Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Meeting în Bucureşti.

#11
Horia K, mulţumim pentru aşa-numitul sfat, dar noi nu fumăm - cel puţin eu una nu fumez -.
Mă rog, nu-mi amintesc să-ţi fi cerut sfatul and so on, aşa că te rog, data viitoare abţine-te. Nu vreau certuri.

Revenind. Well, Blood Saya, şi ideea ta e drăguţă, ne-am putea vedea şi la Grădina japoneză. Cum am mai spus, mie mi-e indiferent. Pot ajunge cam peste tot, deci asta nu constituie o problemă pentru mine.
Legat de hârtia aceea pe care să scrie AnimeZup here, hmm, păi m-am gândit s-o fac eu. Dacă nu, rămâne să ne scriem fiecare nickul în palmă sau pe-o hârtiuţă.
Mâine vom avea absolut toate detaliile puse la punct. Deci în principiu rămâne să ne vedem pe la ora 14 la statuia lui Charles de Gaulle sau la Grădina japoneză?

Ah, sunt deschisă şi la alte sugestii, dacă vreţi, of course.
Hmm, aştept să văd cine mai postează.

Şi da, ştiu că-i mult prea din scurt. Adevărul e că ideea-mi venise acum vreo cinci sau şase zile, dar n-am făcut topicul...
Promit că data viitoare îl voi face cu câteva săptămâni înainte.
- se explică, aşadar, de ce nu se vor aduna foarte multe persoane -. xD
Edmond: [pauses, remembering what Fernand said when he asked why he betrayed him] It's complicated. Let's just say it's vengeance for the life that you stole from me.

#12
Luli. A scris:Aştept să văd cine postează şi ce idei vor fi propuse.
Mi-am dat cu ideea. Nu am de unde ştii cine fumează şi/sau bea ?
[Imagine: subpagenav02_r1_c1.gif]

I am a lying asshole and a troll.

#13
I wanna go too. O sa-mi tarasc prietena fosta-moderatoare si actuala inactiva de pe forum, si vin. Mie imi place sa merg in parc asa ca, o sa fie ok. Doar sa stababilim o ora exacta dinainte si un punct de intalnire. Eu s-ar putea sa vin cu tricou' pe care e scris nick'u' meu ca sa fiu recunoscuta. Eventual luati o ditamai pancarda si mi-o puneti in fata ca eu nu ma prind unde e grupu' XD.
http://s4.zetaboards.com/BLAQStyleRomania/index/ --> New MBLAQ forum for A+ out there ^^

#14
Ăăă, @ Horia K. : Puiule, faci off - topic în draci. Cumva aşa e la modă, mai nou ? Sau ai tu o problemă ?

Aşa. Deci, până la urmă cum rămâne ? La două în faţă la statuia de la Charles de Gaulle ? Că dacă ne`am vedea la Grădina Japoneză, cum a sugerat Blood Saya, ne`am întâlni în mijlocul parcului. Aşa că mai bine la statuie, zic eu. Părerea mea. : ]]
Deci, până la urmă, cine vine ? Eu zic să vorbim pe messenger, facem o conferinţă şi vedem mai bine. Doar că trebuie id`urile tuturor. Şi nu toţi le avem la profil ( spre exemplu, eu nu îl am ). Nu ştiu, să facem o listă cu cine vine sigur şi să ne trimitem id`urile de messenger, după ce vedem sigur cine vine.

Eu vin sigur. * grin *
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.

#15
(06-09-2010, 07:57 PM)Triangle A scris: O sa-mi tarasc prietena fosta-moderatoare si actuala inactiva de pe forum

pot intreba cine?

#16
(06-09-2010, 08:34 PM)Tan A scris:
(06-09-2010, 07:57 PM)Triangle A scris: O sa-mi tarasc prietena fosta-moderatoare si actuala inactiva de pe forum

pot intreba cine?

Um, avea nick'u' Iris din cate tin eu minte. stiu ca zicea ca era cam cea mai mica. E inregistrata prin 2007.
http://s4.zetaboards.com/BLAQStyleRomania/index/ --> New MBLAQ forum for A+ out there ^^

#17
Bun, mă bucur să văd topicul aşa de populat.
Triangle, până la urmă cred c-o să scriu eu mare pe-o coală A4 AnimeZup here.

Well, cam aşa ar rămâne, la ora 14 la statuia lui Charles de Gaulle.
Cât despre acea conferinţă, Nya... Hmm, aş vrea să ştiu mai întâi cine vine sigur, ca să-mi pot da seama pe cine voi ruga să-mi trimită pm cu id-ul - asta în cazul în care nu-l am deja -.
Dacă apare ceva neaşteptat - userul x nu mai poate ajunge / s-a rătăcit sau mai ştiu eu ce -, îl rog să mă anunţe cât mai curând! Eventual să-mi lase numărul de telefon - aceasta fiind doar o idee.

Deci rămâne aşa: ne vedem toţi la ora 14 la statuia lui Charles de Gaulle.
Ca să mă recunoaşteţi, găsiţi o poză cu mine la topicul cu Pozele userilor. Dacă vă e prea lene să căutaţi, vă spun doar că port ochelari şi două brăţări - una pe care-i scris celălalt nume al meu, Maria, şi una roşie pe care scrie Knowledge is power -.

Pentru alte detalii / nelămuriri, pm me.
Edmond: [pauses, remembering what Fernand said when he asked why he betrayed him] It's complicated. Let's just say it's vengeance for the life that you stole from me.

#18
Chestia asta a luat amploare.

Păi asta am zis şi eu, mai întâi să vedem cine vine şi după să facem conferinţa. Şi dacă e, zicem atunci când vorbim cum arătăm and stuff. Eu, personal, nu am poze recente cu mine şi oricum eu în poze nu arăt ca în realitate. : ]] Cel puţin aşa cred eu. o.o Deci nu ştiu, zicem cum ne îmbrăcăm, or so. Dar oricum, dacă o să fie pancarta cu ' Animezup here ', toată lumea o să se prindă.

@ Triangle : Dacă o să vezi o gloată de fete uitându`se ciudat şi una dintre ele ţinând o foaie în mână, o să ştii unde ne aflăm. : ]]
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.

#19
Abia astept :ha:. O sa ma uit bine dupa foaie. Daca vedeti o derutata care se uita de parca a picat din cer, aia sunt eu.
http://s4.zetaboards.com/BLAQStyleRomania/index/ --> New MBLAQ forum for A+ out there ^^

#20
(06-09-2010, 09:21 PM)Triangle A scris: Abia astept :ha:. O sa ma uit bine dupa foaie. Daca vedeti o derutata care se uita de parca a picat din cer, aia sunt eu.

21

Oricum, eu vin sigur. Sincer, chiar aş vrea să ne vedem la ora 14:00 la statuia lui Charles de Gaulle, să nu întârziaţi. 45

Apropo, cine face plancarda, sau foaia pe care o să scrie AnimeZup here ? o.o
[Imagine: 9qh35v.jpg]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Meeting în BucureÅŸti! Corina M. 19 8.716 19-04-2011, 04:33 AM
Ultimul răspuns: Yondaime
  Meeting în BucureÅŸti Corina M. 100 31.559 06-01-2011, 04:30 PM
Ultimul răspuns: deeaH2elen


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)