Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Meeting în Bucureşti!

#1
Bonsoir,


A se organiza un nou meeting; a se propune data desfăşurării, locaţia şi ora; a se exclude parcurile arhicunoscute; a se preciza faptul că absolut orice sugestie va fi mai mult decât bine primită.

Subsemnata se va prezenta drept simplu participant, nefiind implicată în mod direct la partea organizatorică din cadrul meetingului.
( A mea lene-i crescândă; shame on me! )

Merci à l'avance!
Edmond: [pauses, remembering what Fernand said when he asked why he betrayed him] It's complicated. Let's just say it's vengeance for the life that you stole from me.

#2
Mhh...cred c-am eu o idee, dar asta implica, rock, bere si caterinca multa:
Ce spuneti de sapte seara, in harley`s, jos? Intr-o zi gen duminica?
Eventual, la lupoaica in fata sa ne vedem
Iubesc sa simt cum cazi
[Imagine: Untitled3-3.jpg]
cad
cadem

#3
Nu cred ca exista doritori pentru sugestia lui Ich in afara de ea.
Sugestia mea: sa mergem intr-un parc cu mese si sa jucam sah. Zuppy05
-----------------------------------------------------------------
[Imagine: silviussj5.png]
-----------------------------------------------------------------

#4
(14-04-2011, 10:56 AM)SilviuSsj5 A scris: Nu cred ca exista doritori pentru sugestia lui Ich in afara de ea.
Sugestia mea: sa mergem intr-un parc cu mese si sa jucam sah. Zuppy05

Ba eu cred ca ideea lui Ich e buna, dar locatia e cam naspa.

Si Silviu, nu suntem penisonari sa jucam sah in parc la umbra nucului, nu crezi?
Eu zic sa mergem undeva sa ne distram.. si sa avem si ceva de baut 21
HOT. SEXY. and POWERFUL.

#5
Grella, ce-i asa nasoala locatia? muzica buna, rocofani de treaba, loc inchis cu aerisire, slava domnului, buna! Bere ieftina, ce naiba? De Fire, Argentin sau club A mi s-a luat pana peste capatana.
Sau mergem la teatru24 il punem pe silviu fata-n fata cu teatrul, pariu ca fuge pana sa anungem la intrare in TNB?
Iubesc sa simt cum cazi
[Imagine: Untitled3-3.jpg]
cad
cadem

#6
Eu personal n-am nicio problemă cu locaţia, însă ora e destul de inconvenabilă. Mai devreme nu s-ar putea, căci eu nu prea pot ajunge la ora şapte?...
Edmond: [pauses, remembering what Fernand said when he asked why he betrayed him] It's complicated. Let's just say it's vengeance for the life that you stole from me.

#7
Guys, eu o sa fiu la Bucuresti duminica. Daca face careva ceva, anuntati-ma astazi.
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.

#8
Pai ziua e cel mai convenabil, de la ora 13:00 pana la cat putem sta fiecare. Sau pentru cei care se trezesc mai greu, ora 14:00.
Eu habar nu am unde este Harley, daca spuneti undeva dati si detalii despre pe unde este pentru ca unele persoane nu ar putea ajunge in unele locuri din cauza distante, nu vorbesc de mine.
Putem organiza ideea lui Ich, sunt de acord si eu dar cu orele spuse de mine si eu nu o sa beau bere ca nu imi place.
Si Grella, nu doar pensionarii joaca sah. Ei joaca din cauza ca nu au ce face si/sau sunt mai intelepti si stiu strategiile mai bine si le si place. Mie unul imi place sa joc sah ca sa vad care dintre noi este mai inteligent si pentru a deveni si mai destept. Si daca te deranjeaza sa joci ca pensionarii, atunci sa jucam ca familile regale si conducatorii statelor. Sah = Joc Regal.
-----------------------------------------------------------------
[Imagine: silviussj5.png]
-----------------------------------------------------------------

#9
(15-04-2011, 09:16 PM)SilviuSsj5 A scris: Pai ziua e cel mai convenabil, de la ora 13:00 pana la cat putem sta fiecare. Sau pentru cei care se trezesc mai greu, ora 14:00.
Eu habar nu am unde este Harley, daca spuneti undeva dati si detalii despre pe unde este pentru ca unele persoane nu ar putea ajunge in unele locuri din cauza distante, nu vorbesc de mine.
Putem organiza ideea lui Ich, sunt de acord si eu dar cu orele spuse de mine si eu nu o sa beau bere ca nu imi place.
Si Grella, nu doar pensionarii joaca sah. Ei joaca din cauza ca nu au ce face si/sau sunt mai intelepti si stiu strategiile mai bine si le si place. Mie unul imi place sa joc sah ca sa vad care dintre noi este mai inteligent si pentru a deveni si mai destept. Si daca te deranjeaza sa joci ca pensionarii, atunci sa jucam ca familile regale si conducatorii statelor. Sah = Joc Regal.


AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA



On topic : hmmm sar putea sa ma fac si eu prezent daca face alin cinste !
[Imagine: i1UaYaJ.jpg]
Humans, puzzles.

#10
Hey, vroiam sa mergem pe la sapte doar pentru ca era jos deschis si ziua e putina lume, e mic, e fum de-l tai cu cutitu=> mult prea liniste gen. Dar putem sa ne vedem pe la un 3, in fata la lupoaica? si de acolo mergem pe lipscani, gen e chiar in fata21.
Deci alegeti voi ziua, data, etc
Iubesc sa simt cum cazi
[Imagine: Untitled3-3.jpg]
cad
cadem



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Meeting în BucureÅŸti Corina M. 100 31.532 06-01-2011, 04:30 PM
Ultimul răspuns: deeaH2elen
  Meeting în BucureÅŸti. Corina M. 45 19.139 08-09-2010, 11:42 PM
Ultimul răspuns: Vernis


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)