stole from me.

#44
@Luli: daca e pipait si alte lucruri din astea ieseam 65
@Corina: o sa te omoare 21 Nebunu de mine... ce sa-mi placa? Sa stau intre voi? 21
ID-ul ti-l dau maine
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

#45
(08-09-2010, 10:59 PM)Kashim A scris: Numai Triangle are voie sa imi spuna Kashmir! (si Mimi).

Meetingu e in Bucuresti, eu sunt la dracu. Nu-s gelos, da' nu zic ca nu mi-ar placea 65

Eeee. Lasa ca poate faci o exceptie data viitoare (poate se strang mai multi si n-o sa fie numai intrunirea fetitelor XD). Sa le vezi pe astea cum se pipaie 15.
http://s4.zetaboards.com/BLAQStyleRomania/index/ --> New MBLAQ forum for A+ out there ^^

#46
A fost destul de frumos în Herăstrău.M-am simţit bine...La mulţi ani,Blood Saya !Mai cu întârziere dar...na.Şi într-adevăr,este destul de populat topicul.N-ar fi mai uşor să vorbiţi pe chat?Sper că nu am făcut spam.Dacă am făcut..asta e.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Meeting în BucureÅŸti! Corina M. 19 8.718 19-04-2011, 04:33 AM
Ultimul răspuns: Yondaime
  Meeting în BucureÅŸti Corina M. 100 31.565 06-01-2011, 04:30 PM
Ultimul răspuns: deeaH2elen


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)